Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
viem,ze nezabetre vela miesta zunka,ale mam zle skusenosti,ked som bola pred rokom doma,som si brala celu sperkovnicku z bizituriou co som si nahromadila za cely rok,velmi pekne kusky,a miju na ceste domov SK do UK ukradli ,plus cisto novu vonavku HUGO BOSS co mi kupil drahy v metre ]-( ;-( som bola taka nahnevana,mali sme v kufri alkohol,kartony cigariet,klobasua oni zoberu zenske vecicicky :-| -paci sa ti moj muz,staci povedat ,poziciam :-D .........nieeeeee je len moj x-)
Odpovedať
požičiaaaaš???? no teda sunny!.........ešte že si sa opravila potom :-D a to je sila, že Vám ukradli tie veci a HUgo boss-mňam
Odpovedať
Profilova fotka
konečne obed. ja si pochutnávam na rezancoch z azijskej reštiky. su mnamky. :-p neviete co je s ivkou??? ci uz býva v novem a nemá tam net? sunny ja by som si tu bižu radšej kupila tam. tu nieje bohvieaký výber aj ked niekedy narazíš na pekné kusky.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, pridala som foto zo svadobnej cesty, tak urobte kukuč, ak chcete.. Sunny, určite si kúp bižu v UK, tam je určite lepší výber.
Odpovedať
monika nestíham už veľmi, ale tá fotka " fúú makačka" bola kde presne v Tatrách robená?
Odpovedať
Profilova fotka
To bolo na Chate pri Zelenom plese.
Odpovedať
Profilova fotka
monika fakt krásne ste tam mali. ;-) krásne fotky, hlavne ten západ slnka. x-) zunka cez víkend idem do ikei nechces niečo kúpiť. Myslím k svadobnej výzdobe. ak by si niečo chcela kludne daj vedieť. ;-)
Odpovedať
tak asi mate pravdu,kupim si bizu tu v UK -monika krasna svadobne cesta,romanticka a dobrodruzna zaroven,aj ja cem :-) -lucka uz je ti lepsie????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny dnes mi je fajn, len to brucho ma pobolieva. Ja sa už neviem dočkať piatku. Nech to už dopadne akokolvek ale už chcem vedieť na com som. toto čakanie je fakt hrozné. ]-( Ja nechápem baby, ktoré sa o bábo snažia aj rok ako to možu vydržať. :-N
Odpovedať
-neboj lucka,pride to ked to ma prist,mne to prislo,ked to nemalo prist :-) asi najvacsi problem je,ze si z partnerom poviete,ze to berete v pohode,a snazilkujete,ale ked sa po par mesiacoch stale nedari,vrta vam v hlave v com je problem.A to su zbytocne stresy. :-| Drzim palceky lucka,a lavne take it easy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem že ak to ma príst tak to príde. len aby som sa čím skor dozvedela či to už prislo. :-D ale hovorím si že tie dva dni už nejak vydržím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bré ranko. dnes znova setrenie po domácnostiach. fuj fuj fuj. :-( a poobede odchádzame na víken do prahy. aj sa tesim aj sa mi nechce. baby fakt, nevydáva sa tento víkend mocarabia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halooo baby kde ste?????
Odpovedať
Profilova fotka
Čau Luci. Mocarabia sa vydáva tento víkend. Idete do Prahy?Jáj, tak to Vám závidím. Prečo sa Ti chce aj nechce?
Odpovedať
Lucka: ano Moca má teraz svadbu, no nejak sa nám neozvala :( a ani Iwka sa neozýva, pôjdem si dobiť kredit a napíšem jej sms-ku Ideš do Prahy? tam aj ja chcem ísť - teda určite tam raz pôjdem. Idete autom? Monika: presne som myslela, že to bude niekde tam na Zelenom plese, lebo v Tatrách mám už skoro všetko schodené a toto mi bolo úplne neznáme. Ale po svadne ideme do Tatier a prvá cesta by mala byť tam, už vlani som tam chcela ísť, ale nakoniec sme išli smer Poľský hrebeň. A pri mori Vám bolo tiež super, pekné zábery a aj ja chcem tvoje brucho 8-( ... x-) Idem pridať nejaké foto do môjho albumu - aj tie šaty čo som si kúpila v PL na prezlečenie. Ináč už mám skoro všetko vybavené a ani to nebolo také strašné........klop klop klop - aby som to nezariekla. Teda ešte nemám svadobné šaty :-D , ale ostatné by ako tak už bolo. Dnes idem pozrieť látku do salónu, či je taká ako som chcela. Kyticu a pierka pre ženícha, starejšieho a aj pre ostatných chlapov mi bude robiť kamoška kvetinárka(jej sestra má svadob.salón a bude mi šiť šaty), perníčky upečie spolužiaková mama z Veľkej Lúky, topánky k svadobným šatým už mám, ešte k popolnočným, kúpila som tyl, ktorý dám na zábradlie pred obec.úrad, mám svietniky a sviečky - ešte ich trochu ozdobiť, oznámenia by mali byť v piatok, alebo pondelok, obrúčky už máme doma(ale nepáčia sa mi), tortu ešte treba objednať, samodržky mám(kupili mi koklegyne na narodky), stužky na fľaše a autá sú kúpené, menovky vytlačené, etikety na fľaše navrhnuté(ešte ich vytlačiť a nalepiť), zhruba vybrané sú aj pesničky a fotky na DVD, alkohol objednaný, ....a ešte na čo som zabudla? Poháre nemám, ale už sa na tom pracuje a čo ešte? a nemám ešte podprdu bez ramienok
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ešte servítky, sponky pre kaderníčku, náhradné pančuchy... Nepísala si ešte výzdobu na Tvoje auto a ostatné autá, kvietky pre družičky /neviem, či sa to u Vás dáva/.. Ešte ak ma niečo napadne, napíšem.
