Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, to len vyzerá, že mám veľké plány :-D . Okná umyjem raz dva a prach utireť to je maličkosť v našom bytíku x-) . A môj má od pondelka dovolenku, tak sa mi nebude dať veľmi ani cez týždeň, ja najradšej upratujem, keď som sama doma. A ešte budeme mať na prázdninách malú Nicolku :-) . A čo dobré uvaríš? Ja ešte netušíím, ale dala by som si nejakú kačku alebo hus s kapustou :-p :-D
Odpovedať
no vies ja sa cez vikend ani z varenim nejdem pretrhnut :-D ,takze asi uncle beans sweet & sour,do toho kuriatko a ryza-mnami obed,alebo vecera hotova :-p Dnes poviem muzovi nech navari a v sobotu....este neviem,asi si dam v meste burgera,o muza sa nebojim....ten vydrzi aj na vlockach...ale vazne,a maly ma plny mraziak,takze len misku do mikrovlnky a obed ma hotovy. Ale zas kebyze ma ponuknes kackou,s cervenou kapustou a za tym pivo,budes moj best friend x-) No a tie nestastne okna 8-( ,nie ja som umyla okna v celom dome,ked som bola tehotna,odvtedy len v kuchyni,a v deckej......nece sa mi,aj tak je tu v kuse sychravo,tak naco budu ziarit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny :-D ... Ja som umývala v auguste a už sa na ne nemôžem pozerať, také sú špinavé. A kúpila som si záclonu do kuchyne, tak nech visí na čistom :-D , no nie? Hmm, ja by som si tiež dala nejakú burger :-p , mňaaam.
Odpovedať
-nemava, burgery casto,ale raz za cas na ne mam chut, i ked su velmi nezdrave-ved idu vianoce,nie-moze sa vsetko x-) Neviem,mne ani tie okna nepripadaju spinavu,vidim cez ne,ramy su tiez ok,tak naco....moja mama je chorobna upratovacka..teda aspon bola,ja si radsej odychnem,alebo sa pohram z malym,alebo prechadzka-no ved sa najde tolko viac uzitocnejsich veci,nie? :-D Mozno je na SK viac spiny :-D :-D :-x to zartujem,tu je to horsie.... Momentalne mam zas nervicky na muza,povedala som vcera,ked prides od brata [isli na pivo] vyber mi kocik z kufra,chcem ist na postu....jasne kocik nikde....nervicky. ]-( zas musimostat sediet z malym doma 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, to sú chlapi, oni sa nezmenia :-D .
Odpovedať
no hej,ale nedala by som ho zanic x-) i ked mam svoje chvilky a nervicky,sme len ludia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz som aj tu, bola som dnes zase s tymi letakmi, konecne posledny den a uz len 5 dni a idem domov huraaaaaaaaaaaaa...macka, aj my sme sa s mojim vcera pochytili..proste chlapom musis minimalne 5 krat povedat, kym spravia to co po nich ziadas...
Odpovedať
ahoj moja,tak sa ti to krati,sa uz urcite tesis x-) aj ja sa tesim aj na vianoce,a hlavne ked pridu nasi,hned bude vsetko laksie ;-) chlapi,chlapi.....co dodat,mozem ho prosit,kricat,vyhrazat sa.......ziadna zmena ]-( ,i ked sa zmenil ako sme zacalai spolu byvat,snazi sa,ale zas zeny chcu stale viac,vic a viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...no vsak ako sa vravi, s jedlom rastie chut... :-) uz sa strasne tesim domov, akurat som volala do byvalej robota na sk a pozvali ma na vianocny vecierok, ktory je vstredu, a dnes ze oslavuju neviem co, ze aby som prisla..no mozem ist ja jedine tak do...riadit domy...zachvilu idem mam dnes jeden cleaning...taaaaak sa mi nechce...to je tak spinavy dom, ze uz teraz mi je zle...
Odpovedať
-to zvladnes,aj mne sa vela krat nechcelo,ale korunky sa zidu,nie? Ved zachvilu budes doma,najdes roboticku a vsetko bude super...nelutujes niekedy ze si sem isla?okrem maja samozrejme...
