Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem adka. x-) veru je to riadna palka ale ked mas potom lutovať tak radšej zacvakaš. :-N
Odpovedať
Tak to je jasné,ak by si mala nadávať po svadbe že radšej mohla doložiť a mať tie či tie tak to zato nestojí. Už ti prišli tie topánočky a ako vypadajú v skutočnosti? A čo si najnovšie objednala? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mne robi kamoska na upsvar-e, ako ty. Vola sa Zuzka Rosevakova, nepoznas? Inak, chcem sa ta opytat na nejake kontakty, tak Ti pisem do IP. Adka, vidim,ze ty uz mas nejaky ten rocik po svadbe. Kde ste vy mali hostinu? A tých 18 tis. za pozicanie sa mi zdá za saty strasne veeela. To by som urcite nedala. :-)
Odpovedať
Nikdy nevrav,že by si za to nedala.Počkaj keď sa v takých dákych ocitneš oblečená a budú sa ti strašne páčiť a budeš sa v nich veľmi dobre cítiť tak potom budeš inak rozprávať. Ano,ten čas letí,bože zachvíľu 4.výročie-to ani pravda nieje.Svadbu sme mali v Hriňovej v kulturnom dome,a mali sme šťastie lebo akurát ho obnovovali,tak to bolo pekné aj keď nie dokonalé ale na tu dobu super.Šaty som mala z Nicole a už vtedy som platila 7600,- bez korunky a bižuterii.Tu som si kúpila v CZ a ešte stále ju mám doma.Musím ju predať. Ty nad akými šatami rozmýšľaš?Už máš predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
Možno máš pravdu,nikdy som ešte nemala svadobné šaty na sebe, čo to urobí so mnou, možno aj zabudnem na peniaze....len potom asi nebudem nikomu hovoriť, koľko stáli.To je na infarkt. Hriňovú a okolie trošku poznám. Konkrétnu predstavu o šatách nemám, asi sa nechám prekvapiť,aké šaty sa mi budú hodiť. budúci týždeň to chcem ist omrknuť. S manželom bývate v Detve? Alebo niekde v okolí?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit odpisem ti z domu lebo v práci mi nejde net. teraz písem z kolegovho notebooku. inak tu babu nepoznam. adka topky prišli a su skvele. uplne take drobnučké. teraz som objednavala takú šoiralu do postielky a štipec na cumel. a ešte kojenecky vankus a yavinovacku do autosedacky. takže maniacim dalej
Odpovedať
V Detve sme kupili minulý mesiac konečne byt. :-) Ale bývame na Zánemeckej (neviem či to poznáš) ako bývajú Detvianske slávnosti tak tou cestou ešte ďalej.Ty chodíš do Hriňovej? A kde?
Odpovedať
Profilova fotka
Z Hriňovej pochádza moj ocino.Mala som tam starých rodičov, takže kým sa nepominuli, trávila som tam detské prázdniny. Teraz tam zije len teta sama. Priamo v meste, v susedstve kostola, ak vies, kde je. Na Polanu zvykneme obcas chodit, takže tento kraj poznám. V Detve mi roky bývala iná teta. Bola ucitelka nemciny a slovenčiny na základke. Mozno si s nou prisla do styku..... :-) Lucka, to musí byť úžasný pocit kupovať také malilinké vecičky pre vlastné bábo :-)
Odpovedať
Kostol jasné,že viem kde je. :-) Ja som chodila do školy do Hriňovej.My sme totiž bývali v Hriňovej v paneláku na Murinke až do mojich 13-tich až potom sme sa presťahovali sem.S tadeto je vlastne ocino tak sme si prerobili dom a bývame tu. A Suzit neboj sa aj ty zažiješ ten užasný pocit pri kupovaní svojho bába.
