Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , ja len tak na skok ;-) Vám chcem popriať: Želám Vám prekrásne Vianoce, plné lásky, šťastia, pokoja, pohody, zdravíčka x-) . A samozrejme veľa veľa darčekov ;-) . Uvidíme sa v Novom roku, alebo aj skôr :-D ? Adka, neviem nič, zajtra idem do BB, dúfam, že to vybavím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak som pridala foto z 3D: http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nádherné miminko x-) , tak ste rozhodnutí už aj pre meno? ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, lucka krasne,malicky je fesak ;-) asi po mame ;-) Babule uz to mame za par,sa mi nechce verit :-o ,vcera som piekla do polnoci,a co som robila certove gulky,tak som dala dvojitu davku rumu,tak ich treba nealkom zapijat :-D Inak dnes ma este caka jablkova strudla,lebo vcera som robila 4 druhy a uz na strudlu som ani plech nemala :-N A ako sa mete vy?Iwus co mas nove?
Odpovedať
Ahojte,asi som posledná ale som a chcem Vám všetkým zaželať šťastné a veselé Vianoce,veľa lásky,pohody,zdravia a bohatého Ježiška. Sunny tiež si toho napiekla dosť hodne, :-p Ja s maminou sme napiekli 7 druhov a dnes sme už konečne skončili,fúúúj to bola makačka ;-) Lucka krásny Lukáško.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fčeci! Prajem Vám krásne Vianoce, veľa veľa radosti, spokojnosti, zdravíčka a strávenie krásnych chvíľ, Vašim deťúrencom /a samozrejme i Vám/ véééla darčekov pod stromčekom a hlavne, hlavne nech u Vás doma prevláda láska a pohoda nielen počas sviatkov ale i celý rôčik 2007 a ďalších 100 po ňom.. Lucka, to je proste niečo úžasné!! Ja som sa skoro rozplakala od dojatia. Také miminko, to je to najkrajšie, čo človek môže vidieť. Musí to byť nádherný pocit! Majte sa teda krásne, pa,pa.
Odpovedať
Srdiečko a Janko, přejeme krásné Vánoce a spoustu lásky!!!!!!!!!!!!!!!! Lucka, tobě a maličkému hlavně hodně zdraví, ať jste oba v pořádku. Máťa a Dan z Prahy
Odpovedať
Ahojte zienky, este vianocujete,ako je to u nas-su este sviatky =-) ?Ci uz len na Novy ROK? Tak vianoce su za nami,uslo to ako voda,dufam,ze ste ich stravili krasne a v pohode,ja som bola trosku v strese,ale to len ked mi maly dvihal adrenalin,raz za cas......darceky pod dstromcekov ostalinepovsimnute,via ho zaujal papier,boxy a stuzky :-D ale na druhy den si uz aj hracky popozeral ;-) Ja som s mojou nadielkou velmi spokojna,dostlala som krasne darceky,co som vlastne uz mala vybrate,ale aj zopar prekvapeni :-) Tak vam prajem pekny Boxing day [tu v UK su vsade obrovske vianocne vypredaje,tak sa idem potlacit,pa pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte je tu niekto? :-) Ako ste prežili vianočné sviatky, s darčekmi ste spokojné? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my sme prežili krásne vianoce. s darčekami som samozrejme spokojná kedže ten najkrajší darček mám v brušku. x-) lukáško vam dakuje za pochvali a posiela všetkým kopanček kedže pusinku poslať ešte nevie. :-D matyh aj tebe prajem všetko dobré. matka dnes odisla za jancim do rakuska a bude tam až do 7. januára. takže aspon nový rok strávia spolu ked im to na vianoce nevyslo. :-)
Odpovedať
nikde nikto =-) dnes mi pridu nasi ,tak sa uz tesime-uz je 9 hodin,kuriatko je v rure,este zeleninku a dat darceky pod sromcek a mame tu tretie vianoce :-D Pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
Babenky,do nového roku vám prajem VEĽA ŠTASTIA,lebo ho je nedostatok,VEĽA ZDRAVIA,lebo zostáva nepovšimnuté,a keď to príde vtedy si uvedomíme,ako ho potrebujeme,VEĽA LÁSKY lebo nikto nechce ostať na ocot a je rád,ak ho má niekto rád,RODINNÚ POHODU,a tiež PRAŠULE lebo v celku je s nimi zábava. Všetko naj praje Adka s rodinou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja prajem do nového roka všetko najsamlepšejšie!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mame po sviatkoch. :-( ale to ubehlo. ja vam prajem do noveho roka aby sa vam splnilo všetko po čom tužite a tiež vela zdravia, šťastia a lasky. :-)
Odpovedať
Ahojte zienky. Prajem vsetko krasne krasne v 2007 Vam vsetkym, aby ste boli stastne a spokojne. :-) a aby muzikovia posluchali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj arim tak ako si silvestrovala? a ako brušeno, rastie? ja idem zajtra na tu sprostu glukozu tak už teraz mam s toho stresy. :-(
