Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
monika a ja?ja som uz vidata :-D sice este raz budem,mozem ich ja citat? :-) iwus zatial zvladam,vlasy si poctivo farbum,aby mi nebolo vidno sediny z maleho :-D a ty co nove?uz poriadne zabyvana? svokra ma svadbu od zaciatku muza ved k poriadku ;-)
Odpovedať
cavte babule 8-) ake skarede rano,hnusne uprsane ,to preto.ze mam volno ]-( maly uz spal trochu lepsie,ale aj tak sa budil zo 3 krat,ale som mu len kvapla do nosteka,a spal x-) dnes ma riadne sopliska,zelene ako hrach,a mu to tecie von,co je dobre :-) [sorry ze sa rozpisujem o soplikoch :-D ] -idem dnes na nakupy [prisla vyplata]potrebujem segre narodeninovy present a Milesovi uz viem co-elektricku zubnu fefku z robotom-najlepsi darcek pre 3 rojcne dieta ;-) -lucka vies mi napisat priblizne kde sidli ta kadernicka a ako sa vola,dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ta kaderníčka sídli na malej stanici. Prejdeš cez kolaje a zabočiš do prava. skoro na konci tej ulice su farby laky a nad nimi je to kaderníctvo. oproti je metal market. ;-) baby tak ja som bola včera u doktorky a podla nej som tak v 6 týždni. ešte musím na sono. x-)
Odpovedať
jeeeej lucka tak uz je to oficialne,Gatulujem :-) sa musite vsetci tesit,pockaj este sa to len zacne,ked ti zacne rast brusko,potom prve nakupy,prve babetkovske veci,izbicka ;-) ked to takto rozpisujem,mozno by som aj brala,ale ked k malemu vstavam v noci,vzdy si poviem,neopovaz sa,-ziadne dalsie dieta-ROZUMIES :-D tieto noci mi fakt muz pomohol,ja som ani nevedela ,ze bol s nim hore do 3.30 8-( -ale na mne je ranne vstavanie,tak bezim pa a pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, gratulujem :-) . Sunny :-D , ale hádam to k šedinám nespeje :-D . Monika, ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak ja som sem vela svojich dojmov pred svadbou nepopisaa ;-) ,nevedela som sa sem dako dostat,bolo toho vela.Ale uz t mame za sebou :-) Lucik,gratulujem,musi to byt super pocit x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mocarabia, bola si nádherná nevesta ;-) , fakt. Ako sa cítiš ako vydatá mladá pani? :-) Napíš svoje dojmy zo svadby, budeme sa tešiť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba samotna bola super,trochu organizacnych stresov pred,hostina uzasna.Mali sme zivu hudbu aj DJ,svadbili sme az do utorka,boli nam hrat na druhy den Sendrejovci-paradicka. x-) x-) x-)
Odpovedať
moca Gratulujem,fakt vam to obom velmi pristalo,ako sa citis ako vidata? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme, este si to velmi neuvedomujem, v podstate nic sa nezmenilo, byvame spolu uz 2 roky, asi ta zmena pride s babatkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca tak ešte raz všetko naj. Fakt nádherné fotky. velmi ti to pristalo. ;-) baby dakujem. x-)
Odpovedať
Lucka, gratulujem k tomu oficiálnemu oznámeniu, aj keď sme v to dúfali už skôr, ale takto na isto si to ešte nepovedala a teraz mám normálne takú hrču v krku, či čo ;-) moca, máš už aj svadobné foto v albume? idem kuk
Odpovedať
Článok sa načítava...
ty brďo moca, to je fakt perfektné....fotky sú.....no neviem nájsť nejaké vhodné slovo. Fotil Vás Rofo? som myslela, že Gabika.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, aj ja ti gratulujem.. x-) Takze dlho uz urad prace nebude pocteny tvojou pritomnostou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem,ano fotil nas Rofo,mali sme ho zajednaneho dlho a oplatilo sa.Fotili sme sa v pondelok po svadbe,ale bolo to super.On je zaujimavy clovek,taky bezprostredny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa tu mávate? :-) Moca, ako si to brala, to fotenie po svadbe? Bola to výhoda? ;-) Zunka, tancovať sa dalo celkom v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem co myslis vyhodou?ale bol to jeden z volnych terminou ktore boli a nam vyhovoval ;-)
Odpovedať
caute babule ;-) iwus ty sa pochval,ako si nazivas vo dvojici :-) A co praca,nasla si daco? zunka ty si ako stravila vikend? takze ja som v sobotu mala mensiu oslavu,na narodky,aj ked ich este nemam 8-) treba zacat skorej ;-) ,isla som spat o 2 rano,trochu ma chytila choroba od drobca-inak ten uz druhu noc prespal celu klop klop :-N ,a nedelu sme stravili zo svokrou a manzelovym bratom a jeho detmi. 8-) Potom vecer sme si dali kolacik a pozerali film,no a konecne sme si nasli cas aj na seba a to dokonca 2 krat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ahoj. Ako si nažívam vo dvojici? Pomaličky si zvykáme na seba :-D . Zatiaľ je to ok, raz za čas musím narobiť krik :-D , ale ináč ok :-) . Robota? Zatiaľ žiadna a poviem Ti, že už dlho nevydržím. Začínam mať z toho mierne stresy, že sa mi nedarí nič nájsť. Keby som preto nič nerobila, nepoviem nič, ale snažím sa a...nič z toho :-( . Tak Ti želám k prichádzajúcim narodkám veľa zdravia, šťastia, trpezlivosti pri Tvojich chlapoch a vlastne všetko po čom túžiš ;-) .
