Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, neboj, ja som len srandovala :-) . A môžeš byť rada, že má rád poriadok ;-) . Môj ho nemá rád vždy, len keď je vzduch čudný :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a moj nikdy. :-D takže si aj tak na tom lepšie. no ja sa chystám piecť. už sa na to velmi teším. takže ak by mi tie koláce vysli tak nejaké donesiem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tiež chystám piecť ale ako poznám moju maminu určite ma zásobí a už nebudem musieť piecť aj tak dobre (mám sprostu rúru) musím spracovať mužíčka aby sme kúpili novú. :-) ale ak sa mi niečo vydarí určite prinesiem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ale nieje to tak často, tak sa nemám ani ja čím chváliť :-) . Teraz som mu práve písala, nech načistí zemiaky a aj porajbe, či postrúha :-D , lebo že idem robiť haruľu. Tak ma prezvonil, tak to platí x-) . Som rada, že počúva :-D . A ozaj babenky, čo sa chystáte piecť, keď sme už pri tom? Ja asi všetko nepečené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja grilažove rezy to má Michal hrozne rád, kremešku, medovníky, nepečenú čokoládovú roládu a ostatné uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
Aahojte! Tak vy už vypekáte vianočné dobrotky? Už ste začali robiť aj vianočné upratovanie? Ešteže máme všetky nové bytíky, tak toho nebude až tak veľa. :-D Babky, ja mám 22.12. firemný vianočný večierok, takže určite neprídem.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko. monika tak ty dáš prednosť vianočnému večiarku pred nami? krááááasa. :-D ja sa chystám piect uliky /no tie sa vlastne nepeču/, karamelové košíčky, rumobé tortičky, mačacie oči, a ešte jeden nejaký. :-) juuuj už sa na to teším. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, Lucka tie karamelové košíčky vizerajú dobre nevieš naspamäť recept? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ha ha ha. :-D ja neviem naspamäť ani recept na bublaninu. :-D ale možem ti ho poslať, ked si ho donesiem od mami. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre dufam že to nieje nejak zložité :-D. Ja rada varím ale piecť to nemusím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.callme.nm.ru/ Lucka do linku napíš svoje meno ;-) a nehaj sa prekvapiť
Odpovedať
Profilova fotka
dobrééé janka. takéto potešenie hned z rána. :-D nie je to zložité. to len vo formicke napečieš tie kosíky a potom dáš do mich tu plnku a posypeš niečím. my to robíme tou farebnou ryžou, či ako sa to vola. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre že to nieje zložité aby som to zvládla :-D a ako stromček ste sa s mužíčkom dohodli akej farby bude? či ostáva farebný.
Odpovedať
Profilova fotka
ostáva farebný. aj ked stale spekuluje a už by pristal aj na taký ako som povodne chcela. ale teraz ked už máme nakupene gule ma smolu. nemal trucovať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Budete večerať sami alebo so svokrovcami. My sami a potom po večeri a po rozdaní darčekov pôjdeme pozrieť mojich rodičov a svokrovcov až nikedy v týždni
Odpovedať
Profilova fotka
no my so svokrovcami. a k tomu ešte svokrin otec, ktorý žije u nich a ešte svokrov brat. ]-( takže idylka jak vyšitá. :-( mlaskajuceho a sŕkajuceho starkého by som ešte prežila ale toho svokrovho brata nie. on je strašný čudák. nemá to v hlave v poriadku. ja sa ho normálne bojím. ma taký divný pohlad. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to ti nezávidím a keby ste večerali sami a potom ked sa napapáte išli ku ním :-D to by asi bolo divné. Mne zase bude chýbať naša večera rodičia, súrodenci a starkovci bolo nás pri stole 8 ale bola to krásna atmosféra teraz len dvaja bude mi to pripadať veľmi divne.
