Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
adka ved aj ja mu to tak vysvetlujem. že ked kupime všetko osobitne tak to vyjde len o niečo lacnejšie. ved ja ho spracujem. :-D zunka ahojky. tak ako sa ti darí. kedy maš podstupiť ten zakrok?
Odpovedať
Lucka a prebaľovací pult už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemám. ja mam zatial len zopar kusov oblečka a latkové plienky. zvysok je na rade teraz. už som tie pulty obzerala. chcem taký aby tam bola aj vynička aj prebal. pult.
Odpovedať
Lucka pozri si aj na internete.U mňa bola minulý mesiac kamoška tak sme jeden našli bola to super cena 700,- a bol aj s vaničkou.
Odpovedať
Profilova fotka
čožééé. 700 Sk??? :-. tak ja mam vyhliadnutý za 3800Sk. kde chodíte na také ceny? =-)
Odpovedať
Bol z ruky,ale zachovalý.Už ho má aj doma tak som ho videla na vlastné oči.Je tam vanička z výpustnou hadicou a pod nim je jeden úložný priestor,vedľa vaničky sú malé odkladacie miesta .A na vrch sa dáva pult.Ozaj pekné a za tu cenu.Ak niečo najdem tak ti napíšem stránku.No dnes to už určite nebude,lebo sa mi zobudila Nicole a je chorá má kašeľ tak musím ísť k nej.
Odpovedať
ste sa rozkecali o tych babetkovskych lacnych zalezitostiach :-D monika dik za info-cize ked musi byt minimalne 10 foto to je 1000,-sk-a to je vsetko,alebo sa plati este daco navyse? Mohlo by to byt pekny darcek,alebo som rozmyslala,nad kalendarom,tu to stoji okolo 14 libier,to je asi 800,-sk-co nie je zle,na kazdy mesiac ina foto :-) este uvidim,chcela som mu dat konecne nieco ine,ako oblecko a kozmetiku...ale zas jeho zaluby su drahe...muzika,a to na novu gitaru,alebo repraky fakt nemam pri mojom povolani mami :-D Nemate este niekto iny napad?
Odpovedať
Profilova fotka
adka díky. x-) sunny tak ten kalendár by mohol byť super. :-)
Odpovedať
no tak asi to bude ten kalendar,urcite to robia aj u nas,nie?nemate skusenosti? =-) lucka ja som sa obysla aj bez pultika,len vanicku som mala,urcite si kup daku z ruky,dieta rastie strasne rychlo,su to len vyhodene prasule,ktore bude do buducnosti potrebovat,...alebo si to daj dakomu kupit do daru,trebars rodicom,urcite sa spyataju co by si potrebovala :-) No maly dostal teraz od starkej-mojej maminy,ten spievajuci nocnik co som chcela.Je to zlate,ked sa tam vycika,alebo vykaka zacne to spievat.Je to ako kralovske kreslo,mame to len zopar dni,zatial bez uspechu,ale mame casu dost,na tvrdy trening sa dame po dovolenke na SK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, kalendár by bol perfektný. Neplatíš nič iné, len za fotky. A myslím, že aj ten kalendár by Ti určite vedela spraviť. Ale ak u Vás Ťa to vyjde 800Sk tak to je lacnejšie. Dobrú nôcku. Nie je tá vanička v prebalovacom pulte veľmi maličká? A dá sa dať potom preč, keď malé vyrastie a nezmestí sa do vaničky a bude sa kúpať v "dospeláckej vani"?
Odpovedať
Profilova fotka
pri tom mojom vyhliadnutom píšu že je do jedného roku. potom bábo vykupem aj v nešej vani. len kým nebude sedieť tak potrebujem ten pult aby som sa nemusela zohýnať nad nasou velkou rohovou vanou. :-N a ten prebalovací pult tiež potrebujem ak nechcem malého prebalovať na kuchynskom stole. :-N keby som mala v kupelni aspon práčku tak to vobec neriešim. kupim len tu podložku a prebalím hop tam. dobru monika, nech sa ti niečo pekné sníva. :-)
Odpovedať
lucka ja som maleho vzdy prebalila na sedacke,alebo na posteli...mala som aj gumenu podlozku,ale tu som vyuzila len par krat :-| ,chrbat ma bolel tak ci tak,uz len z nosenia maleho,a ked som ho prebalovala aj tak som sedela vedla.....ale zas,na druhej strane vela mamiciek to kupuje,tak je to asi dobre...neviem ja som sa zaobysla bez toho,mozno tebe sa to fakt zide. Len teraz ked si na to pomyslim,som kupila vela skoro zbytocnych veci,ktore boli nevyuzite :-| ,teraz ich predavam pod cenu :-( a nerozmyslal si nad tym vedierkom,babetko tam sedi,je to celkom zlate,aj ked neviem,neviem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj ja som vždy prebalovala Nicole na stole alebo na posteli a chrbát ma bolí do teraz.Tak ja by som si ten prebalovací pult kupila.Ale uplne ti stačí z ruky pretože ako už spomínala Sunny peniažkou budeš potrebovať veľa veľa,veľa a ešte viac.A treba ti aj stoličku na papanie,to je vec bez ktorej si neviem predstaviť papanie. Tá vanička Monika 23 je tak akurat do 8-10 mesiacoch potom sa dieťatko kúpe vo vani už vie pekne sedieť. A jasné že sa dá dať preč,potom to služi už len ako prebaľovacie miesto. Sunny aj my sme dali pod stromček kalendár starkovcom ale boli tam len 2 fotky malej.Na každý polrok.Ale dá sa urobiť aj na každý mesiac.Robila mi to jedna pani z B.B.Ale zase zober si keby si išla ku Gabike máš aj fotky a potom si tie fotky použiješ aj na kalendár,takže by si mala aj to aj to.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dnes je hrozný den. mame odvolaných všetkých riaditelov a veducich a 2 kolegyne už maju od rana výpoved. bojim bojim že som dalšia na rane. ;-( a potom si to už neviem predstaviť, kedze aj muž je nezamestnaný. ]-(
Odpovedať
oooooooooh Lucka tak to máte ozaj špatný deň.Ale neboj sa myslím,že teba by nemohol vyhodiť kedže si tehuľka (aspon sa mi tak zdá) A tvoj manžel nepracuje?To som teda nevedela.No keď budeš na materskej bude sa musieť niekde pohnúť,nie?S materskej sa žiť nedá,to je akurát pre bábetko.
