Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a na aký material sú to cenové ponuky. No aspoň ti ujde čas nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak to mi je luto. no asi ti neostava nic iné len to vydržať. ale nožno tie cipky zaberaju až ked ich používaš častejsie. robim cenove ponuky na umývacie a zametacie stroje. a k tomu to prekladán z čestiny. no užasna babračka to je. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru dora. budem musieť načtrnuť temu odmanovania. vo forme penazi to zrejme nebude ale ja prijmam aj naturálie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, ono tie naturalie su niekedy ovela prijemnejsie nez financna odmena ... :-D aspon pre mna by to teraz bolo ooooooooooovela vyhodnejsie, kedze som s drahym nebola 2mesiace :-( ale uz v piatok budem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si dora vynahradíte tu odluku a nakoľko príde tvoja polovička? veru tak Lucka musím vydržať ved mi ten drobec stojí zato :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci si ju vynahradime, lebo strateny cas sa uz vratit ani nahradit neda, ale urcite si budem naplno vychutnavat kazdu sekundu tych par dni co tu drahy bude... pride na 5 dni, nie je to vela, ale ja sa tesim aj z toho mala, hlavna vec ze tu bude aspon na chvilu..fakt si neviete predstavit ako sa strasne tesim.... :-) dufam, ze tebe sa uz aspon trosku polepsi, lebo ti fakt nezavidim to blinkanie..ja mam dost ked mi je raz za cas spatne a nie kazdy den..tak strasne ti prajem aby ti to co najskor preslo ...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dora si zlatá snáť to rýchlo prejde aj ja dúfam :-) Tak si to krásne užite 5 dní nije veľa ale aspoň to aj to je lepšie ako nič. Lucka nevieš mi poradiť nejaký obchod vo Zvolene s tehu vecami chcem hlavne nohavice (najlepšie asi na gumičku lebo bruško nieje ešte veľke a take tehu nohavice by mi boli ešte veľké) lebo rifle ma tlačia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus, nahodou ti viem aj ja poradit jeden tehu obchod...na malej stanici pri academicu, je obchod monika a ma tam aj tehu veci ... ;-) dakujem, urcite si to poriadne uzijeme, v sobotu ideme na svadbu, tak to sa nebudeme moct velmi sebe venovat, aj ked uz planujeme, skory odchod zo svadby,ale potom uz budem na nom nalepena ako plastelina a ani sa od neho nepohnem, asi aj na wc budem chodit s nim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej dakujem budem tam musieť zájsť ;-) tak si ho len poriadne uži a nedaj mu ani vydýchnuť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co ... ;-) jeden tehu obchod je aj vedla mojej kanclosky, len ono by to bolo dost risk keby som ti ich doniesla do zv a nebolo by ti dobre... myslim ze ta predajna ma aj webovsku stransku, zistim aposlem, ak by si nezohnala v zv, tak kludne ti donesiem aj odtualto :-) to je jasne, ze mu nedam vydychnut, najskor vsak bude musiet podstupit lavorovu skusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano ja som v podstate pribrala len na brušku takže najlepšie je skúsiť či mi sadnú skúsim ten Zvolen a uvidíme ked nič nekúpim tak sa budeme musieť previesť do BA :-D aspoň by som kukla bývalých spolužiakov. Ozaj nechystáte sa na veľtrh nábytkuv Nitre?