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak radšej dvaja ako s niekým koho nemusíš. :-( no keby sme boli sami a o poschodie nižšie svokrovci bolo by to asi čudné. ale toto su posledné vianoce kedy je to takto. o rok už budeme mať bábo a tak budeme len traja a najradsej vo zvolene. mne bolo luto svokrovcov aby neostali sami ale ked je tam starký a svokrov brat tak ich je dosť. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a nemôžete ísť do Zvolena, ked bude u svokrovcov starký aj svokrov brat
Odpovedať
Profilova fotka
teraz už nie. už sme sa dohodli že budeme v stožku ale to že tam bude aj svokrov brat som sa dozvedela až cez víkend. :-( akosi sa nikto neunúval ma s tým oboznámiť. možno som sebecká že ho tam nechcem a on by bol sam ale nepomožem si. :-( on vraj na vianoce chodí k nim a na silvestra k dalsiemu bratovi ktorý býva oproti. Tí budu na vianoce len traja tak by si ho mohli zobrať a ja by som radšej strpela veceru s ním na silvestra. ]-( ale nie ja ho musím mať na vianoce. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verím že sa ti nechce takto stráviť vianoce no pomysli si že budúce vianoce už budete sami aj s drobcom ;-) .
Odpovedať
ahojte babule, celu vikend az do dneska nam nesiel internet :-| ,tak abstaaak :-D tak vy uz vianoce,co?jaj ja sa uz tesim,malemu som uz krasnu knizku kupila,kde stlaca gombiky a spieva od Disneyho :-) v nedelu sme isli mna prechadzku do Stamfordu,maly mal papuce ale bolo sucho,tak ja ze skusim s nim chodit,no to bolo super,maly sa len za jednu ruzcku drzal a pekne chodil,obcas sam,tak sme mu aj hned kupili prve novucicke baganzde x-) -vecer dam aj dake nove obrazky na modr.konika v novych topkach ;-) -inak muz ma uz dlksie stve,len pride domov z prace a hned ide do studia,alebo na gauc spat,alebo hrat sa na eboxe ]-( ,stale ho musim prosit ci vobec maleho okupe a stravi s nim aspon tych 20 minut :-| ,uz zacinam byt zla,a naladova,lebo on ma vzdy dake vysvetlenie,........uz chcem ist domov na SK ,a sa vyhrazam za sa nevratim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
janka no len aby. ]-( sunny tak tvoj drobec už chodí. tak teraz tvoje chrbtica dostane zabrať. :-D
Odpovedať
to hej,ale ratam,ze zachvilu ma uz pri tom nebude potrebovat,a o mesiac pridu na pomoc nasi,potom ja pojdem na SK tak sa obavam,ze si syna ani neuvidim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň si trochu oddýchneš. :-D
Odpovedať
no jasne,a ty sa ako mas lucka? drobcek poslucha v brusku?moj zboznoval ked som dala vanu,vtedy kopal o sto sest :-D ,v kolkom si teraz tyzdni?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) , mám pre Vás jeden pozdrav od Gabiky a špeciálne pozdravuje nastávajúce maminky x-) . Pýta sa, či je všetko ok ;-) . My tiež ešte nevieme ako ideme večerať, ale možno sami dvaja a potom po večeri pôjdeme k našim a svokrovcom :-) . Ale ak bude brat v robote, tak asi budeme u nás, ale neviem, či mi to môj schváli. Ak nie, budeme každý zvlášť a stretneme sa po večeri :-D . Monika, tak to ma mrzí, nechceš prísť radšej k nám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka to Peťo bude na štedrý deň pracovať fuha to by som nechcela :-N Inak ako sa máš zhánaš robotičku či si si teraz pred sviatkami dala pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ešte neviem, ale tam je to možné. Už ani nepamätám, kedy mal naposledy voľný víkend. Janka? To je čo za otázka? :-D Ja hľadám stále, stále posielam životopisy a v piatok mám tiež jedno stretnutie :-) , takuvidím. Už som aj úlohy odovzdala, tak som zvedavá, či sa im budú páčiť :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. dakujeme za pozdrav. sunny ja sa mám v pohode. malé si pomaličky kopká. je to super. x-) teraz som v 19tt.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?