Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka!! Ty si bola taaakáááá kráááásnaa! Naozaj nádherná!! Nádherné šaty, účes - úúúžasný, make up, no proste supiš! Fotky od Gabiky budú úžasné! Aj sálu si mala krásne vyzdobenú. :-) Made, ďakujem pekne. Aj my sme tam minule boli a môj manžel sa postavil k fotkam, nahodil profesionálny úsmev..akože "Hello, tak to som ja, môžete fotiť..." Tak sme sa trošku pobavili. Gabika sa ma pýtala, že či ich tam môže dať, tak sme súhlasili. A vraj to celkom zaberá a chodia sa na ňu pýtať do fota. Tak som rada, že som mohla trošku pomôcť.. Arim, poslala by si aj mne nejaké fotočky zo svadby? Keďže ich na stránke neuvidím..
Odpovedať
monika posli mi e-mail
Odpovedať
ahojte babule,zdravim vas,ako sa mate? Ja si uzivam prazdniny 8-) zunka ip lucka ako rasties?vsetko ok?ako si dopadla s tym gynekologom? inak bola som na tej sintiinej svadbe,bola uzasna,krasna nevesta,no vsetko super z hostiny sme odisli o 4.30 a to muz zaspaval uz o 2 lebo bol prezraty :-D Teraz nasi akurat boli zaviest segru na letisko,a mi odychujeme ,ked sa mrnus zobudi ideme sa prejst do mesta,dufam,ze nezacne prsat ako vcera :-o zatial pa ja sa este ozvem ;-)
Odpovedať
sunny: pridá sintia fotky zo svadby?
Odpovedať
zunka hovorila,ze asi nie,lebo ani nevie ako sa to robi,ale ja pridam foto co sme boli na jej svadbe,ale musim zmensit fotky,a neviem ci nasi maju ten program,ale urcite ju uvidite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééé ahoj sunny. už ste aj niekde boli na výlet? male zatial poslúcha a rastie. asi zabralo moje dohováranie lebo od vtedy mi nie je zle. len aby som to nezariekla. :-N :-D
Odpovedať
sunny: určite pridaj fotky, som zvedavá aj na Teba a aj na Sintiu.
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme sa k zvedavým pridávam aj ja. :-D sintia bola určite kočka.
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, super foto. Tretia fotka - ten pohľad z hora nemá chybu. Mala si veľmi peknučké satočky. Písala si, že si nebola moc spokojná s účesom - na fotkách ale vyzerá veľmi dobre ;-)
Odpovedať
lucka len pekne dohovaraj aspon sa cvicis,este bude toho dohovarania dost hlavne v noci :-D vylet sa este nekonal,lebo sme prisli v stredu v noci,stvrtok bola rozlucka so sintiou,piatok dospavanie,sobota svadba,nedela jedna starka,pondelok druha starka,utorok mesto,streda je dnes,bude len mesto,ale chcem aspon ist do Bojnic,lebo neviem ci by som zvladla ten SLOV.raj,mame toho dost,a hlavne sa musim venovat mamine.Neviete ako daleko su bojnice na autobuse?alebo je lepsi vlak?a to esdte chcem ist do bystrice,a mozno do kupelov na masaz,takze neviem ako postiham. na tie fotky musite pockat,skusala som ich dat do albumu a su velke,tu to neviem zmensit :-S
Odpovedať
monika dakujem krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny viem si predstaviť ako chceš každému vyhovieť a kazdého navštíviť ked si tak dlho nebola doma. a ako mamina? určite je rada že ta má doma. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babule, ako sa tu mávate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivuška ahoooj. práve som na teba myslela že sa tu ani neukážeš. :-D to je telepatia. :-D my máme sa fajn len robiť sa mi nechce. tak kedy dáme stretko aby sme konečne videli aj jankine foto? a ako s robotou?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mne je to jedno, kedy bude stretko, len aby bolo :-) . Už sa teším, len dohodnime termín a poviem aj Janke. To už aj Zunka bude mať foto x-) . Ako sa drží maličké ;-) ? A robota? Zatiaľ hľadám a hľadám :-( a nič ;-( .
Odpovedať
Profilova fotka
a pýtala si sa u nás? maličke sa hadam drží. v stredu nabud. týzden idem zase do poradne tak uvidím čo nové. :-) Neboj robota sa nájde. ;-) aj mna takto pred rokom prepadali depky že som stale doma no a v novembri sa robota našla. ;-) mne je to tiež jedno kedy sa stretneme. nech povie zunka ta to má najdalej. a monika sa pridá alebo je zaneprázdnená? a čo dalšie baby?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, pýtala som sa, ba volala som, vieš komu - som Ti spomínala, tak dotyčná osoba bola milá a povedala, že na mňa myslí :-) . Tak dúfam, že úprimne :-) . Tak nech sa teda vyjadria aj ostatné baby a dáme megastretko x-) , hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ked to nebude megastretko hlavne je že bude stretko. x-) a ako si s drahým nazívate?
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, hlavné bude, že bude :-D . Nažívame si dobre, viac menej je všetko ako bolo aj predtým, s tým rozdielom, že musíme variť, viac upratovať a hlavne, že musím zapájať aj jeho :-N . Ale je to super, nešťažujem si a dúfam, že aj on je spokojný. Ale nevraví nič, tak asi je to ok :-) . Vy sa máte ako? Už máte všetko zariadene? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaale kde. my nebudeme zariadení ani do vianoc. ]-( všetko dako dlho trvá. stale sa na niečo caka. ]-( ale hlavne že už dokončili kuchyňu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som za stretko, len nech už má aj Zunka fotočky, aby sme videli aj tie. V októbri mám piatky zatiaľ voľné, vyhovoval by Vám niektorý piatok?
Odpovedať
tak tohoto megastretka by som sa uz rada zucastnila aj ja :-) je mi v podstate jedno, ci ZV alebo DT, budem si to snad vediet zariadit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
piatky su najlepšie. takže hlavne nech si termín povedia tie zaneprázdnenejšie baby /tam ja nepatrím/ :-D My ostatné sa prisposobíme. a hlavne nech ivka zistí od janky kedy može ona. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja zdrhám domov. takže papa zajtra. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem len po 16,00-tej. Ak by to bolo v Detve, tak okolo 17,00.. Čo poviete na začarovaný piatok 13.?? Budú mať už nové nevestičky fotočky? To bol len taký návrh, takže dajte vedieť ostatné..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,som strasne unavena.Ale nieco som si precitala,vlastne iba posledne prispevky,ze asi dake stretko sa chysta.Ja by som sa tiez velmi chcela stretnut.Ale teraz nemam silu citat si vsetko,ak by ste to niektora zhrnuli bola by som rada :-) Dakujem.Ak by sa dalo mne by vyhovoval tento piatok 22.9 prosiiiiiiiiiiiim potom som uz opat mimo a tak velmi by som Vas uz chcela spoznat. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moca. tak ja by som mohla aj tento piatok ale neviem ako ostatné baby. čo takto sa stretnúť len tie čo možu tento piatok a potom dalšie stretko v oktobri aj s fotočkami nových nevestičiek?
Odpovedať
tento piatok? možno aj ano, ale fotky ešte nebudem mať. Mam dovolenku, ale večer by som snáď mohla
Odpovedať
Profilova fotka
zunka neva že fotky nebudú. ved mi si dame dalšie stretko v oktobri. toto bude koli mocarabii. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok,tak vecer :-) ?malo by to byt v DT?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?