Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte babule,tak ja som vstala dnes prva,krpec este spi,muz sa hadam zobudi len 5 minut pred cestou 8-( ]-( idem akurat ladnicku a mraziak vycistit,lebo ju chceme odpojit z elektriky,ale policky som uz vcera umyla,pobalit uz treba len muza ]-( ,a jedlo,a maleho este chcem ist dat vazit o 10. O 14.00 si bereme taxika na vlak,potom vlak,2 hodi.pred odletom na letisku fakt neviem co budeme robit,maly tam nema ani kde liest a bude sa musiet ponatahovat z kocika,potom vyse 2 hdinovy let,a este cesta autom 8-( ochhh my god,teda ja neviem ako to prezijeme. Tweety no nazdarek ako sa ti dari,brusko uz rastie? :-) lucka ani ja nemam rada,ked mi beru krv,ale v podstate to neni bolestive,zalezi kto a ako ti ju bere ;-) zunka your big day is coming!!! :-N fiha lenka tak ty mas mesiac veget po svadbe,idete na svadobnu?ci len tak odychovat? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj Lucka,rano pred odberom vypi aspon 0,5l tekutiny,budes mat redsiu krv a lepsie sa ti bude brat,pojde rychlejsie do skumavky a mozno sa to podari na prvy krat ;-)
Odpovedať
sunny, vy idete do zvolena? uz nastalo? ci len na dovolenku? ako sa mate? kedy uz pridete nastalo? ako sa ma maly? som ta zamorila otazkami... 8-) ja v pohode, uz sa do nicoho nevpracem, brusko rastie :-D
Odpovedať
super ,ze ti je ok tweety,drzim palceky ;-) mi ideme len a dovcu,ale Ken ma aj interwiu dalsie,v istej company,takze uvidime,ale rozmyslame na marec,lebo ak to urobime skorej musime platit navyse za dom [su tam dake sadzby] a je to dost koruniek :-S inak sa mame dobre,maly rastie hrozne rychlo,kazdu chvilu cakam ze zacne chodit 8-) momentalne pozera telku a plas.tanierik si drzi na hlave takze je trochu sisi po ocovi :-D ty co planujes?Kedy materska?Kde ides rodit?Uz zacinate robit detsku izbu?sono si uz mala?Vies co to bude? :-)
Odpovedať
sunny, buduci tyzden idem na velky ultrazvuk tak snad sa nam malicke ukaze a budeme vediet akej farby nakupovat vecicky... na matersku idem asi pred vianocami, mozno aj skorej, uvidime podla financnej situacie a podla toho ako sa budem citit... no a rodit rozmyslam stale nad zvolenom alebo bratislavou, neviem sa rozhodnut... v blave nemam ziadneho znameho doktora, vo zvolene mame kopec znamych a tiez moc nexcem aby malicke bolo bratislavcan... neviem, dako ma to odradza... tak pozdrav drobca, len nech pekne rastie a robi vam radost, ved odtoho su deti :-D
Odpovedať
no zatial radost robi :-) budi sa a je zly,len ked je chorucky :-( ale teraz je nase mimi ;-) zas ak mas lepsie porodnice v BA nebude to lepsie tam?Su aj vo ZV taky otvoreny a priatelsky?Akoze robi mi tam mamina,ale stale sa robi klystir,episotomia a to sa mi nezda,ja som rodila bez toho.Fakt neviem naco je ten klystir potrebny,ved telo matky by sa same malo vyprazdnil,ked prichadza baby,ja som bola spontane na wcku asi 100 krat :-S Ale drzim palceky,nech si najdete tu pravu porodnicu a privedies na svet krasne a zdrave mimi :-N Bezim tweety,este mam toho vela stihnut do 2 pa pa a drzkaj sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tweety a nechcela by si rodit v štiavici aj Lucka sa tam chysta,je to tam fakt super. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky, sunny - IP!!! tweetinka ahoj štuplík!!!
Odpovedať
srdiecko, bambulkaaaaa... zajtra cestujeme do zvolena... si doma??? lebo v piatok je sviatok a to nerobim, tak by sme sa mohli stretnut mocarbia... ja som rozmyslala aj nad tou Banskou Stiavnicou lenze ja budem rodit v january a neviem ci sa mi tam kazdy tyzden xce trepat na kontroly ci uz z BA alebo zo Zv. davaju v stiavnici epiduralku? bez nej sa nepohnem, ja uz teraz trpim a to ani nerodim a trpi so mnou cele okolie, chudak manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júúúúúj tweetinka, ja odpadnem! ]-( Predpokladám že pôjdete zajtra až po práci!?! ]-( No a ja idem ASI zajtra po práci na celý víkend opäť na chatu. :-( No ak by sme náhodou išli až v piatok, zavolám ti. OK?
Odpovedať
srdiecko, ty si chodis na chatu vzdy ked ja pridem do zvolena 8-) zavolaj mi teda co a ako... inak ste radi, ze lucke sa podarilo? co mas nove? ako sa ma jenny? ako sa ma malicky od ivany? ako sa vlastne vola?
