Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja som za stretko v akýkolvek dátum. :-D keby nám prišla dovtedy sedačka tak by mohlo byť u nás. matka ano tak dlho. ja viem že sa strasne tešís. x-) a nie neštrajkujem ale nechce sa mi ist busom tak cakam do 18:00 na odvoz. :-D teraz som volala majovi tak bol nešťastný čo bude doma robiť sám. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha Ivka ja nemám šajnu čo kúpim, našim rodičom len také drobnosti. Babenky idete kupovať darčeky aj svojim rodičom aj svokrovcom a súrodencom?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné že bol nešťastný, to mu tak verím! Lucka ide kupovať darčeky aj súrodencom! To je jasnačka!
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veď veru už aj s kolaudáciami by bolo treba začať, aby sme to stihli :-D . Ja som spomínala 11. to je táto sobota, ale mne to veľmi nevyhovuje. Ale niekedy cez týždeň by sme mohli, môj je pondelok, utorok a štvrtok na tréningoch do 22.00h. Stačí sa len dohodnúť :-) . Janka, mme mamina síce povedala, aby sme si nerobili starosti, ale mne to nedá nekúpiť aspoň maličkosť. S Peťom sa dohodnem, vyzistím, čo mi chce kúpiť a tak sa zariadim ja :-D . A svokrovcom? To netuším :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
ano janka všetkým. aj starým rodičom nejaku drobnosť. :-) juuuj už sa na to teším. ja radšej nebudem písať čo idem kupovať manželovi aby mu to niekto neprezradil. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pridem na mizinu ked všetkým pokúpim darčeky ale ved sú vianoce no nie? :-) Ja kúpim svokrovcom spoločný darček a zrejme aj mojim rodičom. zajtra príde braček z Anglicka jupiiiiiiiiii tak sa teším
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a u koho budete na vianoce. ci sami?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, aj ja rozmýšľam na spoločným darčekom :-) . Už sa vráti? To ale uteká :-) Lucka, tak to ešte neviem. Stále sa o tom bavíme a nič múdre nevieme prísť :-D Tak ja babenky idem, o chvíľu idem domov. Zajtra idem ku kaderníčke, sa vyteškujem x-) . Majte sa krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahoooj.
Odpovedať
Ahojte,ivka nadhodila si peknú tému - darčeky a vianoce. Ja sa strašne teším mi už tento víkend ideme nakupovať darčeky.Ideme na návštevu do Anglicka ku švagrinke a švagrikovi.Pre mňa je už len tento výlet darčekom.A tak sme sa s manželom dohodli že tam pokúpime aj dáke drobnosti a darčeky pre rodičov,nás a hlavne malú.Normálne sa budem vyžívať v tých detských obchodíkoch.Asi budem aj slintať :-p Jajus tak na tu mizinu prideme asi viacerí.A to nemáte ešte bábo.To si teda vie zaželať.Aj naša Nicole všade vraví, že Panbičko donesie kočáik a bábika bude buvať a ešte donesie darčeky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zdravím Vás v tento večerný čas :-) , Adka jáj, tak Vám závidím to Anglicko :-p :-D . Išla by som aj ja niekam :-) . No malú si viem predstaviť ako sa bude tešiť na darčeky, očká sa jej budú len tak ligotať x-) . Adka, písala som Ti aj IP, prišla Ti vôbec? :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Ivka, čo tak neskoro na nete?Bola si na navšteve doma? Jasné že mi prišla pošta na IP,nestihala som odpisovať snažim sa už pomaly baliť.Nechcem toho brať veľa tak premýšlam čo je najdôležitejšie. A už som dosť unavená tak idem buvat. Tak prajem všetkým dobrú nôcku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko juj Adka aj ja by som šla do Anglicka ja tam mám brata no teraz príde domov na sviatky ale v lete pôjdeme za ním na výlet (možno to spojíme so svadobnou cestou na ktorej sme neboli) :-D To máš pravdu detičky si vedia zaželať darčeky, a ešte ak sú také že dupkajú kým to rodič nekúpi. Babenky no mna manžel prekvapil normálne neprotestoval ak by sme mali aj teraz malinké ja som skoro odpadla jupiiiiiiiii tak uvidíme ako to dopadne či to nebol len nejaký skrat :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
janka každý skrat treba využiť. :-D možno aj ten moj mal vtedy len nejaké zatmenie a vyšlo to. :-D takže treba využiť každu príležitosť. držim palčeky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uvidíme ako to dopadne žeby sme spolu kočíkovali :-D Lucka to DVD som pripravila na viditeľné miesto aby sme nan nezabudli. Tak ma napadlo ved nemusí ku mne dojsť len Ivka babenky ak máte chuť budem rada ak prídete a urobkáme dalšie stretko.