Odpovedať
servítky: no tak to je trochu problém - všeade je buď taká úúúplne tamá zelená, alebo taká eé svetlo zelená, ale nie taká ako by som chcela. No ak nijaká iná nebude, tak bude dobrá aj táto. Na autá ozdoby budem mať tiež z toho salónu odkiaľ šaty a kyticu a kvietky pre družičky budú tiež odtiaľ. Nahradné pančuchy? to nemám a ani nebudem mať asi. A u kaderníčky som nebola ešte na skúšku, takže neviem čo všetko mi nakáže zohnať.
Odpovedať
Profilova fotka
Je veľmi ťažko všetko zladiť do jedného odtieňa farby. To sa Ti ani nikdy nepodarí. Z toho si vôbec nerob starosti. Možno by to bolo pekné, keby servítky boli v tmavšej farbe. A čo sa týka Tatier - cesta na Biele a Zelené pleso je krásna - odporúčam.
Odpovedať
Cafte babule,zunka videla som satocky,oboje su krasne,ale na tebe sa mi velmi pacia oranzove,uplne ta rozziarili,hnede su dost tmave,ale tiez peknucke :-) Monika tak teraz sa ti uz zqacina manzelsky stereotyp, :-D takze zachvili mame zunku a sintiu,a potom uz len iwus a zasa ja :-D Dnes moj drahy chce ist na Beer festival,a ja tk necem,uz sa slubil bratovi a jeho priatelke,ale zajtra mame svadbu a ja som chcela byt vyspata.A poznam si muza,skor ako 12 ho domov nedostanem 8-(
Odpovedať
Sunny: ešte keď budem opálená, tak to bude vyzerať trošku lepšie. Idem pridať foto našej " obývačky" a "kuchyne" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ale beer festival musí byť supiš!! To sa musíš premôcť :-D ! Že stereotyp? To čo je? Zatiaľ ešte k tomu nedošlo. Vkuse k nám totižto chodia nejaké návštevy a obzerajú. To sa asi nikdy neskončí.. A najhoršie na tom je, že musíme mať stále tip-top poupratované, lebo keď príde návšteva prvý-krát, všetko dopodrobna vyobzerá.. Zunka, kuchyňa je bohovská :-D . Fúú, máte ešte, čo robiť.. Chcete to stihnúť do svadby? Aj nás ešte stále čaká tá jedna izba - ale akosi sa do nej nie a nie pustiť..
Odpovedať
Do svadby sa to určite nestihne. Kuchyňa je už vyrobená, len ešte ju nie je kam dať. V piatok možno kúpime dlaždice a plávajúcu - možno.
Odpovedať
zunka tak kuchyna bude fakt supisna :-) urcite sa nevies dockat kedy bude hotova no mi sme to napriklad nestihli,prisiel maly na svet a ostali nam 3 nedoroben izby :-( horna kupelna potrebuje uz len trochu do finishu,dokoncit spodok obkjladaciek a dlazbu v rohoch.Ale spodna kupelna potrebuje kompletnu rekonstrukciu-chceme sprchovy kut,novy zachod a malinke umyvadlo.No a prave robime zo studia dalsiu izbu,cize muz tam vysekaval okno.ked bude ta izba hotova,chceme ju dat do prenajmu na kratky cas a zarobit daky cash :-)
Odpovedať
a keď pôjdete na SK, tak si necháte aj ten dom v UK?
Odpovedať
zunka nie,to by sme isli bez koruny :-D platime vysoky uver ,a ked sa preda uz mame daco splatene,tak mozno kupime polku domu ;-)
Odpovedať
ahá, igen, už hápem
Odpovedať
ale nehápem prečo tu nikto nie je =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ahojte :-) . Joj, keby ste vedeli ako veľmi mi chýbate :-( . Teraz som u našich na návšteve, tak využijem aj internet ;-) . No ako sa máte? Čo je tu nové? Ja sa mám fajn, od soboty bývame v novom, zatiaľ si veľmi pochvaľujem. No nejak mi to ešte nedochádza :-D , lebo ešte čakáme na plyn, tak ani nevarím :-) . Jeden deň papáme u našich, druhý u svokrovcoch a takto dookola. Od nedele máme nonstop návštevy, tak padáme do postele od únavy =-) . Dnes sa nám nikto neozval zatiaľ, tak si užijeme večer vo dvojici x-) . V sobotu ideme na svadbu, tak sa teším, jaj 8-) . Niekedy sem prídem, keď tu budete a rada by som usporiadala nejakú kolaudáciu ;-) . Dúfam, že budúci týždeň budem chodiť opatrovať poobede, aby som sem ráno nakukla :-) . Tak sa majte krásne a držkajte sa. Lucka, ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tie oranžové šaty sú nádherné. Páčia sa mi viac ako hnedé ;-) . Dúfam, že si už spokojná :-) . Fúú, Tebe sa tiež riadne blíži svadbička. Ale vidím, že pomaličky finišuješ ;-) . Idem urobiť nejaké palacinky, zoberiem aj domkov na večeru :-p :-D
Odpovedať
Iwka: ja som myslela, že Ti už dens idem písať sms-ku, že čo sa deje. Ale som rada, že je všetko OK a si šťastná :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?