Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
-ved praveze on nechce aby som sla pracovat,ale ja chcem nielen preto ze nam to pomoze financne a upadne mu velky stres z platenia uctov....ale ja to potrebujem,ist medzi ludi,vzdelavat sa a profesionalne sa vyvijat.Jednoducho doma uz neobsedim,nudim sa,lezie mi to na nervy.Nechcem ist hned na full time ,to urcite nie,maly je este maly....ale tie 3 dni v tyzdni by bolo peken venovat sa sebe a pracovat na sebe.Takzze uz len pracu najst...co je tiez namahave,ved ty sama to popznas a aj ken to vie ze to neni easy,ale vyskusam.....ved ak sa nepodari hned na prvy krat nic sa nedeje,doma mam dost roboty :-D Ty si z robotou spokojna?bavi ta?
Odpovedať
Profilova fotka
draha moja velmi dobre to poznam a ty to mas este tazsie lebo si cudzinka, cize dobry job je dost tazke si najst, velmi tazke ... ja som s robotou spokojna, bavi ma to, kolegovci su super aj sef je v pohode, len co z toho ked majo do ba ist nechce ... :-( bojim sa toho ze v okolo travnice si dobru pracu nenajdem ... :-(
Odpovedať
to ti verim,urcite nebude lahke najst si pracu tam,ale za pokus to stoji,ci nie?mozno budes prekvapena ze sa na teba usmeje stastie a ziskas super job :-) -ja som tiez taka...bud to vynde,alebo nie....za skusku nic nedam.Chcela som ist do jednej agentury a moj muz bol akoze,tam sa robi vela testov aje to len na lepsie pozicie a ja mu hovorim,no a co....ved skusit to mozem,bud ma hned vyhodia,alebo ma zaregistruju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak akurat idem pozriet profesiu v tom kraji, aj ked do juna mam este cas a mozno mi drahy povie aby som zostala byvat v ba, ze budeme spolu len cez vikendy ..
Odpovedať
ved aj to by bola moznost,nie?lepsie vidiet sa len na vikendy ako raz za 3 mesiace ;-) ,a bolo by to len docasne nie? ved pouvazujte nad vsetkymi moznostami,a vyberte tu ktora sa vam najviac hodi.... fakt je tu dnes krasne,pekne svieti slniecko ako na jar :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny a co by si chcela robit? Ci zoberies hocico, len nech je dáka práca?
Odpovedať
hocico asi nie suzit...to radsej ostanem z malym ako robit v tovarni,to nie 8-( muz hovoril ze ma pravdepodobne zoberu do call center-tam budem primat hovory a zakaznicky servis,je to o nicom ale da sa -najlepsie su na to hodiny ktore mi vyhovuju. Potom som rozmyslala robit v kuchyni,ale ie v hoteli,skor v skolke [okolo 30 deti]mam totiz hotelovku,plus uz som robila kucharku v UK,takze mam to na papieri,a tam su tiez dobre hodiny a rada varim.... Alebo na recepcii,no a dala som si prihlasku do banky,lebo tam chodi vela cechov,poliakov slovakov....cize by im mohol napomocny niketo ako ja kto ovlada tieto jazyky plus anglicky a ma skusenosti z pocitacom. Ak nic z toho nevynde,asi pojdem nikekam do obchodu [obuv,oblecko...neni to ale ,ale nezaplatene :-S ]
Odpovedať
Profilova fotka
raz stadialto aj tak budem musiet odist teda ak budem chciet zit s majom tak v podstate je to jedno ci teraz alebo o rok ...
Odpovedať
Profilova fotka
No, Sunny vidím, ze si uz rozkukaná za prácou a nic nenechás náhode. Mne by sa pácila tá škôlka,robiť s detitčkami. Aj ked ako kuchárka by si bola zatvorená v kuchyni. Ale ked ta baví varenie, preco nie....Ty po tých rokoch v UK už vieš asi super anglicky, však?