Odpovedať
dakujem iwus,este mam 4 dni,ale segra odchadza na SK tak sme to chceli oslavit spolu,potom este raz na SK,a potom zas v UK ,lebo ona ma 19.09 tiez narodky 8-) To ti verim,ze musis mat stresy,ked muz stratil robotu v decembri pred vianocami,plus maly bol len 2 mesiace na svete-bolo to tazke obdobie a ja na materskej.A nie a nie nic najst.Ani teraz to neni ruzove,stale daco poriadne hlada :-| Neboj aj na teba pride len to nevzdavaj z hladanim :-) Krik na muza,ten moj ho ma stale na dennodennom poriadku,niekdey sa namyslam,ze sa menim na fuuriu :-D
Odpovedať
sunny: víkend bol taký normál - piatok sviatok som riadila, v sobotu preteky ako vždy, v nedeľu sme skladali komodu do spálne a potom trochu grilovali. A ináč náš Samko je tiež chorý - horúčka, kašel. Švagriná je tiež chorá a brat tak isto a ešte k tomu ho budú operovať - na tvári mu niečo nariastlo :-( . Takže vôbec nie predsvadobná nálada.
Odpovedať
hmmm to ma fakt mrzi :-( ale do svadby sa to urcite vsetko vylepsi a ty si uzijes svoj velky den D ;-) to aj na SK je take mizerne pocasie,brrr vcera akoze aj zasvietili slnko ,ale nie nadlho,tak by som skonstatovala,ze je po lete ;-( To co myslis,ze bratovi daco na tvari narastlo????Ako bradavica,alebo znamienka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky tak ja ešte tvrdem v práci. dnes mi bolo riadne zle a to som sa musela od... do D. Nivi. fakt nič nestíham a to by som si mala užívať pociť že som tehotná. :-( Ja som ani na sono dnes nestihla isť. no prosto fasa. 8-( normalne zvžujem že dam vypoved lebo ak by sa nieco koli tejto sprostej robote stalo tak by som si to neopustila. tak ahojte ja idem ešte makať.
Odpovedať
Ahoj lucka,moje chuda,mas toho teraz vela,.mozno by si mala poziadat o nejaku easy robotu,povedz ze ti byva teraz velmi zle a citis sa unavena,ved musis mat dake prava :-N hlavne sa neprepracuj a davaj si na seba pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu som bola na svadbe a moj organizmus sa s toho ešte nespamätal. :-S tak hadam preto mi je tak zle. naštastie negrckám aj ked dnes som mala počas cesty utom na mále. :-p Snažím sa byť kludna ale ked ono to jednoducho nejde. ked vidím ako kazdí nervozne pobehuje tak som aj ja nervózna. 8-( a k tomu mi vobec nechutí jest a to už nehovorím o pití. Bojim sa aby to malickemu neuškodilo. ale ked ja mam akoby hrcu v hrdle a nic tade neprejde. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, musíš jesť a piť! To nie je sranda! Aj keď na silu ale musíš. Hádam nechceš ísť na infúzie do nemocky =-) !! Ja len teraz odchádzam z práce... :-| Čafte..
Odpovedať
Profilova fotka
Luci,ako hovori monika,musis sa snazit a mysliet na male,prve tri mesiace su najhorsie,ale potom to bude ;-) ;-) uz OK,Vytvor si pozitivne myslenie a hovor si,ze nic sa ti nemoze stat,bud kludna,vyrovnana.Ked nieco nestihas v praci havor.si no a co.Moj manzel to tak robil je v praci nespokojny ale uz vie,ze keby daco tak ma navyse nad vsetkymi,polozi pracu a ide! Luci teraz si dolezita Ty a nie stres okolo,ked chces chod sa prejst aj po chodbe v praci a na kazdeho kasli x-)
Odpovedať
Lucka: tak čo si dnes papalo a pila? pekne nám tu napíš rozpis! dáme na Teba pozor. a Monika, ty sa tiež neprepracuj - to musíš mať plal 100 000,-, keď si stále tak dlho v robote? A prečo tam nezoberú ešte niekoho ďalšieho. Moca: vy ste kde teraz vo ZV alebo CZ?
Odpovedať
Profilova fotka
Od soboty sme boli spolu v Rakusku,ja som tu ostala a manzel isiel do CZ,pride opat v piatok :-( ,behala som tu po nemocniciach,chceli si ma tam aj nechat ale odmietla som =-)
Odpovedať
moca a čo Ti je? niečo mi ušlo ? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?