Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ved to že mi ani to nepovedal. ]-( a tvoja manina robí kde?
Odpovedať
na porodnici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vo Zvolene? ja budem asi rodiť v štiavnici. tak pri vasom druhom by ti mohla asistovať pri porode. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Lucka, kámoška bola u Galáda a povedal jej, že je tehotná takýmto štýlom: "No..ste tehotná..bohužiaš.." A keď sa spýtala, či je dieťatko v poriadku, tak ju zahriakol:"To nie je dieťa, to je len len zárodok!". A potom jej ešte povedal, že to nie je schopné prežitia a že má čakať, že o plod príde. Predvčerom sa jej narodil zdravý,krásny chlapec... :-) Galád je profesionál, ale možno málo ľudský... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
monika všimla som si. preto zvazujem ze tam už nepojdem. ja by som napr. chcela aby na sono mohol ist aj manžel. aj on ma predsa právo vidieť tam nalý zazrak. no galada by som sa aj bala opýtať. :-N a to nehovorím že by som chcela vytlaciť foto. to by ma už asi niekam poslal. ]-(
Odpovedať
to vazne monika?fiiiha,to som nevedela,ze je taky surovy ]-( Lucka hej mamina robi vo zvolene,zdravotnu sestricku,a na SK by som veru nechcela rodit po tom co som si precitala,ale zas sukromne je sukromne,a ked budem rodit z maminou tak je zas vsetko dovolene,tak neviem =-) vlastne ja este nechcem druheeeeee nieeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ved ty si nechcela ani prvé. :-D ale jasné na druhé mas ešte cas. najprv svadba a potom druhé dieta, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Je to na Tebe..100 ľudí, 100 chutí. Niekto na neho nadáva, niekto si ho nevie vynachváliť..a tak je to so všetkými doktormi. U toho môjho môže ísť aj manžel s Tebou a doktor mu všetko pekne povysvetľuje - že kde je čo ..a tak. A foto samozrejme urobí. Ale myslím, že foto robia všetci. Lucka, už ste rozmýšľali nad menami? A budete chcieť vedieť pohlavie? Sunny, pôrad v UK bol asi o niečom inom ako tu na Slovensku, však?
Odpovedať
Profilova fotka
jasné že chcem vedieť pohlavie. ja som totiž starsne zvedavý človek a nevydržala by som to. :-D a ja mám mená už premyslené len manžel s nimi nejak nesuhlasi. ale aj tak bude musieť pristupit. :-D dievčatko bude Nina alebo Karolina a chlapček Patrik alebo Lucas. Dievčenské sa mi ešte páci Lillien /Lilli/ ale to si už rezervovala sestra. ]-( ale možno jej to vyfuknem. :-D
Odpovedať
ved to lucka najprv sa chcem vopchat do normalnych svadobnych :-D monika jedno je pravda,doktori v UK su hrozne vytazeny,lebo je tu vela pacientov na ich pomer,ale nerobi sa klystir,episotomia a epiduralka je zadarmo,otec pri porode zadaramo vlastne vsetko zadarmo,mozes mat vanu,loptu,menit polohy takze tak.... :-) ale po porode ziadna starostlivost,lebo boli busy,takze hned na druhy den som sla domov,lebo tam som mala viac pomoci.Babetko nikam neberu,hned po porode ti ho daju na hrud a ostava v izbe stale s tebou v prenostnej postielke.Doktor ta pozera v sukromi a osamote,ale mna nepozeral od spodu,len sestricka a to sa ma najprv opyatala ci moze.Dokonca sa ta spytaju aj ked ti chcu chytit len brucho ze ci smu.Takze to je 100 % na lepsej urovni.