Odpovedať
suzit-teda dohovorim sa,i ked sem tam sa stane ze nieco nerozumiem,vacsinou je to ok teda rozkukana som uz dlho,uz lem to realizovat ved to ze zavreta v kuchyni ani ja nechcem byt...ale zas to varenie ma bavi dora-ved tak dufaj,ze si najdes robotu tam blizko,a bude problem vyrieseny babulky musim ist mam navstevu,ale este sa ukazem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som prisla z posty a ide ma roztrhnut, to je neskutocne, pristup dievceniec za priehradkami ... ak budem chodit na postu kazdy den tak si privodim zaludocne vredy .. ved to je na slak trafenie... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ja sa teda pomaly lucim, zachvilu mi ide vlacik, takze uz by som mala odtialto zdrhat, aby som ho stihla, tak teda prajem pekny vikend... :-) lucka, dufam ze tvoj posledny den v práci bol v pohodicke??? tak teda papaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. tak mam za sebou posledný den v práci. je to zvlastny pocit. som z toho 2-dnového zaučania utahana ako kon. teraz si už len vymyslieť nejaký program na doma aby som sa tu nezblaznila. :-D zuzza a z kade sa poznate? kde byvaš?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a už pátraš? :-D Tak teraz musíš mať super pocit z toho, že už si domka na MD, hmm? Bože, ako rýchlo to ubehlo. Ja si pamätám, keď Ti tiež bývalo ešte blbo a už ideš o necelé dva mesiace rodiť :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka čo patram? =-) veru beži to rýchlo. teraz dokonca rýchlejsie ako by som si priala. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, no to, že si sa Zuzzy pýtala, skade sa poznajú s Tvojim manželom :-D . Ale to nemyslím nič v zlom ;-) . Lucka, veru veru. Teraz by si chcela, aby jeden deň boli aspoň tri :-) , asi sa viem vcítiť do Tvojej kože 8-) .
Odpovedať
Ahojte,tak konečne po dlhej dobe som sa sem dostala.Z tej práci som akosi zaneprázdnená ]-( No Lucka neboj sa za chvíľu si budeš priať aby už Lukaško bol von medzi vami.Teraz si pekne vychutnaj tieto mesiace,veľa spánku a povybavuj si všetky veci čo ti ešte chýbajú aby si nemusela potom zháňať keď to už budeš potrebovať,lebo od Lukaška sa ti bude ťažko odbehovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. ivka však musim zistiť, nie? :-D teraz ked robi v tom fitku ... :-D :-D :-D adka veru musim si všetko pozhanať lebo potom už to bude tazšie. inak ak by som teraz začala rodiť tak som si uvedomila že do porodnice odkacam s malou igelitkou. nemam totiž vobec nic kupene. ani len nočnu košelu a zupan. :-D takže je nacase sa rozhýbať aj s nakupmi pre seba. :-D
Odpovedať
No vidíš Lucka,veď ti vravím,že to je posledný volný čas ktorý môžeš dopriať sebe a nikto ti do neho nemusí zasahovať :-D Tak si ho uži naplno a aj tie nákupy.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer Vám prajem ;-) , Lucka, to treba zisťovať všetko, ja som za... :-D . Nasadíme pátriaciu akciu :-D , nič nemôže ujsť :-) . Adka, čo ešte nespíš? :-p :-D
Odpovedať
nespím ešte,boli u nás kmotrovci tak som nemala čas na net tak až teraz :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko babenky tak Lucka len si oddýchni lebo potom to bude trošku horšie, my sme boli včera u svokrovcov tak už aj oni to vedia boli hrozne radi malému drobcovi pripili si na jeho zdravie no a svokra začala hneť plánovať musela som ju brzdiť ved to všetko má čas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky, aky bol vikend?? jajus, to si viem predstavit ako sa tesili... :-) teraz sa budu o teba viac starat, tak to vyuzi .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved manželík ten chodí okolo mna varí mi lebo mi býva zle ( a kuchynske pachy mi nerobia dobre) a mamina ta sa tiež stara fajn pocit :-) asi si nato rýchlo zvyknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim, ze na to sa rychlo zvyka...aj ja by som brala aby ma niekto aspon trochu obskakoval :-) ved sa hadam dockam ...aj ked ti tie nevolnosti vobec nezavidim, existuje nieco co ti pomoze, aby ti nebolo zle..? :-( ale teraz sa najviac tesim na piatok lebo pride drahy ... jupiiiiiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jani tak ako? zabrali tie čipky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka, tak ako je doma??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. od rana sa babrem s cenovými ponukami pre manžela takže mam viacej práce ako keby som fakt bola v práci. takže zatial nič moc. :-D musim mu vysvetliť že ja mam teraz dovolenku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to by si mu mala vysvetlit co najskor, alebo sa dohodnut o sposobe odmenovania za tvoju pracu ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka tak tie čípky som užila len vo štvrtok večer a vôbec nezabrali :-( tak som ich viac nebrala v piatok mi bolo hrozne zle no v sobotu som vôbec nevracala ale bolo mi ťažko (asi preto že som bola u maminky :-D )včera som vracala len ráno a cez deň no nebolo to bohviečo a večer som šla rýchlo spať lebo ma už naťahovalo a nezvládla by som blinkanie. Takže tak sa mám, ale mám isť na kontrolu tak sa bojím aby ma neposlal do nemocnice :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?