Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
no jasne ja som Zvolencanka,a ty? tak homesick som tak 1 krat do tyzdnna preventivne :-D ,ale uz mam muzika tu aj maleho,tak si zvykam,ale mozno raz sa vratim,teda dufam....uvidime |-| Si tam aj s priatelom,on je slovak?
Odpovedať
som tu s priatelom, on je Slovak...ja som z DT...obaja sme...z jedneho panelaku :-D chapem, Ta, Ty mas inu motivaciu vydrzat tu, ako ja...
Odpovedať
-jasne,zarobte si na svoje byvanie a sup domkov,budete mat skusenosti a jazykove znalosti,takze .....good luck. Ale inak ste tu uz dost dlho nie? Ja som povodne isla len na 6 mesiacov :-D ,uz som tu pomaly 4 roky,a segra ta je tu uz 8 rok :-o wow,nezda sa....
Odpovedať
dorka co ta odpojili?
Odpovedať
prisli sme minuly rok koncom septembra...hodne setrime a robota nie je velmi narocna...ale trosku by sme chceli zlepsit nase CV, kym sa vratime
Odpovedať
Profilova fotka
cumlik, to je v poriadku, urcite to vypadalo inak napisane ako som to myslela, ale nepatrim ja medzie tie, ktore si chcu zbabrat zivot a zbabrat ho aj niekomu inemu..svojho priatela velmi lubim a od prvej chvile ako som ho spoznala, som chcela aby bol on otcom mojich deti a mojim milujucim manzelom, ale len v tom pripade ak on bude citit to iste, ak sa budeme brat, dam ti urcite vediet... :-) macka, draheho uz mam doma a uz ma odtialto taha do postele, takze budem koncit..dnes mal na veceru pecene kuriatko s ryzou a slepaci vyvar, jasne, ze varim len slovenske jedla.. takze zajtra papa...
Odpovedať
tak dobru noc,aj moj uz prisiel ideme pozret daky filmik ....pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babenky, Lucka prajem ti všetko najlepšie k dnešným meninám veľa hlavne zdravia, pohody, porozumenia s manželíkom, lásky, penazí a všetko to ostatné čo si budeš priať.....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem janka. to čo si vymenovala by mi aj stacilo. :-N aaaa ešte lahký porod a zdravé bábo. teraz je to už všetko. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aby sa nepovedalo ešte aj svetový mier. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to aby bolo bábo zdravé jasne aj to toje veľmi dôležité ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ako sa máš a cítiš? ja idem v piatok ku gynekologovi tak som zvedava ako som na tom zdravotne, dufam že bude všetko v poriadku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
citim sa dobre. až na tu nadchu ktorá už 2 týzdne nejde prejsť. dufam že to nebudem mať do konca tehu. včera som mala také velké brucho až ma koža nejak tahala. myslela som že explodujem. :-D neboj isto si zdravotne v poriadku. ved nemáš nejaké problémy, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemám problémy ale som trošku napätá či je všetko v poriadku hrozne chceme aby sa to tento mesiac podarilo
Odpovedať
Profilova fotka
vraj že exploduješ :-D to som sa zasmiala. A nemáš nejaký krém aby si si ruško natierala
Odpovedať
Profilova fotka
mám taký z avonu. že spevnujuci. :-D no vela toto teraz na mne nenaspevnuje ale aposn pre dobrý pocit. :-D neboj určite sa to podarí. x-) len netreba nechať nič na náhodu. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte. Lucka aj ja sa pripajam ku gratulacii k meninkam, aby si bola zdrava, stastna, spokojna a aby bolo s tehotenstvom, porodom a naslednym mamickovstvom vsetko uplne super v poriadku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem arim velmi pekne. x-)
Odpovedať
Ahojte.Lucka aj ja sa pripájam a zelám ti všetko to po čom tvoje srdce túži.Krásne meniny. A explodovať budeš ale trochu neskôr :-D Ja viem že to ťahá a ešte len bude,bruško si kremikuj každý deň,napríklad ja som si natierala obyčajnou indulonou,nekupovala som si žiadne špecialne krémy a nemám ani jednu striu.Musí to byť mastný krém.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, fšéétko najsamlepšejšejšie - zdravie, lásku, zdravé krásne bábätko, nech Ti tých pár mesiačikov rýchlo ubehne a ešte veľa sily na zvládnutie toho všetkého, čo Ťa čaká. A ešte.. svetový mier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem adka a monika. x-)
Odpovedať
jeee lucka ma meninky,tak Happy name day :-) Prajem len to naj,hlavne zdravicko pre vas oboch,stasticko,lasky a pevne nervy mamulka,trpezlivost a sladky zivot cmuk x-) Co sa strii tyka,babule mate to proste dane,bud budes mat,alebo nie,zalezi od typu pokozky...ja som kremovala BIO OLEJOM,celkom drahy spaz,a mam len malicko na spodku brucho,ale vela na vnutornej streane stehien,este za maldi :-D [ale nie je to take hrozne :-. ],a segra chuda ju to dost napadlo a vo velkom....videla som babule to v UK,by ste mysleli,ze ake postavicky,chudunke,pekne a brusko cele od strii,uplne obrovske cervene modre pasy,...takze podla mna masiruj,lebo to robi dobre aj tebe aj babetku,ale vysledok neni zaruceny.
Odpovedať
Profilova fotka
viem že ak mám predpoklad na tvorbu strii tak mi nepomože ani tona krému. ale dufam že nejak velmi nepopraskám. takže preventívne krémujem bruško každý vecer a ked stiham aj rano. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
For Lucka: ...neviem sny a túžby Tvoje, neviem čo Ti k sviatku priať, preto Ti prajem zdravie, šťastie, lásku, lebo to je najviac, čo Ti život môže dať... :-) Krásne meniny ;-) Idem si Vás prečítať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, nedala by sa tá aša návšteva presunúť na pol 7 :-) , lebo asi o pol 6 opatrujem, aby som nebola na behu :-D . Adka, včera som tu už nebola, teraz si tu? :-)
Odpovedať
Ahoj Ivka teraz som tu
Odpovedať
Sunny máš pravdu že je to asi dane kto to bude mať a kto nie.Moja kamoška kremovala špecialnym krémom za 1400,-Sk a keby si ju videla,brucho strašné ozaj ako ty píšeš cerveno modre pásy.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, ahoj. Nicolka buvá? Ako sa ináč máš? :-)
Odpovedať
Nicole išla buvať so starkou ale ešte ich počujem rozprávať sa tak neviem či so spania dačo bude. Mám sa na behu.Akosi nič nestíham,včera som bola maminej sestra umývať okná :-S tak asi tak. A čo ty? Kedy my zoberiete dieťa na prázdniny?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak sme sa dohodli, v pondelok buď prídeme pre ňu my, alebo ju nám donesiete. Už sa teším, aj včera sme ju s ki ocom spomínali :-) . A môže byť aj do stredy, ako sa jej bude páčiť ;-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?