Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ivka príd radšej ty neviem ako sa bude Nicole cítiť.
Odpovedať
brr baby akurat pozeram taky progaram nazivo,kde maju 3 hosti- 1, 31 rocna zena mala sex.pomer z 15 rocnym chlacom [edostala rok basu] 2, zena koji stale svoje dievcatko ktore ma 7 rokov,a bude kym to neodmietne 3,muz si pije svoj vlastny moc,a dokonca vypije aj moc svojej priatelky,ktora to pije len vtedy ked ma na to chut brrr...fuuuj....ty brdo...neskutocne,ale vidim to tu nazivo :-o -inak adka aj ja som mala bradavice v nose ked som bola mala,asi 10-mi to vzdy vypalovali ale sa mi to stale vracalo.Tak ma operovali a mi to vyrezali ale pod anastezou,cize som spala a mam jazvu,jednu nosnu dierku kusok mensiu ako druhu,no ale ani to nepomohlo,zasa mi to zacalo rast,tak sme isli k moru,slana voda,klima-same mi to odpadlo a ani viac nenarastlo ;-) iwus-ja este druhe nechcem,chcem si aj trochu uzit,ist na dovolenku,vypit si na silvestra a ist tancovat,schudnut je tiez tazke po porode ,aspon pre mna,a teraz som ako tak v pohode tak si to este chcem uzit. A to teliesko je sice na rokov,ale da sa vybrat hocikedy,aj po roku,voch...takze sa mi to zda dobre riesenie,lebo ja tabletky nechcem a muz odmiete kondom,takze momentalne sme nadivoko,ale dava si pozor :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak som prežila návštevu zubára ale v pondelok si to zopakujem. :-( len mi do zuba vyvrtal dieru a nechal ho tak. ale namám pocit ze by to nejak zabralo lebo stale to boli. :-(
Odpovedať
lucka aj mne bolia zuby po zubarovi,ale po niekolkych dnoch to prejde,ak nie v pondelok mas moznost sa opytat :-) neboj zvladnes to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už to celkom prešlo takže som happy. celý víkend máme totiž oslavy, prídu k nám asi 4 rodiny, tak som rada že ma nebudú trápiť zuby. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu ešte niekto ;-) ? Lucka, super, že Ťa to prešlo ;-) . Tak si uži návštevy. Ja budem celú sobotu sama, lebo môj ide na zápas do Michaloviec a odchádza už o 11tej ]-( . Dnes má tiež nejaký športový deň v robote 8-( . No nič moc a okrem toho som sa zle vyspala ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny IP ;-)
Odpovedať
ahojte krásky!!!!! Iwka: tie servítky majú na Mýtnej -jeden balík ako vzorku - a oni by Ti ich mohli potom objednať. V jednom balíku je ich 20 ks a stoja cca 32,-Sk (sú také pevnejšie) Sunny: ahooooooj - pozdravujem tvojho drobca ;-)
Odpovedať
Ahojte babule,je tu niekto? =-) iwus ip Tak dobre som sa dnes vyspala, i ked ma krize bolia,ale maly spal od 19.15 do 9 rana suuuuper moj ANJEL x-) Dnes ideme do muzovej roboty,on robo pre taku velku spolocnost,ktora sa okrem ineho zaobera aj charitou,tak tam maju sraaasne vela hraciek,pre deti z domova a tak...cisto nove ,niektore aj dost drahe no a mi ich ideme pomoct podelit do balickov...jee sa tesim,ide aj drobec s nami aspon sa pohra a ako odmenu si mozme vybrat 2 hracky x-) Ahoj zunka,sa aspon ozvi co mas nove,nam tu veeelmi chybas ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Len tak na skok. Zunka ďakujem za info o servítkach, keď tam pôjdem, uvidím aké sú v skutočnosti :-) . Sviečky už mám, tak len servítky dokúpiť x-) . Zunka, držím Ti palce, nech všetko super dopadne a nech si zdravučká ;-) . Sunny, IP ;-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko Zuzka tak držím palčeky a neboj sa všetko dobre dopadne budem na teba myslieť ;-) . Babenky no dnes som sa super prešla menili autobusy tak somnestihla ten môj ešte že tam bol jeden pán a ten šiel po auto, super začína tento deň :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak ja mám za sebou už aj zubára. to som sikovná čo? :-D víkend ani neviem že bol. stale bol niekto u nás a ja som nestihala absolutne nič. hlavne že to mám za sebou. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Lucka a čo ste oslavovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moje meniny aj ked trochu predčasne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si si užila návštev :-) my sme boli v sobotu vo Zvolene a v BB v Europe (nové nákupné centrum) tak som sa trošku cítila ako v Ba už mi chýbalo nakupovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa tam chystáme v stredu. len kamarádka mi vravela že je tam strasne teplo, tak neviem ci tam vydržím nakupovať. minule som bola s manželom v priore a vyberali sme penaženku a mne prislo tak zle že som musela vypadnuť na vzduch. a nebyť toho že mi mama robí vedla priora tak tam odkvicnem asi na chodníku. ja teraz tie nákupy nejak nezvládam. :-S dnes ideme do metra ale tam sa aspon dá dýchať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak maju tam niečo?
