Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, vsetko krasne v manzelstve zelam!! Pocasie vam vyslo skvele, tak verim, ze aj vsetko ostatne bude vychadzat dokonale! :-)
Odpovedať
zanka ďakujem aj Tebe. počasie bolo fakt super. Najviac sa nám páčilo fotenie, to bolo supiš.
Odpovedať
Baby, poslala som Vám IP ale Janke som to neposlala, lebo ona aj tak nemá prístup k netu, ale Iwka ty ju dúfam oboznámiš ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka my sme mali foto nejak vo štvrtok po svadbe. ;-) idem si prečítať IP. inak prečo musíš vstávať 4:30. To je iný brutal. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babýýýý kde ste??? ma tu necháte samú. ]-(
Odpovedať
cafte kocky, srdiecko, takze ja som oficialne od zajtra doma, este neviem kedy nam pridu namontovat net tak to trosku potrva kym sa sem dostanem... tie vysledky mocu som nemala ani dobre, ani moc zle, ale pre istotu mi naordinovali klud a pokoj, takze budem vegetit doma, ved uz mam aj tak len 2 mesiace do materskej, tak snad sa nezblaznim lucka. ako sa ma fazulka? ta moja uz v brusku cvici spartakiadu, riadne citim uz pohyby 8-)
Odpovedať
Lucka: o 04:30 vstávam ja vždy do roboty, ale nie je to až také strašné. Poslala som Ti fotky e-mailom a aj Iwke, ale neviem nájsť adresu na moniku, sunny a ani na Mocu nemám. Tak ak chcete vidieť, tak mi napíšte vašu e-adresu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tweety! Som myslela že sem už ani nenapíšeš! Som bola zvedavá že ako to dopadlo! Neboj, doma ti bude dobre! Nebudeš mať toľko stresov! Písala si Jenny sms??? Ona má nejaký plán, že kedy ťa prídeme kuknúť do Blavy, tak dúfam že to bude čoskoro! Budeš môcť prísť do ZV o tie dva týždne či ako si to hovorila? Som veľmi rada že ste v pohode!!! A to bábo bude určite po tebe, aj ty si taká neposedná! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tweety fazulka sa ma fajn. a aj ja lebo si dala povedat a netrapi maminu nevolnostami. :-D juuuj aj ja už chcem citiť pohyby. :-D musí to byť super pocit. zunka idem kuk fotky. ;-)
Odpovedať
Lucka: už sa to tu písalo, ale čo všetko si mám teraz vybaviť. Nový občiansky preukaz, nahlásiť zmenu v zdravotnej poisťovni a ešte niečo? A to tam mám doniesť kópiu sobášneho listu, alebo čo?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka v prvom rade si zmen OP. ten budeš potrebovať všade. ja som tam sobášny nepotrebovala ale inde je to možno inak tak si ho preistotu zober. no a potom si chod zmeniť kartu poistenca a vodičák a nahlásiť zmenu do banky a ak máš 2. pilier a tiež sa infarmuj u personálneho či to za teba nahlásia v sociálnej poistovni. ;-) to by malo byť asi všetko. ja ešte nemám zmenení vodičák a kartu poistenca. :-N
Odpovedať
Luci, a to všetko by malo byť nahlasované už vo ZV ? Teda či nemám ísť napr. zmeniť kartu poistenca do LC, alebo už rovno do ZV? a na vodičák som zabudla, dík ;-) . Ten si tam zmením, kde aj občiansky? asi nie, však?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka a už máš nový trvalý pobyt? lebo ak ano OP a vodičák už budeš meniť vo Zvolene a kartu poistenca si možes zmeniť tiež vo Zvolene. Už si dobre nepamätám ako to tam maju ale zdá sa mi že OP aj vodičák si meníš na jednej chodbe len i iných dverách. a fakt už bývaš v ocovej?
Odpovedať
A trvalý pobyt si kde zmením, ja som také teliatko, vieš? :-N bývame zatiaľ, tak ako aj doteraz. Ja doma a on doma a cez víkendy v ocovej. Zatial, kym to tu este funguje(robotu myslim). No to nebude už dlho. A potom už pôjdem do Ocovej.
