Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
o.k. arim. x-) a nemožes si ich v PC zmenšiť?
Odpovedať
Alebo Ti ich zmenším a pošlem naspäť, aby si ich mala aj v menšej verzii.
Odpovedať
uz som to skusila v skicari a idem mi to :-) jupi. Lucka posli mi na Teba e-mail
Odpovedať
arim: odkiaľ si mala šaty? Bola si zlatá, pekný make-up. Gabika robí veľmi pekné fotky. Fotili ste sa aj dnu aj von?
Odpovedať
dakujeme krasne :-) Saty boli z Ellen, boli to jedine svadobne saty, ktore som zatial mala v zivote na sebe. pani mi ich ponukla, boli skvele, tak som to uz potom ani neriesila. v den nasej svadby bolo dost pod mrakom,tak sme sa s Gabikou dohodli na atelier, ale potom sme mali este cas, tak sme este isli fotit na zamok. Vsak sa s nou uplne skvele foti ? :-) Makeup aj vlasy mi robila ta ista osoba, vobec to nebolo podla mojich predstav aj som si svoje odrevala, ale vidim ze na fotkach to ozaj vyzeralo super.
Odpovedať
Profilova fotka
arim poslala som. už sa neviem dočkať. x-)
Odpovedať
Lucka - uz :-D
Odpovedať
A ako si chcela vlasy pôvodne? Na fotke to vyzerá veľmi dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
veru ten účes je super. ;-) a tie fotky tiež. bola si fakt krásna nevestička, škoda že sa nemožes pochváliť takými peknými fotkami. x-)
Odpovedať
ja som to chcela takym stylom-bolo to podla jednej baby odtialto myslim ze sa volala Adela plus nejake cislo, ale ona ma uplne odflakla, bolo mi vidiet sponky vzadu a mala som to strapate. lebo mala vecer predtym nejaku akciu a bola uplne mimo. ale tak si neberiem na sobotu nevestu ked mam den predtym akciu. ale uz je to za mnou, len teraz si hladam novu kadernicku, asi skusim v CSOB
Odpovedať
viem, ty si myslela adela28. Ona mala super vlasy. A že boli tvoje strapaté, to nie je vidno na fotkách.
Odpovedať
Profilova fotka
v CSOB bola myslím monika23. mna tam cesali na promócie a bola som max. spokojná. ;-) Neboj na tých fotkách vyzerá ten učes uplne super. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a nepovieš nám kde ta cesali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Zunka - dobre som sa zasmiala :-D na IP. Mne fotočky od Teba neprišli, pošlem Ti adresu, tak mi ich prosím pošli.. Díky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika už si zdravá? moj manžel je tiež chorý tak dufam že to od neho nechytím. ]-(
Odpovedať
Nenapisem uplne presne ale je to jedno z kadernictiev v podchodoch na namesti medzi postou a priorom.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam som nikdy nebola. :-N a nebola si na skuske pred svadbou?
Odpovedať
len tak narychlo, ale radsej sa uz o nej nebavme :-) je to za mnou :-) a som rada, ze som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru. a na fotkách to vyzerá dobre a v skutočnosti si ta určite nik dopodrobna neprezeral či ti niekde trčí nejaká sponka alebo nie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte ma to drží, ale už je lepšie. Luci, ty si dávaj na seba pozor a muža vyhoď spať do kuchyne :-D Arim, to kaderníctvo kde sa chystáš - odporúčam. Ja som s mojou kaderníčkou veľmi spokojná.
Odpovedať
monika - kamoska mi vravela, ze si mam v tej CSOB pytat Sisu, aj Ty si u nej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika23, ja len tak mimo temy, ze som videla tvoje fotky u nas v BB v jednom fotolabe a hned som manzelovi vravela: "poznam, poznam zo stranky" :)))) Naozaj krasne fotecky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tam moniku videla! :-D No proste monika je slávna. :-D Rada by som muža vyhodila do kuchyne a tam je len kuchynská linka a tam by mu bolo asi zle. :-D
Odpovedať
V piatok si idem ku Gabike vybrať fotky :-) , teraz mi volala
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre vyberte. a fotili ste sa aj u nej alebo len na zámku?
Odpovedať
len na zámku, u nej nie kde má vo ZV ten ateliér? aby som tam v piatok potrafila
Odpovedať
ked ides autom od centrumu k nemocnici, tak ked zahnes na kruhovom objazde po lavej strane je velka administrativna budova a tam je na druhom poschodi na lavo na konci chodby
Odpovedať
čiže keď pôjdem od centrumu,tak na kruhovom do ľava?
Odpovedať
nie na kruhovom do prava, smerom na nemocnicu a tam hned ju uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
ano na kruhovom do prava. je tam len jedna taká velká adm. budova tak sa nemožes pomýliť. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?