Odpovedať
Profilova fotka
Chodíme na chatu každý víkend! Jasné, zavolám ti. Ja som veeeeeľmi rada že sa podarilo! :-D Len som teraz dosť nervná lebo ešte mám zákaz nakupovať vecičky a tak, no a ja sa v tom vyžívam!!! Však vieš...... bambino..... :-D Nové nemám nič, len to že môj drahý ide túto sezónu hrať do Rakúska, odchádza niekedy koncom septembra! Zase tu budem sama! Ale chcem si tam niečo nájsť, nejakú prácu, tak by som potom išla za ním. Len mi je ľúto nechať túto prácu vo ZV. Jenny sa má fajn, Rusticana je zavretá na 3 týždne (možno aj 4), tak má voľno. Len teraz 3 dni robí v Rusticane v Bystrici. Maličký sa má fajn, Jenny sa nad ním rozplýva, videla som najaké foto, je fakt zlatý! Volá sa Maroško - po ockovi. A ty..? Ako? Už si niečo pribrala, či stále ako papiečik? Už bývate v tom druhom byte? Nový byt je už dokončený? Už máte nájomcu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
srdiecko, snazime sa kolaudovat, ale ak skolaudujeme do konca roka tak budeme radi, musime pockat ako sa vyriesia problemy s parkovacimi miestami a s fasadou domu... ked sa toto poriesi tak nam povolia kolaudaciu a my mozeme byvat, ale to este potrva...ale pribrala som uz asi 3kg a brucho mi tiez riadne vyskocilo, uz nezakryjem ani keby som xcela, ze nie som tehotna... hi hi... ja sa chystam na velke nakupy veciciek bud. tyzden, hned ako mi povedia co to bude, dufam, ze sa nam malicke ukaze tak ako ma a nebude robit caviky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak ja som už obehala aj poradnu aj jarmok. nastastie mi zase nebrali krv že vraj nabudúce. no a ja som neprotestovala. :-N :-D na jarmoku maju krasne vecičky pre drobcov ale ja som odolala. x-) sunny asi ta nepoteším ale jarmok je len dnes a zajtra. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a co ti povedali v tej poradni? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
že sme podrástli e že mam príst o dva týždne. :-D a postrašila ma že ak budem dalej chudnút tak pojdem na infuzie. ]-( tak to určite. :-D A dali mi taky balik pre buduce mamičky. Su tam pampersky, prások na pranie, aviváž, vložky, telove mliečko pre babo, nejaký časopis a minerálka. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej to som ani nevedela,ze u nas sa take veci fasuju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja a dost ma to sokovalo. :-D dnes posledný prac. den. Juuuj tak sa teším. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babenky,aha vy na Sk mate v piatok sviatok,nepracujete :-( no na mna sa to tu nevztahuje ]-( co uz hovorim si praca slachti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre si to hovoríš moca. x-) pozrela si si tu stranku tej porodnice v stiavnici? co na to hovoríš?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano pozrela som si to.Je to super,ja o tom snivam uz asi 8rokov,ze tam budem raz rodit.Aj to,ze za tych 500,-sk mozete s manzelom od zaciatku spolu byvat,tak to je na tom najlepsie aj prostredie a tak,myslim,ze si to tam mozes ist pred tym ako sa rozhodnes,ze tam budes rodit aj pozrietako exkurzi ;-)
Odpovedať
caute baby,lucka ja len tak na rychlo,ta kadernicka je plna ,nemate kontakt na nejaku druhu co mi vyrovna vlasy a ostriha do postupna na tuto sobotu?surne dik pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suny neviem ci vyrovnavaju,ale skus 0903542769,0905701519 alebo pevna 5324401,5401729 kadernictvo Danka v pasazi MSJ kde je CSOB a ART cafe.
Odpovedať
moca to je pri plavarni?alebo na tej ulici kde je pub Alfa?
Odpovedať
Profilova fotka
tam kde Alfa,este par asi 1-2 podchody dalej,akoby si isla do CSOB banky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prejdes uplne do zadu na koniec chodby,popri tej kaviarni a dole schodmi,je to tam fajn lebo jedine tam vo ZV maju vsetko pokope:nechty,masaz,pedikuru,manikuru,solarko,kadernictvo,kozmetiku,...... ;-)
Odpovedať
moca a skusim tam brnknut,dik=mas s niekym s tader dobre skusenosti,alebo je jedno kto ma bude robit? =-)
Odpovedať
no super,volala som tam a vsetko maju plne,este mi dali kontakt na kadernictvo vedla,ktory v sobotu nerobia ]-( no este mam jedno,tak idem skusit,ale tusim to dopadne tak,ze si dam vlasy do drdola |-|
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ja už potom viem len o jednej v detve ale to mas dost od ruky. :-| si si to nechala na poslednú chvílu. moca aj mna zarazilo že za 500 sk na den može tam byť s tebou aj manžel a maš samostatnú izbu. podla mna je v tom nejaký zadrhel. to by si podla mna doplatil kazdý, aby mal vlastnú izbu a sprchu a WC. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vies,nie kazdy si to podla mna moze dovolit,myslim si a ta porodnica je aj pre tzv.domorodkyne a podla mna tam tym je to jedno. :-) Sunny este ta moja sukromna co robi doma,ale ta nevyrovnava,ale paradne striha :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?