Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Mne je jedno len aby ste s ňou neutekali v pondelok v noci. :-D Myslím si však že nie že bude v pohode.A ty nebudeš mať malého?
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že nebudeme utekať. Ale myslím aj ja, že nie, ale vieš, nikdy nevieš, čo sa môže v hlavičke zrodiť :-D . Tak si to zariadim, aby som ho nemala ;-) . Včera som volala Mitterovi, nedvíhal, potom som na to zabudla, tak skúsim aj dnes x-) . S Jardom už ok?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, vsetko najlepsie k meninkam, hlavne vela, vela zdravicka pre teba aj babatko... :-)
Odpovedať
Toho Mittera vybavuj je najvyšší čas.On býva často obsadený. S Jardom ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, on robí ešte? Okolo 4 mu crn ;-) . No dúfam, že bude ešte voľný :-)
Odpovedať
Ja neviem či robí ale sa mi zdá že otco vravel že robí v závode.No neviem naisto.
Odpovedať
ahoj dorka,ako sa dnes mas? iwus ip,ale dont worry.....som sa rozpisala zas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny IP ;-) ... Adka, aj mamina spomínala, že robí. Ale teraz asi ešte nebude dostupný, však? Janka, nie si tu náhodou? :-)
Odpovedať
Skús mu zavolať večerom.A ozaj skade máš číslo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mala som ho v telefóne a ani som o tom nevedela ;-) . Dúfam, že je správne, ale včera zvonilo :-) . Dnes chcem volať za výsledky, ale neviem sa odvážiť, nejak sa bojím. Vo štvrtok ideme, nezabúdaj ;-)
Odpovedať
Jeej ozaj,počkaj ale nie zajtra.Na budúci štvrtok nie? :-S A o koľkej? Aj ja musím zavolať o výsledky ale až v piatok. :-D Neboj sa ja nemám vôbec strach zavolať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka krásne prianie. dakujem. aj dorke. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka ides aj dako oslavovat?zeby detske sampanske? :-D ale nieee jeden pohar neuskodi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka o pol siedmej tak dojdeme na pol 7 ak by sa niečo zmenilo zavolám ;-)
Odpovedať
Ivka idem pomaly končiť lebo idem do Detvy,ocino ide prepisovať auto k policajtom. Idem s ním :-D A ozaj idú chlapi v sobotu niekde hrať? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, áno až budúci štvrtok to ideme ;-) . No jasné, že hrajú ale v LC so Sabinovom, to by si mohla ísť aj Ty, hmmm? Prosííím ;-) Janka, ok, čakáme Vás ;-) . Dúfam, že nezmeníte nič ;-) a prídete :-) . Lucka :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
sunny kupila som čerstvé šampiony a chcem ich vypražiť a pripraviť večeru. a dám si radsej len kofolu. ale nalejem si ju do pohára na červené víno nech mám dobrý pocit. len neviem ako to stíhame lebo ideme ešte do Bystrice do toho nového nákup. centra a dnes robím do pol 5. ale o štvrtej zdrhám. ale psssssst. :-x
Odpovedať
Možno pôjdem ;-) teda ak budem mať ako a ak nebude veľká zima zoberem aj Nicole.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, super. A mohla by ísť veru aj Nicole, aspoň by sa pobavila :-D . Ešte sa dohodneme, ok? Lucka, mňam šampiňóny :-p . Dala by som si. Ja som ráno vybrala z mrazničky mäsko, ale ešte neviem, čo budem robiť z toho. Mám chuť na detviansku náturu :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tu máme zajtra na obedik mnam už sa teším :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, Vy máte samé dobré obedy :-p . Ty si doma už robila DN? :-) Že ako ju robievaš Ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nikto nikde? =-)
Odpovedať
iwus ja som tu,ale chovam drobca,tak len citam...napis daco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V jeden pekný deň.....ľúbili sa a žili až kým nepomreli :-D :-D :-D . Tak maličkému prajem dobrú chuť :-) . To "moje" dieťa spí, ale nech si pospí, ja som len rada :-N , keď môžem byť tu :-) . Ináč, pomaly je tu už tma a to sú nie ani štyri hodiny 8-(
Odpovedať
hmm tu su len 3hod. a tiez sa schyluje -moj muz asi dostal rozum a zacal patrat preco sme platili u zubara a ide tam volat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak držím palce, nech bojuje za Vaše práva ;-) :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Tak idem už aj ja ;-) , zajtra sa tu snáď ukážem :-) ... Pekný zvyšok dňa ;-) , papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj macka, dnes sa mam celkom fajn az na prisernu bolest hlavy...to toto pocasie...bola som dnes nakupovat darceky pre draheho... :-) lucka, v BB uz je Europa otvorena?ako to tam vyzera?da sa tam dobre nakupit?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, dorka áno Europa je už otvorená je to tam pekné len je dnu hrozne ale naozaj hrozne teplo. :-p Čo sa týka obchodov je to dosť veľké ale myslela som že tam budú nejaké zľavy a nič :-( Nemajú konkurenciu tak si to môžu dovoliť.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. ja som uplne hotová. včera sme z nákupov prišli domov o 22:30. ale konečne mám suknu. jupííí. x-) a nakupila som si aj veci pod stromček takže som spokojná. x-) Janka včera tam už nebolo hrozne teplo, iba trochu. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?