Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a to dva dni na zaucenie stacia? To ste brali uplne niekoho nového?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ja som sa to učila asi pol roka kým som bola ako tak v obraze. ale ja som sefstvu už 2 mesiace hovorila kedy odchadzam ale aj tak to nechali na poslednu chvilu. takže je to ich problém. ]-( ano ta baba je uplne nová, nikdy predtým také niečo nerobila. chuda mala dnes z toho riadny gulas. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, cesta bola dobrá, ale nad niektorými bláznami mi nič iné neostáva, len pokrútiť hlavou a riadne si zanadávať :-D . Ešte že cestujem sama a nemusím si dávať pozor na ústa :-D Ako sa cítiš?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ta obdivujem ako zvladaš to cestovanie. :-) citim sa celkom fajn, len malý dnes neviem čo vyvadza ale dosť ma trapi. nie že by kopal on sa tam asi prehadzuje zo strany na stranu a dosť to boli. niekedy je to až taka bodava bolest že sa musim skrciť a potlačiť ho aby prestal. betar jeden sa mu to asi zapacilo. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem za obdiv :-) . Keď som chcela prácu, musela som sa proste do toho pustiť. Ináč by som si nenavyberala ;-) . No zdá sa, že Lukáško bude futbalista po ocinkovi, hmm? x-) A Lucka, ak smiem vedieť, ako sa tam dostala nová baba? :-) Suzit, Ty prečo si tak dlho v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to je zahada ako sa tam dostala. a dokonca ju prijali do stalej statnej služby a nie na zastupovanie. :-. prisla na miesto tej kolegyne co v lete dala vypoved. hlavne že sa hovorí že sa budu znižovať stavy a aj tak prijmaju nových ludi do stalej statnej služby. ale konkurz na to miesto asi nebol. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veď práve preto sa pýtam, lebo čo počúvam, viem, že sa bude prepúšťať a teraz máš novú kolegyňu ]-( . Tak to je vrchol, tieto známosti mi idú pekne na nervy, riadne hýbu svetom!!! :-| Minule som sa Ťa pýtala, ako pokračujú Janka a Jankom s prípravami. Asi si nepostrehla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepác nepostrehla som. no pokracuju pomaličky. teraz niekedy boli kupiť nejaký alkohol v metre, myslim fernet a pred tým kupili nejakú vodku zase. takže pomaličky si to zhromažduju. panečku už sa im to kráti. a suflo vravel že od marca zacinate chodiť spolu na naučenstvo. to ale budete stvorka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, áno už si spomínam, to aj mne spomínal, že kupovali nejakú vodku. My ešte počkáme buď na Veľkú noc, alebo po..budú možno nejaké akcie :-D . Musíme aspoň niekde priškrtiť :-D . No jasné ideme na naučenstvo, prvé je 19. marca, tak sa teším, bude sranda, keď sa budeme poznať aspoň niekto :-) . A kočík Lucka ako? Kde si pokročila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocik stale nemame. už sme nasli chlapa z DT čo pracuje v anglicku a ten sa aj zaregistzroval na e-bay ale zatial to stroskotalo na tom ako ho dopraviť na SK. lebo jardo nam dal cislo na nejakeho chlapa čo robi dopravu z anglicka ale ked sme mu volali tak povedal že už s tým prestal. takže smola a hladame dalej. ]-( len ma už dosť tlači termín. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, len aby ste ten kočík mali do apríla :-D . Či chceš Lukáška kočikovať v káričke :-D . Nechceš sa teda vzdať toho kočíka? Ale asi zbytočná otázka :-) . A manžel už poslúcha? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nevzdam sa ho ani za nič na svete. :-D manžel neposlucha ale čo už s nim. :-D ja idem pomaly buvať, zajtra mam zase naročný den. nastastie posledný. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Lucka nevola sa tvoj manzel nahodou Mario H.? Asi sa pozname. Tebe sa to uz krati posledny den v robote a co manzel už si nasiel robotu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Tak konecne je piatok.....co planujete cez víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak ja sa hlásim v práci tak sa mi nechce a lekár mi dal ešte take lieky po ktorých som ospalá tak len čakám kedy tu zaspím :-N No žeby tie lieky nejak zaberali nemôžem povedať uvidíme cez víkend ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ... a mame tu piatok huraaaaaaa .. :-) lucka ty mas dnes posledny den v praci, tak teda ti ho prajem co najupesnejsi ... :-) Sintia uz tiez zauca novu kolegynu a to ide na matersku az na konci aprila, tak ma z toho radost, chuda moje ... mimochodom ake je pocasie u nas???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora no tu je zamračené ale neprší naštastie. Ako v BA tak by som tam šla pozrieť pomaly mi to začína chýbať IKEA, POLUS, AUPARK, ... :-D Ozaj Lucka dnes končí tak si to uži Lucka a ked budeš na materskej dufam že sem nakukneš lebo nám budeš chýbať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajus, tu je tiez zamracene a ked som sla do prace tak mierne poprchavalo...ty si tiez zila v BA??vsak dobehni,(este kym nemas velke brusko :-) ) mozme nakupne centra obehat spolu ...
Odpovedať
Profilova fotka
dora, ja som tiež žila v blave, päť rokov som tam študovala a rok pracovala. To mi stacilo na cely zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, vsak ja si tiez nemyslim, ze tu nejak extra dlho vydrzim a mozno by som aj zatala nejak zuby, ale drahy sem nechce ist ... jajus, inac ako sa citis??este ti byva tak strasne zle???
