Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

ja už padám domov-ahoj
8. aug 2006 o 13:53  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 dakujeeeem. zase som o niečo mudrejšia. Ahoj emoticon
8. aug 2006 o 14:11  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Ahojte emoticon ,
tak zapojím sa do hlasovania emoticon , Zunka mne sa najviac páči oznamko to posledné, bez lístkov, s tými bublinkami, či čo to tam je emoticon .
Sunny, šaty podľa mňa viac tie čierne, tie sú krásne emoticon .

Ide ma šľak trafiť. Dnes sme mali začať maľovať už o druhej, keď príde drahý z roboty a o pol tretej mi volal, že mu praskla na aute benzínová trubica, že to musí opraviť, lebo vyteká benzín. Do... emoticon emoticon emoticon . Tak jeden krásny deň je za nami a nič nieje hotové emoticon emoticon emoticon
8. aug 2006 o 15:54  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

iwka: na také dni sa priprav, vždy sa niečo poserká emoticon emoticon
8. aug 2006 o 17:03  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Luci: aj svadobní ocovia by mali mať nejaké väčšie pierko? Alebo iba starejší a ženích?
9. aug 2006 o 07:53  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 zunka jasne,ze aj svadobny otcovia,aspon viem ,ze na segrinej svadbe mali emoticon
iwka-tajze to podla hlasovania vyhravaju cierne emoticon ale predsa len lepsie sa bude hodnotit,ked si ich obleciem emoticon
-ciernimi dnami sa netrap,ako prisli tak aj odidu,len nas sa uz drzia od minulych vianoc emoticon emoticon
9. aug 2006 o 08:47  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 babule kde ste vsetki dnes???? emoticon
9. aug 2006 o 09:10  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

ja som tu aj nie som tu emoticon
9. aug 2006 o 09:11  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 zunka ved prave emoticon taka stalica a co to dnes dorabas emoticon a co lucka a iwuskaaa?
9. aug 2006 o 09:13  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

tak neviem, kde tie baby sú. Iwka buď maľuje alebo opatruje. A Lucka nieviem - možno sa dostavila ranná nevoľnosť emoticon , alebo sa rozhodla, že ide otestovať novú kuchyňu a niečo fajné doma vyvára.
9. aug 2006 o 09:21  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 no tak ak su to tie ranne nevolnosti -to sa ospravedlnuje emoticon
-ja dnes nevarim,mame to co bolo vcera,a kto nechce,moze mat chleba z maslo,alebo bez masla emoticon
-idem dnes drobca vazit,som zvedava kolko nam zas pribral,prasiatko, emoticon musim ho pochvalit posledne 3 dni bol dobry aj cez den aj cez noc emoticon asi zaberaju kvapky od doktorky,ktore su na ekzemou pokozku,ale urobia diatatko trosku omamene [nieco podobne,dizzy v ang.]tak odychujem,lebo zachvilu ich dobere emoticon emoticon
9. aug 2006 o 09:34  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

sunny: s mangelom rozprávate iba po anglicky? on po slov. nevie? Niekedy Ti neujdu aj slovenské slová a on potom nechápe čo hovoríš? Malý sa bude učiť aj to aj to?
9. aug 2006 o 09:39  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 -fuuu zunka tolko otazok emoticon
-z manzelom sa rozpravame len po anglicky,i ked rad by sa naucil plynule po slovensky,ale zatial vie zopar slovicok a fraz-ako:co si kupila?ako bolo v robotke?vela husiii...milujem ta zlatko.... a slovicka ako pohar,flasa,maso,pocitac,/a vie naratat aj do desat emoticon tak som nanho hrda emoticon
-manzel chce aby som sa s drobcom rozpravala len po slovensky,ale to sa neda,ked je tam on tak len po anglicky,a ked som s malym sama,snazim sa po slovensky,ale aj to si musim potukat po hlave,lebo stale na nho melem po anglicky,takze tak-chceme aby vedel oba jazyky,plus nijaky novy v skole emoticon
-moja segra na syna hovori asi 95%anglicky,co ma trochu mrzi,ma 3 roky a zo slovencini vie len starka,kaka,starky,boli [ako ked ho daco bolii] mozno sa sam chyti ked bude vacsi-neviem emoticon
9. aug 2006 o 09:48  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

tak ty na svojho malého len pekne po slovensky - anglinu sa naučí potom asi ľahšie ako slovenčinu. Alebo nie?
A keď si tak v hlave niečo premietaš, alebo na niečo myslíš, tak si to hovoríš po slovenksy?
9. aug 2006 o 10:03  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 niekedy premyslam uz po anglicky,ale vacsinou stale po slovensky emoticon aj ked ,niekedy ked sa rozpravam zo segrou po slov.zabudam niektore slovicka emoticon o gramatike ani nehovorim,vobec o nej nerozmyslam emoticon
-takze zunka vy uz snazilkujete? emoticon
9. aug 2006 o 10:21  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

nie
9. aug 2006 o 10:40  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahojte emoticon ,
tak ja opatrujem, ale teraz malý spinká, tak sa vytešujem tu emoticon . Včera sme stihli namaľovať aspoň jednu vrstvu a som veľmi spokojná s odtieňmi farieb emoticon . Vybrali sme si žltú a oranžovú do obyvko-spálne a dnes ideme ešte kuchyňu, jedna stena bude žltá a ostatné zelené emoticon .