Odpovedať
boli sme s kamosmi v detve na stadione, takze si malicke uzilo riadne buchoty z petard, ale cela partia na mna davala velky pozor a bolo celkom teplo, takze bolo fajne. brusko rastie, len malicke este nekope, ale cakame to kazdym dnom :-) ja mam zajtra poradnu a sono, tak dufam, ze sa male ukaze, aby sme ho uz mohli oslovovat :-) ja sa tej glukozy nejako nebojim, ja mam rada sladke vody, takze si myslim, ze by mi to nemalo robit problemy. a nepisala si na MK, ze sa skusis tu glukozu zrusit, ze nech Ti to zistia z krvi? neboj sa, Lukasko Ti bude vdacny, ze pre neho postupujes take obete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano pisala ale dr. mi povedala že kedže som prvorodička tak tam mam pekne isť a vyskusať si to. ]-( ak by som to fakt nemohla vypiť tak mam prist na lačno k nej a ona mi zoberie krv. juuuj tak zajtra držím palce nech sa drobec ukaže. mna už kope ale poriadne. určite to bude futbalista. niekedy mam pocit že mi ide vyskočiť z brucha. :-D je strašne aktívny. ale to sa čoskoro zmení kedže už tam nebude mať tolko miesta. :-D
Odpovedať
ked ja ho uz mozno aj troska citim, len neviem ci je to ono :-) musim sa popytat zajtra doktorky. tak drahy sa vytesuje z futbalistu, vsak? :-) ozaj cvicit si uz zacala? ja planujem dneska, aj tu velku loptu som si od nasich pozicala :-)
Odpovedať
ozaj, ako reagovali na DVD darcek starkovci ?
Odpovedať
Profilova fotka
veru ešte som nezačala. :-N ale tiež sa chystám od dnes. ja som tu loptu dostala od ježiska ale nejak neodhadol velkosť tak ju musí isť vymeniť. :-D kolko si už pribrala? ja som sa včera postavila na váhu a skoro som odpadla. :-S ano manžel sa vytešuje z futbalistu. ved prečo by sa aj nevytešoval kedže malý obkopáva maminku a nie jeho. :-D o chvílu už budeš aj ty citiť riadne kopančeky a potom si budeš priať aby aspon na chvilku prestal. :-D
Odpovedať
ja som sa poriadne rozjedla az pred Vianocami. muzik povedal, ze sa to konecne vratilo do mojich "pazravych cias" pred tehotenstvom. ale co som sa vazila, tak na to ze som v 20 tyzdni, tak som pribrala zatial tak 2-3 kila. asi male zatial dost cerpalo z mojich vnutornych zasob :-)
Odpovedať
Lucka, tie prasule, co mame dostavat na materskej sa ziadaju u vas na urade, alebo na socialnej poistovni?
Odpovedať
Profilova fotka
na sociálke. urad práce vypláca len rodičovský príspevok. to je ten po pol roku. tak to si dobrá že len 2-3kg. ja mam v 24tt +5,5kg.
Odpovedať
no aj ja mozem mat v 24 uz plus 5,5 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru p tom 20tt sa to aj mne rozbehlo. ale kašlem na to. len dr. ma nejak stresuje že si mám davať pozor a nepribrať viac ako 12kg. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Všetkým prajem šťastný Nový rok, hlavne veľa zdravíčka! Luci a Lukinko, ahojkajte! Ako sa máte? Sme písali Majčimu sms, ale do teraz neprišla sms o doručení, takže k vám asi nedošla, čooo?
Odpovedať
Profilova fotka
veru nedošla. inak ahoooj. že sa aj ozveš. ako sa ti tam darí? my sa mame fajn až na to že lukasko si spravil asi sukromné gymnastické preteky, pretože to čo vystraja v tom bruchu je sila. :-D zajtra idem na tu glukozu tak drž palce aby som sa tam nepogrcala z toho. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ocinovi sme tiež posielali sms 31.12. a prišli mu dnes! Tak snáď k vám dorazí! Niekedy! Možno na Silvestra o rok! ]-( Tak ja odídem a on takto kopká!!! To je sila! Ale keď krstná mamička priloží rúčku na bruško, tak sa ani nepohne! ]-( :-D Ja ti verím!!! Ty tú glukózu zvládneš! Budem na teba myslieť! No, teraz išiel Janči na tréning, tak kukám telku a robím sa že rozumiem! :-p Celkom sa tu bavím, neviem prečo, ale všetci tu na mňa začali hovoriť anglicky! chi Tak pozdravuj Maja a Lukimu odkazujem, že nech toľko nevystrája, nech sa šetrí keď sa dogúľam domov ja!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ;-) . Som tu ale dlho nebola :-S ...ale ja to dobehnem :-D . Chcem Vám popriať do Nového roka, veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia a nech sa Vám splnia všetky sníčky, po ktorých túžite x-) . Vám tehulkám želám šťastné pôrody a Vám snažilkám príjemné a taktiež úspešné snažilkovanie :-) . No a ja si môžem povedať, že tento rok sa vydávam! x-) Ale to bežíííí x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?