Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte babule, nikto nechce ist zajtra vecer von?uz sa nudim, :-D srdiecko a ty nie si cez vikend doma?uz tu asi zajtra nebudes.... inak zajtra idemme do toho polska,tak idem buvat....iwus no ja fakt neviem najst tie saty =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ;-) , ďakujem Vám veľmi krásne za ohodnotenie šiat :-) . Som rada, že sa Vám šaty páčia, lebo naozaj to bolo ťažké rozhodovanie :-| . Ešte dnes som si pozerala fotky a riadne som si každú prešla, priblížila... :-) . Srdiečko, ja som len rada, že aj Ty si pridala svoj názor ;-) . Janka, škoda, že sa Ti nedalo ísť :-S , ale som rada, že si ich odobrila x-) . Adka, s kmotrom sa porozprávam ešte dnes, čo na to všetko hovorí :-D . Sunny, nechcem sem hádzať link, lebo sem zvykne môj drahý nakuknúť :-N . Pozri www.judyt.sk, a pri obrázku sú zobrazené čísla, tak č. 77742 :-) . No a čo sa týka roboty, budem robiť pre farmaceutickú firmu obchodnú reprezentantku a moja náplň bude navštevovať lekárne a robiť objednávky x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Júúúj sunnz, škoda že som sem nenakukla skôr! Aj ja sa celkom dobre cez víkend nudím, ale dnes som bola u Janky K., bola som kuknúť malú Radulku, tak bolo fajn! Pošlem ti do IP môj mobil, keď budeš mať čas a chuť, môžme sa stretnúť, aj Janka s malou. OK?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak gratulujem k novej práci. juuuj tesim sa s tebou, len nech ti to vyjde. x-) takže dalšia čo bude robiť to čo vystudovala. :-D bože na čo su nam tie vysoké skoly. ]-( matka a ty si ešte o 23:07 hore??? :-. panečku sa prekonavaš. :-D inak kuk do mojho albumu na MK a pozri čo som si zase objednala. :-N
Odpovedať
ahojte zienky, lucka mile vecicky na MK....moj drobec mal tie iste topanocky co objednavas...uz je z nich davno vyrasteny,boli malo nosene som ti ich mohla podarovat,myslim ze su od 6 mesiacoch.Ake si si ty objednala a za aku cenu?lebo oni nie su drahe! Inak nasla si uz daky ten preb.pult? srdiecko dik,mas ip mi sme boli vcera v polsku...UZ NIKDY VIAC.....taka kosa,dazdicko,slaby vyber,boli sme tam uz o 6 a oni zacinali tak o 8...cize sme cakali v aute ako debili,a aj to bolo len asi polovica stankov,vsetko to iste,len cizmy som si kupila.Takze radsej zaplatim viac,a poriadne si to vyskusam a hlavne v teple.Inak aj cenovo sa mi to zdalo predrazene,hlavne detske veci.Bavlnene tricko klasicke bez potlace za 150 sk.Ved v UK ho kupim za 100,= sk v prepocte!!!! Inak ok...ako prezivate nedelu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zrejme tu v tomto čase nikto nebude, ale ja tu nebudem zase zajtra, tak Vás aspoň takto pozdravím ;-) . Víkend zase dosť rýchlo ubehol a opät tu máme pondelok. Ja idem do BA, potom do Brna, tak som zvedavá či sa dostavím v zdraví domov :-D . Držte mi palce ;-) . Lucka, ďakujem krásne :-) , veru ostala som vo svojom obore :-N , ako asi každý druhý :-D . Ale nevadí, vidíš aspoň si uvedomíme, že vieme robiť aj niečo iné :-D ... Tak sa majte pekne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sunny ten prebalovaci pult už mam vyhliadnutý ale ešte som ho neobjednavala. tie topky som objednala za nejakých 120Sk. už si presne nepamätam. :-N ivka tak šťastnu cestu. ;-)
Odpovedať