Odpovedať
Profilova fotka
no to si na tom presne ako sintia aj ona ma len brusko no a jasne ze jej narastli prsia, comu sa velmi tesi jej mangel ... :-) a kedy je veltrh ??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ktým prsiam jeto nápodobne :-D prvé čo si na mne všimol manžel boli práve prsia. Ten veľtrh je teraz od 6 -11.3.2007 my sa pôjdeme kuknúť nabrať inšpirácie na domček hlavne kúrenie a tak celkom sa teším len tá cesta fuj dúfam že to nejako prežijem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janka aj ja sa chystam na veltrh. ideme v stredu. ja zase dufam že zvladnem to chodenie. :-D ja tiež poznam len ten tehu obchod co dora. je oproti bambinu. ale ked som tam bola ja tak výber bol hrozný a ani jedny gate mi nesadli. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja Vás zdravím takto podvečer ;-) , Lucka, no bola Ti treba takáto dovolenka? :-D Myslím, že lepšiu dovolenku si mala originál v práci, hmm? :-D . Janka, tak to mi je ľúto, že Ťa drobec takto trápi :-( , budem na Teba myslieť, nech sa to čím skôr stratí, budem Ti dodávať energiu ako v našich starých časoch ;-) . Niekedy cez týždeň sa ozveme, aby ste náš prišli pozrieť, lebo sa už neviem dočkať tej vesty :-) . My ideme v piatok na ples. Najprv sa mi vôbec nechcelo ísť, ale teraz sa celkom teším x-) . A len v sobotu som sa rozhýbala a dala si šiť šaty, no kamoška mala zo mňa radosť :-D . Dnes som už aj na skúške bola a sú zatiaľ super x-) x-) x-) .jupíííí. Tento týždeň som sa dala na prísnu dietu, tak dúfam, že budem kočica :-D . Dnes zatiaľ len vodu a čajíky pijem :-D 8-( , ale zatiaľ sa to dá. Žijem zo zásob :-D . Dora ahoj ;-). Tak tento týždeň sa máš na čo tešiť, čooo? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. teraz som si spomenula že aj ja som ti slubila že ti poslem na vyskusanie vestu. :-N tak ak ju ešte chces tak ju poslem dens po mirke. inak bola ma dnes pozrieť a vravela že si si dala siť siatky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, Mirka mi spomínala, že Ťa pôjde pozrieť ;-) . Aspoň aj jej teraz čas rýchlejšie ubehne, keď si doma a budete sa navštevovať aspoň niekedy :-) . A aké je číslo vestičky? Lebo ako viem, tak Tvoj manžel je vyšší a chudší a môj nižší a širší :-D . Ale za vyskúšanie nedám nič, budem mať z čoho vyberať x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti ju teda pošlem a nech si ju vyskusa. :-) veru rychlešie nam obom prejde cas. takže vy idete plesať? ake siatky si si dala ušiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, pošli mi ju, som zvedavá :-) . Cenu už vieš približne? :-) No Lucka, dala som si šiť také krátke - cez kolená, bez ramienok. No proste štýl a´la Adela Banášová alebo ako väčšina spoločenských šiat v prípravných albumoch ;-) . Ak teraz nájdem podobné, pošlem Ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zaniesla som ju mirke tak jardo by ju mal zajtra doručiť. a ty by si mi zase mohla po nom poslať to nase DVD-čko lebo si ho chce pozičaž jedna kamoska. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Lucka, Ty si ale rýchla ;-) . Jasné, pošlem Ti to :-) Už máš cenovú ponuku hotovú?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne už ju mam z krku. ale takých ponuk ešte bude kedže manžel rozbieha firmu. a mna bude zneužívať na takéto veci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak vesta je už u nás. Práve tu bola Mirka. No ale je malá, bez šance ]-( . Ledva ju zapol. Musím aj jemu naordinovať dietu, ale takú poriadnu :-D . Tak ja pomaličky idem, idem dovariť krémovú brokolicovú polievočku a do sprchy. Pekný večer ;-)
Odpovedať
Tak Lucka to máš teda dovolenku! No teraz to budete mat ťažké keď manžel rozbieha firmu. Môj priateľ ma tiež firmu ale trvalo to dlho kým sa mu začalo ozaj dariť. Je to zo začiatku náročné na čas a peniaze ale to ty už určíte vieš. Tak vám držím palce nech vám to dobre vychádza a nech nemáš veľa roboty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka prave tu bol jardo s mirkou. a jardo sa smial že naco som posielala vestu, že tvoj nastavajuci je o trošku sirsi ako majo. :-D zuzza veru bude to tazké ale dufam že potom už bude len lepšie. ved aj preto si musel najst popri tom ešte prácu aby sme neostali bez prijmu ked ja budem na materskej. nenapísala si mi že z kadial si.
Odpovedať
Profilova fotka
aby trochu odbočím od vašej témy.chcem sa vás spýtať či náhodou neviete že či vo Zvolene na zámku môže byť aj cirkevný sobáš(katolícky)
Odpovedať
Som kúsok od Banskej Bystrice ale častejšie som u priateľa vo Zvolene.
Odpovedať
Profilova fotka
nikushka1: na zamku je kaplnka, kde byvaju cirkevne svadobne obrady
Odpovedať
Profilova fotka
jajus: aj v bystrici je vela dobrych obchodov na tehu oblecko, dokonca lepsie ako tu v ba. ja osobne som si kupovala veci cez internet a potom vo zvolene pri malej stanici
Odpovedať
Profilova fotka
nikushka na zamku je kaplnka a tam bývaju aj cirkevné sobáse. len je to mensie ako kostol tak tam nevojde tolko ludi. ;-) zuzza a pozname sa? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?