Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak to ma mrzí. :-( ale nebud smutná. mne by najviac vadila ta prac. doba? a to ta pred tým nikto na to neupozornil?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nie. Ja som bola v tom, že budem robiť sociálnu pedagogičku s "normálnou" pracovnou dobou a nie vychovávateľku :-| . Mne tiež vadí tá pracovná doba, ale najviac to, že všetky deti sú rómske s problémami správania, že by som im mala variť a určite aj také veci ako hygiena. Veď trojročné deti sú nie ešte samostatné :-S . Lucka, som smutná, len ;-(
Odpovedať
teda iwus,to ma fakt mrzi :-( to je fakt,tak by som robit nechcela a nocne brrr-neviem ako poradit,snad hladat dalej....aj ked si sa tesila ze konecne daco mas,boli by to iste peniaze,ale za aku robotu :-S monika len natahuj ako sa da :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem že aj toto musí niekto robiť ale ja by som to teda určite nezvládla. neboj určite si čoskoro najdeš prácu ktorá bude sita pre teba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ale ja mám teraz super pocit z toho, že som tú zmluvu nepodpísala. Ja som už mala pero v ruke a vtedy ako by mi bol niekto pošepol, aby som to nerobila. Viete, prax s tým nemám vôbec a zobrať si na starosť 10 detí, to tiež nieje ľahké. A bola by som s nimi sama, vymýšľať program, chodiť pre ne do škôlky, variť im... No neviem, snáď som urobila dobre :-) . Som rada, že stojíte pri mne ;-) , že Vás mám.
Odpovedať
iwus,ty si mlada,robotu si najdes,i ked to mozno potrva,nie ste asi na tom tak zle,ze zoberes hocico.....hlavne ze ti partner pracuje,a ty mas aspon tie strazenie maleho.....tak hladaj dalej...urcite sa coskoro na teba stastie usmeje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ďakujem ;-) . Veď aj mne môj vraví, že sme na tom nie tak zle, je to v pohode, ale aj tak by som už chcela pracovať a mať stále peniažky :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, tak ja idem domkov. Ideme urobiť s drahým nákup, lebo chcem robiť šalátik :-p . Majte sa krásne, zajtra sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka a už na to nemysli. určite si sa rozhodla správne. ;-)
Odpovedať
Babenky tak gynekologa som dneska zvládla jupííííí taká som rada x-) strašne nerada tam chodím.
Odpovedať
Iwuska teraz som si prečítala do frasa to čo má byť. ]-( viac IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ada tak ja si to tam teraz užívam raz za 3 týzdne. takze už som vytrénovaná. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucka to ti verím aj ja som bola vtedy zvyknutá ale teraz tam radšej nemusím.A čo nemôžeš spať?Či zase pozeráš detské vecičky a objednávaš.
Odpovedať
kukni na stranku www.babetko.sk a choď na inzeráty tam predávajú maminy vecičky dá sa tam vždy niečo dobré nájsť.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. adka bola som sama doma, manžel bol harť futbal tak som bludila po nete. :-D dik za radu. pozriem to. :-)
Odpovedať
Dobré ránko.ja som si myslele že sa ti už nedá spávať ale to by bolo ešte príliž skoro.No prejde ešte zo 10 týždňou a bude ťa malé kopkať celú noc a ti si nebudeš môct nájsť tu správnu polohu a budeš radšej surfovať po nete. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj nestraš ma. ja ked sa poriadne nevyspím tak som zlá. :-D takže by som si toho spánku mala teraz užiť co najviac a predzásobiť sa ním. :-D
Odpovedať
tak tak vyspinkaj sa kým môžeš a hlavne veeeľa odychuj potom už nebudeš.Ja ťa nechcem strašiť ale taká je realita.Ani ja som nechcela tomu veriť a teraz už viem že žena ako náhle sa jej narodí miminko si neodýchne nemá kedy ale neboj je to pekná starostlivosť veď je to vaše najkrajšie šťastie.Pozri si IP
Odpovedať
Profilova fotka
veru chcela som babo tak teraz musim jemu obetovať všetko. aj moj drahocenný a milovaný spánok :-D ale pre to malé čudo spravím čokolvek. x-)
Odpovedať
Nieje to až také hrozné vidíš koľko je hodín a moje malé čudo ako si to nazvala ty júúúj dobre som sa zasmiala ešte spí.Vidíš ako mi je dobre :-D Len sa nepýtaj aká bola keď bola malinká lebo to ťa fakt odradí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak Lucka pre babo musíme obetovať aj ten spánok :-) adka ako u lekára ;-)
Odpovedať
Jajus zvládla som to bola somnou aj mala tak v čakarni som ani nemala kedy myslieť čo sa ideme somnou robiť.A som šťastná že to mám za sebou.A Dávid bol úplne v pohode,asi sa už s tých problémov dostáva do svojich starých čias.
Odpovedať
ahojte babule, tak ja som bola dnes u zubara brrrr,len na kontrolu,tak mi zrongenovali chrup a nasli 5 malych kazov a jeden zub,ze vraj musi von,lebo je v nom diera ako svet,ale je celkom posledny tak nebude chybat :-D Este ze mam kartu,ze som na materskej inak by som uz platila 32 libier [1700 sk] 8-( ,nastastie ma to obyslo ;-) lucka priprav sa ze prve mesiace budu naozaj tazke,hlavne budes kojit stale,a spanok bude chybat,vtedy by si ty mala spat ked aj babo spi,no a potom budes mat aj dobre aj zle dni,ako aj mi mame.Raz sa zobudi o 6,bolia ho zuby a je podrazdeny cely den,inokedy spi do 10 a potom poobede dalsie 3 hodiny,a ani ma nevidi,sam sa hrajka,usmieva sa -no anjel :-) ved uvidis,ale kazde dietatko je ine ;-) adka som rada,ze si to zvladla ;-)
Odpovedať
no kde ste zas vsetky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. ja som tu len musím pracovať. ]-( ale nastastie mam už obed tak sa idem napapať. :-p
Odpovedať
tak dobru chut :-) aj maly akurat papal ,necham ho chvilu pozret tv a potom spinkat a mama moze odychovat :-D co mas dobreho na obed,treba teraz vela zeleninky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je zeleninku nemám rada. len také ako paradajky, papriku a uhorky. mrkvu pretržlen a pod. nezjem. :-p
Odpovedať
ale mala by si hlavne zelenu,co je bohata na zelezo,mne to chybalo ked som bola v tehu a musela som to doplnat tabletkami,takze nieco ako brokolica zapecena z cestovinou zo syrovou omackou,alebo spenatik zo zemiakovou kasou a volskym okom -tym hadam nepohrdnes ;-) :-p
Odpovedať
Ivka kde si? Chcem ťa potešiť,mám pre teba pekné oranžové servitky. Lucka stihla si niečo pozreť?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, som tu ;-) Adka, to vážne? Aspoň jedna dobrá správa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?