Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak dakujem za typ budem musieť pochodiť nejaké tie tehu obchody ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ahoj. ako sa citis? pri tom behani sa obrn veeeelkou davkou trpezlivosti lebo ja som si na seba nekupila nič. jedno mi bolo velké ine malé. a to som nikdy nemala s gatami problem. ]-( ja som cele tehu odchodila v jednych rifliach od kamosky a vrchy doteraz nosim klasicke, nie tehu. :-N takže som riadne ušetrila na sebe a možem investovať do drobca. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcata ... :-) dnes to vyzera na krasny slnecny den, je neskutocne ako mi to dodava energiu ... :-) jajus, ako ti je dnes?dost hlupa otázka, vsak??ja dufam, ze aspon o trosk lepsie ... :-) ivka, veruze sa uz veeeeeeeelmi tesim, mozno by ani to slniecko nemuselo svietit a aj tak by som bola plna energie lebo uz len 3 dni a pride drahy ... boze, clovek si uvedomi az ked je sam co prenho ten druhy znamena, na nieco je toto odlucenie aj dobre....nooo snazim sa vo vsetko negativnom hladat aj nieco pozitivne ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. presne viem akos a citiš. ja som s mojim manželo takto existovala skoro 3 roky. pracoval v taliansku a chodil len raz za mesiac na víkend. ciže v piatok v noci prišiel a v nedelu poobede odchadzal. bol to des. niekto by povedal že aspon sme si boli vzacnejší ale to je blbosť. to pochopí len ten kto musi takto naozaj fungovať. nas vztah to vtedy dost poznacilo a do istej miery sme sa aj odcudzili. už to vyzeralo všelijako tak sa rozhodol /za mojej vydatnej podpory/ ze sa vrati na SK. mne žiadne penieze vtedy nestali zato aby sa mi koli nim rozpadol 3rocný vztah. možno sme mohli mať teraz nasetrené na byt a nemusela som bývať v stožku ale to rezhodnutie aby sa vratil som ani raz neolutovala. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, presne to iste hovorim aj ja, ze mi tie peniaze nestoja za to, on tam zatial nie je 3 roky, ale neviem si zvyknut takto fungovat, nechapem tie dievcata, ktore to beru absolutne v pohode, este svojich drahych aj posielaju nech idu zarabat, vsak to pre nich zarabaju...je mi to strasne zvlasne, lebo podla mna vztah nie je len o tom, ze sa dvaja lubia ale aj o tom, ze su spolu a zdielaju spolocne aj dobre aj zle..lenze takto ja som len podrazdena, a pri kazdom druhom telefonate sa pohadame lebo ja ho taham domov ale on este nechce ist a pod. je to fakt des... a mozno je to niekomu usmevne, ale ja fakt mavam z toho depresie, proste sa neviem zmierit s tym, ze teraz musime byt od seba ... :-( nechapem ako si to vydrzala 3roky, ved mna by asi odviezli na psychiatriu ...
Odpovedať
Profilova fotka
dora presne. manžel ked prišiel na víkend domov tak to som bola schopna sa s nim aj povadiť. všetci len krutili hlavami že ako to možem ale jednoducho po tom mesiaci to bol pre mna cudzi clovek na ktorého som si musele znovu a znovu zvykať. a tie hadky po telefone tiež doverne poznem. clovek trpí už len tým že tu nie je pri tebe a nemože ti byť oporou. a o tom predsa vztah je nie? my sme sa zoznamili ked už pracoval v taliansku takže prvý rok to slo. ale potom som to prestala zladať. a to ku koncu už chodil domov každe 2 týzdne. ale nebol tu napr. ked som maturovala. a ked som videla spolužiacky so svojimi priatelmi po maturach a mna ani nemal kto prist cakať s kvietkom tak to boli muky. v takých situáciách si povieš že ti to nestoji za ziadne peniaze na tomto svete.
