Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ivka a kedy ti príde polovička?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej 2. Bola som chora, ta teraz mam tyzden na vsetko :-| . V utorok to mam tiez na husto, aj v stredu a potom uz neviem. Ale zatial celkom optimisticky. Ja mam zase draheho doma. Teraz mal dovolenku, len ja mam teraz nenormalny frmol v skole, ta zo mna nic nie je :-S . Teraz som si dala pauzu, ale potiahnem aj dnes do dakej 3.00. Potrebujem 4 hodky spanku :-D . A hor sa na skusky ;-) Mala si teoriu s Porubskym? Abo s Kosovou?? abo...?
Odpovedať
Profilova fotka
a ked si tak citam tento moj posledny prispevok, mozem vydedukovat jedine.... som unavena. Ta konstrukcia viet nema chybu...cisty hotentod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, neviem kedy príde :-| . Ale už ho nejdem čakať, idem si ľahnúť. Petullia, ja som ju mala na FHV ešte, takže....prosím? Učiť sa do tretej? V živote niekdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Hlasim sa az v pondelok, lebo cez víkend som sa dajak nedostala k netu. Cez víkend sme pozreli asi desať dvd-ciek zo svadieb. Este aj v noci sa mi o tom snívalo... Iwuska ja mam zatial vybavený termín v kostole- teda ja v kaplnke( ten som zajednávala ako prvú vec ), kameramana a fotografa. Tento týžden idú naši zhánať miestnosť, ako sme sa dohodli cez víkend, ja idem vyberať saty a v stredu máme stretko so skupinou a starejsim....tak hádam sa veci pohnú. Napísem podrobnejsie do IP, vecer mozes kuknut. Inak ja sa rada s Vami stretnem, takže ak bude stretko, pridám sa k Vám. Len kde ......navrhnite miesto . :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak zase pondelok. 8-( som total nevyspata. joj už aby som bola na materskej. :-N ivka ja s tým termínom 26.1. suhlasim. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, :-) tak navrhni miesto stretnutia :-D
Odpovedať
Ahojte. aj ja som za stretko 26.1., mne by vyhovovalo miesto stretka v DT, lebo uz mame naplanovane, ze v piatok ideme do DT, tak by som si aj s Vami posedkala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit mne je jedno či zvolen alebo DT. zatial sme sa vždy stretli v Detve. arim ahojky. takže zatial 1:0 pre DT. suzit ty sa vyjadri. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne lepsie vyhovuje zvolen, ale nemám problém ani s Detvou, keďže to tam poznám. Prispôsobím sa väčšine :-) :-D x-) A o koľkej sa zvyknete stretávat? :-)
Odpovedať
Ahojte.Síce neviem kde mi hlava stojí a kedy je vôbec 26.1 ale rada by som sa stretla aj ja s vami.Konečne vás uvidím na živo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzit stretko býva zvyčajne tak okolo 17:00. adka 26.1. je v piatok a ak to bude v DT tak tvoja učasť je povinná kedže to mas blízko. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lucka díky :-D ale ozaj ani poriadne neviem že dnes je pondelok.Manžel mal uraz na zápase,je v nemocnici tak ani neviem čia som. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to šuflo hovoril o tvojom manželovi? po zapase volal mojmu manželovi ako vždy že ako hrali a vravel že jeden spoluhrač mal uraz a ostal v nemocnici. dufam že sa ma už lepšie.
