Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a dobré ránko. dnes máme piatoček čo je super. x-) jajus tak dufam že možeme gratulovať cerstvej držiteľke VP. :-) inak včera moja sosovica dopadla dobre až na to že zápražku som spravila až na druhý pokus. prvá skončila v koši. :-N a v podstate nevyšla ani tá druhá lebo aj tu som musela dávať cez sitko. :-D ale konečný výsledok bol celkom dobrý.
Odpovedať
Profilova fotka
ano spravila som ho. Možem jazdiť konečneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super janka. x-) je to super pocit že sa mozeš odviest kde chces a kedy chces, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka to ano, už aj to že nemusím čakaťť na manžela kedy dojde a možm isť sama. A už mi liezlo na nervy, že som kvôli jazdám musela utekať z práce domov. Tak si sa vyšantila v Poľsku mali veľa vecí pre miminká či ani nie? Ja ked som tam bola tak oblečenie sa moc neoplatilo kupovať. Ešte koberce, záclony a také.
Odpovedať
Profilova fotka
vecičiek pre bábo mali vela ale moja mama mi zakázala ešte teraz nakupovať. ]-( no a budem sa tam s nou vadiť? veru oblečenie nič moc. zato koberce mali krásne. ja záclony kuzpujem výhradne v detve lebo tam mi to tá pani aj ušije a ja to doma už len zavesím.
Odpovedať
No ahojte. Lucka, som rada, že si tú šošovicu zvládla. A neboj zápražky dávajú bežne viaceré kuchárky cez sitko. Janka: Gratulujem šoférke! S pripomienkou si prišla pozde :-( . Dala som tam tú fotku s kyticou. A dala som urobiť aj formát 10x15 a aj 13x18, uvidíme ktorá bude lepšia - v lepšej kvalite. Katusa: ahoj, dávno si tu nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zunka, hlavne že manželovi chutila, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka dakujem. ;-) Nevadí ja som s tou kolážou bola spokojná je fakt super (ja len tak aby mi bolo vidieť tvár :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka už sa steba stáva riadna kuchárka ;-)
Odpovedať
Janka, chcela som dať každú fotku-nevestu v inej póze a arim mala už ruku pri tvari, tak Teba som chcela dat inú :-| . No dúfam, že to bude dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
janka veru riadne. za 153 dní čo sme manželie som navarila až jednu polievku. som proste genialna. :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre ranko zienky . pozdravujem aj mamicku - kucharku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vdaka za privitanie. Nejake ste rycle este je len rano a uz tolko prispevkov.
Odpovedať
Kati, Vás tiež fotila Gabika? Pridaj album
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Dnes je piatok trinácteho =-) Paráda, Lucka - sa nezdáš :-D . Cez víkend sa už môžeš pustiť do knedlov, buchiet a iných dobrôt ;-) Janka, gratulujem k vodičáku. Ja sa do takého štádia, že budem mať vodičák asi nedostanem. A ani zatiaľ ani nechcem. Možno raz, keď budem do toho donútená. Ahoj Katka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano fotili sme sa u Gabiky. S fotkami som velmi spokojna. Pokusim sa vytvorit album.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika dakujem krásne ;-) . Mna donutil manžel, ale zistila som že je to fakt dobrá vec. Ja som vedela jazdiť, no chýbal mi len papier a zdalo sa mi veľa penazi vyhodiť len za kus papiera. No čo, ale aspon ho už mám, a je to dobré aj do budúcna kvôli maličkému ked raz pride , aj v práci si to vyžadujú skoro všade. Ahoj Katka
Odpovedať
Profilova fotka
monika tak zase až tak geniálna nie som že by som zvládla kmedle, buchty atd. :-N :-D ty to už zvládaš? ja to radšej kupim aj ked mamine domáce su mnamky. :-p dnes som si myslela že si dám oddychový deň ale kolegyna nestíha svoju prácu tak ma poprosila či jej nepomožem. no a co som jej mala povedať?! ]-( takže teraz robím pekne za druhého a som happy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, že nie - teda ešte som sa do toho ani nepustila, lebo takými dobrotkami ma vždy zásobuje moja svokrička. Ale niekedy sa možno odhodlám aj na knedle, len keby bolo viac času.. :-( Len pekne pracuj, ale miernejšie, škoda vydávať v piatok toľkú energiu na prácu, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to som si aj ja povedala že v piatok predsa nebudem pracovať no čo už. ]-( ale našťastie dnes len do 12:00, potom ideme spoločne celé oddelenie na obed. máme to ako odmenu za ten výkom čo sme podali v aguste a septembri. sice si ho platíme sami ale aspon tu nemusíme čučať.