Odpovedať
Ahojte. Janka ja som v tom tehu obchode oproti bambinu bola spokojna, kupila som tam slusne nohavice do roboty za 800 sk, zavinovaci sveter na snurky za 900. a od kamosky som mala tehotenske rifle na traky a vrchy stale pouzivam tie co pred tehu. Lucka - uz Ta mam v mobile ulozenu ako Lucka tehotna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka a ja teba ako mirka-arim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ako sa cítim ráno vraciam každý deň a včera som nestihla prísť domov už pred dverami mi prišlo hrozne zle a tiež som vracala a to som skoro nič nezjedla len sucháre a polievočku čo mi v nedelu svokra nabalila :-( . No potom večer som sa napapala ale tiež to nebolo bohviečo tak som radšej šla spať. No dnes ráno som sa zobudila nato že musím isť vracať :-p . Ale dnes idem k lekárovi tak sa bojim bojim aby ma neposlal do nemocnice na infuzie. Ale asi by to bolo najlepšie nabrala by som nejaku výživu pre drobca. A aj v robore sa to kašle mám vraj robiť aj servis to znamená že budem behať po dielni a kontrolovať chlapov ako su natom s robotou a už teraz ked mám prejsť cez dielnu tak mi je zle z toho smradu z oleja a pálenia tak najlepšie by bola PN až do pôrodulen neviem či mi ju dá lekár
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak ty presne vies ako sa citim, aspon niekto somnou suciti..niektore dni je to celkom v pohode, az tak strasne si to nepripustam,ale takych dni je strasne malo, a potom su tu dni uplne hrozne ako si ty pisala s tymi maturitami, tak presne som sa ja citila na moje narodeniny, bola som sice so sintiou a jej mangelom a jej sestrou, su velmi zlati, fakt su oporou,aj napriek tomu ze sintia uz zije svoj rodinny zivot, tak mozem u nej byvat a trosku lahsie sa to znasa, ako by som bola sama, ale nemozu mi vynahradit draheho a ten pocit,keby tam bol on, to iste bolo na valentina..snazim sa zamestnavat, aby som na to tak nemyslela a aby mi cas isiel rychlejsie, ale jednoducho cas neviem posunut... arimzv, uz si na materskej alebo este stale pracujes??
Odpovedať
Profilova fotka
janka veru ak lekar uzna za vhodne že je treba ist do nemocky tak len pocuvni. drobec teraz potrebuje výživu a ked sa v tebe neudrží ziadne jedlo tak radsej tie infuzky. juj je mi to fakt luto že prave ty patris medzi tie čo musia takto trpieť. a skus sa spýtať lekara na tu PN. len potom ked ti tie nevolnosti prejdu tak ta už na PN asi nenecha. ale možno sa s nim dohodnes. s mojou by som sa nedohodla. ale vraj ked ta vypise na PN gynekolog tak nemas narok na vychadzky.
Odpovedať
Profilova fotka
dora presne. meniny narodeniny, valentin,... vtedy to bývalo najhoršie. alebo ked sa islo niekam si sadnuť a všetci tam mali partnerov. vtedy to bolo fakt tažké. joj ako som rada že to mam za sebou. už by som nikdy nechcela vztah na dialku. je dobre ža mas sintiu aspon fakt nie si sama. ako sa inak ma? ja som s jej manželom chodila na vysku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jajus, to mi je tak luto, ze ti takto zle..tie infuzky by boli asi fakt najlepsie riesenie...ak ti to lekar odporuci, tak sa vobec nebra...kazdopadne daj vediet ako si dopadla...drzim vsetky prsteky...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babenky ste zlaté teraz mi to je jedno či budem mať vychchadzky alebo nie len v robote to nezvládam je mi stále zle a som hrozne unavená. Lucka ty si dala vedieť šefovi osobne alebo písomne že si tehotná.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, ved to som nesmierne rada, ze ju mam, lebo by to bolo ovela ovela horsie..ma zachranuje...ma sa dobre, rastie, uz ma riadne brusko, dnes akurat isla na gyndu, tak dufam, ze je vsetko ok, popri nej sa ucim vsetko o tehotnstve, potom uz budem rovno pripravena :-) je to sranda, hlavne ked maly kope a som pri nej, mozem sa jej chytit bruska, fakt je to krasny zazitok...no a mangel sa ma tiez dobre na drobca sa uz nesmierne tesi, len je stale v praci, teda cez vikendy nie, ale cez tyzden chodi domov az vecer, takze to ma sintia trosku nevyhodu lebo bude byvat casto s drobcom sama...ale inac si myslim ze sa maju super, fakt zlaty parik...
Odpovedať
Jajus, je lepsie povedat to sefovi ustne, ak mate dobry vzajomny vztah a pre istotu mu dat aj papier a dat si podpisat kopiu, ze to prevzal. nikdy nevies co sa moze stat do buducnosti. dora - este pracujem
Odpovedať
Profilova fotka
mirka-arim a uz mas za seba nahradu???