Odpovedať
lucka adka ma pravdu,si tehulka a podla zakona ta predsa nemozu vyhodit,to by som ich dala na sud ]-( Dnes su nasi u segri,tak mame tichu domacnost,ale maly sada kludnejsi :-D ,pridu az v nedelu,tak sa maly vyspi,lebo starky chrape :-D adka to mas pravdu,mala by som aj pekne foto a potom uz len ten kalendar-urcite daco z toho vymyslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyhodiť ma možu. :-( manžel pracoval v zahraničí ale už je skoro rok doma. s prácou je to bieda. rozbieha si tu jednu vec ale to ešte chvílu potrvá kým z toho zacneme mať prasulky. takže zatial to musíme nejako prežiť.
Odpovedať
mo lucka to je u nas fakt sila,ved vieme ako dlho trvalo iwuskeee,teraz ty....neni poriadnej roboty ]-( ale zas aj tu si muz robotu hladal vyse roka,tiez sme depkovali :-( ,ja na materskej a on nic :-o no treba byt silny :-)
Odpovedať
tak to je sila ]-( ,bola som presvedčená o tom že tehuľku nemôžu vyhodiť.A manžel chce podnikať? Je to ťažké zo začiatku treba do toho veľa investovať,ale treba vydržať ak sa uchytí bude vám dobre :-) Neboj
Odpovedať
hlavne mysliet pozitivne,vsak hadam by sme to nemali rozmazavat,lebo sa to est nestalo :-x ja sa neviem rozhodnut ci mam ist k zubarovi 8-( ,boli ma zadny sub,co asi rastie,moj byvaly zubar povedal,ze musi von,je zly....lenze potom nastali dake komplikacie,tak nemam zubara a musim cakat nech mi dakeho priradia.Medzi casom ma ten zub fakt zacal boliet,neviem ci preto,lebo je zly,alebo preto ze rastie.Mam taky gel,co je ako lokalna anasteza,co jasne ze zabera,ale na druhy den znovu.Tak rozmyslam,ci ist dnes k zubarovi [nieco ako pohotovost] a dat si to vytrhnut,alebo este pockat po SK.Ibaze uz nemam ani kartu poistenca,tak na SK by to bolo trochu chaosne,a zas tam uz chcem mat pokoj. Sice neviem preco to pisem,asi dufam,ze mi napisete aby som pockala,aj ked je spravne ist k zubarovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, ale vyhodiď Ťa môžu len z organizačných dôvodov a to máš nárok na odstupné alebo iba ak máš uplynutú dobu určitú. Inak nie. To sa bráň zubami, nechtami!
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... zopar foto z party :-D
Odpovedať
:-D tu fotku este musim zmensit,ale mame daky novy program tak neviem ako :-D
Odpovedať
halooo =-) nikto? lucka mas daco nove? iwus a ty si ako dopadla?
Odpovedať
Iwus aj ja som zvedavá.Kde si?
Odpovedať
Profilova fotka
nové nič. o 10:00 som vypadla z prace. moni ved to su organizačné dovody. oni potrebuju zrušiť 25 miest. o to sa nam postaral drahý ficko. a my sme si mysleli že stavy budu znižovať na ministerstve a oni začínaju uplne od spodu a ich tam hore sa to zase nedotkne. ]-( ale už som kludna. čo ma prísť príde. nebudem sa zbytočne stresovať.
Odpovedať
Sunny klikni si na tuto stranku aj táto ženská robí kalendáriky rôznych veľkostí a z roznym počtom fotiek.A za celkom super ceny.Môžeš jej aj napísať a dohodnúť sa s nou.http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=760757
Odpovedať
Dakujem adka, uz som jej aj napisala,dufam ze sa to bude dat spravit teraz ked budem doma. Idem si dat vanu pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? Asi iba ja :-D . Adka, už som tu :-) . Babenky, musím sa Vám pochváliť, mám svadobné topánky. Jupííí, také krásne súúú, že v nich budem aj spať :-D . V stredu si idem vybera šiatky x-) x-) x-) , držte palce, aby som správne vybrala ;-)
Odpovedať
ahoj iwuss ako si dopadla? daj foto topanociek nech sa aj mi pokochame :-) uz mam predstavu aj o satach?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?