Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ahojky. jasné nech je to len zdravé ale radi by sme už vedeli čo to je. :-D
Odpovedať
-no je krasny,ako zivi x-) AJ ja som chcela x-) babu,asi kazda zena v kutiku tuzi po holke,ale mne to tu nepovedali ,ze co to bude tak az ked som ho vytlascila zbadala som pindurika,tak to neni Emma :-D Ale vela ludi mi hovorilo,ze to bude chlapec,lebo ze som vraj bola pekna,a mala brusko nosene do predu =-) A vy kedy robite stromcek,uz by ste mali,nech si tie vianoce uzijete ;-)
Odpovedať
my mame stromcek postaveny za 5 minut. donesieme z pivnice, trosku narovname konare a zapneme do prudu, kupili sme si vlani s muzikom v kvetinarstve len taky malicky uz ozdobeny aj so svietiacou retazou, ze taky ozajstny poriadny stromcek budeme riesit, az ked to bude dietatko vnimat, takze tak buduce alebo az dalsie vianoce. nam dvom to zatial takto staci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj stromček je ešte v lese. ale zdobiť sa bude až dakedy v stredu pred vianocami. tak som naučená z domu. :-D ešte musíme dokupiť kopec ozdob lebo budem mať zivu borovicu a bude mať cez 2m. x-)
Odpovedať
-je sice krasne mat vonu ziveho stromceka,ale ja som nikdy zivy nechcela,ani ziveho kapra...ked potom vidim po vianociach pred panelakmi na smetisku tie stromceky ;-( vzdy mi pride smutno Ja si rada predlzujem vianoce a viam.atmosferu tak preto ten stromcek...muz ho chcel robit uz minuly vikend :-p ,obaja sme taky romantosi,sa vytesujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Sunny ja ešte nič tento mesiac sa nám to nepodarilo tak snažilkoujeme dalej už aj polovička začína maniačiť ked vidí miminká super pocit ked ho takého vidím, ked sme boli na nákupoch tak krsniatku vyberal košeľu a opasok asi hodinu už som penila ( je tam otrasný vzduch teplo) nejak ho to chytilo :-D
Odpovedať
jajus :-D ,drzim palceky,aspon mate pekne obdobie,romanticka vianocna atmosfera a nebat sa o ochranu ;-) mozno uz pod stromcekom bude aj pozitivny testik,ak nie neva este je tu Valentin 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musí to teraz vijsť v piatok idem na kontrolu ku gynekologovi či je všetko v poriadku a potom hopsa na snažilkovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj macka-sunny6...ako sa mi mas?a ako malicky a kenwyn?dufam, ze ste zdravi...ja 20.dec. odlietam uz konecne domov a navzdy..o anglicku uz radsej nechcem ani pocut..majko sa sem este vracia, tak dufam, ze to nejak prezijeme...skusam hladat pracu v ba ak sa mi podari,tak by som mala byvat u sisky...to by bolo super, aspon by som bola pri nej pocas tehotenstva..ty sa kedy chystas na slovensko?..Mina
Odpovedať
jeee ahojky moja,ze dora :-D dobra fotka,inac ;-) Maly je zlaty,uz pomaly chodi,a manzel zatila poslucha. Tak sa uvidime na SK,ja tam idem 9.januara,na 17 dni,pridem asi aj do BA,takze sa tam stretneme,vsetci spolu x-) Nechces ma este prist pozret pred Vianocami?plosim....
Odpovedať
Profilova fotka
veru dora, tak ma od malicka vola otec a bratia, takze mi to prischlo :-N ..ta fotka je z ba este zo duriho stareho bytu...tak to sa tesim, ze ides aj ty na sk..rada by som ta prisla pozriet, len neviem ako mi to dovoli cas...len mam teraz dokonca tyzdna nejaku robotu, ale len tri hodinky denne, ale aj tak aspon nieco, a ten buduci tyzden uz odchadzam..chvalabohu...ak by mi vydal cas, tak sa ti ozvem a prisla by som...a ak nie tak sa stretneme na sk..ide aj ken?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Sunny a Dora. Silvia čaká bábätko? Tak to je supiš, som rada :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte žienky. Pozerám, že máme ďalšie nové členky. Dnes mi je už lepšie, spadol mi veľký balvan zo srdca. Mám síce ešte rôzne väčšie "kamene", no ten najväčší balvan je už dole.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka pomaly odpadnu aj tie dalšie balvany. ;-)
Odpovedať
bodaj by si mala pravdu Ináč od dnes som na maródke. Zajtra idem odniesť ešte papiere do roboty.
Odpovedať
Profilova fotka
takže ešte stale nemáš výpoved? aspon budeš mať čas si všetko v klude pripraviť na vianoce. a kuchyna ako. už presla zatažkávacou skuskou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika, ano silvia caka babatko, akurat sa jej zacal stvrty mesiac, uz ma za sebou aj prve sono, takze sa veeeeeeelmi tesi...a ja samozrejme s nou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zunka, no ja som tu skor staro-novy clen...isty cas som sa tu neukazala...bola som totiz nevesta na uteku, skoro spred oltara...ale to uz je nejake tie dva rocky...teraz by som uz pred tym oltarom bola rada.. :-)
Odpovedať
dora,dora...to sa nehovori,mala sama povedat.... si si ista ze 4 mesiac???to vazne?tak to este pred svadbou :-D zlatko fakt by si mohla prist,ja som doma,uz nerobim,dala som vypoved tak by nam aj z drobcom bolo veselsie ;-) A majo pride kedy za tebou? zunka no nazdar,ze si sa aj ukazala ako sa mas?