Odpovedať
Profilova fotka
Pánečku a to ste spolu len cez víkendy? :-. a tvoj manžel kde pracuje? ja som si trvalý pobyt menila tak, že som išla na obecný urad do stožku a tam požiadala o trvalý pobyt. takže ty chod do ocovej a tam to nahlás. a mne to všetko vybavili oni. nemusela som sa odhlásiť ani vo zvolene a ked som potom s tým potvrdením z obec. uradu isla na políciu aj tam to už bolo nahlásené a dali mi nový OP ;-) Takže pred tým ako zacnes meniť doklady si musíš zmeniť trv. pobyt.
Odpovedať
Aha, tak najprv nabehnem na Obec.úrad do Ocovej a potom pôjdem ďalej. Lucka, sme spolu aj cez týždeň, ale že len cez víkendy budem ja v Ocovej. Cez týzden pride on zase na Mytnu,no nie na celý týždeň, takže budeme pár dní aj osobite.
Odpovedať
Profilova fotka
ahááá. takže taký pravý manželský zivot vam zacne až ked ta prepustia. :-N tak na tvojem mieste by som si teda nevedela vybrať. :-D My tiež ešte nemáme ten typický manželský zivot, lebo stále nevarím, žehlím len sporadicky ale zato si sama periem. to je čo? :-D :-D :-D a cez víkend sme skušali rúru a napiekla som bublaninu. to bol teda výkon. a ešte som spravile cesnakovu pomazánku. :-D
Odpovedať
Lucka: ty sa nezdáš, nejak si sa rozbehla s tým varením. :-) Ja sa teším, keď budem môcť vyvárať, piecť, žehliť, upratovať a tak ;-) . Máš aj umývačku zapojenú? použila si ju už?
Odpovedať
Profilova fotka
zapojenu ju mám ale ešte som ju nepoužila. kedže nevarím nemám ani riad. a od svokry sa mi nechce nosiť bordel hore. :-D aj ja sa celkom teším na to varenie len sa nejak nevieme vybrať na prvý nákup a nakupiť všetko od korenín až po mäso.lebo monentálne mám v chladničke jedno maslo a víno a smrad z cesnakovej pomazánky, lebo manžel ju nechal odokrytú ked bol v noci na záťah. ]-( :-D
Odpovedať
Lucka: ide Ti posielať IP? mne to nejde ]-( . Arim: Tebe som chcela napísať, že prečo nemáš ty svoj svad.album? nefunguje IP, tak píšme sem
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ak ti teraz prišla moja IP tak mi to ide. :-D
Odpovedať
a ja som Ti aj odpovedala a odišlo to, tak nechápem čo to je. Keď napíšem pár slov tak to prejde.
Odpovedať
Zunka mne sa IP dalo poslat. moj muz nechce, aby bol na internete, ale poslem Ti nejake nase foto od Gabiky na e-mail a urobit si album len s fotkami, na ktorych som iba ja som nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
baby napadlo ma čo tak si dať stretko? ešte sme nevideli ani fotky janky.
Odpovedať
arim: nejak podobne je to aj v mojom prípade. Pošli mi teda nejaké fotky ;-) Lucka: som za!
Odpovedať
Zunka uz Ti ich posielam, ale postupne, lebo su velike
Odpovedať
OK, tak idem pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka prišla mi. takže ti to funguje. ;-) arim aj ja chcem vidieť foto od gabiky. :-N :-D x-)
Odpovedať
Lucka tak mi posli do IP e-mail. Ja mam vsetky foto od Gabiky hrozne velike, tak mi to priserne dlho posiela.
Odpovedať
Arim: teraz som pochopila tvoj nick :-) . Prišli mi prvé 3 foto. Ak ich chceš zmenšiť, tak si ich otvor v skicári, tam daj obrázok, roztiahnu alebo skosiť a daj vodorovne aj zvisle na50%. Je to jednoduché.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?