Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
nevadi,mam v rezerve jednu,ale ta ma zobere az na poslednu chvilu,tak este idem skusit zyvolat jednej zo zypadu,ak nie mozno ma ucese segra :-) papa idem na trhy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ty si už na slovensku? =-) no mne sa tá cena zdá uplne v pohode. ved v porodnici si tak 4-5 dni čiže 2500 Sk ma nezrujnuje. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne a muz rano vstane ide do prace a vracia sa opat k vam :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee super predstava. ešte aby s tým suhlasil. lebo on a nemocnica nejdu velmi dokopy. ja ešte budem musiet zvádzat boj aby bol pri porode. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ten moj ked som sa ho pytala,ci by chcel byt pri porode na mna pozrel s velkymi ockami,ze co sa tto pytam,ze to je samozrejme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to más o jeden problem menej. ten moj zase na mna pozrel že a co by som tam preboha zhánal. ale postupne ho spracuvam. a mam na to este zopár mesiacov. a ked by sa uz velmi bránil tak tam zoberiem kamosku. sestru nemožem lebo ta by sa tam zložila. :-D však srdiečko? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas fajn premyslene no ja mam este casu nad tym rozmyslat ;-) ale ked sa ma to tykat bude aj ja spravym strategiu co a ako a aj plan B pre istotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné nikdy nie je naškodu mať aj plán B. :-D aj ked radsej by som bola keby vyšiel tan plán A. Mne sa dnes chce tak strasne spať že to ani nie je možné. 8-(-presne takto vyzerám
Odpovedať
Profilova fotka
babulky tak vám prajem pekný predlzeny vikendik. ja uz pomali padam domov. idu sa toti vyberat sproste zemiaky takze moje plany na poobede akosi padli. ]-( joj som taka nasr... ]-( a tot ma vlastne caka celý zivot. vzdy ked sa bude mat nieco robit nase plany budu musiet ist bokom. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky ;-) , zrejme sem už nikto nenakukne dnes, ale aj tak Vám prajem krásny víkend :-) . Zunka, v sobotu budem na Teba myslieť, prajem Ti, nech Ti Tvoj svadobný deň vyjde tak ako si si ho vysnívala ;-) . Držkaj sa :-)
Odpovedať
Iwka: dnes som Ťa videla. Išla som v DT v aute. Bola som u Danky v solárku, u Janky na nechty a u Maji farbiť hlavu a ešte skúšať kroj. A teraz som bola zdobiť sálu vo Vígľaši. Najprv som bola trochu sklamaná, lebo ten pás, čo som mala na stred stola je nermálne zelený, ale pri tom ich svetle bol krikľavo žltý :-p . Plus k tomu návleky s inou zelenou a ešte servítky -katastofa. Aspoň servítky musím ešte zajtra zmeniť. No čo - zlý začiatok dobrý koniecc nie |-| ? ináč sa strašne píše s týmito nechtiskami. a máme už doma koláče -mňam ;-) a aj nejaké dary už mám, ale to Vám popíšem neskôr. ahojte
Odpovedať
Nikto tu nebol? :-( Zajtra si na mňa spomente prosím a prídite pozrieť do Vígľaša ;-) majte sa pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zunka, tak ako Ti vyšiel svadobný deň? Celý deň, fakt už od rána som na Teba myslala ;-) , že teraz je Zunka u kaderníčky, teraz u kozmetičky, teraz sa fotí :-) .... A sme zvedavé na Tvoj svadobný deň, tak popíš každý detail...foto, odobierka, sobáš, hostina... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som na teba velmi myslela. určite ti to dopadlo super. tesím sa na tvoje rozpávanie. ;-) inak drahý mal také ťuky ist ta pozriet a samozrejme na kolác ale mne nebolo bohvie ako. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a rýchlo pridaj aspon nejaké foto lebo puknem od zvedavosti. :-)
Odpovedať
Ahojte. Prežili sme to. Bolo fajn, ale budem písať inokedy a iba cez IP. A fotky Vám pošlem na e-mail.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zunka. tak to je skvelé že bolo "fajn". :-D :-D :-D a ako v novom bydlisku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Zunka,tak vsetko naj naj naj naj na celom svete Vam prajem :-) Uz mam aj nasu svadobnu tortu na fotke,bola som smutna,lebo som ju neodfotila,ale mam nove fotky a tam je v celej krase,tak si ju dam do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moca tak teraz by som si taku tortičku dala. mnam. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nooo bola krásna. a určite aj dobre chutila. :-) no aj tie mysy by teraz bodli. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj,lucik ani nehovor az mi je zle od hladu,ked na to pozriem.A smutna som aj preto,ze som s tej torticky nemala a zevraj bola velmi chutna a lahka =-) ale co uz.Teraz je neskoro smutit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zunka. Gratulujem Vám a prajem veľa, veľa lááásočky a samozrejme zdravia, šťastia, porozumenia a tolerancie - tú budeš v manželstve určite potrebovať :-D Ako sa všetky máte? Ja som chorá - tečie mi z nosa a bolí hrdielko :-( Najradšej by som spala.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka,vies co som sa cez vikend docitala?Ze embriu bije srdiecko uz od 4tt :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tomu mojmu ešte v 6 tt nebilo. :-( tak dufam že to nevadí. moca ani ja som so svojej svadobnej nemala. ]-( monika ahoj. tak by si sa mala liečiť a nie chodiť do práce. ale to je v tvojem prípade zrejme len uópia. :-N :-D aj mne sa chce spať a vééélmi.
Odpovedať
Ja budem mat trosku komplikovaniejsiu svadbu, kvoli hostom z viacerich krajin. Som z BB a neviem sa rozhodnut kde by bola najlepsia svadba, vo Svajci, Istanbule, alebo na Slovensku. Na Slovensku je to najlacnejsie, len tie sluby su najhorsie, vo Svajci je to najdrahsie, ale tie sluzby su naj a ten Istanbul je tak v strede. Ja budem potrebovat asi tak 50 ludi ubytovat a ked tak citam vase prispevky, tak to nieje bohvie co. Ak viete o niecom dobrom tak napiste a poculi ste nieco o Kaskadach?
Odpovedať
Profilova fotka
Miska,osobne skusenosti s Kaskadami nemam,ale svagrina tam mala stuzkovu a museli skoncit okolo 02:00.lebo ze oni maju zajtra(dnes)aj ine akcie ;-) a bolo to tam aj dost drahe,takze neviem ci by ta to tam vyslo tak lacno.My sme nad ty tiez rozmyslali a toto nas odradilo,lebo nepoviem niekomu co sa zabava,sorry ale uz je koniec. =-)
Odpovedať
Dik za info, tak to je drzost dat urcitu hodinu dokedy tom mozeme byt, ked je to take drahe. Mali by mat deda viac personalu.
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko. ja som na kaskady počula zatial len samé chváli. ale fakt je že je to tam dosť drahé ale zato krásne. ;-) o tom ze treba skončiť o druhej som nepočula ale keby to spravili mne tak ich asi postrielam. ]-( zunka tak kedy sa dockáme tých foto??? :-D
Odpovedať
Ahojte. Už som v práci :-| . Ťažko je si zvykať zase vstávať o 04:30 :-S . No už to nebude dlho trvať.....ale to tvrdím už pol roka =-) . Lucka: fotky od Gabiky pridám do albumu, keď ich budem mať, ale to len na nejaký čas a potom to asi zmažem. Vy ste mali kedy fotky hotové.Ja som sa jej to ani neopýtala.
Odpovedať
A ďakujem za gratulácie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?