Odpovedať
Pocuvaj Mina,a ty daco planujes? =-) zeby svadbu?vsak Majo je ten pravy,tvoja laska...dak daj vediet blizsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, vsak ja som si to ani tak neuvedomila, ze to mala sama povedat, ale ked asi sem velmi nechodi a monika sa ma pytala, tak som odpovedala, ved hadam sa siska hnevat nebude....tak mi aspon hovorila, ze 4.mesiac, mozno sa pomylila a ma to byt 3.mesiac :-N preco si dala vypoved? a co ken, kde robi? jasne, ze majo je moja laska, a bola by som najstastnejsia,keby sme to dotiahli az k oltaru, ale neviem ako to citi on, myslim, ze najskor sa chce financne zabezpecit a az potom nieco riesit.. :-( no ale na druhej strane jeden nikto nevie, tabletky mam vysadene uz tri mesiace a mozno sa nieco postasti ... :-p vsak ja som na moja svadba uz od cias erika, takze som sem znovu zacala chodit nejak castejsie... :-)
Odpovedať
super,aspon budeme kecat...a kde si ?Mate doma computer? Kenwyn ma teraz dobry job,po roku sa podarilo,dufam,ze vydrzi robi na pocitacoch a bavi ho to plus dobre peniazky,....mame len jedno auto,maly je este maly na skolku tak som sa rozhodla este s nim ostat doma,tak zatial to zvladam,v dome je stale co robit,potom 19.12 pridu nasi a ja odchadzam s nimi 9.01. na SK tak mi to ubehne a mozno potom zacnem po niecom pokukovat. Pocuvaj to nemoze byt 4 mesiac,to by uz aj kopalo a bolo by to dobre vydno,ja ratam max.zaciatok 3,alebo tak dako,spytam sa jej zajtra. Fiha ty bez tabletiek,skoncis ako ja :-p ...bacha na vec,ci ty by si chcela?Vies ,pripraveny na rodicostvo neni clovek asi nikdy,ani ja som nebola a aha maly je tu zdravy a nekonecne ho lubim x-) takze uvidis,co vam osud prinesie :-) A vianoce ste spolu vo Zvolene? Ken ostava v UK,nedostane tolko dovolenky,setri si ju na leto 8-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Pridala som dake nove vianocne foto,tak kuk pre inspiraciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mame notebook, ale pripajam sa na cierno, takze nikdy neviem dokedy mi to vydrzi, ale vsak ked budem na sk, tak na nete budem urcite castejsie..to sa tesim, ze ma ken super roboticku, a urcite si potom aj ty nieco najdes, aj ked asi by ti bolo lepsie na slovensku, nie?tak siska sa mozno pomylila s tym 4.mesiacom, alebo este je mozne, ze aj ja som zle porozumela, no vsak sa jej spytas, len teraz neviem ci chodi do prace, lebo je u nich na navsteve mamina aj svokrovci, nieco robia na byte..ty si otehotnela, ked si vysadila tabletky?no ja by som uz na babo aj pristala, len neviem ako majo...a mozno, ze aj on, vsak uvidime ako to cele dopadne...na stedry vecer sme kazdy doma a potom par dni u nas a par dni u nich, hlavne aby sme boli spolu, lebo ktovie kedy potom budeme, ked sa majko vracia do UK :-( ja len dufam, ze nam to neznici vztah...no dobre zlatko ja uz bezkam, nejak sa mi drieme, to uz z tej nudy som unavena, uz aby som bola doma a hlavne aby som nasla poriadnu robotu a robila, lebo toto nic nerobenie ma nici..pozdrav malickeho aj mangela...inac tie fotky su uzasne, teda malicky je na tych fotkach uzasny :-) tak zatial papa...
Odpovedať
Dobru noc Dorka :-D Este sa dakedy ozvi,budem sa tesit,a popremyslaj ci sa ti nebude dat prist ;-) PS-neotehotnela som po vysadeni tabletiek,tie som vysadila ked som prisla do UK,a potom som sa spoznala s Kenom a po 4 mesiacoch neustaleho sexu sa mu to podarilo 8-) a to sa mi az nedavno priznal,ze chcel aby som otehotnela,tak si nedaval pozor ako tvrdil,potvora :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko babulky. dnes rano bola veru riadna kosa. brrr.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko jeeeeeeee až teraz som si všimla že sneží :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj vo zvolene sneží. a dosť husto. ja len dufam že na vianoce bude všetko biele. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme ked na víkend opäť hlásia oteplenie ]-( , nech je už zima a potom v marci jar :-N ale to by som chcela asi veľa. Ale počula som že tento rok má byť veľmi slabá zima.
Odpovedať
jee to vazne snezi,kraaasa,aj ja cem :-) lucka co je zo srdieckom?davno tu nebolo,pozdrav ju ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?