Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak to Zuzke držkám palčeky aby všetko bolo v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
arim to je škoda. :-( a prečo si musíš krv niesť sama? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ako si oslávila?
Odpovedať
ja mam doktorku v Zeleznicnej nemocnici a ze tam sa nerobi analyza krvi. ake to mam testy, ked som v 16 tyzdni? nevies? Iwka mala nejaky sviatok? ak ano tak blahozelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt ivka prajem dodatočne všetko naj k narodkám. aby sa na teba konečne usmialo šťastie a nasla si si prácu, ktorá ta bude baviť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Vám pekne x-) . Arim, mala som narodky ;-) . Janka, v prvom rade ďakujem za sms-ku ;-) . Oslávila som celkom dobre, v piatok s našimi do pol noci a v sobotu s kmotrovcami do pol druhej, ale to vyzerala, že oslavovali kmotor s kmotrom :-D . Veď vyzerám Adku, že ako dopadol kmotor :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj u nás bol v pietok Maroš (Ivka sa učkala doma v BA)a tak rýchlo ubehol ten čas hneť bolo pol 2 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj Vy ste pobavili :-) . A ivka už vie termín štátnic?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano vie má to dosť naknap 8.januára musíme držať palce nech má pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
Tak silno držííííme, nech už má naozaj pokoj a užíva si voľno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre babušky, idem od Vás ;-) . Ale možno sa tu dnes ešte objavím ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. :-) arim mne v 13tt. robili tie tripple testy. ale mali by sa robiť presne v tom tt aby boli výsledky správne. v 16tt mne nerobili nič.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
arim blbosť. v 16tt mi robili tie tropple testy a v 13tt len protilátky. takže tak. už som s toho domýlená ako rýchlo bežia tie týždne. :-N :-D
Odpovedať
aha, aj som si myslela, ze to budem mat tie tripple testy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ivka, aj ja Ti prajem dodatočne všetko najlepšie. Hlavne veľa zdravíčka /aj keď je to len fráza, čím ďalej tým viac sa presviedčam o tom, že to je najdôležitejšie/. A samozrejme aj lásočky, šťastíčka /lebo predsa - aj na Titanicu boli všetci zdraví, len šťastie im chýbalo/ a nech sa Ti to už konečne pordarí - s tou prácou.
Odpovedať
Profilova fotka
A zabudla som sa ešte spýtať - čo sú to tie tripple testy? To som ešte nepočula? Zisťujú sa možné genetické choroby? To nerobia len po 30-ke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni. pri tých testoch sa zistuju genetické choroby ako D-syndróm, razštep a pod. nic príjemné, hlavne ked na výsledky cakáš min. týžden.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, ja som dnes nehajala dobre v noci mi bolo nejak zle tak som teraz hrozne unavená :-( Už nech sú 3 hodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ja som zase ceku noc kýchala a soplila. takže som tiež do "ružova" vyspatá. zajtra si asi beriem dovolenku nech to vyležim. 8-( janka zvykaj si. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ráno. Jani aj u Lucky to začínalo únavou :-) Lucka, lieč sa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahj moni. tým že som tehu je moje liečenie značne obmedzené. práve študujem či možem vobec spray do nosa Mucanasal.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Monika prosím Ťa, ešte chodíš do tanečnej školy? Majú net stránku? :-)
Odpovedať
Ahojte.Ivka nebodaj sa ideš dať na tancovanie.Či idete chodiť spolu so Stankom na predsvadobný tanec? Ozaj ako sa má kmotor po oslave.Na budúce oslavuje iba my lebo to s nimi je hroznéééé :-D
Odpovedať
Lucka paralen si môžeš kľudne dať ale pozor nie paralen plus iba obyčajný.Kvapky neviem ale radšej by si mala skúsiť sa napariť nad harmančekom.To zaberá.
Odpovedať
Profilova fotka
ide o to že potrebujem mať volný nos hlavne v noci aby som sa vyspala. a v noci by sa mi naparovať asi nechcelo. :-D ale možem to skusiť, možno to pomoze. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, áno chceme ísť do tanečnej, chytilo nás Lets dance x-) . A viem, že Monika chodila na kurz do Zvolena, tak sa chcem informovať :-) . Ty čo tak skoro hore? Nicolka ešte spí? Zunka tu včera nebola, však? Som na ňu myslela.
Odpovedať
Vraj čo tak skoro hore? Mojka ja už mám aj polievku navarenú aj upratané a teraz trochu odychujem pri nete.Nicolka ešte buva.Včera sme boli vo ZV kúpiť jej naušničky lebo sa jej zlomila.Tak sme kúpili nové a povedali sme jej že Ježiško jej donesie naušničky že sme ho stretli v meste.Tak sa teraz teší.
Odpovedať
Profilova fotka
to je zlaté. aj ja sa už neviem dočkať kedy nas drobec bude aspon trochu vnímať vianoce a my bude v noci zdobiť stromčak a tvrdiť mu že to ježisko. bolo to super ked som ešte verila v ježiska. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, ja som vedela, že si šikovná :-D . A som Ti neodpovedala, na otázku. Kmotor dopadol dobre, keď ste odišli, akoby sa nič nebolo stalo, osprchoval sa a pozeral výsledky volieb a debatili sme ešte a povedal, že on chcel ísť do Najtu kvôli Jardovi :-D . To sú ale.... ]-( . S nimi oslava už nikdy ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, zabudla som Ti dať peniažky za servítky :-( , nehnevaj sa. Už mi prišiel aj vlizelín, ale doma ho ešte nemám :-) . Včera som objavila v DT servítky oranžové, ale len jednovrstvové, to je málo. Ale farba bola úžasná x-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?