Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. veru nakupujem. nechcem si to nechať na poslednu chvilu ked už budem ledva fučať. :-D a ty sa maš ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja no ako v práci nič moc :-p. Trošku ma pobolieva hrdlo tak dúfam že neochoriem iked na Pn by som šla aspoň by som si oddýchla :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty takto jajuš špekuluješ. :-D maťka si tu? práve som sa vratila z poradne a vyšli mi blbé vysledky cukru. takže musím isť na diabetologiu. :-( majo bude musieť predomnou zamknuť skrinu so sladkým. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucifuk, tu sooom! Veľa práce, ale už mi pomaly začína hrabať, tak som sem nakukla že si trošku vydýchnem a čo som si to prečítala!!!! Zlé výsledky? :-( Dúfam že to nijako neohrozuje môjho drobčeka! Luci, tak keď zajtra prídeš k nám, ja skryjem všetky koláče, čokolády .... všetky sladké vody!!! :-S Ach jaj, tak idem radšej zase makať, tu som si teda neodýchla! ]-(
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... Lucka nad týmto by som neváhala ani sekundu.Toto fakt využiješ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa máte? Ste toho riadne popísali, kým som tu nebola :-) . Adka, už som tu, tak dúfam, že aj Ty ;-) . Prečo si včera napísala, že sa Ti nedá? Už som sa zľakla ;-( , že naozaj. No dnes som sa bola zaúčať v teréne a riadne sa mi tá robotička páči x-) . Dúfam, že to bude také skvelé aj keď budem sama chodiť :-) . Adka, tak ako zajtra?
Odpovedať
Ahojky.Jasné,že som tu.A som rada že sa ti robotička páči.Super! To som napísala len tak lebo som ťa chcela vystrašiť :-D :-D Jasne že zajtra ideme. Všimla si si mi sme včera s Luckou trochu nakupovali,normálne ma to zdrapilo :-D ;-) a Nicole už prišli aj tie botasky čo som ti spomínala sú suprové.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, nechceš sa radšej s tým druhým poponáhľať? :-D Ale radšej by som bola, keby si si to rozmyslela :-D , veď máme dohodu ]-( :-D . Tak radšej ma nestraš, lebo....skolabujem =-) . Už sa neviem dočkať. Ja neviem teda, keď budeš už v DT, príď k našim, budem tam a pôjdeme, ok?
Odpovedať
Ok,keď pôjdem z domu tak ťa prezvoním.Dnes Jardo nepríde ani domov,ževraj bude spať u maminke :-S A z druhým sa nechcem poponáhľať,veď ja mám na koho kupovať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak ja už MUSÍM ísť, tlačí ma tu brat ]-( . Ok, sme dohodnuté, prezvoň, keď pôjdeš z domu :-) . Neboj sa, aj tak prídu neskoro a nič by si z neho nemala :-D :-D :-D
Odpovedať
Ok,tak pa tvoj brat je hrozný ]-( ]-( ]-( Zajtra,a dobre sa vyspinkaj zajtra je tvoj veľký deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka tak ty už maš prácu? =-) si sa nepochválila. ]-( :-D adka aj ja som pozerala tu supravičku. je supišná. ako vždy čakam na manželovo schvalenie. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babule, ste sa tu zas rozpisali ;-) Takze uz som domka,len druhy den a tusim som uz 10 kg pribrala :-D muz ma doma nespozna :-o on je zas na diete,je iba vsetko zmixovane v mixeri-ovocie a zeleninu...uvidime ci pomoze :-N lucka nasla si daco na tom bazare co som ti poslala? zajtra idem prvy krat do mesta po obchodoch,popozerat daco na seba a maleho,uz sa tesim na trochu pohybu :-) a kedy sa kona stretko?: =-)
Odpovedať
Dobré ránko? Kde ste všetky? Ja idem dneska s Ivkou vyberať svadobné šatičky,jooooj či sa teškám.Trochu sa vrátim do starých čias,kedy som si vyberala ja :-D :-D Ozaj je to od vtedy už 3 roky,musím vám niekedy poposielať moje svadov.fotky aby ste sa zasmiali ako rýchlo letí moda do predu. Lucka no čo schválil manželik,teda či iba o tom vie schváliť nemusí aj ja si vždy urobím po svojom,len aby o tom vedel a niekedy zabudnem aj oznamiť. :-D :-D :-D Sunny vitaj doma.Však je dobre na Slovensku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka ty mas dnes krásny den pred sebou. tak dobr vyberte aby si nemusela potom lutovať. ;-) a ty adka dobre rad. :-D manžel schvalil len dnes sa chystam do bambina tak ak tam nič nezoženiem tak objednam tuto. sunny tak vitaj na slovensku. ohladom stretka sa musia vyjadriť aj iné baby ale ja možem kedykolvek a kdekolvek. :-D
Odpovedať