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak za to, ze korunky sa zidu, som tu 9mesiacov a nemam nasetrene ani fuka..hroza...ked si odmyslim maja, tak lutujem, ze som sem isla...doma som mala perfektnu robotu a perfektnych sefovcov..a teraz nemam nic... :-(
Odpovedať
mas maja x-) ved robotu si najdes,neboj bude dobre,ja som tu pomaly 4 rok a nemam ani fuka :-D ,ale mam RODINU :-) ked som tu robila,a bola sama,vsetky moje money isli na ucty,tak si vyber....robota bola,ale peniaze sa stratili hned ako nabehli na ucet :-| akurat ze kazdy si mysli,ze ked si tu mas sa veeelmi dobre....skoda,ze to tak neni. A kebyze sa vratis do svojej byvalej roboty?nezobrali by ta?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved prave preto, ze kazdy si mysli, ze ked si vonku ze mas miliony,vobec to tak neni, niekedy si rada, ze mas z coho prezit..do mojej byvalej roboty uz asi nie je mozne sa vratit, maju tam namiesto mna inu babu a bolo by dost drze, keby som od nich ziadala, aby ju prepustili.Oni ma velmi prehovarali, ked som sa rozhodla odist, aby som nikam nesla ja som sa rozhodla odist..teraz nemam na to zaludok, aby som ich prosila, aby ma zobrali, vedia ze sa vraciam a ak by chceli tak by mi to ponukli sami...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre zlatko, bezim poriadit ten dom, nech to mam cim skor za sebou..vecer tu budem, ak sa mi podari pripojit..tak zatial papa
Odpovedať
tak vecer,drzkaj sa pa :-)
Odpovedať
halo je tu niekto? =-) o takejto dobe asi nikto :-| Moj muz hra hru na xbox ,a ja sa tu nudim,uz som aj vianocne karty vypisala,upratovat sa mi nechce.... Dnes sme boli na nakupoch,dobra tlacenica,mi bolo risdne horuco a sli sme domov som myslela,ze je 18.30 a ked sme sadli do auta,pozeram na hodiny a to uz 19.30 :-o ,maly uz mal byt v posteli,no neva predlzili sme mu piatok ;-) Tak dobru noc,ja sa tu este pokukam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak som tu po predlženom víkende
Odpovedať
dobré ránko.Jajus pracuješ až do piatku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adka nie v piatok by som mala mať už dovolenku
Odpovedať
Dovolenku :-D To sa nedá nazvať dovolenka,určite nebudeš vedieť kde ti hlava stojí.Budeš všetko dokončovať,dopekať,doupratúvať :-D Spomínala si že ideš piecť s maminou a čo dobré?
Odpovedať
Profilova fotka
Ved práve to určite dovolenka nebude :-D No piecť mamina už napiekla medovníky a medvedie lapky, ja mám hrozne rada čokolácovú roládu a mužíček ten grilážkové rezy, no a ešte neviem čo musím pozrieť kuchársku knihu :-D Maminka by mi najradšej všetko spravila a doniesla už aj šalát chcela robiť aj pre nás :-D no niečo si chcem urobiť aj sama ajked nemám toľko času ja to zvládnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ty čo dobré si napiekla? Darčeky máš pokúpené? Malá ta sa už musí hrozne tešiť na Ježiška.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko. ja mam dnes dovolenku a chystame sa do Hlohovca na ten 3D ultrazvuk. už sa neviem dočkať kedy uvidím malé. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Lucka tak sa držkajte a štastnu cestu potom nezabudni pridať foto som zvedavá či ukáže drobec čo je ;-)
Odpovedať
ahojte babule, sa mi nechce verit,ze za 6 dni su tu vianoce....jeeeee x-) Vcera som chcela balit darceky,ale po 3 taskach som zistila,ze mi nevyda papier :-D ,lebo mam len decky,a este mi chyba pre dospelych,..no a potom pre deti,toho mam hrrozne vela,maly bude mat krasne vianoce,lebo sme boli pomahat balit darceky pre charitu a dali na krasne 4 hracky prenho,cisto nove,velke...tak sa s nich vytesujem. Chcela som mu kupit spievajuci nocnik,ale ta cena...20 libier-aj u nas to stoji okolo 1300 sk.co je podla mna dost.[tym padom tu v UK to vynde menej,ale aj tak]. Babule nikto nerobite suhajdy?Chcem daky easy recept.... :-) Lucka super.,ten cas bezi,uz mas 3D ultrazvuk :-o ,drzim palceky a potom informuj ci je ok,a ake ze to ma pohlavie ;-)
Odpovedať
Ahoj Lucka a šťastnú cestu.Určite sa nesmierne tešíte obidvaja.A prečo ideš do Hlohovca?
Odpovedať
Jajus darčeky už mám pokúpené a už aj zabalené :-) som šikovná , že? Piecť idem od zajtra.Dnes idem zaviesť Nicole ku Kivke na prázdniny do stredy,ževraj :-D Tak budem mať doma kľud a šup sa do pečenia.My s maminou ideme toho piecť veľa,lebo pekáva aj susede.Tak tu ich máš:venčeky,parížske rožky,medový,bohemku,kokosky a karamelovy. No a čo sa týka Nicole a Ježiška je to už s nou hrozné každú hodinu počúvam ježiško donesie kočáik,aj bábiku,ešte darčeky a naušničky.A bude tam aj čert.Mám taký dojem že si ježiška míli s Mikulášom tak vždy spomenie čerta.
Odpovedať
Profilova fotka
adka do hlohovca preto že tu nablízko 3D nikde nie je. a tam to vyjde lacnejšie ako inde. strasne sa teším že konecne možno zistíme co to v brušku je. a malé sa asi tiež teší na fotenie lebo od včera vecera akoby ani nespalo stale a dosť intenzívne kope. a už su to riadne šlehy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tak to musí byť krásny pocit ked ti jednu kopne :-D aj ja ceeeeeeeeeeeem Adka tak to teda riadne pečiete len aby sa kivka nemusela utekať :-D Už bola takto bez Vás sama
Odpovedať
Jajus neboj aj ty sa takého pocitu dočkáš a niekedy dokonca budeš nervozna že nech sa už konečne ukľudní v tom bruchu. Bola ale iba u svokrovcov aj to na 1 den a 1 noc tak uvidíme o koľkej nám bude zvoniť telefon :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?