Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
poslala som to aj MOnike, tak dúfam sem niečo napíše.
Odpovedať
Profilova fotka
a ivka to má tiež?
Odpovedať
Profilova fotka
Suupiš Zunka! Si šikulka! Mne sa najviac páči č.3. Ale je to v podstate jedno, všetky sú krásne. Ale viac s tým zeleným podkladom a s orámovaním pri fote č.3..
Odpovedať
Profilova fotka
Tú moju fotku si pri ružovej priblížila. Skús ju ešte priblížiť aj v tej zelenej verzii, prosím Ťa.
Odpovedať
Môj názor: mne sa páči zelené pozadie rámiky ako pri koláži č.3 na ležato poslala som to aj Janke a aj Iwke. Ale ak sa neozvú asi tak do 13:00 hod, tak budú musieť byť spokojné s tým čo vyberieme my. Lebo potom to už budem objednávať, aby to vyrobili do stretka. Lucka: ty už máš tie fotky, čo si si dala robiť?
Odpovedať
Ok, Monika priblížim! Aj Lucku budem musieť priblížiť pri tej bráne - manžela Ti tam budem musieť vyrezať |-|
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to bez muža zvládnem :-D :-D :-D
Odpovedať
takže vyzerá to zatiaľ takto: zelené, na ležato, rámiky ako na koláži.č.3, ďakujeme, moniku priblížim, Lucke vymením foto a ešte či rozmiestnenie fotiek ako na koláži č.2 alebo 3?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to nejak viac páci na kolaži2. nevestičky väčšie a pomedzi to gabika. ;-) ja ešte neviem aku foto tam chcem. potrebujem vidieť aj tu druhú ak je to možné. :-N
Odpovedať
OK, tak idem urobiť Lucka tú dvojku s inou fotkou. Pošlem Ti to potom na meil
Odpovedať
Profilova fotka
si poklad. ;-)
Odpovedať
už som poslala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zatial nič neprišlo. :-(
Odpovedať
vydržať, z Lovinobane do Zvolen je cca 40 km
Odpovedať
Profilova fotka
ahááá. :-D :-D :-D
Odpovedať
už to máš?
Odpovedať
Profilova fotka
aaano. x-) no stale neviem. ale asi tuto vymenenú.
Odpovedať
ešte máš čas, tak asi 45 min a potom to budem objednávať. Ja si to aj pre seba dám urobiť, aby som aj Vás mala na fotke.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to daj aj mne prosííím. na stretku by som ti dala prašulky. :-) a nechaj tam teda tu druhu foto. nachvílu sa, lucim idem na nákup, dnes totiž prvý krát varím. mám v pláne šošovicu tak uvidím či sa neotrávime. :-D
Odpovedať
šošovicu? teda dobrá si! ja jediné čo vo varení neovládam sú kyslé polievky ]-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Šosovicu som už robila aj ja ;-) . Zunka, mohla by si dať tú fotku urobiť aj mne, prosíííím.
Odpovedať
OK, tak aj Tebe. A necháme si na tých kópiách čo budú pre nás to ďakujem? ja si to dám asi bez toho. A dám to urobiť rovno už aj Janke, Iwke a aj Mirke.
Odpovedať
Zunka- dekuji moc, uz sa na to foto vytesujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka pre mna radšej bez dakujem. :-) zunka je to ťažké ariť šošovicu? :-. mne dala mama recept len na 4 polievky. fazulovu, šošovicu, mrvenicu a paradajkovu. No a ja z nich mám chuť práve na šošovicu. ale mi je nerobíme na kyslo. tým myslím že tam nejde ocot ani citron. len smotana a mlieko a trocha pretlačeného cesnaku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, radšej bez toho ďakujem. Šošovica nie je ťažká. To zvládneš ľavou zadnou..
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, čo sa dá na tom pokaziť? :-N :-D iba ak by sa mi tá sosovica rozvarila. a nepodarila sa mi zápražka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak mne nejde mail opäť a musím súhlasiť s tým, čo Zunka vytvorila :-D . Ale určite je to supiš :-) . Nemáš to Zunka aj v albume tu na MS? Lucka, ja tiež rozmýšľam nad šošovicou :-p . Minule som varila prvú kyslú hríbovicu a mala som z nej jeden tanier. Ostatné spapal môj drahý, vraj bola skvelá x-) Lucka, mali v Poľsku topky?
Odpovedať
Iwka pridám to na chvíľu do albumu, tak si to kukni u mňa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak o mám x-) , je to super Zunka ;-) .
Odpovedať
tak to teda idem objednať! alebo ešte nejaké pripomienky? máte ešte 2 minúty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?