Odpovedať
ahojte babule., jajus tak aj ty snazilkujes?jeee drzim palceky :-) adka v uk sada nakupit,niekedy lepsie a lacnej ako na sk 8-) ,kam presne idete?Matalan je suer obchod na oblecko pre celu rodinu,ja tam pracujem -uz len 5 dni ;-) -a su tvdobre ceny :-) zunka a ty este prazdninujes?uz nam tu velmi chybas ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny no ak sa to dá nazvať snažilkovaním :-D Ja chcem miminko no manželik až doteraz nieže nechce no chce ešte počkať (neviem síce načo chce čakať ]-( ) ale tieto posledné dni mi dáva najavo že by aj teraz pristal na mimi. No neviem čo si mám myslieť.
Odpovedať
-no ved vacsie rozhodnutie je aj tak na zene,a ked nechate tomu volny priebeh uvidite co sa stane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved tak to bude najlepšie. A vy kde presne bývate?
Odpovedať
Ahojte žienky, konečne Nicole spí a ja môžem trochu surfovať,dnes bola strašne planá.Brrrrrr. Sunny ideme do Londýna tam býva švagrinky a potom aj do Windsoru tam býva švagrík. A ty kde bývaš? Možno sa stretneme. Ja viem že sa tam dá dobre a lacno nakúpiť,naša mala ma všetky veci z UK a som s nimi spokojná aj kvalitou.Tak chcem urobiť taký väčší nákup hlavne na nu. Jajus tak ty chceš miminko.Dobre robíš.Aj my sme z manželom planovali že po svadbe budeme ešte dlho sami ale prešiel pol rok a akosi nám niekto chýbal a vidíš už sme traja.A ja som nikdy nechcela byť stará (myslím vekovo) mamina.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ja som si po svadbe vravela že mám do 30 na prve miminko čas. No ja ani neviem čo to na mna takto prišlo akokoľvek sa snažim nemyslieť na mimi ,nedrí sa mi to juj tak by som ho chcela :-( . Stále si opakujem že musím ziskať v praci prax aspon rok a potom môžem isť na matersku ale srdiečko bojuje s rozumom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka pojde s vami aj mala? Bože tá už musí byť poriadna kočka, Ivka ma sem tam informuje o skomoleninách kimama a tak :-D
Odpovedať
Jajus tak mala je kočka len ma hnevá ]-( to že sme ju ostrihali do hola keď mala 1 a pol roka,síce už jej to dorastá ale stále mi pripadá ako chlapec už by som jej rada robila copíky a tak :-) Jasné že ide s nami aj ona.Ja mám stracha aj za nu. Ja viem,že dobre je nadobudnúť prax zarobiť peniažky pre miminko ale niekedy......je to ozaj tažké.Moja sesternica hned po svadbe nemohla otehotnieť 5 mesiacov a chytila ju taká panika že som za týždeň musela k nej chodiť myslela si že nemôže mať deti atď.Vtedy sme si obidve povedali,že nieje hanba keď baba otehotnie aj v 16 tich,pochopili sme že je to štastie,lebo keď sa nedárí otehotnieť a roky pribúdajú je to to najhoršie na svete čo ťa môže postretnúť,vtedy nemyslíš na karieru na peniaze iba na jedno jedniné a to je maličké stvorenie splodené s vás dvoch. Tak nech sa ti teda vám darí,a neboj veď pracovať do 8 mesiaca môžeš aj s bruškom.Aspoň bude malé múdre. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) , dnes som sa trochu oneskorila, čoo? :-D Bola som sa skrášliť a potom som bola doma, lebo môj nemá tréning, tak sme si užívali :-D . Teraz sme prišli na čaj k našim. A čítali sme si dnešné príspevky spolu x-) . Adka, už ste pobalení? Janka, zajtra prídem, daj niečo schladiť :-D :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkajte Ivka už sa chladí :-D Adka máš pravdu že peniažky niesu všetko a my máme ešte štastie že veľa ušetríme na strave(našim pomôžeme pri sušení senka, pri zemiakoch, zabijačkách a potom máme mliečko, zemiačiky, mäsko... takže v podstate kupujeme len pečivo a to najnutnejšie a maškrty :-D ) To Michal nevie pochopiť že sa to na prvý krát nemusí podariť asi si verí :-D. A to ma štve. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ten moj si nepripustal že by to na prvý krát nevyšlo. a ono to vlastne vyšlo. :-D ale ja to beriem tak že to blo obrovské šťastie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ale môjmu nemôžem povedať, že vám sa to takto podarilo :-D Ale nie, ved čo ma prísť to príde nie :-) Zatiaľ si musim užívať prácu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
skor si užívaj to snaženie. to bolo podla mna super. človek ked sa o niečo snaží tak to robi s takýýýýým nasadením. :-D to obdobie bolo fakt super. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa pokúsim brať to s nadhľadoma a užívať si to :-) Lucka ty si kedy začala pracovať vo Zvolene? A ked teraz pojdeš na matersku kedže máš zmluvu na dobu určitú budeš mať nárok na materskú?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?