Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit. ty nas ale zanedbavas!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
piatkove prazdno suzit =-) ...alebo zeby pracovna vytazenost.... :-D no mi s malym tiez pojdeme von,dnes prvy krat ranajoval dospelacky-vlocky so susenym ovocim a mlieckom,a velmi mu chutilo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata...na mna si sice vcera nespomenul nikto :-( ale dnes uz príde drahy .............. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka. No ked mam obcas vela práce a ani neviem, ako prejde den ....a zrazu je z toho týžden. Ako sa inak mas? A ako je na materskej?
Odpovedať
nazdar dora,potom maja pozdrav.,urcite si uz nedockava,a sa tesis....uzite si to,a vyuzite kazdu chvilu poriadne-na kolko pride? a ani na mna si vcera nik nespomenul,ale kvety som si kupila sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja dnes idem na nakupy do Lucenca - idem si pozriet svadobné topánky,popolnocne saty, príp. pozriem aj spodné prádlo. Máme dobré skusenosti s tymto mestom s nakupmi. Aj ked pocasie som si asi nevybrala dobré....tak mi držte palce, nech nieco kupim. Dora-ja som dostala kvietok - ružicku od draheho. Potesila.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit tak to si si vybrala super den na nakupovanie. :-D dufam že aspon nakupis čo potrebujes. na materskej je fajn len sadost nudiiiim kedze manžel býva do pol 10-tej v práci. ]-( a k tomu ide robiť už druhý víkend po sebe takže parada. :-( asi sa stahujem na vikend do zvolena. :-D dora tak si to pekne s drahým uzite. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, jasne ze sa tesim, a ako velmi...aha taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto :-) no len vcera prislo splacanie urokov krvou za to ze eva v raji zhresila a odhryzla z jablka, takze mam nervy, neviem co mi ten moj gynciar pichol ale kazde dva tyzdne mam .... :-( suzit...verim, ze ta to potesilo aj mna by to .. ja som si vcera ale spravila radost sama, bola som na nakupoch v newyorkeri, takze som tam nieco utratila a tesim sa z novych veciciek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, urcite si to uzijeme, len ako som uz vyssie uviedola s malou prekazkou ... :-) nevies co je s jajus, vcera tu nebola,je ok???
Odpovedať
Profilova fotka
babenky písala som janke lebo sa dlho neozvala a napisala mi že su v nemocnici od stredy. ale že drobec je v poriadku a už mu videla aj srdiečko. x-) ale že jej je stale zle tak sa ju snažia dať dokopy. chuda moje dufam že ju to coskoro prejde. :-( ale hlavne že drobec pekne rastie. a všetky vas pozdravuje. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chudatko, tak to mi je strasne luto, ale ak by sa malo drobcovi nieco stat nech je radsej v opatere odbornikov...(teda ak sa tak daju nazvat zvolenskí lekari) tak ze ju pozdravujem a nech sa drzi ... urcite vsetko dobre dopadne ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru radsej nech je malý pod dohladom. inak tak to aj mna slo vzdy poraziť ked mal manžel prísť po mesiaci a mali sme cervenu. :-D ale ved doležitešie je že budete aspon chvilu spolu, nie? :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dora tak si to riadne uzite,ved ste sa dlho nevideli tak aj na cervenu |-| :-D lucka tak kjed budes s jajus tak ju pozdrav a ze jej prajeme vsetko dobre a myslime na nu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny určite jej odkažem že na nu myslite. snad jej to aspon trosku zlepší naladu a potesi ju to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, sunny, urcite mi nejaka cervena nepokazi nasytenie sa po 2mesacnom pôste, tak taku este nehrali ... :-) len je to o trochu nepraktickejsie ako ked mate zelenu ... :-)
Odpovedať
to mas pravdu,ved vy si uz poradite ;-) chvilka nepozornosti a maly sa dostal do kuchynskej linky a vybral flasu oleja,odsroobovala a polial celu dlazku-no fakt zabava a potom nebud agresivna.Ptom pride k prace zacne krutit kolieskom a mne zmeni cely program na pranie,z botnika v vybera vsetky topanky a to len par tanierov umyjem-je to cert-berem ho von lebo sa zblaznim,majte sa peken a prajem pekny vikend pa cmuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, tak ty sa teda urcite nenudis .. :-) kazdopadne to musi byt zabava ... :-) aj ked si viem predstavit, ze aj ja by som bola zlostna keby som poriadila a maly by mi rozlial olej po dlazke, ale v podstate on este tak nevie co moze a co nie, resp. co je dobre a co zle, budes to musiet nejak prezit .. pekny dnik prajem ...
