Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nepisala som to.Zapal vajecnikov,ale ma to hrozne bolelo a v podstate som sa viac bala aby to nemalo nasledky do buducna,lebo domov pridem az 20.9.a to by bolo uz na liecenie neskoro.Musela som podpisat v nemocnici reverz,ze idem na vlastne riziko domov,boli na mna potom zli,ale nakoniec sa zlutovali a rano na 7:00 mi dali termin na gynekologii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mocarabia!! Tak ty poučuješ Lucku a ty stváraš takéto veci!! To ale nie je sranda - aj ja som mala zápal - ale nebol až taký silný ako ty - vyliečila som sa z toho antibiotikami.. A samozrejme v práci, lebo PN nehrozila.. Už je to lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem,asi som to chytila na svadbe.Dali mi trojo liekov a teraz mi je uz ovela lepsie o tyzden mam ist na ontrolu. :-) Tak hadam to bude OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. konečne trochu volna. tak dnes som mala ešte len nektarinku ale na obed som si objednala cestoviny tak dufam že neskončia v záchode. :-N inak dnes sa to celkom da a konečne po dlhej dobe mam lepšiu naladu. moca tak ti prajem aby si sa skoro s toho dostala. ;-) baby ja sa fakt snažím niečo zjesť ale jednoducho to nejde. nieviem opísať ten pocit ale je to desné. na nič nemám chuť. ja sa velmi snažím ale jednoducho to nejde. Ved ja vam to pripomeniem ked budute tehotné. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mala som napísaný taký pekný textík a sám od seba sa mi reštartol PC, tak teda odznova. Lucka: blahoželám k bábätku to bude taký jarný človiečik x-) a to, že nič neješ Ti nezávidím, hoci všetky vieme, že to patrí k tomu, predsa len to zle znášame. :-S Držím palce, aby to čo najskôr prešlo a mohla si si tehotenstvo užívať. Ževraj sa to dá? ;-) Moca: Ty sa uzdrav a nepodceňuj chorobu]-( ja som odkladala veci tri mesiace až som si to pekne teraz musela odležať, akurát idem od doktora, ukončil mi PN, teraz mám čo robiť, aby som sa dostala do svadby do formy. Vyzerám ako taký tieň. Baby musím ísť jesť už nevidím od hladu...
Odpovedať
Lucka a už to vedia rodičia a svokrovci? ako zareagovali?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka dakujem. aj ja chcem byt znova hladná. :-N :-D zunka ano už to vedia. ja by som to nedokázala utajiť. samozrejme boli vytešení. moju maminu som trochu oklamala lebo som jej nechcela povedať že som tehotná kým to nebude potvrdené lekárom. no ona sa ma pýtala či to tento mesiac vyšlo tak som jej musela povedať že nie a že som dostala MS. no a o pár dní na to som jej oznámila že cakame babo. :-D maminy samozrejme plakali no a moj otec sa zmohol len na poznámku - no tak nas bude viac. to bolo všetko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, ja sa tak teším s Vami! Zase sa usmievam na PC - ako šiši.. :-D Nevesta Zunka - no ako? Už máš predsvadobnú nervozitu? Ty to nejako veľmi dobre znášaš!
Odpovedať
Profilova fotka
bré ranko. dnes je streda, čiže nie bohvie čo ale aspoj je to zase bližsie k víkendu. x-) zunka no fakt sa ti to blízi. my sme asi nervoznejšie ako ty. :-D
Odpovedať
Ahojte. Monika, zatiaľ je to úplná pohodička, aj keď mám maximálne nabitý program a plný zápisník poznámok, aby som na niečo nezabudla, tak je úplne ale úplne v pohode. Včera som bola na skúške šiat a prvý krát som sa začala ozaj tešiť. Boli perfektné. No ešte neboli komplet došité, ale to čo bolo sa mi veeeľmi páčilo. Včera som si objednala aj tortu u jednej pani v Haliči. Ukazovala mi aj jednu čo mala urobenú v chladničke a ja som skoro odpadla........takú neuveriteľne peknú tortu som v živote nevidela. Maximálne dokonalá, ani 1 mm tam nebol zlý. Ak budete chcieť niekedy nejakú super tortu, tak si dajte urobiť tej tetuši a to Vám hovorím ja, ktorá si všimne úplne každý detial a hľadá iba chybičky, no tam nebolo nič na kritizovanie. Absolútne dokonalá ako z umelej hmoty hladučká. Som bola normálne v šoku.
Odpovedať
Profilova fotka
a aku tortu si ides dat spravit?