Odpovedať
Akurat ho prevážajú do Rimavskej Soboty,a čaká ho asi kopec ďalších vyšetrení.Vypadá to na zlomený 8 stavec.Takže nič moc. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak to mi je luto manžela, musiš veriť, že sa z toho čo najskor dostane...A na stretko hadam prideš, ked to mas len na skok..... Lucka,ja sa dako dopravim na tu hodinu do DT, možno si od snubenca požičiam auto...... :-) :-D no problem. Len aby aj ostatné baby suhlasili. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi tak to mi je luto. dufam že sa z toho čo najskor dostane. suzit tu hodinu neber ešte ako záväznu, musia sa vyjadriť aj ostatné baby. :-)
Odpovedať
Dufam,že na to stretko sa dáko dostavím :-| Ja mám totiž v nemocnici aj svokru tá ma zase zápal plúc.Manžel je po vyšetrení: je to zlé,silno narazený a zlomený stavec ;-( :-( Jooooj či mi je veselo.Asi pôjdem aj ja na psychiatriu z tohto všetkého. Prejdime na lepšiu tému: Lucka ako sa má Lukaško? Už robí aj kotrmelčeky v brušku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka veru robí. od včera je nejaký nepokojný. včera som mala pocit že sa mi bruchom prehnalo tsunami. tak vyvádzal. s manželom sme pozorovali brucho a ono sa prelievalo zo strany na stranu akoby kazdú chvílu z neho chcelo niečo vyskočiť. :-D
Odpovedať
Ano,to aj my sme sa z manželom veľa krát čudovali ako sa to brucho dokáže vlniť :-D Ale už sa ti to pomaly kráti a za chvíľku sa bude krútiť,vlniť a kopcovať v perinke. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj aby to už bolo. :-D ja sa neviem dočkať kedy ho už budem mať doma v postielke a ja sa budem opäť pohybovať ako človek. a budem si mocť lahnuť na brucho a bez fučania si obuť ponožky a nič ma nebude bolieť. :-D :-D :-D no ešte ma čakaju skoro 3 mesiace. :-N
Odpovedať
a to sú najtažšie 3 mesiace,ale neboj rýchlo to ujde.Väčšiu časť máš za sebou už len zvládnuť pôrod :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ooo tak ten mi radšej nepripomínaj. :-x ja nad porodom radšej ani nerozmýšlam. hadam si myslím že to niekto porodí za mna. :-D lebo čim viac nad ním rozmýšlam tým sa viac bojim. :-D najnovšie mam paniku z klistiru. :-D pred tým to bolo zašívanie. :-N
Odpovedať
Tak zo zašívania vôbec strach nemusíš mať, z nástrihu už vonkoncom (to ani neviem že ma nastrihli) iba doma na kazete keď som to videla.A klistir toho som sa bála aj ja ale o nič nejde je to len taký blbý pocit a strach.No a pôrod radšej ti nejdem nič písať.Ale neboj ja by som Nicole radšej 5 krát porodila ako zažiť tú čakaciu dobu -to bolo najhoršie.Zvládli to aj 16-tsky tak to zvládneš aj ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tebe tocili na kazetu? Vlastný porod? To som este nepocula.... Lucka, klistíru sa vobec nemusís bát.Mne to pripadalo dokonca komické. Mna minulý rok operovali a dávali mi ho pred operáciou dokonca trikrát v priebehu jednej hodiny a napriek tomu nezabral. Medzitým som este vybavila aj návstevu. Jednoducho som sa tak bála operácie, že som mala stiahnutý celý tráviaci trakt...
Odpovedať
Suzit,môj manžel bol pri pôrode a mali sme tam aj kameru,tak pôrod a prvé umývanie,váženie a meranie malej Nicole natáčal.Pôrod neboj sa nemám ho ako dokumentárny film pekne z predu ale točil to manžel tak z boku tak pekne vidno ako malá ide von ale naozaj detaily akože z predu tak to nie.Je to pekná spomienka,ale určite z predu by som to nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) , dnes som mala ďalekú cestu, ale zvládla som ju, tak je ok ;-) . Adka, neboj sa, bude to ok, Stanči mi hneď avizoval ako s ním je, keď som prišla. Viem ako Ti je, ale buď aspoň Ty pri silách ;-) . Jééj Arim, Ty si sa dávno neukázala, ako sa Ti darí? Lucka, aj Šufľo mal úraz, zašívali mu lakeť. Ten východ, to je mäsiareň, ja som čakala, či môj príde v "normálnom" stave :-D , bez úrazu :-) . Suzit: IP ;-) (ešte som zabudla, máme starejšíeho ;-) ) Takže u mňa to platí, v PIATOK 26. januára 2007. A ja som za Detvu, teda sme už 4:1 :-D , Sizi :-) . Budeme volať aj Gabiku, aby nám urobila dobrú náladu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. takže zatial to vyzera nadejne na toho 26.1. a čo janka a zuzka? písal jej niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa s vami tuzim stretnut :-D . ale mne by vyhovoval viac Zvolen, kedze DT nepoznam absolutne vobec :-N . Ale ja som veeeelmi prisposobive ziena. A este taky maly detailik... ide aj niekto, kto este nebol na stretku s vami, aby som sa necitila ako total votrelec??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwusik a mate toho starejsieho, co ste planovali???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?