Odpovedať
Profilova fotka
..sa máte..niet nad prácu v štátne inštitúcii. Tak pekný víkendík.
Odpovedať
Profilova fotka
zase až taká výhra to nie je. :-D ale už len pár mesiacov a balím to tu. Tak pekný víkend aj tebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, je tu niekto ešte? =-) Práve sa mi ozvala Gabika, že v piatok na stretko príde, samozrejme ak ju dovtedy neporazí, lebo že práve pociťuje pracovnú krízu :-| . Chúďa, mala to dosť veľa :-S , ale čo už, keď je šikovná :-) . Katka, aha :-) Janka, nie si náhodou tu? Ináč, aj ja sa pripájam ku gratulantom za vodičák ;-) . Vidíš, že je to super. Len teraz na oslavách budeš šofér väčšinou Ty, alebo nie? :-D Lucka, Ty sa teda máš x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo tu nikto nieje?! ;-(
Odpovedať
Caute kocky,blahozelam soferke a kucharke :-D Mi mame zajtra velku party,totiz kristian oslavuje PRVE NARODENINY :-D -ved to poznate,plno chlastu a zeny.... :-D :-p pchhhh dostane len torticku a oblecko. :-| Dlasia dobra sprava muzik dostal novu pracu,cize presiel pohovorom,a nastaupuje uz v pondelok,doba od 8.30 do 4.30 a v piatok len do 14.00 juchuuuu ;-) Inak vy sa mi ako mate,teraz som mala toho vela,a vlastne muz mi braval laptop do prace tak sa tam nudil,preto som tu dlho nebola,a teraz zas budeme zaneprazdneny obaja-tak prajem vam pekny vikend pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, maličkému daj za náš všetky veeelikánsku pusinku, že mu prajeme veľa, veľa radosti, zdravíčka, šťastíčka, veľa šťastných začiatočných krôčikov ,pevnú vôľu pri učení prvých slovíčok :-) Tá pracovná doba Tvojho manžela je ale asi od 8,30 do 16,30.. alebo žeby až do rána?
Odpovedať
monika :-D ,jasne ze nie do rana,uz som aj zabudla,ze na SK sa to tak pise,tu sa to pise tak ako som napisala,akurat dakedy sa dava 8 am-ako doobeda a 8 pm ako poobede-ale nemusi sa,tak sa ospravedlnujem Inak dakujem za prianie pre drobceka ,pusinku mu dam,ked sa zobudi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako nedeľujete? :-D Sunny, aj ja posielam pusinku Tvojmu synáčikovi, nech sa mu vždy dobre darí ;-) . To je super, že to vyhral s robotkou :-) . Takže maličký ide do škôlky? Monika, Ty si dnes sem zablúdila? Dúfam, že si nie v práci ešte aj dnes :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nie, už máme doma PC. Dokončili sme konečne poslednú izbu. Máme pokoj aspoň na 5 rokov - dúfam. Idem kukať Lets dance. Dobrú noc. Sunny - som si myslela, že to to bude pm :-)
Odpovedať
ahojte, sunny, ako ste oslavili narodeniny? aj ja sa pripajam ku gratulacii 8-) lucka, ako sa ma fazulka? uz si po *krizovom obdobi* ??? moj drobcek kopka kazdym dnom silnejsie a silnejsie, stale to citim intenzivnejsie, je to uplne coolowy pocit ... a strasne mi chuti jest srdiecko, ako sa mas??? pocuj ja mam orange non stop zadara, keby mal od vas niekto orange tak staci prezvonit a spojim sa s tebou... uz potrebujem s tebou hovorit, bo do Zv. tak skoro asi neprideme, pocitam, ze podla toho ako budem vyzerat, ak nebudem v decembri prilis velka tak prideme na sviatky ale neviem ci mam chut sa s tym bruskom trepcit kade tade... uz teraz mam dost 8-) napis mi urcite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?