Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ste tu? ;-) Zunka, tak som rada, že sú to "len" kamene. Ja som sa o Teba bála, stále som na Teba myslela. Ja by som tiež mala zavolať o výsledky, ale nejak to odkladám, nemám rada, tieto veci :-| , je to také...neviem... :-S . Dúfam, že bude všetko ok. Mirka, ďakujem za IP a za to myslenie na mňa ;-)... Ináč, babenky 22.12 je už budúci týždeň, kto teda vlastne ku mne príde? x-)
Odpovedať
ahoj iwus :-) ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, vlastne ja som sem isla hlavne koli majovi, ale uz tu fakt dalej nemozem byt..neviem dokedy tu chce majo ostat, podla toho ako bude robota a podla mna aj podla toho, ako to bude takto medzi nami fungovat, ak pride na to, ze nemoze byt bezomna, tak sa podla mna vrati skoro, ale ak zisti, ze bezomna to v pohode zvlada, tak tu bude este minimalne rok..neviem, uvidime co nam prinesie osud...no a este je tu jedna moznost, kedy by sa urcite vratil hned domov...keby som zostala tehotna... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores... babenky včera som kúpila tieto servítky. Myslíte, že to bude dobré na svadobnom stole? Výzdoba bude v oranž farbe a chcela som niečo "výnimočné". Nebude to "od veci" :-) Sunny, no ok ;-)
Odpovedať
Ty si prefikana :-D ,jasne babo to vyriesi ;-) a kde by ste byvali? A ozaj Radko je este tam s vami? Inak aspon na 1 noc si mohla prist Dorka :-) Neboj myslim,ze Majo to dlho nevydrzi a pobezi za tebou na SK x-) ...ak nie hned,urcite mu budes velmi chybat,ale nech pre vas trosku zarobi aby vam bolo dobre ;-) Mi budeme teraz bez seba prvy krat a to na 17 dni,uuuu muzik mi bude strasne chybat,a jemu zas mi dvaja,bude chodit do ticheho tmaveho domu....chudak,aspon si nas bude este viac vazit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Júúj, trošku je to natiahnuté :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka budete doma v stredu okolo 17-18 alebo vo štvrtok došli by sme Vás pozrieť ;-) No toho 22.12 máme v práci večierok ale možno nepôjdem do práce tak ešte neviem presne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahojky. no zrejme okrem mna a janky nikto nemože. tak neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
No a ako vidím, tak ani Janka :-D Janka, v stredu by sme mali byť, ale skôr o tej 18tej ;-) . Môžem to brať ako záväzné, alebo sa ešte rozhodnete? :-) Janka a prečo by si nemala ísť do práce? A ozaj, čo mimi? x-)
Odpovedať
iwus dobre si to tu roztiahla :-D jka by sominak prisla,ale uz su letenky vypredane :-N ,ale mozme sa stretnut potom..... inak servitky su velmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny :-D ...Sunny, keď budeš doma, vyhraď si konečne čas aj pre nás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zrejme sa to stretko odklada. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..nie som prefikana, urcite by som nechcela babo, tak ze by som ho do toho donutila, a on si dava riadny pozor... :-) ale ako sa hovori cert nikdy nespi...a aj nasi si davali pozor, ked som sa ja narodila a okrem mna maju este dvoch synov.. :-) Radko tu uz nie je davno, odisiel hned ako ho ta brckava poslala k vode, od jula je uz v taliansku a paci sa mu tam..dokonca mohol mat pracu aj v svojom obore,ale hlupacik to nezobral, lebo ze on chce ist na vysku a ze v taliansku neostane dlho..mohla som mat mozno brata slavneho muzikanta...normalne som rozmyslala, ze mu na tejto stranke spravim reklamu a bude chodit hravat na svadby... :-) asi by ma zabil...a inac mas nejake info o nasej kamoske alex? :-) alebo radsej nemam ani provokovat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-( , tak príď na čajík aspoň Ty :-) . Servítky sa nikomu nepáčia okrem Sunny? :-S Ináč babenky, som Vám zabudla povedať, minule mi písala Gabika, že je veľmi vyťažená, že nevládze a dokonca skolabovala pri fotení. Mala ísť na CT hlavy a vôbec sa neozvala, dôfam, že je ok ;-( .
