Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
monika ved hej,ale co?ja sa hlavne chcem kupat v mori,a nema to byt viac ako 3 [dobre najviac 4 ]hodiny letu-viete o niecom????
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja bežím, majte sa krásne ;-) . Adka Teba čakám medzi 17.30-17.45 hod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som bola v Egypte a bolo úúúžasne! Nie je to ale nič moc pre malého si myslím. Taká tragédia, čo píšeš - to sa môže stať aj vo Zvolene na MHD - pri "troche šťastia".. Podľa mňa nie je Egypt dobrý pre malého kvôli strave. My sme sa každé ráno "očkovali" domácou - to by asi Tvoj malý nezvládol :-D Ja neviem o ničom, všetko je určite nad 3 hodiny letu. A nedá sa Vám ísť v lete?
Odpovedať
Tak uvidime,mozno nakoniec predsa vyhraju tie kanarske-asi tenerife,aebo este som rozmyslala nas ibizou :-p ,ale strasne chcem ist. V lete pojdeme asi z nasimi niekam,uvidime kde bude lietat zo sliaca,a muz si noze zobrat dva volna cez letnu sezonu,preto sme tchceli riesit takto.Tak uvidime....
Odpovedať
Ahojte, kočky z okolia Zvolena! Píšem prvýkrát. Potrebovala by som od vás dobré rady. Kde by som na svadbu zohnala najlepšieho kameramana? A čo hudba? Je lepšie mať DJ alebo živú hudbu? Nepoznáte kapelu, ktorá by hrala aj moderné , aj ľudové piesne? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rina. ja ti možem odporučiť len tých čo som mala ja. pre mna boli tí najlepší ale či budu najlepší aj pre teba musíš posúdiť ty. pošlen IP. :-)
Odpovedať
Ahoj , zas vas tu je poriedko,lucka ako sa dari? Vitaj rina,ja ti velmi neporadim,lebo svadbu som nemala vo ZV,ale babule maju bohate skusenosti :-p Inak s ade presne si?Musis nam co to o sebe napisat,mozno ze sa pozname :-) Mamina mi vcera volala,ze mrkva a cernice su dobre na zapekanie,tak som to malemu robila,a co dnes???pekne,normalne ,solidne hovienko ;-) co by sme bez tych mamiciek robili :-N Inak asi to mal zo zubkov,ale nebol zly,tak ma to ani nenapadlo,akurat dnes rano som mu ich pozerala a deru sa 4 nove :-o moje chuuudatko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
solidne hovienko. si ma dobre pobavila sunny. :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D lucka,ak sa chcesviac pobavit,chod na volnu diskusiu-panska rozlucka zo slobodou,normalne s tam babule co si myslia,ze ked chlap vidi stripterku,tak ich to ponizi a neviem co.......haluz 8-( Tak ale dnes ideme s malym fakt chovat kacky :-) vcera som to zamenila za nakupy :-D ,idem aj z jednou slovenkou a jej 3 roc. synom-bude sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkajte len teraz som sa sem dostala mala som prácu jupiiii :-D Lucka tak čo si nakúpila? Ja sa budem musieť tiež niekam vybrať, no ale dá sa mi ked končím o po 4 a kým dojdem do ZV pomaly všetko zatvárajú. Ale bude advent tak bude všetko otvorené aj sobotu tak snáť ta sobota.
