Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
arim ahoj. už som sa zlakla že sa niečo stalo. alevidím že sa mate fajn. :-) a kde si zohnala tie slušné gate? ja mám v decembri rozlúčku so starým rokom a už teraz stresujem že čo si obleciem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, aj ja som už mala strach :-| . Tak je super, že je super :-) . No jasné, robí tam barmana, teda v dolnom bare ;-) . Aj mne sa páči :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
arim prídeš aj ty na stretkovsku kolaudáciu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
K čomu sa mám vyjadriť? Nejaké stretko sa tu plánuje?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika aký bol víkend v cechách? ano plánuje sa tu stretko u mna. už mám konečne sedačku tak vás mám kde usadiť. :-D no a kedže ty si taká zaneprázdnená tak sa vyjadri k dátumu ty lebo ostatným je to vraj jedno. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ťažko povedať. Ja už asi len na nový rok, takže to kľudne urobte bezo mňa a ak by som mala voľno, prídem.
Odpovedať
tie nohavice som kupila v tom tehotenskom na malej stanici oproti bambinu. mali aj nejaku zlavu tak ma stali 800 sk, su hrube, na gumicku a maju take vyvysene brucho, ze teraz ked je male este male, tak vrch predku nohavic mam pod prsiami :-) ale su velmi fajne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto takto podvečer, kto nemá čo robiť? :-D Ale Monika, hádam si na nás čas nájdeš, hmmm? =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. ja si idem práve z netu poobjednávat nejaké veci pre bubáčika.
Odpovedať
Ahojte,aj ja som sem nakukla. Iwuska čo si na návšteve u mamky? Lucka a čo pekné ideš objednať?
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, ale nás tu je ;-) . Lucka aj ja sa pýtam, čo si ideš objednávať? Adka, presne tak, som na návšteve x-), surfujem po nete, pijem kávu a debatujeme a tak ;-) . Čo ste vybavili v Hriňovej a čo robí moja "kivka"?
Odpovedať
ani mi nevrav ,,kivka,, sa teraz docikala, mňa s nej už asi šľak trafí. V Hriňovej len elektroliečba. No a Lucka ta asi nakupuje v plnom prúde keď sem nenakukne. A o čom debatujete? O svadbičke?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adka, aj áno :-) . Chceme kúpiť fernet, taký fajný, minule bola v Metre ochutnávka a vraj Peťo mamku vysmial, že máme kúpiť riadny ]-( . A mne tento chutí ešte viac :-p . No barman, čo Ti budem hovoriť :-) . Ale no kivka zase cikala? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja už idem domkov :-) . Majte sa krásne. Zajtra sem prídem okolo jednej, tak dúfam, že tu budete :-) . Papa
Odpovedať
Profilova fotka
objednávala som takú sadu pre novorodencov. su tam flasky cumle a pod. ale nejak mi to nešlo objednať :-(
Odpovedať
Lucka neviem,ale ja som tiež nakupila flašiek na čajík,na mliečko,fľaštičku z lyžičkou na prvé príkrmy,cumlíky a boli to len nie malé vyhodené peniaze do vzduchu.Nič s toho sme nepoužili len tu fľaštičku z lyžičkou na príkrmy.Malú som kojila,z fľaši vôbec nepila,nechcela,cumeľ sme tiež nemali lebo ho nechcela.A uvidíš že na krštenie fľaše a cumlíkov dostaneš.Zober si iba jeden cumlík do pôrodnice,to ti bude stačiť a časom uvidíš čo ti treba a poprípade si dokúpiš.Je to len rada urob ako uznáš za vhodné ja viem že ťa to všetko láka všetko chceš mať naj a prichystané.Je to taký ošiaľ a radosť no niekedy zbytočnosť ako v mojom prípade.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babulky. adka dakujem za radu ale už je to objednané. :-N kočky mna MK mi zase radili že ked to nevyužijem na mliečko tak aspon na cajik a vodu. v tej sade su 4 flašky /2x 125ml a 2x 260ml, 6x náhrad. cumel do flase, 1 cumlík pre bábo a kefka na flaše a cumle/. takže dufam že aspon niečo s toho využijem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak si sa vytešila Lucka neboj určite to využiješ a ak nie tak si to odložíš pre druhé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. alebo to využije niekto iný. :-) dnes sa s mužíkom chystáme na vianočné nákupy tak dufam že aj niečo kupime. :-D
Odpovedať
Dobré ránko dievčatá.Lucka ja by som bola rada keby si to využila.Jajus a mne zostáva len to odložiš pre druhé,lebo ja som s toho ozaj využila iba jednu fľašku aj to sme museli na to kúpiť iný cumlík alebo lepšie povedané taký sosáčik a tu kefku na flaše tu sme využili najviac :-D A kedy budeš Jajus objednávať ty? Už ste sa dohodli? Lucka a čo výbavička do pôrodnice?