Odpovedať
no len to co mi sisa pisala...ze chodi z dakim skinom,neviem,raz sa s nou stretla,ze vyzera stale biedne.....takze ziadna velka zmena :-p To vies,davaj si pozor neni 100% :-D ako u nas ;-) To by mal super v taliansku hravat,mohol to zobrat,aspon by uvidel ako to ide,vysku si spravi hocikedy :-) A vy ste z majom stale v tom dome?A je tam este aj ta brckava?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tie servítky su krásne môžu byť, bude to super vizerať na stole ;-) No chcela by som si oddýchnuť a porobkať doma nejaké veci čo som nestihla :-) a chcem isť pomôcť mamine s pečením Tak môžeš rátať v stredu 18-tej
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ďakujem ;-) . Tak ďalšia vec na svadbu vybavená x-) :-D Janka, v stredu o 18tej Vás čakáme ;-) . Tak ja idem, musím ísť navariť, príde môj a chcem aby mal niečo teplé :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka aké servitky??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
..to siska vravela aj mne, jasne, ziadna zmena..len dufam, ze ak budem v ba, ze ma nebude otravovat..no ale ken si pozor nedaval, alebo ano?za to majo si dava az neskutocne velky...kym som bola mladsia a mala som pouzivat prezervativy, tak som to nepouzivala a teraz ked by som si uz mohla dovolit byt mama, tak musim.. :-) radko som hovorila, ze vysku si moze spravit aj neskor, nas otec si robil vysku v 40-tich a zvladol v pohode, ale on je tvrdohlavy a neda si poradit...nebyvam s brckavou odstahovali sme sa stade, to sa tam nedalo vydrzat, teraz byvam tam, kde som byvala ked sme sem v marci prisli...potom sme sa prestahovali k brckavej a teraz som zase naspat, byvam s mamou...
Odpovedať
jaj ozaj dorka,vedty tam mas aj maminu,tak vam aj je aspon veselsie :-) no ken tvrdil,ze si dava pozor,ale ako som pisala,len nedavno sa priznal,ze on chcel so mnou babo hned,a ze vedel ze ja som ta prava...takze mi ho spravil :-o ,teda tiez prefikany :-D Ty mas mat aj daky pohovor na SK?aA kedy,asi az po vianociach,nie?Kedy vlastne ides k Sise?A mamina ostava v UK na sviatky?
Odpovedať
pocuvajte to ako sa ta obrazovka dava do normalu,vsetko tu je natiahnute.....
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny zrejme s touto stranou nič nenarobíme ale dalšia by mala byť v normálnom formáte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja nemám nič natiahnuté. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mam tu aj maminu, ved to tiez bolo kopec srandy, ako brckava vybabrala aj snou..povedala jej, ze tu ma robotu istu na trvaly prac. pomer a nakoniec to bolo tak, ze mamina sem isla len na zaskon za jednu zensku co bola dva tyzdne na dovolenke..takze po dvoch tyzdnoch mi brckava napisala sms, ze sory ale tvoju mamu prepustili, lebo je neschopna a potom som sa dozvedela, ze to bolo uplne inak..tak som brckavej povedala, ze bud mojej mame zozenie novu robotu, alebo to budem riesit inou cestou, tak potom po mesiaci jej zohnala inu robotu, teraz mama sije vankuse..ide domov na sviatky, ale sa vracia, teda ak brckava nieco nevykonstruuje..je to riadna zmija..mam pohovor na sk hned 22.12., tak uvidime ako to dopadne, ak ma zoberu, tak budem zatial byvat u sisky a potom sa uvidi...modlim sa, aby ma zobrali....
Odpovedať
lucka,len brusko 8-) ....niektore prispevky,su take dlhe a idu do sirky ,ze si to musim sipkou posuvat,lebo to neni vsetko na obrazovke,ty to nemas? tak rychlo piste,aby sme isli na druhu stranu ;-)
Odpovedať
Ahojte.Iwuška ako sa máš?Idem sa s tebou vadiť.To si my nemohla dať vedieť že ideš do Ikei? Niečo som s tade chcela.Dobre ]-( Ozaj akurát som prišla od tety a má už aj tie kály na pierka.Tak neviem čo vlastne či ich chceš alebo čo.
Odpovedať
dori,drzim palce,urcite daco dostanes :-) ta brckava je teda riadna striga,to kde sa v nej bere,vyzera taka mila..... :-o aspon,ze teraz mamina ma poriadnu robotu,a ako jej to ide z anglictinou? mna dako zacalo boliet hrdlo,neviete co pomaha?
Odpovedať
Profilova fotka
nie sunny ja to nemám. :-. ja to mám tak ako vždy. a s tým bruchom máš pravdu. práve som zistila že sa už s ním nezmestím pod stol ked sedím. tak som si musela znížiť stoličku. :-D
Odpovedať
lucka napriklad aj tvoj prispevok posledny mam v jednom dlhom riadku :-S -ale ved este mas malicke,pockaj ked budes v 39.tyzdni-ja som bola ako slon,a to ani nohy oholit,ani nechty na nohach ostrihat.....pomahal manzel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tohto holenia sa už teraz desím. :-S neviem si predstaviť ako ma na určitých miestach holi manžel. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?