Odpovedať
Profilova fotka
ano študovali sme tam s manželom aj pracovali 6 rokov ako električky to mi nechýba len ten ruch v meste včera som bola u lekára a prešla som v Detve cez mesto tak som videla len staré tetušky a ujov a to som sa čudovala bol obed a ešte aj prázdniny. Ked pridem do Ba určite sa ti ozvem niekam skočíme ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
mne by ten ruch urcite nechybal, skor take ako ked potrebujes vecer nieco narychlo kupit a nemas kde alebo vobec to nie je k dispozicii a podobne, ale ja mam skor radsej mensie mesta..resp. dediny :-) vsak uvidime dokedy tu budem, to zalezi od draheho ...
Odpovedať
Profilova fotka
no mne tiež ba chýbat nebude, ja som rok bývala priamo v centre a ten ruch mi isiel poriadne na nervy. Akurat kultura tam bola ine kafe ako vo zvolene. Tam nebol problem vymysliet, ze kam pojdeme von. To sa mi pácilo. Aj ked zasa za iné prachy ako tu.
Odpovedať
Profilova fotka
no len to musis mat ist s kym za tou kulturou, mna osobne to samu nebavi ... neviem moznoze keby tu bol drahy, tak mi neprekaza byvat ani v ba resp. by som to asi inac vnimala, ale teraz ked tu nie je tak mi nie je dobre nikde, skratka si neviem najst miesto...
Odpovedať
zdravim zienky,ake pekne slnecne rano tu v UK-az na to ze som sa na hov... vyspala. Vcera sme mali burlivu hadku z muzom ;-( ,potom maly sa budil o 4,o 5,o 7..a nakoniec spal do 8.15...ale ja som ako zombie |-| Dnes chcem ist do mesta pobehat agentury,uz zoberem hociaku pracu,lebo muz je vystresovany z jeho prace,tak potrebujeme mat nieco navyse...keby nahodou sa z jeho daco stalo a zas ja potrebujem vypadnut z domu...... ach nech uz je jun a mam Holiday 8-) dora uz dnes ides domov ci az zajtra?ides aj niekam von vo ZV?jaj ved som zabudla mamina ti pride... lucka prijemny posledny den v praci,si to uzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny a coze ste sa s mangelom pochytili???mozno bola zla konstalacia hviezd lebo aj my s mojim sme mali mensiu vymenu nazorov a ktomu cez sms-ky...snad ste to uz vyriesili..idem dnes domov, vzdy chodim v piatok, lebo aj ked sice pridem az vecer, stiham oprat aspon jednu pracku... :-) von???ale kdeze ... nestiham a inac ako som odisla do uk, nejak som stratila kontakty na ludi s ktorymi som predtym kavickovala, netvrdim, ze to bolo nejak extra super kamarati, ale aspon vypadnut na kavu a rozpravat sa o debilinach obcas nezaskodilo ...
Odpovedať
-ved urcite sa potesia ked im znovu zavolas a dohodnete stretko,nemala by si sa izolovat......ja som si tiez myslela ze sa uz z nikym nestretnem a popritom som si vyhladala kontakt na jednu osobu z ktorej som dostala kontakt na druhu atd.....a bolo mi z tymi kamoskami fakt super a to sme sa nevideli dobrych par rokov. no hadka z muzom-vies je hrozne pod tlakom a on sa me nezveri hned na zaciatku a potom vybuchne,ma toho vela latit z jedneho platu vsetky ucty a hypo.na dom,a teraz mi povedal ze si nie je isty ci tato robota je stabilna,no a vcera stacilo ze som povedla daku blbost a vybuchol....som si sla lahnut bez slova a on prisiel za mnou a dalsia hadka....uz som mala rifle oblecene ze odchadzam,[bola skoro polnoc]ale nakoniec sme si to vydebatovali....ale ja mam stale z toho zmiesane pocity,nestava sa casto ze na mna krici 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
vies toto je najvacsia chyba u chlapov, ze ked maju nejake problemy tak nic nepovedia a dusia to v sebe a potom si to po vacsine zlizne niekto nevinny, len tym ze sa napr. v nevhodnej dobe nieco opytal...presne taky je moj otec a potom ked vybuchne tak povie take veci, co cloveka velmi mrzia, ale uz som sa naucila respektovat to a snazim sa ho pochopit....aj ked vzdy tvrdim nech rozmysla co povie lebo slovo je najnicivejsia zbran a co raz povies sa uz neda vratit spat ... verim, ze to bude v poriadku a ken si uvedomi, ze je lepsie ked ti povie ak ho nieco trapi...a ak sa to nenauci, tak sa ty budes musiet naucit respektovat ze obcas taketo vybuchy nastavat budu..samozrejme najidealnejsi pripad by bol keby nemal ziadne stresy a starosti ale bez toho to nejde..ale ty si urcite uzasna manzelka a budes vzdy jeho oporou a urcite on tvojou .. :-)
Odpovedať
no dakujem dora za pekne slova.....hadam sa spameta :-D ,ale zas ja verim ze ked zacnem makat a budu 2 prijmi atmosfera sa zjemni :-) uz dnes mi pisal ze kam pojdeme v sobotu...ze nas s drobcom zobere na farmu,kde budu zvieratka...no proste zas je vsetko ok.....to len mna to drzi aj ked chcem aby to preslo :-S mozno je taky aj z tych narodiek...mali sme ist na veceru a zabavit sa a boli sme doma a on stravil den bud na zachodfe,alebo v posteli :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jednym z najcastejsich dovodov hadiek su zrovna peniaze, takze urcite to bude lepsie ked budes mat aj ty prijem ale on musi pochopit, ze ty mas este narok na matersku, aj ked je od teba velmi obdivuhodne, ze chces ist pracovat ... no takze nech ta to uz nedrzi a nehnevaj sa lebo tym sa nic nevyriesi .. :-) urcite ho trapia aj tie narodeniny...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?