Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ahoj Sunny,tak ja som tu. Tak blahoželám k oficialnej materskej uži si to. My ideme cez vikend oslavovať 2.narodeniny malej Nicole. Tak sa u nás pečie torta. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte spisovateľky, dlho som tu nebola. :-| Ísť do práce po piatich týždňoch bola riadne fuška tak nebolo času ani doplniť nové fotky. :-S Ale už som mala výčitky svedomia tak využívam sobotu na takéto veci. ;-) Pridala som fotky už aj od Gabiky Halajovej tak kuknite. :-. Prajem ešte pekný víkendík.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka tak to máš za sebou aj ty. srdečne dratulujem. bola si krásna nevestička a gabika opäť nesklamala. :-) Cítam že váš svadobný den bol naozaj pestrý. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. ako bolo v sobotu na diske? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nieje sa čím chváliť ]-( . V tom najte to už nemá úroveň. Ale doma som bola už o 1. A ako to Ty vieš, že kde som ja bola??? hmm? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hádaj. inak tvoj drahý je riadny exot. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ako si na to prišla? :-D Dúfam, že hanbu mi nerobil? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cosi. bol podarený. inak skoro som bola vo vasom byte. suflo ho bol odviezť domov, lebo sa siel prezliect tak nás volal aby sme sa sli pozrieť ako to tam mate. :-D ale povedala som si že ta prídem pozrieť až ked budeš doma aj ty. :-D inak prišla potom na discu aj janka. lebo sme chceli isť aj my so suflom a jeho jankou ale mna strasne tlačili rifle tak som sla radšej domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, nie oni neboli, len ho vysadili pred Najtom :-) . No kľudne ste mohli ísť pozrieť, aspoň by bol ostal doma :-D , možno by ste ešte zabavili aj u nás :-D . A na svadbu ste sa ho nepýtali? Či niečo prezradil... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nepýtali. bol v takej dobrej nálade že bola skoda sa ho niečo pýtať. :-D behal tam s nejakým darčekom pre synovca, či pre koho. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, pre naše krsňa :-) . No tak sa radšej už nič nejdem pýtať na túto tému, lebo si to ešte s ním vybavím :-p . Ako sa ináč máš? Drobček poslúcha? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved ti vravím že bol podarený. dobre sme sa zasmiali. :-D drobec poslucha. dnes mam prvý krát tehu gate a je to paráááda. nic ma netlací. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, chcela by som Ťa v nich vidieť :-) , musíš byť zlatučká. Lucka, veď práve preto, že ja si ho viem veľmi dobre predstaviť :-D .
Odpovedať
Ahojte, iwuska ako sa cítiš po včerajšej oslave?A Stanko už mal dobrú náladu keď šiel s nami zo zápasu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, cítim sa celkom fit, ale ten Tvoj manžel ]-( lieval o sto šešť :-D . Ja viem, že mal dobrú náladu, keď mi volal, už som vedela koľká bije ]-( , už ho s Vami nepustím :-D .
Odpovedať
Ja som ho krotila.Môžem mi poďakovať ;-) A ozaj s maminou ideme do Hriňovej a chce ísť do kvetinárstva tak vraví že už ti môžem kupovať marhuľkové kvietky.Dufame, že to už nezmeníš. A ten váš darček pre Nicole mi už pekne ide na nervičky ]-( To sa nedá už počúvať :-) Ale ako nič v zlom.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, zrejme si ho krotila slabo ]-( . Máš na neho dosť veľký vplyv, tak si mohla viac škrtiť :-| :-D . No jasné, ak nezmením muža, tak výzdobu určite nie :-D :-D . Ale len si zvykaj, možno z nej bude muzikant :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuľky, Ivka tak ako stretko museli ste riadne baviť Stanči najskôr odolával že nepôjde za tebou a neha ťa zabaviť no zrejme ked si mu napísala sms neodolal :-D vidíš ako sa o teba bojí. Nám sa nechcelo isť hore na disku tak sme pokecali ešte u rytiera. :-D Tak ste nakoniec nešli Lucka zatrsať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka, na stretku bolo dobre, ale potom hore v Najte na h... :-D . Ja som už bola na odchode, keď sa zrazu objavil Stanči. Tak tam pobudol 5 min. a hajde domov :-N . No vidím, ako sa o mňa bojí, len taký fukot :-D . Čo nového si sa podozvedala od partie? ;-) Všetko po starom?
Odpovedať
Profilova fotka
ano všetko postarom, super sme pokecali škoda že sa ti nedalo prisť chýbala si nám. Na stretko došli všetci? Ozaj už sa ti ozvali zo Zvolena?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale čo si, boli sme len jedenásti :-S, takže nič moc. Ale mám to za sebou :-D . A zo Zvolena sa ešte neozvali, ani neviem, či sa ešte ozvú :-( , vieš ako som Mgr ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. nie my sme išli už pekne domkov. ked tie rifle taaak tlačili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak kedy dáme to stretko u nás doma. už máme aj sedačku aj stol so stoličkami. takže už vás mám kde usadiť. :-D inak neviete niečo o arim? dufam že je všetko v poriadku. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja som zvedava čo je s arim, už veľmi- veľmi dávno sa neozvala
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mne to vyhovuje hocikedy, keď aj cez týždeň x-) . Takže to musíš navrhnúť Ty ;-) . No Lucka aj s Jankou sme minule spomínali Arim, že kto vie, čo s ňou je =-) . Dúfam, že je všetko v poriadku. Ale viem, že tento víkend mali z jej firmy akciu, brat mi spomínal. A o Moce neviete nič? Sa nám vyhýba po stretku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj Lucka nech ta niekto odfoti v tých tehuľkovských nohaviciach musíš byť zlatučká.
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem či zlatučká. :-N som v nich ako vo vreci. v páse su mi dosť siroké tak ich nám také pozahýnané. musela som si dať hrubý rolák aby to nebolo vidno a teraz sa idem roztopiť. ale hlavne že ma nič netlací. :-D Baby mne je to uplne jedno. ja možem stale. takže asi by sa mala najprv vyjadriť monika, tá má vždy nabitý program. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Halóó Monika, vyjadri sa ;-) . A Zunka, ktovie čo je s ňou...
Odpovedať
Ahojte zienky. Iwka ma pravdu, cez vikend sme mali tu akciu a kedze som ju pripravovala sama, tak sa mi semka velmi chodit nedalo, ale uz je po, uz ju len vyhodnocujem, tak uz to bude s casom lepsie :-) Iwka a brat nerobi nahodou casnika v dolnom bare? lebo tam bol velmi sympaticky casnik :-) aj ja mam dneska na sebe tehu-nohavice, ale nie rifle, take slusne s vyvysenym bruchom, co som si kvoli vikendovej akcii musela kupit, ale citim sa v nich uplne fajnovo. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?