Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE tweety ty ešte pracuješ alebo si už domka a tešíš na maličke
Odpovedať
jajus ahojky, ja som do decembra na rizikovom tehotenstve, vlastne je to klasicky ako by bol clovek na PN len chodim kazde dva tyzdne k doktorke ci je drobcek v poriadku, ostala som uz doma, pretoze v praci to bolo hrozne narocne, zacalo mi v dosledku stresov tvrdnut brucho co nie je vobec dobre, teraz som doma a mam klud 8-) len jem a priberam :-D no a od decembra mi uz zacina materska *dovolenka*
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kde ste dnes všetky? Janka, si ešte tu? Objednala si sa ku kaderníčke? :-)
Odpovedať
Ahoj Iwka, pozri si prosim Ta IP, idem Ti tam nieco napisat.
Odpovedať
ahojte babule,ako sa dnes mate? tak uz zajtra moj chrustik ide do skolky -BIG DAY :-( ,ale hadam to zvladneme,inak este tento tyzden mala s nim byt svokra,ale nepride-ma inak nastvala ]-( ,muz jej vcera volal,ze ako sa ma,ako v piatok dosla domov,a ona len tak mimo reci ze nepride,lebo jej nema dat kto kos von,ked pridu smetiari :-o tak to si fakt lepsiu vyhovorku nemohla vymysliet,no som bola nasr...,ze aspon mohla dat skor vediet-som mala zajednanu skolku az na druhy tyzden,do roboty som musela volat na zmenu casu-no dakujeme starka,uzi si svoju nezavislost,som poedala,ze ju viac k malemu nezavolam,ked ma problem prist na 3 dni po 4 hodiny :-( skoda,ze tu nemam svojich rodicov,ktory by boli viac nez stastni stravit cas z vnucikom. Ale u sa nad nim radsej nejdem pozastavovat,kazdy sme iny a pre kazdeho ma pojem rodina iny vyznam. Narodeniny maly oslavim suprovo ,boli sme a hrat,potom obed v MC DONALDS,a potom coko kolac,mnam :-D inak dakujem za priania :-) iwus ako sa ti dari?mas daco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
tweety tak to som nevedela že si na rizikovom tak sa držkajte s drobcom ;-) a nech ste zdravučký. Jasne tie stresy určite neprospievajú maličkému. Iwka chcela si niečo? Sunny maličkému prajem hlavne veľa zdravia, štastia. To určite aj moji svokrovci maju pojem rodina trošku na inej mete, ako by som si priala ale čo už. :-| Ale ako sa švagrinej narodilo maličké ( no má už rok a pol) tak sa trošičku uvedomili a skoro som odpadla ked na chate prerábali ihrisko a povedal,i že aby sa malo kde hrať aj naše maličké ked raz pride.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, čo je s Luciou? Dnes sa vôbec neukázala..? Dúfam, že je ok. =-)
Odpovedať
Ahojte. MOnika, neviem čo je s Luckou, ale určite je všetko OK. V piatok prídete na 18:00 alebo 17:00? Mne príde autobus už o cca 16:50, takže ja tam budem už o 17:00. Ale možno si zoberiem dovolenku a mangelos ma dovezie na tú šiestu. Sunny, a drobec už aj niečo rozpráva? Náš už reční ako veľký chalan : kavo-kladivo, komo-komín, kaka-starka, kako-starký, mama a oto(oco), kapa-kapor, antanta-anténa, bebať-behať, teta, uvo-ujo, ďuďa-zuza(to ako ja), bubo-Ľubo(môj manžel), hoka-hokejka,....a strašne veľa iných slov - telka, oko, nos, uka-ruka, kouna-koruna(peniaz),son-slon.......a tak ďalej. A ide sa počúrať od smiechu, keď s ním skáčem na fitlopte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. ja sa prispôsobim. Zunka ved ak dojdeš na tu 17:00 a stretko začne 18:00,tak nás prid kuknúť, ja ti vysvetlím alebo ťa môžem prisť čakať. Aj náš maličký tiež sa chytá, zatiaľ poslabšie mama, tata,jaja, miš (Michal),dedo,sam (lebo všetko chce robiť sám).............Je bohovský len švagrinka asi bude mať čo robiť pri nom, už teraz jej dáva poriadne zabrať. Ráno o 6:00 sa zobudil na chate a dedo s ním musel isť rúbať drevo (stále opakoval v posteli dedo buch buch)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak som tu. včera som mala dovolenku lebo som sa nemala ako dostat do prace. cely den som prespala. som zvedava kedy mi tato unava prejde. zajtra idem do poradne tak som zvedava ci je vsetko o.k. inak mala som ist aj na sonoi ale akosi som sa zabudla objednat tak dufam ze ma dr. nesfukne hned z prichodu. :-N sunny aj ja prajem dodatocne tvojmu drobcovi vsetko naj. zunka ja tiez mozem prist na piatu a pockam ta na stanici. ;-)
Odpovedať