Odpovedať
Profilova fotka
adka aká výbavička do porodnice? =-)
Odpovedať
Myslím tým vecičky v ktorých pojdeš s bábom domov.Ako zavinovačku,dupačky,svetrík atď.Oni to zviknú predávať ako novorodeneckú výbavičku.Neboj do porodnice nepotrebuješ skoro nič.No nezabudni si zobrať čiapočku pre dieťatko,lebo tam majú také veľké roztiahnuté a hlavne ich majú málo a svoja je svoja.
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj tak to ešte nemám. len zavinovačku, tu som si kupila v polsku. :-D vecičky budem kupovať až po vianociach. adka tvoje rady ešte určite využijem takže ta budem asi často otravovať s otázkami. :-D
Odpovedať
to vôbec nevadí rada poradím aj ja som vždy rady uvítala.A viem ako sa teraz cítiš.Vychutnaj si toto obdobie je to nádhera.Také prípravy horšie ako na svadbu.Pre mňa to bolo asi krajšie obdobie ako pred svadbou.Vidíš a keď si bola v poľsku tak tam si si to mohla kúpiť je to tam oveľa lacnejšie.Mňa tam prvá vybavička,(body,dupačky,svetrík,čiapočka) vyšlo na 300,-Sk tu zato pýtajú teda pýtali 450.- - 500,-.
Odpovedať
ahojte babule, tak ja si uzivam matersku,teraz ranajkujeme a potom sa chystame na prechadzku k rieke chovat kacky a labudky x-) -aj ja som uz zacala z vianoc.nakupami,moja mamina je uz vybavena,a dalsich neviem kolko pred sebou.... Nasi boli teraz cez vikend v polsku,a ze vraj super nakupili,vsetko za pol.ceny,tak to sa fakt musi tam oplatit :-) -maly uz ma tyzden hnacku,neviem ci preto ze ma chripku,al.daky virus a vo stvrtok ockovanie,chudatko,ale zato je velmi hravy a vysmiaty,,,,,.... lucka ta vybavicka....ty si hadam tiez beres tasku do pordnice zo vsetkym co potrebujes,potrobne je to rozpisane na modr.konikovy [oblecenie,plienky,sprch.gel,krem,vlozky,nohavicky,zub.kefka,.....] zunka este stale dovolenkuje?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky sunny. aj ja už ceeem byt na materskej. :-D aj u nás je nejaký vírus, všetky deti kolegýň maju teploty a hnačky. ada v polsku som bolav 13tt a to mi mama nechcela nič dovoliť kupiť. aj tu zavinovačku zaplatila ona a tvarila sa že to vobec nie je pre mna. :-D ešte som tam vtedy kupila 20ks latkových plienok.
Odpovedať
No kelu.Plienky som ti mohla predať aj ja.Ja som si totiž kúpila 50 ks lebo sa mala narodila v novembri a myslela som si že v zime budú zle schnúť.Viem si to predstaviť maminy,ale ja na poveri neverím.Ja som už v 7,5 mesiaci mala urobenú v izbe aj postielku,kolotoč a všetko čo k tomu patrí.
Odpovedať
lucka ty budes pouzt latkove plienky? :-o fiha j by som si netrufla :-D jednorazovkysu sice draksie,ale je to easy x-) -materskej sa dockas,pockaj este taj dlho bude 8-(
Odpovedať
Sunny tak ako sa cítiš na materskej?Nastúpila si dáko neskoro :-D Tak si to uži,ja si to už užívam 2 roky a už ma pomaly šľak triafa ;-) Sunny a ty si vôbec nepoužívala látkove plienky?Ani keď sa ma baliť na široko?
Odpovedať
Profilova fotka
nie sunny budem používať jednorázovky. ale vraj zo začiatku treba baliť naširoko takže preto. myslíš si že som ten typ čo by denne pral a žehlil plienky? hmmm asi nie. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?