Odpovedať
Profilova fotka
Hohó, Hriňová hýbe svetom - aj moji svokrovci pochádzajú z Hriňovej, stále tam má drahý starkú, tak tam často chodievame - minule som mala zážitok - prvýkrát na zabíjačke - som sa čudovala.. =-) . Suzi, tak to sme bývali blízko seba - ja som bývala na Novozámockej - v tej časti ako je tá zmrzlina a ovocie a zelenina - či čo to je. Teraz bývam oproti kostolu.
Odpovedať
Monika a kde si presne bola v Hriňovej? Vidíš mohla si prísť na cafe ku mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, ja Vás môžem čitať len takto večer, skôr sa mi nedá, keďže som v práci. Ale neujde mi nič, všetko som už prečítala :-) . Lucka, prajem Ti všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a hlavne ľahký a šťastný pôrod ;-) . Monika, ja som už písala, čo robím, ale bola si dlho OFF, tak si nezaregistrovala. Robím obchodnú reprezentantku a navštevujem lekárne. Zatiaľ sa mi veľmi páči, klop - klop. Suzit, vitaj medzi nami x-) . Ja som bola šaty vyberať minulý týždeň, bola somnou aj Adka, to je moja kmotrička a poviem Ti, že to bolo ťažké rozhodovanie. Nechcem Ťa strašiť, ale...no uvidíš na sebe ;-) . Ja som si vybrala podľa seba, podľa môjho srdca :-) . Tak daj určite na Tvoje pocity a nie na druhých ;-) . Ináč, Janka je chorá. A s tým stretkom čo bude???? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Iwuš, Lucka mala narodky. :-D Tak to musí byť fajn robotička, nech sa Ti teda darí. Robíš to na živnosť, či na PP? Adka, no... keď ja Ti neviem ako sa tá časť volá.. ale spájajú ju s Krížnymi cestami..? Myslím, dúfam, že netrepem. Je to pod Kostolom na Raticovom vrchu.
Odpovedať
Monika to nemyslíš vážne x-) Ja som v tom kostole mala svadbu a bývam 4 zastavky od tade smerom na Detvu.Tak si bola na skok odo mňa.Na to cafe si teda mohla prísť :-D :-D Ahojky kivka,piše ti Nicolka a kyva ti na fotku a prečo kivka nezakýva,nejde jejdo lavy.Idum ju okupať a dať spať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ježiš, ja viem, že mala narodky a predsa som napísala meniny :-D . Ďakujem za upozornenie a Lucka prepáč ;-) . Robím to riadne na PP, nie živnosť, to som nikdy nechcela. Vyzerá to zatiaľ dobre, dúfam, že aj naďalej. Adka, tak jej povedz, že ja by som rada zakývala :-D . Prídeš sa skype? Pokecáme. Idem si ešte niečo prepísať do práce, ale to je 10 minút.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak dnes je piatok, najkrajší deň v týždni pracujúcich.... Monika, ja som tiež bývala na tej istej ulici, ale bližšie ku Slovstavu. Kde si chodila na strednu? Iwka, ja pojdem skusat saty hned budúci týždeň, aby sa mi na september este nejake pekne usli, lebo ako vidim, september je ozaj lukrativny cas na svadby...a co vsetko uz mate vybavene... ? som zvedava, lebo sme tu asi len dve, co chystajú svadbu:-) Adka,pisem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. suzit veru. všetky sme sa už povydavali ešte ze tu mame vas dve s ivkou. :-D ivka dakujem pekne. x-) dufam že si ti v práci bude páciť čo najdlhšie. ;-)
Odpovedať
Ahojte.Tak zase mrzké upršané počasie pred nami.Ešte aj admin mi zmazala fotku malej,že tam musím byť aj ja :-( Idem dačo pohľadať.
