Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
co tak sheperd pie-robievas to?mi sme to mali vcera,chlapi to vacsinou maju radi,ak chces dam recept...
Odpovedať
Profilova fotka
Janka a tu vôbec :-( . Tu je hmla |-| . Mňam Sunny, nerob mi chute. Cestoviny zbožňujem a k tomu tá syrová :-p . Ja som dala mäsko do cesnakovo-medového pácu, som zvedavá, čo z toho vznikne. Dnes chcem ešte zamiesiť na medovníčky, ale zatiaľ iba chcem :-D . Mamina už má cesto v chladničke, som nakúkala :-N . Asi je prídem pomôcť a mám aj pre seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nerobievam to..tak daj recept... :-) to je sranda, napadlo by ta v casoch ked sme behavali po stavbe, ze raz si budeme vymienat recepty a stazovat sa na muzov a radit jedna druhej co ma robit v tehotenste... :-)
Odpovedať
jasne ze nie,vtedy boli ine problemos :-D pockaj zachvilu pridem,idem maleho dat spat a potom napisem recept....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. to máš recept na ten pác či si to ty takto vymyslela? lebo znie to mnamky. :-p
Odpovedať
Ahojky.Ivka som tu iba na skok musím trochu poriadiť a povysavať moja dcéra to tu obrátila hore nohami. Prideš večer na net keď bude Stanči na treningu?
Odpovedať
Profilova fotka
dorka práve som to našla na nete tak shopping center Europa je otvorený od 9 -21 každý deň ;-) Ivka v sobotu su pred domom kultúry vianočné trhy nepôjdete kuknúť?na medovinku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, neviem Ti povedať, či tu budem, lebo som chorá. A ak prídem, tak budem pomáhať mamine piecť medovníky :-) . A keď je sama doma, nechcem trčať tu, aby sa nehnevala, že ju prídem pozrieť a hneď sadnem k PC :-S , chápeš....trošku počkaj tu a teraz, riadenie počká :-D . Lucka: 3 PL oleja, 5 PL kečupu, 2 na drobno pokrájané cibule, 5 strúčikov cesnaku prelisovať, sójová omáčka, soľ, korenie a dala som aj cesnakové korenie a chilli :-p . Vonia a vyzerá to dobre, uvidím výsledok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem jajus za info..dufam, ze to stiham... :-)
Odpovedať
jasne iwus to sa vydari ja to vzdy tak kombinujem -med a cesnak mnam :-p ,ale na medovnicky si netrufnem,lebo nerada robim cesto :-| Takze dorka ten recept: potrebujes : mlete hovadzie maso 1 cibula konzervu hrasku 1 vacsia mrkva trochu parad.pretlaku 1 konzerva paradajok [chopped tomatoes] vorcesterova omacka sol [ja nedavam kvoli malemu,ale mozes dat,nemusis] korenie, ml.paprika oregano zemiaky [na zem.kasu] syr [na postruhanie ,navrch] Postup: spenime si cibulu,pridame mlete maso a dusime,korenie,ml.papriku a dusime.Ked maso uz neni surove nastruhame do toho mrkvu,pridame paradajky,hrasok,kereniny,pretlak a podusime dalsich 10-15 minut. Uvarime si zemiakovu kasu,postup urcite vies,ak nie dam vediet-xi xi,vymastime jansku misu maslo,pridame masovu zmes,zakryjeme zem.kasou a postruhanym syrom.Dame piect na gas mark 7,na daku pol.hodinku,ked to bude pekne zlate,a chrumkave je to hotove....Dobru chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, neviem čo ešte bude v sobotu, lebo chcem umývať okná, trošku poupratovať a urobiť vianočnú výzdobu, ak to nieje skoro :-) . No a asi pôjdem aj do LC, lebo Stanči hrá doma zápas a posledný v roku, tak sa asi pôjdem kuknúť, ak ovšem vyzdraviem. Ale tá medovinka ma láka, tak asi by sme aj zbehli :-p . Ak tak Vám dáme vedieť, ale išli by sme tak okolo cca 11tej, môže byť?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a kde je v tom tvojom recepte med? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobry dotaz lucka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hííí Lucka :-D , 1 PL medu :-D :-D :-D , prepáč a Ty Sunny nevyrývaj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa chystám do DT na ten jarmok. ale akk bude taký ako vo zvolene tak nič moc. neviem prečo sa to volá vianočný trh ked tam okrem činčiliakov a cigánov s oblečením nebolo nič. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
diky macka, vyzera to chutne, skusim to spravit v sobotu, lebo na zajtra som si naplanovala halusky..ale aj ten ivkin recept vyzera fajne...to asi skusim v nedelu.. :-)
Odpovedať
ja nic,ja vzy len v dobrom :-D dorka a to uz aj varis????
