Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak už žiješ Vianocami? :-) Ináč, IP ;-)
Odpovedať
iwus ip ;-) Jasne ze zijem vianocami,tu v UK to uz zacina strasne skoro,a stromcek staviame uz tuto sobotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, Ivka no neviem či by som nahovorila môjho na niečo také :-) Sunny to vážne už túto sobotu staviate stromček a dole ho dáte potom kedy
Odpovedať
Profilova fotka
dobré rano. to moje ráno je strasné. spala som asi 2 hod. tak ma bolel zub že som sa skoro naučila liezť po stene. takže zajtra ma caka zubár. brrr 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je nepríjemné ale neboj budeš mať aspoň pokoj, a práve som čítala čo si včera napísala nebojkaj srdiečko bude biť ako zvon, bude to dobré ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam. možno je to tým že som chorá. ja neviem. ale keby to bolo nejaké vážne tak snad mi niečo viac povedie, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to jasné a keby to bolo vážne tak ta pošle určite na nejaké iné vyšetrenia a nenehal to tak, neboj sa podla mna to nebude nič vážne. To by ta nenehal isť domov ;-) Len bud v kľude ved srdiečko drobcovi bije to je hlavné
Odpovedať
Profilova fotka
veru hlavne že bije. ale niekedy by si tiež tí doktori mohli zahryznuť do jazyka a nestresovať takto buduce mamicky. ved som tehotná prvý krát tak ako mám vedieť čo je bežné a čo je už zlé. ]-(
Odpovedať
ahojte, lucka neboj sa,kebyze je to vazne poslu ta na rizikove a ty by si len lezala,takze take it easy,nieco viac ti povedia na dalsom sone :-) -jajus no jasne ,ze ideme uz stavat,tu uz vela domov ma vyzdobu,ale to je uzas,normalne cely dom ziari farbami,na streche soby a kocar zo santom,umely sneh....v noci je to pekne,ale cez den vidis tie kable a hole tyce ....o nicom Takze staviame tuto sobotu a davat budeme dole tyzden po,alebo to necham na muzovi ja idem na SK 9.01. tak nech to potom on da dole-ale neviem ci sa mozem spolahnut :-S Musim maleho prebalit,lebo sa tu neda dychat 8-) SMRADE
Odpovedať
-Inak lucka ak ta to velmi trapi mozem sa opytat maminy co to bliszie znamena,robi na porodnici,tak hadam bude vediet....i ked je teraz na PNK uz slksiu dobu,hadam poradi.Tak mi do ip napis blizsie co ti povedali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zastihla som tu niekoho? :-) Sunny, to musí byť úžasné, tie soby, kočár so santom x-) , jééj :-) . Škoda, že to tu nieje :-| . Lucka, určite to bude dobré, neboj. Ako písali babenky, keby to bolo vážne, dajú Ťa na rizikové. Tak buď v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. som v pohode ale zrniečko pochybností tam už je. baby zajtra idem ku zubárke. bojim bojíííííím. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
-brrr zabrov neznasam,ja som bola preds tyzdnom a nasli mi 5 malych kazov a ze jeden mi budu trhat,lebo je uplne vzadu aje v nom velka diera a vcelku je daky zdemolovany,aj to citim jazykom,ze to neni poriadny zub,a ze s nim nehryziem tak mi ho netreba.no aj tak ,hroza pomysliet na trhanie polovicneho zuba,rozmyslam ako mi ho poriadne zobere do kliesti ked je taky maly????co ak sa mu zlomi este viac????? 8-( Inak tu su zubari dost lepsi ako na SK,u nas som vzdy sedela v kresle strasne dlho a tu mam zuby za 10 minut hotove a vzdy daju injekciu na umrtvenie...takze NO PAIN :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja Ti verím, že stále na to myslíš. Veď asi každá by sme boli na pochybách, čo sa týka drobca. A zajtra sa neboj, radšej vydržíš bolesť 5 minút (ani nie) ako trpieť doma a škrabať steny ;-) , hmm? Zunka sa neozvala? Bože, stále na ňu myslím, moja. Ináč, neviete mi poradiť, kde zoženiem servítky ako má v svadobnom albume Deninka? Prosííím :-) . Dnes si idem pre vlizelín, už sa tešíííím x-) . Pomaly si zbieram vecičky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ja som bola tiež pred mesiacom na preventívke a našla mi kaz na dvoch "múdrych" :-D zuboch. Ale hneď mi ich aj opravila teraz mám rok FREE :-) :-) :-) ....Ide mi to? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ked už budem sedieť v tom kresle už bude dobre. :-D ale kým sa tam posadím tak to su muky. :-D hlavne že mám zapchatý nos tak neviem ako budem dýchať. :-S ale nech už je zajtra. co by som teraz dala za jeden ibuprofeník. :-D idem kuk tie servítky. sunny tak ja dufam že sa trhať nic nebude. to by som asi nerozdýchala. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ibuprofenííík :-D . OK ;-)
Odpovedať
-tebe urcite nebudu nic trhat,uz len preto ze si v tehu by ti asi nemali dat injekciu :-D ,neboj rozdychas...ozaj nekrvacaju ti dasna,mne ked som bola v tehu hrozne krvacali,normalne z nicoho nic v meste ,pozrem na muza a on boze co sa to stalo pusa plna krvi :-D ,ale po porode to preslo :-N iwusss ja mam tiez zubara free lebo mam kartu ,ze som na materskej tak som uz usetrila 33 libier za zubara a 33 libier za okuliare :-) to je 66 libier-okolo 3500,-sk x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak ak by som také niekde zbadala dam určite vedieť. :-) inak zunka sa neozvala. aj ja stale na nu myslím.