ahojte babule,este raz dik za gratulacie :-) maly teda toho vela nepovie,len spaja slabiky ako da da da,ma ma ma,be be be.... ale vie povedat bay bay a zakyvat rucickou,alebo nie nie nie.U vidime ci z neho bude recnik, zunka ale Samko neni starsi?Ak nie tak je teda sikulka takto rozpravat,moj len blaboce nezmysli,ale aj to je rec,nie :-D ale za to je teda sibal,akurat dnes ide prvy krat do skolky,achhh drzte palce ;-) lucka neboj unava prejde,aj keby to malo byt po porode, 8-) -teda aspon ja si pamatam,ze ked sme isli na dovcu bola som v 7 mesiaci,stale som bola unavena,a to som nic nerobila,muz chcel ist vecer sa zabavat a ja uz o 21 .00 odkvinuta,.......ale za to rano som bola hore uz o 8 a kukala na more x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech sa tvojmu drobcovi v školke páci a rýchlo si tam zvykne. neboj určite tam bude spokojný a tolkými detmi a hračkami. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? Janka, ja len tak, či si tu náhodou nebola. :-) Objednala si sa ku tej kaderníčke? Sunny, mám sa faj, nové nemám nič. Aspoň o ničom neviem :-D . Škoda, že Ty nemôžeš prísť na stretko :-S . Takže ten piatok o 18tej to platí, ok? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. jasné platí. len tu bol taký návrh že zunka by mala mať bus o 17:00. tak ak to nezmení ja tiež prídem na 17:00.
Odpovedať
ahojte. ja este neviem ako pridem na stretko, ci autom s muzom do DT, alebo pojdem sama busom do DT, ale skor budem v DT tak okolo 17.30 -18.00. tak snad uz budete niektore v pizerke, tak hned nabehnem tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa dohodnime teraz, aby som mohla dať vedieť aj Gabike. A zajtra to tam skočím aj rezervovať, tak aby som vedela presný čas :-) .
Odpovedať
no hovorim za mna, ze istotne nestiham na 17. :-) a prisposobim sa ako sa dohodnete
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja možem hocikedy. ja len ked ma zunka takýto spoj aby tam nebola sama. takže tým čo sa dá prídu na 17:00 a ostatné sa možu kedykolvek pridať. ;-) takže to dosť závisí od zunky.
Odpovedať
tak ako hovoris Lucka to asi bude uplne najlepsie, proste sa tam budeme zbierat medzi 17-18 a Iwka Ty povedz Gabike aby dosla na 18 a to tam snad uz budeme vsetky. no nie ? :-) Ozaj a Moca sa ozvala niektorej z Vas ci naozaj pride?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja to rezervujem na 17 hodinu, ok? A Monika? Tebe sa ako bude dať? A o Moce nevieme nič, však? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
práve som na mocu myslela. zatial sa neozvala, tak dufam že do 20-teho príde domov. ved koli nej sme prekladali to stretko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, máš pravdu. Ak nepríde, tak to bude prúúúser :-D , bude musieť platiť odškodné :-N Zunka, dnes sa mi s Tebou snívalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja Vám ešte dám vedieť, kedy presne. Ale skôr o 18,00 ako o 17-tej. Možno medzi tým, niekedy..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to zrekapitujem :-) : Stôl objednám na 17tu hodinu, komu sa bude dať, nech tam príde na ten čas a ostatné baby budú prichádzať ako prídu z autobusov, alebo ako ich dovezú manželia :-) . Ty brďo, rekapitulácia ako hrom :-D . Ja zrejme budem stíhať aj 17-tu. Veď v každom prípade mobily máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika u teba je hlavne aby si sa vobec dostavila pri tej tvojej zaneprazdnenosti. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to si vystihla :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ešte nič neobjednávaj, nech sa definitívne vyjadrí zunka, či príde busom na 17-tu alebo je dovezie manžel. aby som tam nakoniec neskončila sama o tej 17-tej. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, tak zajtra to uzavrieme a vo štvrtok to objednám ok? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
može byť. inak ivka už si bola v tej novej reštaurácii nad orangeom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ozaj Ivka tam by sme to stretko nemohli mať určite je tam lepší personál aj krajšie prostredie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?