Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, hneď v tej ambulancii Ti urobí aj sono.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, zatiaľ poslúcha :-) . No síce včera som už musela zvýšiť hlas, lebo ja som riadila a on pozeral telku a to mňa vie dosť vytočiť. Tak som musela pokričať, aby sa do niečoho aj on pustil :-D . Ale pomohlo x-) . A keď mi včera jeho mamina povedala, že ho mám pritlačiť hneď na začiatku, tak už mi veľa nebolo treba :-D . Lucka, ja som chodila najprv tiež k Dr-ke tak to viem porovnať. Nebola zlá ani tá, ale chlap je fakt citlivejší :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
monika dakujem za cislo. tak asi pojdem tam. inak k nemu chodí aj kamoška a velmi si ho chvali. fakt ako sa mam obliect. Ta kamoska mi radila tam ist v sukni. ale je dost zima tak neviem. ako to tam funguje?
Odpovedať
Profilova fotka
Daj si sukňu alebo dlhé tričko. Funguje to tak, že prídeš do čakárne. Buď má sestrička otvorené dvere a hneď ideš dnu alebo počkáš, kým si Ťa zavolá. Ideš rovno k doktorovi. Pokeciaš čo a ako. Potom Ti povie, aby si sa išla pripraviť. Má tam vedľa takú malú miestnosť - tam si dáš dole nohavičky. Preto je lepšie ísť v sukni alebo dlhom tričku, aby si tam nepobehovala holá. No a potom Ťa vyšetrí.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tak bojíííím. normalne sa mi už teraz trasu ruky. :-N takže určite beriem suknu. aj ty si ju tam berávaš? a nie je to vyšetrenie bolestivé?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja si berávam sukňu - to je najlepšie. Neboj nič, sú zlatí. No..či je to bolestivé..zažila som už aj príjemnejšie veci.. ale dá sa to prežiť. Klasické vyšetrenie nie je bolestivé. Akurát, keď robia citológiu /výter/-to je trošku nepríjemné, ale oproti pôrodu to vraj nie je nič :-D . Prežilo to milióny žien, neboj - prežiješ aj ty. A mysli na to, že ide o to maličké ;-) Volala si už?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nevolala, lebo sa nemám kde zasiť. a nemožem pred kolegynami. ]-( a na chodbe je plno dochodcov. takže neviem kedy stihne sa tam objednať. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja pomaly padám babulky. bliži sa večer a mne zase začína byť blivo. zrejme budem mavať nie ranné ale večerné nevolnosti. :-S zajtra zase idem šetriť. a dufam že aj k doktorovi /a hlavne dufam že to prežijem bez ujmy/ |-| tak sa majte.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Ti držíme palce. ;-)
Odpovedať
lucka ja ked som otehotnela som ani raz nebola vysetrena zo spodu,ani po porode :-N inak baby ako sa dnes mate,zasa nepisete ]-(
Odpovedať
a čo mám napísať sunny, povedz a ja tak vykonám ;-) ....ináč pošlem Ti IP
Odpovedať
zunka ip. no co,ved mas zachvilu svadbu,mas uz vsetko? ako maly samko? ako z muzikom,toho malo spominas :-D Moj drobec je chory,vcera som muzovi povedala,ze ak mu dakedy poviem,ze chcem dalsie babo,nech mi poriadnu udre do tvare,aby som sa spamatala,hrozna noc,rev,rev,rev..................................................................................................a to som uz aj plakala od unavy. ;-( Nakonioec som odisla spat a muz ostal z malym,a vstaval k nemu celu noc,vsak je to fer,ja s nim vstavam rano ;-) Uz vyzera maly lepsie,ale este take 2 noci budu zufale-neznasam,ked je chory,vtedy som zla mama |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
sunny: ty nie si zlá mama!!!.........ja som TI to už písala a napíšem znovu, že Ťa obdivujem ako to zvládaš. Je to ťažké, viem to z vlastnej skúsenosti, teda nie úplne z vlastnej, ale máme Samka, tak trochu viem ako to beží. Švagriná je tiež unavená a to nás je doma viac. Dufam, že sa to malému zlepší.
Odpovedať
Včera som kúpila poháre. Nikde nemali také obyčajné jednoduché svadobné, tak som kúpila také frajerské 6ks a budem mať ostatné aj na bežné použitie neskôr. Na tie svadobné dám nejaké mašlu, alebo také niečo. Samko už chodí sám, no treba vždy za ním striehnuť, lebo ho ešte "motá". A muzík sa má dobre, veď ako ináč sa môže so mnou mať :-D . Maká a prerába.