Odpovedať
no moj maly ma zas dalsie hovno,chapete,mojej segry maly kakaval raz za 3 dni [dakedy chudak uz z cipkom] a moj kaka 3 krat denne :-o ,tolko plienok.... :-D a ja nemam cas na jedno ;-) som sa vykecala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny injekciu mi možu dať. bez tej ich do mojich ust nepustím. :-D len nemožem isť na rontgen. bud rada že kaka. :-D a že ho neboli bruško.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, tak to má byť aj tri krát denne :-D . Free som myslela, voľno od zubára =-) , je to ok? alebo??? ]-( Lucka, tak zháňaj servítky... :-D . Ináč, kde vo ZV je najlepší obchod na takéto veci? :-)
Odpovedať
jaaj iwus moze byt aj tak,ja som pochopila free ako not pay for dentist :-) ideme na prechadzku pa pa vsetkym ;-)
Odpovedať
este jedna pikoska,maleho som nechala v kupelni sa hrat z kefkou a on prisiel do obyvacky a to z toaletakom kotucom v ruke a kusom v ustach,no neni zlaty?????!!!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no no ;-) Híí, no musí byť úžasný :-)
Odpovedať
-maly je riadny loptos,ale stale lenivy chodit sam 8-( ,ide krasne ked ho drzim za jednu ruku,sem tam spravi aj sam zopar krokov,ale stale pekne nechodi,uz nech pridu nasi,ti budu mat energiu sa s nim prechadzat a tahat ho od kazdfej skalky a spaku :-D -muz sa ma vcera pytal ci spravime este jedno :-o cha cha ,kdeze,ja rozmyslam,ze si dam zaviest taku vec do seba,ktora je :-o ako antikoncepcia na 5 rokov,ale mozem si to dat kedykolvek vybrat ked budem mat chciet babo,plodnost to vobec neovplyvnuje,takze vyzera to dobre a je to for free :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, prečo nechceš druhé? :-D To je podľa mňa zbytočná vec to teleso, myslíš, že nebudeš chcieť bábo skôr ako o päť rokov? ;-) Už mám vlizelín, je krásny, jupíííí x-) . Už len doladiť servítky x-) . Som zvedavá ako sa bude páčiť drahému, lebo jemu priestor pre výzdobu nedávam :-D a už aj šomral, že som si farbu vybrala bez neho :-o
Odpovedať
Ahojky.Som tu iba na skok.Ivka mohla by si nás prisť dnes pozrieť sme u svokrovcov.Alebo prídeme mi s Nicolkou keď pôjdu chlapi na trening.Dnes som bola s nou na kožnom a vyrezavali jej také bradavice ale má to iný názov.A dobre počujete vyrezavali.Chudiatko moje to bolo plaču.
Odpovedať
Profilova fotka
Bože Adka, to vážne? Veď som stretla svokru a vravela, že ste tu. Dobre, môžem odbehnúť aj ja, mne je jedno. Keď pôjdem z domu, prezvoním Ťa. Alebo prídete Vy? No ako povieš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak asi si už nestihla prečítať :-| . Tak mi odkáž po Jardovi ;-) Idem už aj ja, idem niečo uvariť, lebo naposledy som varila v nedeľu =-) , ešte si to môj rozmyslí :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?