Odpovedať
ahojte, nestíham čítať, tak vás iba zdravím: AHOJTE
Odpovedať
zunka AHOJ :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj zunka. x-) No ja neviem ci sa snazilkujeme,ale tabletky som vysadila pred svadbou no a ak nieco pride tak Ok,ale este by to male mohlo pockat.No ja som videla u Galata na sone,ze v cakarni bola tehotna aj s manzelom a ked bola dnu vysla sesticka a zavolala ocinka do vnutra na sono a foto robia aj u neho,myslim,ze stoji 20sk ale je pravda,ze vsetci sme ludia a mozeme mat nalady x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aby som nezabudla,posielali ste po svadbe tie dakovne oznamenia? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zunka, ako si užívaštento týžden? sunny tak to sa fakt neá porovnať. moca tak možno to bolo tým že mal strasne vela objednaných a nestíhal sa tam so mnou vybavovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Moca, my sme posielali. Na fotku sme napísala: "Aj vďaka Vám bol náš náš svadobný deň nezabudnuteľný Ďakujeme"
Odpovedať
Profilova fotka
moca my sme neposielali. práve som si objednala grilované kur. prsia a zeleninový salat. dufam že aspon nieco z toho do seba napchám.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam,Lucka len papkaj co sa bude dat a hovor si pri tom ako veeelmi ti to chuti,aj ked nebude.Asi ano,preto sa tak choval ale nemal by sa.Ako si si to vybavila v BS?Ten porod?Ak raz budem rodit aj ja tam chcem,moja predstava od 18 rokov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som si nič nevybavovala. vraj stačí že mesiac pred porodom zacnes chodiť do poradne tam. ja mám ešte času. jedna známa tam teraz rodila tak potom ked to bude aktuálne aj pre mna sa budem informovať u nej. zatial som len bola na ich inter. stranke a zistila som si co tam vykonávaju a za co sa kolko plati.
Odpovedať
Profilova fotka
prosim posles mi web adresu.Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky, Lucka to Ťa pekne ten doky uzemnil, :-( ale im sa to stáva asi si myslel, že mladá baba asi rodiť ešte nechce... :-| Práve keď som teraz bola v LM tak sme sa vo veľkom bavili o všetkých takýchto nepríjemnostiach pri rodení. Kamoška sa v čechách vyškolila v pomoci pri príprave na tehotenstvo aj počas pôrodu. Je to niečo na spôsob pôrodnej baby, ktorá vlastne ide s maminou k pôrodu do nemocnice. V LM robia také 8 týždňové kurzy od 23 týždňa. Mám, ale pocit, že vo ZV nič také ešte nie je. :-S Verím tomu, že je to najmä o psychickom stave ženy a potom o tom, aby poznala svoje práva a nedala sa doktorom zlomiť. Veď nerodíme kvôli nim! Nie? ;-) Len sa nedaj. Držím palce. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka dakujem. pozerám že sa ti to kráti. ako to prežívaš. moca poslem ti to cez IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No prežívam to asi tak, že včera som si trošku aj uvedomila, :-) že sa idem vydávať a rozposlala som konečne oznámenia. :-| Mám v práci teraz taký kolotoč, že mi je z toho nanič. :-S Dnes odchádzam na tri dni na služobku a od utorka budúci týždeň budem tiež mimo na nejakej konferencii a v piatok robím veľkú akciu na námestí vo ZV. Môj Marianček už rezignoval, a dúfa, že sa dostavím aspoň na obrad. :-| Ešte, že je taký trpezlivý, iný chlap by ma už asi niekde poslal. :-p Ale zato po svadbe prídem do práce až 1. novembra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si dopraješ pekný oddych. aj sa niekam chystáte? a to kde prosím ťe robíš že to más také pestre? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Chystáme sa možno do Egypta, podľa toho ako vyjdú peniaze. No a robím na Regrutačnom stredisku.
Odpovedať
lucka, ty si tehulka??? jeeej, no to je uplne uzasne...ja som sa to len teraz dozvedela... tak gratulujem 8-) prid ku nam na modrykonik.sk do tehuliek, ta radi privitame 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha tak to je teda práca. ;-) do egypta som chcela aj ja o rok ale naše plány sa zmenili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Luci,uz som si to aj mrkla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tweety ahoj, ano podarilo sa nám to. x-) Dnes idem do poradne na pol 10. mám ist na lačno lebo mi idu brat krv. Bŕŕŕŕŕŕ. normálne sa bojim, krv mi už nebrali tak 15 rokov. :-N A nalačno tiež nehrozí pretoze ked si rano nedam aspon jednu sušienku tak by som ani nevstala. 8-(
Odpovedať
lucka, no to dobre poznam, ze pokial rano nic nezjem tak nevydrzim, tak sa mi rozdrazdi zaludok, ze mi je cely den zle... teda teraz to uz preslo 8-) ale vydrzis, ono sa to ustali a pride znovu nieco ine... ja som vcera myslela, ze ma poranta... to ma tak bolel chrbat, kosti, klby, vraj uz v 20tt babo rastie velkou rychlostou a ide von z lonovej kosti a preto sa to tam vsetko rozsiruje, zvacsuje... no bolest jak svina, som od unavy zaspala o osmej ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?