Odpovedať
tú čo mám v albume - taká hranatá so zelenou stužkou. Ja by som chcela dve také do zelena torty-na hlavný stôl na kraje. Ale neviem, možno dostanem tú druhú od niekoho, alebo si mám dať urobiť ešte jednu? Neviem. Dnes pôjdem na Kriváň objednať koláče, tak možno tam si dám urobiť ešte tú druhú. Ale idem volať ešte tej Priadkovej za koláče(ak by ešte mala volné) a možno si dám u nej ešte jednu tortu. Môžem jej teraz zavolať, bude doma, alebo bude teraz v práci. Teda nie teraz, ale o takú hodinu, aby som ju nezobudila. Lucka a koľko chodov ste mali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka mala by byt doma. a jej torty su skvele chutove. my sme teraz boli na svadbe a tiež sne davali tortu robiť u nej a vraj bola najlepsia zo všetkých. my sme mali 3 chody. prvý klasický, druhý kuracie a bravčove rezne a dva druhy salatu a treti sme mali formou svedskeho stola. mali sme dake kuracie sote, ryžu, zelenin. salat, a ešte dake mäso tam bolo. lenže s toho 3 chodu sa skoro už nič nezjedlo. v sobotu som bola na svadbe a tam bol 3 chod kapustnica a bolo to fajn. ;-)
Odpovedať
Luci: tak tej Priadkovej dnes určite zavolám. Ty si si ako dlho dopredu u nej objednala tortu? a vy ostatné baby koľko chodov ste mali?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si ju u nej objednavala tak dva mesiace dopredu ale piekla nam aj 10 kartonom kolacov.
Odpovedať
no tak ja by som chcela, len 2 kartóny koláčov a možno tú tortu, tak dúfam,že to ešte zoberie.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka,ja som mala presne taku istu tortu ako chces ty.Ale mala som na nej ruze,take ako v kytici,zive.Vela ludi si myslelo,ze je to atrapa.Mala asi 16kg a kazde poschodie bolo inej chuti.Este som to nezazila,ale uplne cela sa zjedla. ;-)
Odpovedať
a kto Ti robil tú tortu? Moja bude mať iba 3 poschodia, nie ako na obrázku. A bude mať cca 6-7 kg. To koľko stála tvoja? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, myslím si, že dostaneš torty aj od hostí a možno sa Ťa aj pýtali, akú farbu budeš mať výzdobu. Čo som bola sesternici na svadbe, mala 15 tôrt/toriet a asi len 4 boli inej farby ako výzdoba :-) . Bolo to pekné. Zunka a dáš do albumu aj pred svadbou šaty, alebo budeme vidieť až svadobné foto? Teším sa x-) . Zunka, volaj tej pani čím skôr, aby nebolo neskoro.
Odpovedať
Profilova fotka
skoda,ze nemam foto,mala 4 pochodia a merala do vysky 50 cm,Dala som si ju robit v jednej super cukrarni vo ZV vola sa FEDITA a je oproti Academiku,stala 4800,- neviem ako stoja ostatne torty ale bola fakt uzasna,ludia si davali z kazdeho poschodia,taka bola chutna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska,ozaj asi sa to tu pisalo,ale Janka nema fotky od fotografa?
Odpovedať
Moja bude stáť 1800,- Iwka: jasne že dostanem aj druhé torty, ale vieš že ja som pri tortách detailista a na hlavnom stole chcem mať dve perfišné - zelené. Jednu mám a tú druhú neviem, či mám dúfať, že dostanem alebo si ešte objednať. Ale to zase ďalšie peniaze, tak neviem. Asi si vyberiem z tých čo donesú ostatní.
Odpovedať
Janka mala fotografku, ale nemá doma prístup k netu a k Iwka sa nevie dostať. Už dávno nám to sľúbila, no zatiaľ nič :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ja by som si vybrala z toriet, ktoré dostanem ;-) , zbytočná investícia :-D . Moca, presne tak, Janka nemá prístup k netu a ku mne nemá čas prísť, je dosť vyťažená, chodí na pohovory a tak. Ale už ju musím ku mne stiahnuť :-D
Odpovedať
Iwka: v pondelok som bola v solárku a aj dnes idem a aj v piatok a budúci týždeň tiež, no neviem ešte presne kedy. A ešte pôjdem dnes aj do cukrárne - hore pri kostole je vraj nejaká - teda isto je. Som tam aj volala a dnes tam asi pôjdem aj kuknúť, lebo starká chce koláče a aj my si zoberieme 2 kartóny. Tá Luckina p.Priadková nedvíha telefón :-( . Ak sa jej dnes nedovolám, tak zoberieme tam z tej pri kostole. Mala si už odtiaľ?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, mala som odtiaľ koláče na promćie a boli chutné. Teda väčšinou beriem odtiaľ :-) . Je to presne za parkom, pôjdeš popri kostole hore a odbočíš tam, kde sme aj parkovali Luckine auto na Slávnostiach. No a pôjdeš tam cez potraviny, ak budú ešte otvorené, alebo nejakým zadným vchodom. Vlastne pod Night clubom ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte niečo Zunka, ak budeš mať čas po solárku, ozvi sa, prídeš ma pozrieť, alebo pôjdeme na kávičku, hmm? :-)
Odpovedať
Iwka: dnes idem potom ešte do Lidl, do tej cukrárni, na Vígľaš a kozmickou rýchlosťou domov. V piatok sa budem tiež ponáhľať domov, lebo potom má "rozlúčku zo slobodou". No a budúci týždeň myslíš, že opäť žiadny čas nebude. No ale občas aj motyka vystrelí, tak ak niečo, tak sa ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok Zunka, chápem, že teraz máš fofry, tak Ti odpúšťam :-D . Jááj, tak si teda riadne uži rozlúčku :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska a vy uz mame urceny datum svadby? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?