Odpovedať
Ahojte. ja som bola vcera v EUROPE a radsej som si kabat nechala v aute. po prizemi som chodila v svetri a tricku a na poschodi je tak horuco, ze som tam behala v tricku a bolo mi uplne super. ale potom sme boli v tescu a tam mi uz zle prislo, tak som sa zas dala do tricka a preslo mi to. veci tam maju celkom fajne, len peniazky treba - v Batovi som si kupila za 45 sk tehotenske silonove puncochy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky arim. ako sa más? mna už vyše týzdna trápi upchatý nos, nie a nie top prejsť.
Odpovedať
ja celkom fajne, keby mi brucho nerastlo, tak ani neviem, ze som tehu :-) klop klop klop, aby som to nezariekla. v stredu budem volat doktorke kvoli tym AFT ci ako sa to presne pise testom, tak som v napati, ale verim, ze sme oukej. aky je to pocit ked malicke kope?
Odpovedať
Profilova fotka
kráááásny. máš pocit že ti niekto z vnútra vytláca brucho. neviem ti to inak opísať. :-D je to srandovné ale niekedy aj dosť nepríjemné ked tak spávne trafí. :-D ty už cítiš pohyby? v kolkom tt si? neboj určite ste o.k.
Odpovedať
ja este pohyby necim, som teraz v 17.tyzdni, takze to ocakavam tak okolo Silvestra :-) mozno male bude kopnutim oslavovat novy rok :-) dakujem za pozitivne myslenie- ze sme oukej :-) aj ja v to verim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo vám da darček pod stromcek v podobe prvého kopanca. my by sme chceli keby nám drobec 18.12 prezradil čo skrýva medzi nozkami. to by bol naj darček pod stromček. :-D
Odpovedať
ja idem na sono 3.1. a uz sa toho neviem dockat, dufam, ze sa malicke otoci "spravnym smerom" :-) este stale nie som rozhodnuta o tom 3D, pytala som sa doktorky na nazor, tak vravela, ze je to skor taka imidzovka, ze to ma hlavne svoj vyznam ak tie testy v 16 tyzdni nevyjdu dobre, takze asi uvidim ake budu vysledky, a potom sa budem rozhodovat o 3D. u nas vsetci tvrdia, ze to bude chlop a v sobotu sme so svokrou kupovali v lidli v DT digitalny teplomer a ona, ze zober modry pre Matka a ja no urcite, beriem biely, kym to nemame naisto, tak nebudeme menovat, lebo ak to bude dievcatko, tak aby sa nam este nehnevala, ze sme ju cele tehotenstvo za chlapca mali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne všetci vravia že to bude chlop. aj ked som chcela dievku už mi je to jedno. ale chcela by som mať konečne istotu aby som mohla zacať nakupovať. nie len všetko v neutrálnych farbách. :-D a už vieš kde budeš rodiť?
Odpovedať
ja asi v ZV, rozmyslam aj nad Stiavnicou, ale asi ZV. Chcem najblizsie u doktorky zistit ako je to s nejakymi pripravnymi kurzami v Zvolene, lebo doteraz nic nespominala, nech ma aspon dychat naucia :-)
Odpovedať
Dobre rano, mi uz mame stromcek,vcera sme robili,jaaaj to bolo radosti x-) i ked neni ozdobeny perfektne,kvoli malemu sme spodnu cast skoro vobec nezdobili,je krasny,vecer dam foto ;-) Lucka ci chlap,ci dievka...hlavne nech je zdrave :-) jajus a ty co?uz sa rysuje daco? arimzv,z toho si nic nerob,mna mali nasi za chlapa,a mala som sa volat Milan po otcovi,akosi nevyslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee arim ani ma nenapadlo že možeme chodiť spolu. x-) ja by som už chcela začať. robia sa v nemocnici. do 28 týždna je to gymnastika, potom nácvik dýchania, tlacenie, nácvik relaxácie a zvládanie bolestí. som mudra lebo mám práve ten leák pred sebou. dala mi ho moja dr. Je tam aj t.č. kde sa treba objednať. býva to v stredu od 13:00 do 14:30. Ale práve rozmýšlam že vtedy som predsa v práci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela začať niekde cvičiť lebo som čítala že ak ma zena zlu kondicku ma problémy pri porode. a ja kondičku nemám žiadnu. :-N
Odpovedať
Ahoj sunny :-) presne ako pises, hlavne nech je to zdrave :-) tiez sme planovali babu (no ved mozno aj bude :-) ) ale teraz je nam to uz uplne jedno, len nech je zdravucke a po doktoroch nebehame. to sa musi maly riadne vytesovat zo stromceka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?