Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no pomáha pri roznych akciách, upratuje, stará sa o kvety a pod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucifuk!!! Ja som taká šťastnááá! Moje krsniatko krásne rastie, juuuj, sa naň tak veľmi teším! Ako sa inak máte? A čo švagrík, ten je na seba určite pyšný, čo? Tweetinka ahojky, som šťastne dorazila, aj vďaka tebe. Ako dlho máš vychádzky? Od 10 hod do ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj mati. ako sa v tom dalekom svete máš? škoda že som už vecer nesla na net mohli sme si popísať. inak ked si ma prezvánala druhý krát to som už spala a vyletela som že už je ráno a zvoní mi budík. :-D všetci hovoria že podla tej foto je to celý ocino. ]-( takže manina sa s ním vytrápi, porodí ho a aj tak to bude celý ocino. no je to spravodlivosť? prečo nikto nepovie že je to celá mamina? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, maličké je celá mamina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem monika. x-) x-) x-) si fakt zlatá, hlavne ked to prišlo tak spontánne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? :-) Lucka, ináč vieš o tom, že Tvoje maličké je celé po Tebe :-D . Monika, ako si spokojná so svadobným DVD? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo dakujem ivka. :-D hned je svet spravodlivejší. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuš, ja som veľmi spokojná. Peťko je veľmi zlatý, spravil to pekne. A ešte to sa mi na ňom páči, že sa nezbalil hneď po vykrúcanke domov, ale ostal dlhšie. Lebo najlepšia zábava je vždy až po polnoci :-) .
Odpovedať
AHOJTE ako sa mate zienky,konecne piatik,ze?ja mam tiez teraz 4 dni volno,muz dnes robi len do 14.00 tak ani neviem co podniknut.Chcela som ist z malym plavat,ale este je soplavy,tak si dame aspon 2 hodin.prechadzku a pojdem si do mesta kupit topanocky :-) -do prace ]-( . lucka uz citis aj pohyby,ze by sa mali citit okolo 20 tyzdna,ale ja som ich citila dost neskor okolo 23tyz.-ale potom boli riadne,maleho najcastejsie miestecko pod rebrom a tie kopance len ma tak dvihalo zo stolicky ;-) monika to je dobre,vacsinou totiz tu zabavu po polnoci nikto nenahrava a prave tam sa bavi najlepsie :-D pocuj iwusss este opatrujes?,neprehanaj to,lebo nebudes chciet mat svoje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. nie pohyby ešte necítim. ja v pondelok začínam 15tt tak mám asi ešte čas. ale už sa na to velmi teším. x-)
Odpovedať
-lucka ale aspon mas stastlivo z asebou tie prve 3 mesiace,i ked ja som dakedy vobec nevedela,ze su najviac rizikove,vlastne uz som bola skoro 4 tyzdne ked som sa dozvedela ze cakame babo,.Robila som vtedy v kuchyni a veru som aj tazke hrnce dvihala,robila v pube kde sa fajcilo,ale nie ako v bare,tam sa ja jedlo,nebolo to take zle-no proste co tym chcm povedat,aby si si to uzila,a nestrachovala sa s kazdej malickosti,nech sa stane co sa ma stat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial nemám žiadne komplikácie. klop klop klop. takže sa nemám na čo sťažovať. aj nevolnosti som mala len 2 týždne takže som vlastne šťastný človek. zatial. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak nech ti to vydrzi lucka,a porodis krasne zdrave baby :-) mi sme sa akurat vratili z prechadzky,bola som len na poste,maly spapal misku kasicky,este ho necham 10 minut vykecat sa a pojde do hajan a ja mozem zacat z upratovanim :-D 8-( ,tolko toho treba,ze sa mi to stale chce odkladat,ze az ked pridu nasi po vianociach tak upracem 8-) vy robite aj dake predvianocne upratovanie?lebo ja take nepoznam :-.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny u nas sa vždy pred vianocami robí velké upratovanie. začne sa tak v polke novembra a skončí tesne pred vianocami. nikdy som to manala rada ale čo už. :-D teraz nám doma všetko nové a hlavne málo nábytku tak to bude jednoduchšie. :-D