Zunka, pre svadobných otcov jednoznačne väčšie pierka, napr. môže byť aj gerberka, alebo nejaká ružička pekne ozdobená. Jedna kamoška mala dokonca pre svadobných otcov kaly. A myslím, že aj starejšiemu sa dáva väčšie pierko, Janka mala napr. pre neho pierko z bielej gerbery emoticon .

Sunny, neboj odídu emoticon tie čierne dni aj Tebe. A prečo od Vianoc? emoticon
Lucka neviem kde je emoticon
9. aug 2006 o 13:36  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 tak babulkydnes som sa neozvala /ale nemozu za to ranné nevolnosti emoticon / lebo som bola v Polsku. Rozhodla som sa až večer a som rada že som tam bola. Nakupila som si super veci.
ivka tak takých dní bude ešte spústu. Vždy ked si nečo naplánuješ sa niečo pos..e. emoticon
9. aug 2006 o 17:57  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 tak babule hodnote-uz som pridala fotky do albumu,samozrejme to bude potom aj peknym ucesom a make upom a dakou dobrou podprsenkou emoticon
9. aug 2006 o 22:30  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

sunny: keď ty vyzeráš dobre na všetkých. Máš pekné stehná, tak ich môžeš kľudne ukázať na svet aj v tých zo stužkovej. Tie prvé sú lepšie bez ramienok a fialové sú tiež dobré. Tak sa neviem. Počkaj idem ešte kuknúť v ktorých si najštíhlejšia(mať ja takú postavu po pôrode emoticon )
10. aug 2006 o 06:18  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

sunny: takže v tých stužkových sa mi zdáš ako laňka štíhla. Ale aj tie prvé keď sú dole ramienka sú veľmi pekné, no a tie fialové majú pekný vrch - no tak si teraz vyber emoticon
10. aug 2006 o 06:20  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 11. júna 2005
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lilly
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Košice-okolie.
    okres Košice-okolie
 sunny tie prve saty sa mi na tebe pacia najviac a lepsie su bez ramienok. emoticon
10. aug 2006 o 08:02  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

lilly: ty si sem ako zablúdila? emoticon

Lucka a dnes robíš? alebo dospávaš? a čo si si kúpila?
10. aug 2006 o 09:17  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 babule dnes robím ale doslova. emoticon Keby ste vedeli čo sa tu deje. Sociálna postovna nám dala zoznamy všetkých dochodcov. Je ich okolo 2400. Cize na jedného prac. pripadá tak 240 ludí. A my ich máme všetkých navštívit a prepočítať či im nevyjde dávka. emoticon A to všetko do konca mesiaca. To je snad sen. Ako sa to dá stihnuť!? emoticon to tu budem tahať nocné. A to mám tých ludí rozhádzaným po roznych dedinách. No prosto sila. Ešte teraz sa s toho spamätávam. emoticon
10. aug 2006 o 09:27  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 sunny tak ja som za č. 1 bez ranienok. Si kočica.

zunka mne sa páči asi najviec to predposledné ale keby si to orámovala tými akoby bublinkami.
10. aug 2006 o 09:31  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Lucka: tak len makaj...a neboj zvládneš to...dôchodcovia Ti zabalia vajíčka, kozací domáci syr, tlačenku alebo nejaký vyšívaný obrúsok dostaneš emoticon .

k oznámenia: no tak to idem dať do bubliniek. Kamoška sa trochu čudovala, že je to také nesvadobné - no ja tam nechcem žiadne srdiečka, holúbkov a pusinky.
10. aug 2006 o 09:35  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 jee dakujem babule,mne sa tiez pacia vsetky,a ze stihla emoticon ja som bola vzdy taka baculka,taka velka postavou,ale uz to berem v pohode,a ty si ma potesila , emoticon co sa tyka siat,manzel je jednoznacne za fialove,ja asi tiez,a cierne pojdu na svadbu na SK predsa len tam bude viac dedkov a babiek emoticon a tiez na SK by ma asi zniesli pod ciernu zem ak pojdem v minisatach-boze ta vidata a z dietatom a hole cecky hole nohy uuu ooo emoticon emoticon
lucka nezavidim,bude sa musiet stat s teba vcielka maja usilovna emoticon mala rada-rob len tolko kolko zvladnes emoticon
10. aug 2006 o 09:36  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

sunny: tak na svadbu tam v UK si daj fialové a potom na Sintiinu si daj tie prvé bez ramienok
10. aug 2006 o 09:46  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilly
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lilly
    okres Košice-okolie
 zunka, som ta tu uvidela, a v cice si nebola, tak som sem nakukla.. emoticon Tak ze reku vyjadrim uz svoj nazor na sunnine satocky.. emoticon
10. aug 2006 o 09:49  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 presne tak to idem zunka urobit emoticon teda ak sa daco do toho nepripletie [do konca augusta este mozem nabrat 20kg emoticon ] dakujem vam za hodnotenia emoticon
zunka ty mas aj vykraucanku v kroji?
a ake mas popolnocne saty?mas ich v albume ?idem kuknut....
10. aug 2006 o 09:50  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš