Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, super fakt :-) . Do kelu, zase budem chýbať na foto :-D . Ale ja pridám túto svoju, čo mám v "pase" :-N . Tak teda, idem jej napísať :-) Idem už aj ja, malý sa zobudil, papa :-) . Večer sa pripojím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus, samozrejme, že tam budeš aj ty - veď aj Teba fotila. Niekde ťa tam medzi nás - nevestičky Zunka zakryje. ;-) Ak samozrejme bude súhlasiť, že by to urobila..
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky a keby to bolo 20.10?To by som tu uz opat bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem aj 20.10. Takže pre mňa môže byť. Nech ešte napíšu ostatné babky.
Odpovedať
ja by som s tym asi tiez nemala mat problem.
Odpovedať
Monika chcem sa Ta opytat, ta dobra kadernicka co k nej chodis do CSOB sa vola Sisa?
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, nie. Ale aj Siska je dobrá. Moja sa volá Mirka Kulichová. Ale ony sú tam všetky fajn - podľa mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
tak 20.10 možem aj ja. takže by sme to koli moce mohli preložiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, ok s 20. októbrom súhlasím aj ja x-) , ja budem len rada, keď sa nás zíde čo najviac a hlavne, nech nás spozná aj Moca ;-) . Tak idem teda Gabike upresniť dátum. Ale mohli by sme dohodnúť aj presný čas a miesto stretnutia :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
co sa týka miesta a času mne je to jedno. ja možem hocikedy a hocikde. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, práve sa ozvala Gabika x-) . Je nesmierne prekvapená a veľmi rada, že sme na ňu nezabudli :-) . Odkazujem Vám, že Vám veľmi krásne ďakuje za pozvanie a že sa veľmi rada s nami stretne x-) . Tak paráda, je nás zase viac. STRETKO: 20. október 2006 :-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku tak to som prekvapená. :-. :-. :-. takže už len nech to odsúhlasí zunka a janka a zabudla som na niekoho? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte ,Vy ste ale zlaticka :-) som rada,ze by to mohlo vyjst,uz aj mne konecne.Mne je tiez jedno kde to bude,prisposobim sa ;-) Pekny den vam dnes prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko. dnes máme piatok takže hned je lepšia nalada rano. :-D len keby ten víkend neubehol tak rýchlo. ]-( moca tak dufam že toho 20-teho tu budeš ako na koni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooooo, zase nikto tu? :-D ale aspon ma takto donútite pracovať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som už tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa, takže tu dnes nikto nieje?? :-( Gabika písala, že termín stretávky má už poznačený ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-) , akoby som si tu písala sama so sebou :-D . Takže už aj Janka odobrila stretko x-) . Včera som s ňou bola, tak sa pýtala, či sa niečo nebude konať :-) . Tak som jej oznámila, že 20. október to istí 8-) . Takže nás je dosť: Lucka, Zunka, Janka, Ivka, Moca, Arim, Monika, Gabika.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu ale nás bude. x-) ale vlastne to neoddobrila ešte zunka. snad jej to bude vyhovovať. :-)
Odpovedať
Ahojte: konečne pri nete! Na stertko prídem určite!!! ako ináč :-) A že príde aj Gabika, tak to som teda v miernom šoku. No neviem ... tá koláž =-) , no ako čas a chuť by boli, ale či by sda to Gabike páčilo a či by ju to potešilo =-) ? Ja mám ináč aj ju na fotke v akcii, ako nás fotí na hrade na Vígľaši. No idem pracovať, teda upravovať fotky, lebo mám toho nejak veľa - svoja svadba, kamoškina a ešte asi z ďalších 3 akcií. No aj by som sa uživila s tým :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zunka a ako si spokojná s fotkami. v piatok si si ich mala ist vybrať nie?
Odpovedať
Lucka: čo myslíš?...............jasné, že som spokojná! ;-) som tam riadne na to čumela =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tak šup,šup..daj to do albumu, lebo sa na ne veľmi teším. A ako v manželskom živote? Čo prerábky? Pokračujú?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, ty si si bola len vyberať foto, čiže ich ešte nemáš..tak nič..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D monika :-D . aj ja sa na tie zunkine foto velmi teším. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ešte sa chcem spýtať. asi pred mesiacom som si cez net objednala v tom multifote fotky a do teraz ich nemám. to mám čakať kým mi poslu oznámenie že už su hotové alebo sa tam mam ist spýtať? nechcem tam vyzerať ako puk.
Odpovedať
Lucka: ak si im dala správnu e-mailovu adresu, tak by Ti mali poslat hneď potvrdenie objednavky a asi tak o 2 dni, že foto je hotové, môžte si ich vyzdvihnut tam a tam. Ak si teda dala predajnu vo ZV. Neprišiel Ti ten e-mail?
Odpovedať
Profilova fotka
nie neprišiel. :-( iba to že evidujú moju objednávku. teraz sa bojim si to dať vyvolat aby som to potom nemala dva krát. ]-( asi sa tam pojdem spýtať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? =-) Zunka, jasné, že sa jej to bude páčiť, myslím, že ju tým riadne prekvapíme ;-) .
Odpovedať
Lucka: to potvrdenie objednávky si vytlač a choď s tým do predajne, uvidíš čo Ti povedia. Ja som s tým nemala nikdy problém, preto som Ti to aj odporučila :-| . Ak tú objednávku nemajú, tak to budeš musieť poslať ete raz 8-( . To si sa mala už dávno ozvať. Iwka: ahoj. Tak ja niečo vyrobím, keď budem mať trochu času, veď do 20.okt ešte stíham.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?