Odpovedať
ja cakam na nasich ,pridu 29.decemra trakze urcite mi s tym upratovanim pomozu :-D inak od polky decembvra rozxmyslam ze skoncim z robotou,a ostanem doma na dake 2,3 mesiace z malym,pojdem na zopar tyzdnov na SK,a potom si najdem daku druhu robotu,yam v tom obchode ma to uz nebavi,a pred vianocami to bude zabijak.Normalne tu su ludia nenormalny,take nakupy robia uz od oktobra,neviem kde na to beru????? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? :-) Ja som prišla pozrieť našich, lebo môj išiel na zápas, tak som ostala sama. Do kelu, každá sobota do konca februára ]-( . Ale treba mi žehliť, ale táááák sa mi nechce 8-( . Čo máte nového?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko tak už som konečne doma, neboj Ivka aspoň máš čas pre seba. ;-) upratovanie tak nám menia okná tak ja si to odkrútim ešte raz riadila som po prerábke bytu pred 3 mes. a teraz budem musieť znovu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. toto bude fajný týždeň. len dva dni v práci a mám fajront až do nedele. jupííí. x-) ivka moju žehliacu dosku pod tou kopou prádla už ani nevidno ale ked ja taaak neznášam žehlenie. ja by som radšej týždeň vkuse riadila. janka ako bolo v dalekom svete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka tak bolo celkom dobre, dnes nás čaká nemilá udalosť umrel nám kolega tak ideme na pohreb do ZV ;-( . Lucka aj ja chcem mať také voľno
Odpovedať
Ahojte. asi som zamrzla....som v robote Už máme vystierkované, tento týždeň ideme maľovať, klásť podlahy a budúci možno už skladať kuchyňu ;-) Steny v kuchyni budú také fest oranžové, že mi vypadnú oči, keď sa na to pozriem a v obývke bude taká svetlo oranžová stena. O chvíľu idem za riaditeľom, či mám ešte tento týždeň prísť do roboty, dúfam že nie ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zunka. tak ste pekne pokročili v prerábaní. ta oranžová bude určite super. aj ja mám oranžovú obyvačku a teraz čakáme ešte ne sedačku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , je tu niekto v tento čas? ;-) Janka, verím Ti, že máš nervy, keď budeš musieť robiť veľké upratovanie opäť :-| . Keby si vedela, nemusela si upratovať tak detailne predtým :-D , no nie? A ako? Okienka sa Ti páčia? Ako to urobil majster? :-D Zunka, určite budeš spokojná s oranžovou ;-) , keby sme mali ešte raz maľovať, určite by bola sýtejšia 8-) tá naša. Lucka, čo je Tebe sveta žiť x-) , však? Baby a tie naše kolaudácie necháme po novom roku alebo stíhame do Vianoc? x-) Môžeme začať aj u nás, napr. 11. novembra, hmm? Drahý je na zápase x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ako vidím dnes tu nikto nebol. ivka ja som za. u nás možme kolaudovať až ked bude sedačka aby sme nemuseli sedieť na zemi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kto tu dnes? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj Janka, ahoj. Už máš vyriadené "Katka" :-D ?
Odpovedať
Babeny, pre pana krala. Ved sa bavte o svadbe a nie o praci, detoch, pohreboch... na to su ine stranky a priestory. 8-( Radsej mi poradte, ci stiham este vsetko zabezpecit na 7.7.2007, bo sa mi zda, ze tu vsetci vsetko planuju vo velkom predstihu... predsa mate asi viac skusenosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Slancicka, my preberáme všetko :-D . Keď má niekto otázky ohľadom svadby, radi poradíme, tak isto aj o vzťahoch a tak... :-D No ak začneš pripravovať a zabezpečovať už teraz, máš šancu to stihnúť ;-) . V prvom rade sálu a také veci ako foto, kamera, starejší a potom v pohode všetko stíhaš :-) . Kde to chcete mať? ;-)
Odpovedať
to este ani netusime, zatial len hladame. nechcela by som v centrume, bo sa mi to tam nepaci... upravu stolov myslim- take nahadzane
Odpovedať
Profilova fotka
Ale keď si povieš ako stoly chceš mať, tak Ti ich tak dajú, nie? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?