Tak musím sa hlásiť prvá,lebo Ivka sa asi ešte spamätáva x-) x-) Skúšala 4 šiat ale musím prehlásiť že všetky jej sadli ako uliaté a vo všetkých bola krásna.Fakt ťažký výber,nečakala som že to bude také ťažké.No môže byť spokojná,bude prekrásna nevesta.A kúpili sme aj korunku - krásnu.No viac vám už prezradí Ivka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) , veru Adka máš pravdu, že sa ešte spamätávam a stále dookola pozerám fotky, dala som si ich prehliadať cez TV :-) . Poviem Vám pravdu, že ani ja som nečakala, že to bude také ťažké vyberať šaty :-| . No nakoniec som sa rozhodla pre tie, ktoré sa mi hneď zapáčili aj na nete :-) . Adka so susedou (tá sa tam zastavila z roboty) ma nahovárali na tie, ktoré sa mne najmenej páčili, tak dúfam, že to nebudem ľutovať :-( . Boli pekné aj tie, ale...necítila som sa v nich "svoja" :-| . Ak chcete kuk tie šaty, tak www.judyt.sk a šaty č. 77742 x-) . Zajednala som si aj závoj a kúpila korunku x-)
Odpovedať
Ivka tak kmotor ti odkazuje že sú krásne také zaujímavé.Tie na ktoré sme ťa nahovarali sa mu nepáčia a ani tie čo si skúšala ako posledné sa mu nepáčia.Tak si urobila najlepšie,teda sme urobili :-D
Odpovedať
ahojte iwus nemozes hodit link na tie saty,neviem ich najst :-S tak uz robis riadne pripravy,a kde to budes mat?a kolko hosti? ja som dnes bola pokukat po meste,vsetko same veci pre modelky ]-( ,tak som si aspon penazenku kupila :-D ,malemu sme kupili pekne pizamko,je v nom strasne zlaty...a chceli sme mu kupit daku stolicku na papanie z bazaru,ale tie ceny no sila...pouzita stolicka 1800 sk :-o ze vraj lebo je znackova,no dik,radsej ho budem chovat na kolenach. tak sme sa rozhodli ze do polska ideme v sobotu,potom uz budem mat cas hocikedy na stretko..teda este blava ma caka ale neviem kedy...takze sa dohodnite,ak to bude cez den mozme ist niekam do cukrarne a zoberem aj zlobu x-) alebo vecer na drink-zeby damska jazda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak Ivka tie šaty su krásne tréba dať vždy na 1 pocit. Už si si ich aj rezervovala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak super. su krasne. veru aj ja som dala na prvý dojem a nikdy som neolutovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwka, viem že môj názor ťa asi netrápi, ale tie šaty sú proste úžasnéééé! Fakt sú krásne! A akú farbu si si vybrala? Lucka, tak ako? Objednala si už tú súpravičku!?! Je krásna, tak ju láskavo objednaj!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka tak ju objednaj ty. aby to nebolo na mna že tolko kupujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak matka pridala som foto veci čo si kupila pre lukyho do albumu na MK.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mi mame svadbu v Juny a pozerali sme hotel Kaskady na Sliaci. Je dost drahy, neviem ake mas financne predstavy. Pa
Odpovedať
Ahojte.Lucka ty si objednala aj tu zelenú supravičku?,ta je pekná aj ja som ju obzerala :-D A ešte k tým Ivkinim šatičkám dnes je v robotičke tak sa od nej nedozviete nič tak ju zastúpim :-D :-D Vybrala si tie šatičky biele,biele je išli najlepšie.Je v nich ozaj krásna.Aj keď sme ju nahovárali na druhé,v ktorých vypadala božsky nedala sa prehovoriť,povedala že sa jej páčia ale že sa v nich cíti neisto.A svätá pravda je že tu treba vyberať na pocit a krásu a nie len na krásu. A aj si ich rezervovala,zaplatila zálohu a kupila si korunku.Bože to je hrozné počasie,že?
Odpovedať
Lucka pozri si toto prebaľovací pultík za 800,- a je z B.B to by ste si aj osobne zašli.Je krásny.http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=38053
Odpovedať
Profilova fotka
adka ahoj. ten pultik je pekný ale tento problém už mam vyriešený. kupia mi ho moji rodičia. a tak budem kupovať nový. :-) a kde ta ivka vlastne pracuje. =-) určite bude v tých siatkach krásne nevestička. x-) inak dnes by mi mali prísť tie topánočky čo si mi na ne dala link. juuuj sa ich neviem dočkať. x-)
Odpovedať
tak to sa potom ozvi či tak suprovo vypadajú aj v skutočnosti. Ivka kde pracuje to vám prezradí sama,ešte nemá podpísanú zmluvu tak sa nechce unáhliť.Určite sa vám prizná. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak netrpezlivo čakame na jej správy. :-D jasne dam vedieť. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?