Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojky. Iwka IP si citala?
Odpovedať
Ivka idem nachovať Nicole a hneď som tu.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, IP ;-) Adka, ok ;-)
Odpovedať
Iwka - citala som Ta v receptoch. a to chce drahy zvolensku zapekanku, alebo taku co v inych mestach nazyvaju zapekanka, ale tej nasej sa to nevyrovna ? tak mu prid do ZV kupit a prides ma aj pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, no asi tú Zvolenskú, ale či bude taká...? :-D Jááj, aj by som prišla, ale nemám čas =-) . To je sila, čoo? :-N
Odpovedať
si mi riadne narobila chute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, aj mne sa už slinky zbiehajú :-p . Adka, kde si toľko? Ja sa ponáhľam :-)
Odpovedať
Ivka mám pre teba viac prekvapený aby si zabudla na tu zlú robotu ]-( Dnes som ti kúpila darček k narodkam tak sa mi to páči.juuuj 8-) No a tie servitky sú ozaj krásne taká jasná tuhá oranžová.Mala to tá mamina kamoška v obchode tak som ti jeden balík zobrala a dohodla som sa sňou ak sa ti to nebude páčiť tak jej to vrátim.Je ich tam 20 kusov a stoja 23,-Sk . A ešte som ti u nej objednala tie malinké kály na pierka tiež oranžové.Je ich v jednej kytičke 11 a stojí to 19,-Sk.Dobré čo.
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, Adka, Ty si poklad x-) . Super, už sa teším :-) . Tých kál si mi mohla objednať aj viac, alebo sa ešte dohodneme? Na servítky sa tiež tešííím :-) . Adka, možno blbá otázka, teda drzá, ale kedy plánujete prísť? Mne by sa to pozdávalo aj tak, že zajtra po hokeji by sme išli k nám a pobavili, hmm? :-) Daj mi vedieť čím skôr, lebo už musím ísť. Už Stanči otravuje, ideme robiť zapekanky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, nehnevaj sa, ale už fakt musím ísť, lebo sa ma nevie dočkať ]-( . Napíš mi prosím Ťa sms-ku, ok?
Odpovedať
Počkaj.
Odpovedať
My sme tiež plánovali v sobotu po zapase,ale má k nám prisť Jano a ja som na to zabudla.Tak potom prídeme v nedelu poobede.A tých kál som ti dala objednať 4 kytičky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky.Dneska tu nikoho niet? Iba ja?
Odpovedať
aj ja som tu,ale vacsinou je tu sobota a nedela prazdno,tak len tak kukam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. zase pondelo. brrr neznášam pondelky. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, Lucka aj ja neznášam pondelky :-( . Ako víkend, čo si robkala? Ja oddychovala, riadila, prala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v sobotu tiež riadila a v nedelu som len tak polihovala. dost ma boli chrbát tak som toho ani vela robiť nemohla. a teraz chytám asi nadchu tak mi je nejak na prd. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak len čajikuj ;-) mna bolelo hrdlo min. týždeň kloktala som soľou a teraz je dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj cajikujem. :-D len som nejaká nesvoja, taka bez nalady. takže dnes nech ma radšej nikto nerozčuluje lebpo zle dopadne. to myslím na svoje stranky. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala takúto náladu v piatok :-N asi keby som mala ostať v práci dlhšie tak istú osobu zavraždím :-N Bože už nech sú vianoce a potom hneť veľká noc a júl- leto
Odpovedať
Profilova fotka
janka ja by som sa uskromnila aj s takým marcom. to už budem na materskej oddychovať doma. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , idem prečítať IP a hneď som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka kivka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D , už aj Ty začínaš?
Odpovedať
Profilova fotka
to mna len tak napadlo. :-D zunke držíme palceky a silno na nu myslíme. nevieš či príde na to stretko?
Odpovedať
Ahojte zienky. prajem Vam krasny dnik a krasny tyzden :-) preco drzime Zunke palceky? ma pohovor?
Odpovedať
Profilova fotka
Povedala, že ak bude stíhať, tak príde. Ale že má piecť medovníčky a má ísť ešte do školy na nejaký večierok, že sľúbila deťom, tak uvidí. My dúfame, že príde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola by som rada keby to stihla. :-) ahoj arim, ako? a ty prídeš?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, IP ;-) ...
Odpovedať
ja som to uz pisala Iwke do IP, ze ja budem 22.12. v DT ale sme pozvani ku kamoske na oslavu 30.narodenin a uz velmi dlho, iba ak by stretko zacalo skoro a oslava neskor, tak by sa mi dalo prist, ale zatial to vyzera tak, ze asi sa mi nebude dat prist. v stredu idem do poradne a budu mi brat aj krv, ktoru si musim zaniest do laboratoria do Roosveltky, tak som si zobrala dovcu na cely den a urobim si vianocny vyletik do BB :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?