Odpovedať
no Ivka ozaj a med. -no ale sme ti dali :-D No ja už ozaj vypínam PC to sa tu nedá ani hýbať a mala my robí všetko na priek aj teraz mi vopchala jej cd čo ma k jej počitaču ,už vie všetko žabec malý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este nevarim, vsak mam este cas, drahy pride az o pol siedmej... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, aj nič ja partizán :-D . Keď to mäsko dnes vzpražím, napíšem ako chutilo, aby ste nevarilo niečo čo nebude mať chuť :-N , ok? Hmm, na halušky sa chystám dva mesiace, no nejak mám strach pred nimi :-D . Adka, ja som myslela, že spí, či nehrozí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz je to už cesnaková medová marináda. skusim to aj ja pripraviť v nedelu. ivka potom napíš výsledok ako to chutí. :-D
Odpovedať
no jasne iwus,to som chcela napisat,ale mi vypadlo to partizan :-D ,ja normalne zabudam slov.slangove frazy :-o ,dorka tebe sa to nestava?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, strach pred haluskami?co sa bojis, ze vyskacu z hrnca? :-) ak sa bojis toho hadzania ich, tak ti poradim v domacich potrebach maju haluskar, perfektna vec a cesto je spravit lahke... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze sa mi to obcas stava, ale nie velmi casto, hlavne ked sa ma niekto pyta co to alebo to slovicko znamena v slovencina ani za toho otca si neviem 9 mesiacov... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, napíšem :-) . Dorka, ja haluškár mám, ale sa bojím toho cesta, že sa mi nevydarí a halušky budú tvrdé/mäkké/mľazgavé :-D
Odpovedať
-akurat ze to nekupis v UK ,uz som hladala,ale mozem si to z SK priniest,ale zas ja halusky nerobim,len mama ked sem pride tak nam poriadne navari nase slovenske a ona je taka sikula,ze to zvladne aj bez haluskarky ;-) Mina ty by si tiez mohla k nam prist navarit....nieco slovenske,bryndzove pirohy :-p ,bryndzu mam v mraziaku...
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pre tento dovod nerobím halušky ani ja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, aspoň nie som sama :-D Lucka, teda ten piatok sa stretneme? Janka by prišla a zavolám aj Adku. Hmmm?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, nemusis sa bat, ked sa nevydari na prvy krat, druhy to uz bude urcite lepsie..viem podla seba..a ked som robila prvy krat halusky, tak som ich robila pre 15 ludi, to si mala vidiet tie ksichty, ked to ochutnali, ale nemohli povedat nic... :-) macka, velmi rada by som k vam prisla navarit..len kedy?ja uz pocitam minuty, kedy pojdem domov...no a neviem pirohy, mne sa tato anglicka muka moc nepaci, nerobim velmi mukove jedla..asi dva krat som skusala piect kolac, ale nebolo to take ako ked ho peciem doma...
Odpovedať
Profilova fotka
Idem od Vás, majte sa pekne a Lucka Ty sa vyjadri na piatok aj v IP ;-) Pekný dník x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?