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja som to oznamovala len ustne. ale fakt zavisi od vztahov. ak chces mať istotu tak to napís aj písomne a odovzdaj mu to. ;-) ale dufam že na stretko prídes aj keby si bola na PN. :-N ved ja by som mohla isť autom tak by si mala aj odvoz aj dovoz. :-D dora tak ich pozdravuj. aj moj teraz robi od rana do vecera ale zase ma dni ked nerobí. takže zatial si nestazujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, oki pozdravim.... no vsak ani si nestazuj ked si to porovnas s tym talianskom .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru. :-D ale poznaš to clovek nikdy nie je uplne spokojný. ked bol v taliansku to bol otras. potom bol rok nezamestnaný a to tiež nebola sranda žiť z jednaho platu a teraz sa zamestnal a zase kritizujem pracovnu dobu. :-D som otrasna zenska. :-D :-D :-D ale nie som rada ze konecne pracuje. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooo to sme asi vsetky také ked mame jedno sme nespokojne s druhym..vlastne kedy sme my spokojne??? :-D ale nie tak isto ako vela ziadame aj vela dávame..a to je podla mna dost logicke ... ;-) drzim prsteky aby mangelova praca bola super a nenarusala harmoniu v rodine ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
harmoniu určite nenaruša, len mi je dlho byť od rana do 10-tej vecer sama doma. a ešte na týchto lazoch. ]-( keby som bola vo zvolene kde mam kamošky a sestry tak ani nemuknem. no čo už o chvilu tu budem mať drobca tak to už nejak vydržím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verim, ze ti je dlho byt sama a nikoho tam v okoli nemas, toto som ja zase mala v anglicku, nevedela som si najst pracu a tak som bola zavreta doma, sama od rana do vecere a mi z toho riadne sibalo, som bola zuriva ako pes, vecer ked prisiel drahy som chcela aby sa mi venoval, ale bol unaveny a pod. takze v uk som to po 9 mesiacoch zbalila a isla domov a teraz je to tiez na .... no skratka ani z voza ani na voz ... vsak to uz nejak tych par tyzdnov vydrzis a potom ta maly bude zamestnavat, ze budes rada, ked zaspi a budes si moct vydychnut... ;-)
Odpovedať
prave mi volala mzdarka, ze mam narok tento rok na celu dovcu :-D :-D :-D idem sa venovat kalendaru a vypocitat si to :-D yes yes yes
Odpovedať
Profilova fotka
ved tým sa aj ja utešujem že ked budem mať maleho nebude casu sa nudiť. :-D mirka tak to je super. a možes si ju vybrať celu pred MD? lebo ja som si mohla len ponernu cast a potom medzi MD a rodičovskou zvysok. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jej dievcata, ja vam zavidim to tehotenstvo (tva) :-) bolo to najkrajsie obdobie, ale je fakt, ze ja som mala tehotenstvo uplne bezproblemove, dokonca mi nebyvalo ani zle, velmi dobre som to znasala. najhorsi bol posledny mesiac, ked som uz ostala doma na materskej, vtedy som mala na seba vela casu, tak som sledovala samu seba, ze kde ma pichlo, kde ma co tlaci a tak. :-) potom som si ale nasla zabavicku napr. vo forme upratovania, pomahala som len tak v robote, kym si moja doktorka nepoklepkala po cele, ze ci som o.k., ked uz od konca 8.mesiaca som bola otvorena na 2 prsty. :-o tak som si to potom len uzivala, vela som spala ako mi radili a teraz uz viem preco :-) tak si to kocky uzite, nech je to ake chce :-)
Odpovedať
mirko06 dakujeme :-) no myslim, ze si ju mozem vybrat uz teraz celu, nespominala mi nic take. vychadza to cca, ze este tento a bud. tyzden. uvidim ako zajtra podla poradne. mozno by som tu ostala az do konca marca, ale s tym, ze marcove dni by som si im dala preplatit.
Odpovedať
Profilova fotka
mirko ved aj ja mam zatial bezproblémove tehu. klop klop klop. teraz ma dokonca ani nič neboli a spavam ako zabita. to že som tehotna viem len podla toho kolko jem a tažšie sa mi pohybuje. inak si to aj ja uživam. ale už sa tesim na apríl nech to mam za sebou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, no tak to ver tomu, ze sa nudit nebudes, to jedine ze by bol maly dieta ktore stale spi...zevraj ja som bola taka a zostalo mi to dodnes..mama ked bola somnou tehotna stale jedla mak a tak ma nadrogovala...nasledky dodnes ... :-D mirka, tak to sa tesis,co ... kedy mas termin??
Odpovedať
Profilova fotka
lucka23: kedy mas termin? lebo aprilovy ludia su straassne zlati ludia :-D hadaj, kedy som sa narodila? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?