Odpovedať
no ale je to tazke,niekedy sa pozastavim nad maminami,ktore su same z 2,ci viac detmi-preboha,to musi byt hrozne narocne :-S deticky su krasne a mi ich lubime,ale e to najtazsie zamestnanie ake som kedy robila,a presla som nimi dost od 15 rokov.-fyzicky aj psychicky. Ale je zlaty aj teraz sa na mne smeje a trci mu velky sopel spod nosa,ak mu ho utrem nas.re sa :-D zunka mozno mi uslo,ale planujete aj svad.cestu,? 8-)
Odpovedať
pôjdeme do tatier. a ten sopel mu neutieraj, on uschne a potom odpoadne sám.....alebo si ho oblizne :-p :-D
Odpovedať
tatry su krasne,dufam,ze vam vynde pocasie 8-) idete hned po svadbe?
Odpovedať
podla počasia pôjdeme. To si cez net nájdeme ubytko a pôjdeme
Odpovedať
akurat som kukala foto,je tam fakt krasne v tom Slov.raji,aj ja tam asi zoberem muza,viem si predtavit toho mojho slonika ako ide po tych tenkych chodnickoch popri skalach :-D ale to by sa mu urcite pacilo :-) takze je tam vsetko vyznacene,nestratime sa?da sa tam kupit aj daka mapka?
Odpovedať
nestratíte sa, je to tam pekne viditeľne značené. Mapy sa dajú kúpiť aj tam priamo, ale aj vo ZV ju kúpiš. Pri valaške na námestí v kníhkupectve sme mi teraz kupovali - 125,- podrobná turistická mapa Slovenský raj 1:25 000 - čiže dobre podrobná. Ale to aj tam priamo máš také ako nástenky a tam sú pokreslené trasy. Vyberiete si že pôjdete po modrej, tak sa budete stále držať modrej farby - značky sú na stromoch, na skalách a tak.
Odpovedať
a nevies ktora je taka najkrajsia trasa-teda ktora farba?
Odpovedať
Tam je veľa trás a veľa východiskových miest. Pekné sú trasy aj na juhu aj na severe raja. My sme bývali v Hrabušiciach(sever) a asi 1 km odtiaľ bolo turistické centrum Podlesok odkiaľ sa dá podnikať veľa pekných trás. Mne sa veľmi páčila trasa Podlesok - Suchá Belá (zelená). Trvá to asi tak 2 hodky, ale sú tam perfetné vodopádiky, rebríky, stupačky(no nie tie čo mám v albume, že som sa trochu bála) a keď už budete hore tak dole môžte zísť inou trasou, ale to už bude ľahké dole kopcom. Tou istou sa nemôžete vrátiť, je to jednosmerné (nie všetky sú jednosmerné, ale tam kde sú rebríky tak väčšinou sú). Alebo môžte pokračovať ďalej ako my a túlať sa až do večera, ak budete vládať.
Odpovedať
to znie dobre zunka,takze najprv mame ist do Hrabusician na trasu Podlesok farba zelena. Drahemu sa urcite budu pacit vodopadiky a vsetko zelene. :-)
Odpovedať
bola som akurat maleho ulozit spat,lebo by som osedivela,zloba jedna ;-) zachvilu do prace a tu je taky lejak,brrr tak sa mi nece,ale uz len 2 tyzdne a idem domov,jupiii sa tesim,dufam,ze u nas nebude prsat 8-) lucka daj vediet ako si dopadla u doktora :-) zunka ty by si mi mala napisat mobilne cislo,keby sme sa z drahym predsa len stratili,dala by si instrukcie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, došlo Ti to? Poslala som Ti to hneď ráno.
Odpovedať
sunny :-D , nešli by ste do Hrabušician, ale do Hrabušíc ;-) . To je dedina, vedľa ktorej je turist.centrum Podlesok, no a odtiaľ sa dajú podniknúť viaceré túry na kopce. Ak sa rozhodnete pre Suchú Belú, tak pôjdete po zelenej. A mobil Ti môžem dať ako prvú pomoc ;-) . Ale tam v Hrabušiciach je informačné centrum, kde sú ochotné baby a tie Vám poradia kam môžte ísť a tak. Ale dajte pozor aj na tie jednosmerné trasy. Niektoré sa dajú ísť iba hore - to je aj na mape vyznečené takými šípkami v smere jazdy.
Odpovedať
dakujem zunka x-) musim bezat do prace pa a pekny den ;-)
Odpovedať
monika: prišlo mi to. Ešte som si len malilinký kúsok prečítala, ale je to také pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika aj ja chcem čítať niečo pekné :-) , ak to nieje tajné ;-) . Neviete ako dnes dopadla Lucka? Sunny, želám maličkému, nech sa čím skôr vylieči. Musí to byť veľmi náročné starať sa o choré dieťatko :-S . Ale vidím, že si silná a usilovná a zvládaš to ľavou zadnou - klobúk dole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Iwuš. To čo som Zunke poslala sú svadobné noviny, ktoré som si vytvorila na svadbu. Keď sa budeš vydávať aj Tebe pošlem, neboj ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?