Ahojte krásavice, kde ste všetky? Musela som vytiahnúť našu stránku na vrch bola veľmi veľmi nízko spadnutá,čo je s vami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , a ja som sa už obávala, že ani nestihnem prečítať, čo ste napísali, kým som tu nebola :-D . Čo je s Vami? Ja som sa pred dvomi hodinkami vrátila zo školenia, takže teraz sa veeeľmi teším na sprchu a na moju postielku x-) . Cesta bola fajn, myslela som si, že som horšia vodička :-N , ale nechcem to zarieknúť. Mňa najviac mrzí a trápi, že sem nebudem mocť chodiť cez deň ;-( . Ale myslím, že pomaly aj zanikneme, keďže poniektoré ;-) sa chystajú na MD a poniektoré sú zaneprázdnené :-) ako napr. aj ja :-D . Tak to je v skratke odomňa :-) . Majte sa krásne a Adka napíš mi do IP kontakt na Skype ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dpbré ranko. tak ja som tu len ma nebavi kaceť sama so sebou. :-D ivka supoer že sa ti darí. ja idem dnes vyberať s kamoškou svadobné saty tak sa vytešujem. x-) hadam aj viac ako ona. :-D Baby co bude s tym S T R E T K O M??????????????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. :-) Uz dlhsie sledujem Vas debatny kruzok. Som tiež zvolencanka a tento rok ma caka svadba. Takže sa k Vám pridávam.... :-) :-D x-)
Odpovedať
Jej suzit vitaj medzi nami. Aj Iwka má v septembri svadbu.A ty už máš svadobné šatičky? :-) A kde plánuješ svadbu,atď.....?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adka, dakujem za privítanie.Obrad mame na zámku v kaplnke. My zatial okrem termínu nemáme nic vybavene. Rozhodli sme sa len pre týždnom. Akurat zaciname riesit fotografa a kameramana, bud. týžden chceme nájst miestnost na hostinu. Planujeme okolo 60 ludi.A satocky zatial pozeram len cez výklady v obchodoch alebo na nete. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit. aj moja naj kamoška sa vydava 22. septembra. x-) prave dnes ideme spolu vybareť svadobné satičky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka. A tvoja kamoska je zvolencanka? Ak ano, mozno ju poznam.. :-) a kde sa bude vydavat? :-)
Odpovedať
Suzit máš už aspon predstavu o svadobných šatách? A nad ktorým fotografom rozmýšľate? My sme mali Mariana Vacu z Kovačovej - je ozaj dobrý,aj keď trochu drahý ale stojí to zato a dobre sa sním pracuje.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko.... :-) Ako vidím, nejak je tu mŕtvo. Už som tu čítala aj búrlivejšie debaty....... :-) Pisem len teraz, lebo pristup k netu mam len v praci. Adka, fotografa este nemame isteho - akurat vcera sme mali stretnutie s jedným kameramanom a fotografkou zo zvolena, robia ako par, sidlia na západe. Tak sme doma hned aj pozerali DVD-cko a boli sme celkom nadseni, a zajtra sa mame este poobede stretnut s tou fotografkou z Vígľaša, co v tejto téme fotila väčšinu báb...tak sa snad rozhodneme. Vy Ste kde mali hostinu? Pozerám, ze asi v Detve, tam tiež pár ludí poznám... Lucka - nejak si sa vcera uz neozvala....saty ste vybrali pre kamosku?. :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit. ano vybrali sme. a bude krásna netradična nevestička. x-) saty čo si vybrala su najkrajsie aké som kedy videla. o cene sa radšej nezmienujem. :-N :-D Ona sa bude vydavať na zamku a hostina bude v Centrume. kolko maš rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Čo máte nového? Ja toho veľa nemám, keďže väčšinu času trávim v práci. :-( Čítam, že Ivuš má novú prácičku. Tak to som veľmi rada, len by si mohla napíať, o čo sa jedná, lebo dáko sa tváriš veľmi záhadne =-) . Vítam novú nevestičku! Luci, aké šaty si vybrala tá kamoška? A čo s tým tvojím cukrom? Čo Ti povedali? Už si skryla všetky čokoládky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka. Tak to sa mozno stretneme, kedže aj my to mame na zamku ten isty den. Ale miesto hostiny este nevieme. To sa rozhodne budúci týždeň. Ja mam 25, ak ta to zaujima.