Odpovedať
Profilova fotka
U nas momentálne svieti slniecko, pred chvílou snežilo. Ako v apríli...Co chystáte na víkend? My ideme kukat dvd-cka zo svadieb, kedze si vyberáme kameramana a este mame stretnutie s jednou kapelou :-) :-D
Odpovedať
Na víkend? Suzit ani mi ho nespomínaj.Môj manžel ide hrať zápas a to aj v sobotu aj v nedeľu takže asi budeme bez seba :-( Ešte že ma naplno zamestnáva moja krásavica.Dnes mi povedala že aj ona sa ide vydávať s kivkou - tak volá Ivku.Takže robím svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka a ides Iwke aj na svadbu? Moj priatel tiež casto robil aj cez víkend. To ma islo vzdy porazit....hlavne vtedy, ked ja som bola celý týždeň prec a vídavať sme sa mohli len cez víkend. Tak sa stalo, ze sme sa pár týždnov aj mínali... :-(
Odpovedať
Jasne že ideme,krsniatko sa už nevie dočkať. Dneska som ju akurat učila ako bude držať krstnej mame vlečku na šatach.Tak sa jej to páčilo a usmievala sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja dúfam, že sa mi bude páčiť čo najdlhšie, aspoň do materskej dovolenky :-) . Suzit, máme vybavené: miestnosť, hudbu, starejšieho, fotografku, kameramana, hudbu pred kostol, balónovú výzdobu, zajednané šaty, alkohol pomaly kupujeme. Mám kúpené topánky, korunku a veci na výzdobu miestnosti: vlizelín, balóny, lupienky, sviečky, svietničky na čajové sviečky a piesok do nich :-) . To najdôležitejšie, teda kostol ešte nemáme vybavený :-| , ale snáď budúci týždeň. Adka, tak to ma teší, že sa pomaly Nicolka zacvičuje, bude jej to treba x-) . Nieže sa jej podarí vlečku strhnúť :-D . Prajem Vám pekný víkend x-) . Adka, zajtra kecáme cez Skype, ok? Alebo pôjdeme na diskotéku, hmmmm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? Ja som sama doma, môj je na zápase. Ja varím a pri tom surfujem po nete :-) . Tak kto sa pridá? ;-) Ináč, keď sa nikto do toho nehrnie, musím začať ja. Nedali by sme si stretko v piatok 26. 1.? Predpokladám, že Sunny je ešte na SK, tak by sme mohli niečo spiknúť. A mám aj nové členky v klube, tak sa treba pozoznamovať bližšie, hmmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwus. Ja som uz dovarila. co dobreho su robila ty? Ja som robila kuriatko na zelenine a ryzu k tomu. Ta s plnym zaludkom sa mi lepsie pisu tahaky :-D . Mam veeela skusok teraz :-| , ale dako bolo a aj bude. Zvladnem hadam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Petullia, ja som varila kapustnicu, trochu netradičné na nedeľu, ale už včera si to drahý rozkázal...no nevyhoviem mu? A budem ešte robiť kuracie stehná na kyslej kapuste :-p , ale až neskôr, lebo ja som sa už najedla kapusty a môj príde aj tak až večer. Tak som zvedavá, čo povie na moje výkony, lebo v poslednej dobe sme sa stravovali raz u našich a raz u svokrovcov :-D . Neboj sa, zvládneš ich určite všetky, držíím palce. Aké máš napr. skúšky? :-)
Odpovedať
Ahojte babuľky.Tak ja som sa dneska z nedeľnajším obedom nehrala,nemám náladu ani chuť do jedla ani nič.Urobila som halušky so syrom a bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, Ty si robila halušky? Ja sa na ne chystám už dobré dva-tri mesiace, ale nechce sa mi do nich :-D . Neboj sa, bude ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu este niekto??? Ja mam zajtra interkulturnu a teoriu rozvoja osobnosti ;-( .... biflovackyyyyy! Taketo predmety ja nemusim a uz mi z toho duni hlava. Halustick my mame s drahym veelmi radi :-D . To by sme mohli kazdy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petullia, ja som stále tu :-) . Práve dováram zajtrajšie papaníčko a čakám na moju 1/2čku. Celý víkend sama, no hrôza. Ešte že mám doma net :-D . Teóriu rozvoja osobnosti som mala aj ja :-) . To máš dve skúšky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?