Odpovedať
Profilova fotka
janka nekupila som nic. budeme musieť obehať aj BB. fakt bieda. ]-( sunny ja som si tu diskusiu už citala a fakt som sa pobavila. :-D
Odpovedať
tak ja padam pa pa pekny den
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babenky ja normálne nemám čas sa sem kuknúť až teraz. Luck ato nemysliš vážne že vo Zvolene nemajú nič ]-( a kde ja pôjdem na nákup
Odpovedať
Profilova fotka
janka no podla toho čo zhánaš. my sme pozerali topánky a teda nič moc. a ešte nejakú značkovú mikynu. a tiež bieda. takže najbližšie smer BB. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte kocky..po dlhsom case a aj to len na chvilocku.. zelam vam vsetkym vsetko dobre.. pre sunny6 : my sme boli na svadobnej ceste na gran canarii (takze tenerife nepoznam)..v maji... a zima nebola ...teploty, ktore udavaju su priemerne za cely ostrov a na juhu ostrova, kde su letoviska, bolo krasne teplucko.. vnutrozemie ma nadmorsku vysku do 2000 m.n.m., a to poriadne znizuje priemer... ale aj tak sa celkovo ludia na kanaroch radsej kupu v bazenoch ako v mori..je to pohodlnejsie, pretoze piesok tam nie je svetly ale tmavy - vyvreta lava...tak mozno to ludi odradza..dost na tom, ja som si kvoli "studenemu" oceanu zobrala aj cele plavky a musim povedat, ze som sa kupala aj v oceane aj v hotelovych bazenoch....vsetko malo svoje vyhody..v oceane boli super vlny....pri bazenoch zasa bary a cely nas hotel bol ALL INCLUSIVE...inac - sluzby vynikajuce, bolo tam aj dost rodin s malymi detmi..ak budes chciet viac infos, mozem do IP
Odpovedať
Ďakujem Ti, lucka23. Nepoznám v okolí Zvolena žiadneho kameramana a som rada, že už mám aspoň tip. Koľko mesiacov vopred si si ho musela rezervovať? Nejakého DJ poznám aj ja, len som chcela vedieť aj kontakt na nejakú živú hudbu, ktorá by hrala moderné aj ľudovky.
Odpovedať
zunka ako dlho trval let?znie to dobre,no uvidime,ten april asi nikde nebude na kupanie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, Lucka práveže neviem čo chcem mali by to byť darčeky na vianoce ale myslím že mne ten Zvolen bude stačiť na nákup nemám v pláne kupovať oblečenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak ak nechceš oblečenie mohol by ti stačiť aj zvolen. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, ako sa tu máte? :-) Rina, vitaj v klube ;-) , si priamo z DT? Arim, si tu? Janka, IP
Odpovedať
Profilova fotka
ivka IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nešiel mi net až teraz ]-( Lucka tak už nakupuješ pre drobca a kočík ako už ste sa s mužíčkom dohodli?
Odpovedať
Dobra restauracia je hotel academic. Je to priamo vo Zvolene smerom .... na svetelnej krizovatke do mesta odbocis doprava a potom hned dolava za hotelom Polana a potom znovu doprava. Su tam asi nejake kupele alebo co. Nie som priamo zo ZV ale par krat som v tej restike bola.
Odpovedať
Ahojte.Ivka mám pre teba nové info ohľadom svadob.šiat a koruniek.A možno pomôžem aj novým babenkám ktoré chystajú svadbu.Tak na Mytnej teraz kúpili tri nové korunky ktoré nepredáva ale požičiava,svadobné šaty ušije za mesiac.Šiť začína 1-2 mesiace pred svadbou.A do tvojho dátumu ešte určite na korunky + doplnky pôjde.Tak sa nemáš uponáhľať.Šitie šiat na mieru a keď maš prvá požičané tak 8000,-Sk. Ivka u Katy mysli aj na svoju kmotričku.
Odpovedať
Profilova fotka
janka ano už nakupujem aj oblečko. Včera sa mi podaril dobrý ulovok. za 440Sk som kupila 6x body, 2x dupky, 1 pyžamko, 2x plachtu do postielky, 2x rukavičky, podbradník, ponozky a 2x tričká. dobrý nákup čo? :-D
Odpovedať
Lucka to sa Ti kde taky nakup podaril ? porad.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-) , Adka Ty kokso, konečne nejaká pozitívna správa ;-) , ďakujem. Si zlatá, že si nezabudla. Takže všetky šaty, teda šité na mieru stoja 8 tisíc? To je skvelá cena. Bola som u Katy, mala detský, ale nič moc. Zobrala som mojej kivke krásnu čiapočku, juuj x-) . A ja som si zobrala dvojo mini pančušiek (krásnučké - novučké) a trojo ponožtičiek :-) . To pre prípad, veď ten čas rýchlo bežíííí :-D . Horka, je to dobrá reštika ale drahá, no ale je :-) . Lucka a to si kde kupovala za tú cenu? :-) Arim, si tu?
Odpovedať
Iwka len sem obcas nakukam, takze radsej IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
arim super IP. :-D počuvam tvoje rozkazy. :-D mamina kamoška ma taký maličký obchodík u nas na sekiery. predáva tam nosené veci aj také čo deti nestihli vynosiť, takže su ako nové. no a dohodla sa s nou že ked bude mať niečo lepšie tak mi to bude odkladať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?