Odpovedať
Profilova fotka
sunny mas teda veselo. :-N tak ho len pekne vybehaj vonku. pekný vikend aj tebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný aj keď upršaný dník Vám prajem. Ja už má po práci :-) . Mám info od Janky. Písala mi, že je v nemocnici, kvôli tým problémom, ale že sa majú dobre. Že už videla aj drobca, konkrétne srdiečko a pupočnú šnúru, tak je šťastná. Ani sa jej nečudujem x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka, dakujeme za info, uz aj lucka pisala co je s jankou ... :-) dufajme ze bude vsetko ok ... a ty co si tak skoro skonila??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj, ja som si nevšimla, nečítala som všetko, lebo je toho veľa :-) . Ja som mala dnes taký free day, robila som nejakú konkurenčnú analýzu, teraz to dokončujem doma a okrem toho ideme na ples, tak mi to aj vhod padlo. Ty sa tiež už teškáš na dnes, čoo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, potom všetko dopodrobna napíš, čo si nakúpila, je Ti to jasné??? :-D Tááák sa mi chce spať, nemám rada takéto počasie. Vy čo robkáte, okrem toho, že ste tu? Ja idem hodiť sprchu, umyť vlasy a hneď som tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak ty ides dneska plesat, aha ... a to sa smie takto v pôste??? :-D :-D jasne ze sa uz teskam strasne sa teskam, ale to je taky zvlastny pocit, lebo sme uz strasne dlho spolu neboli, tak ako keby som isla na prve rande, take chvenie na zaludku mam .....hhhhmmmmm .. zlastne ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš Dorka, pôst nepôst, ale predsa idem :-D . Chodíme takto každý rok, toto bude už šiesty krát, vlastne od vtedy ako sme spolu a vždy to býva druhý marcový týždeň, keď sa skončí sezóna. Môj drahý hrá hokej, aby si bola v obraze :-) . To Ti verím, že to musí byť zvláštny pocit. Ja to volám "motýle v bruchu" x-) . Máš veľa práce dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, vsak aj my sme teda ja s mojim ocinom sme boli na plese uz bol pôst a dokonca zajtra sa vydava sesternica tak ideme na svadbu ... neuznavam tieto "zvyky" podla mna hriech nejde do ust ale z úst ... aha tak drahy hra hokej, no tak to som nezaregistrovala... profesionalne??? presne si to nazvala "motyle v bruchu", ja som nevedela tomu vymysliet spravny nazov ... ;-) prace by bolo dost len ja to nejak flakam fakt sa mi nic nechce...vsak raz za cas si to mozem dovolit, a dnes tu nie je sef..akurat mi volal ze mi praje prijemny sexualny vikend a ze aby som sa neznicila..milo od neho ... :-) o kolkej vam zacina ples???ides aj ku kadernicke???
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, tak Vy sa idete zajtra svadbiť? Tešíš sa? :-) Ja som tiež toho názoru, že tancom nič nepokazím, koľko je iných hriešnikov, ktorí hrešia inak, no nie? Nie, môj hrá len tak pre radosť. Veľmi ho to baví, ja by som bola najradšej, keby s tým skončil, ale neviem mu nejak vytĺcť z hlavy :-D . No hráva od mala, tak to bude ťažké sa toho vzdať. Ale aspoň sa nenudíme :-). Tak to máš potom dobrého šéfa ;-) , rozumiete si dobre? Vyzerá to tak, že áno :-) . Ples sa začína o 20tej, ale my ideme na 18 tu, lebo je vyhodnotenie sezóny a drahý tam musí byť. Idem ku kaderníčke, ale len na žehlenie, nechcem nič špeci :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, veruze sa ideme svadbit...ani sa moc netesim, lebo by som sa najradsej venovala len drahemu ale zase na druhej strane sa tesim lebo sesternica je stastna a ma svoj velky den..skoda ze sa nevydava o 3mesiace neskor .. to by bol uz drahy doma nastalo a uz by som sa na tu svadbu tesila omnoho viacej...aj moj ma strasne rad hokej aj hraval rekreacne ale uz nestiaha ale najvacsi jeho konicek su motorky, z coho nie som nadsena ja lebo je to dost nebezpecny konicek...a jeho druha laska koli ktorej nemozme mat svadbu...lebo drahy si chce kupit novu motorku a povedal mi ze v manzelstve by to bolo moc neekonomicke tak si ju musi kupit kym je slobodny :-( Ano, mam v pohode sefa, teda je to velmi pozitivny clovek a kazi tym aj nas a vobec sa nesprava ako sef, takze to je super... :-) Vsak aj ja si idem dat na tu svadbu len vyzehlit vlasy a kupila som si taku strasovu celenku tak si dam do hlavy tu a vec vyriesena .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A sesternica si prečo vybrala práve marec na svadbu? :-) Hmm, neboj sa, tie tri mesiace ubehnú ako voda a budete spolu navždy ;-) . Motorky...viem o čom hovoríš. Aj Adkin (adka8) manžel je zaľúbený do motoriek a on si tú motorku už aj kúpil. Ona s tým veľmi nesúhlasila, ale nedal si to nijak vyvrátiť, že on po motorke túži od mala, tak ju aj bude mať :-| . Ale Adka Ti možno napíše viac ;-) . Jááj, tak svadba sa odkladá pre motorku? No neviem, či by som ja súhlasila :-D . Tak to je dobre, že máš dobrého šéfa. To je základ, vtedy sa aj dobre robí :-) . A kanceláriu máš sama, alebo ste viacerí?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to vobec neviem preco marec..mozno maju nejake vyrocie alebo co neviem ... vsak to je jedno aj ked ja osobne by som v marci svadbu nechcela... adku som tu uz davno nevidela resp. som ju mozno nejak prehliadla ;-) no tak to by sme si mali o com povedat...moj drahy uz mal niekolko motoriek ale stale chce silnejsiu a lepsiu a tak... a ja potom budem zomierat strachom ked sa pojde niekde motorkovat, aby sa nic nestalo lebo on robi hluposti, jazdi strasne rychlo a na jednom kolese a pod. :-| Sef je fajn, len ja fakt neviem dokedy tu budem podla toho ako sa rozhodne drahy ze kde chce fungovat..ja sa budem musiet prisposobit...
Odpovedať
Profilova fotka
Adka teraz brigáduje, tak nemá ani čas sem nakuknúť. Ale na ples idú aj oni, tak sa teším. To si dáme generálku na našu svadbu x-) . Tak keď tu bude, môžete o tom podebatovať. Híí, on takto jazdí? No ja by som tiež strachom zomrela asi. Tak ja teda pôjdem, idem ešte na kávu ku kamoške, potom ku kaderníčke a chystať sa na ples x-) . Normálne sa začínam tešiť :-) . Prajem krásny víkend so svojimi drahými polovičkami x-) . Papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?