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj moni. na diabetologiu idem až v stredu. tak uvidim čo mi povedia. sladke sa snažím obmedziť ale velmi mi to nejde. ved ked si malý pýta, no nedaj mu. :-D ešte že sa mam na koho vyhovoriť. nové nemam nič len mam zo dna na den väčšie brucho čo mi značne obmedzuje pohyb. :-D moni vybrala si také ružovkavé šiatky. su nadherne a velmi jej pristali. a stali 18000Sk za požičanie. :-x suzit tak to sme rovnako staré. aj ja som mala pred 2 dňami 25. :-D o kolkej to na zamku mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, tak to by sme sa mohli aj poznať. Si priamo zo Zv?
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, dakujem za privítanie. Možno sa poznáme z videnia. Aspoň ty si mi známa z fotky. Som zo zv a bývala som na západe. Fotku zatial nemožem dať, lebo tu v počitaci v praci ziadnu vhodnu nemam. Lucka-mame to 16.00 v kaplnke. Kde si chodila na strednu, ked sme rovnako stare?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ta kamoška to ma o 16:30 ale v tej miestnosti kde sa robia len civilné sobáše. Ja som chodila na gympel. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, sranda, aj ja som chodila na gympel. Ale podla fotky ta nepoznam. :-) ja ale budem mat 26, takže som bola o ročník staršia, chodila som do D-čky. A na výšku si chodila kde? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jéé, Luci, ty si mala narodeniny. Tak všééétko najlepšie. Hlavne nech ste obaja zdravučký a nech len Lukáško rastie, aby ste sa čím skôr z neho tešili! Tak za tie šaty - to je riadna pálka. Sú z Nicole? Pospomínala si si na staré časy, keď si si bola skúšať aj ty? Bóže, ako strašne rýchlo to ubehlo. Zdá sa mi, že to bolo len teraz a už sme 8 mesiacov vydaté.. Suzit, aj ja som zo Západu, tak možno ma poznáš z tadiaľ. Neviete niekto ako Zunka?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ja som chodila do B-čky. na VŠ som chodila tu vo zvolene na podnikový manažment. a ty? veru mini bola som si zaspomínať na staré dobré časy. a tie panie si ma dokonca ešte pamätali. joooj letí to strašne rýchlo. ved o chvílu rodím a to sa mi zda že len teraz som zistila že som tehu. :-D inak dakujem za prianie. o zunke neviem nič nové. snad sa ma lepšie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som chodila do blavy na eu, odbor marketing. Koncila som vs v 2004. Ako som tu citala, ze cakas babatko. To asi o par týždňnov ideš na materskú, však? Monika, tak to ťa poznám zo západu z videnia. Ja som bývala v tej starsej casti, ako je budova slovstavu. Ty bývas tiež niekde v tom smere?
Odpovedať
Profilova fotka
malo to byť ... moni.... nie mini. :-N a ano tie šiatky su z Nicole. suzit ja som končila v r. 2005. ano robím už len do februára a potom idem na materskú. x-)
Odpovedať
Ahojte.Lucka tak všetko najsamlepšie ti prajem, a hlavne šťastný a ľahký pôrod a zdravého Lukaška.Ani si sa nepochválila,že máš narodky. Ja akurát pozerám svoju svadbu,lebo Nicole si zmyslela že to chce vidieť.Aj smiešne mi je na niektorých veciach. A tie šaty to skvelá pálka =-) Už nevedia čo za to pýtať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?