Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ja už padám domov-ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem. zase som o niečo mudrejšia. Ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , tak zapojím sa do hlasovania ;-) , Zunka mne sa najviac páči oznamko to posledné, bez lístkov, s tými bublinkami, či čo to tam je :-D . Sunny, šaty podľa mňa viac tie čierne, tie sú krásne :-) . Ide ma šľak trafiť. Dnes sme mali začať maľovať už o druhej, keď príde drahý z roboty a o pol tretej mi volal, že mu praskla na aute benzínová trubica, že to musí opraviť, lebo vyteká benzín. Do... ]-( ]-( ]-( . Tak jeden krásny deň je za nami a nič nieje hotové ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
iwka: na také dni sa priprav, vždy sa niečo poserká :-| 8-(
Odpovedať
Luci: aj svadobní ocovia by mali mať nejaké väčšie pierko? Alebo iba starejší a ženích?
Odpovedať
zunka jasne,ze aj svadobny otcovia,aspon viem ,ze na segrinej svadbe mali ;-) iwka-tajze to podla hlasovania vyhravaju cierne ;-) ale predsa len lepsie sa bude hodnotit,ked si ich obleciem x-) -ciernimi dnami sa netrap,ako prisli tak aj odidu,len nas sa uz drzia od minulych vianoc :-S :-D
Odpovedať
babule kde ste vsetki dnes???? =-)
Odpovedať
ja som tu aj nie som tu 8-(
Odpovedať
zunka ved prave :-D taka stalica a co to dnes dorabas :-D a co lucka a iwuskaaa?
Odpovedať
tak neviem, kde tie baby sú. Iwka buď maľuje alebo opatruje. A Lucka nieviem - možno sa dostavila ranná nevoľnosť x-) , alebo sa rozhodla, že ide otestovať novú kuchyňu a niečo fajné doma vyvára.
Odpovedať
no tak ak su to tie ranne nevolnosti -to sa ospravedlnuje :-) -ja dnes nevarim,mame to co bolo vcera,a kto nechce,moze mat chleba z maslo,alebo bez masla :-D -idem dnes drobca vazit,som zvedava kolko nam zas pribral,prasiatko, x-) musim ho pochvalit posledne 3 dni bol dobry aj cez den aj cez noc :-) asi zaberaju kvapky od doktorky,ktore su na ekzemou pokozku,ale urobia diatatko trosku omamene [nieco podobne,dizzy v ang.]tak odychujem,lebo zachvilu ich dobere :-D 8-)
Odpovedať
sunny: s mangelom rozprávate iba po anglicky? on po slov. nevie? Niekedy Ti neujdu aj slovenské slová a on potom nechápe čo hovoríš? Malý sa bude učiť aj to aj to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
-fuuu zunka tolko otazok 8-) -z manzelom sa rozpravame len po anglicky,i ked rad by sa naucil plynule po slovensky,ale zatial vie zopar slovicok a fraz-ako:co si kupila?ako bolo v robotke?vela husiii...milujem ta zlatko.... a slovicka ako pohar,flasa,maso,pocitac,/a vie naratat aj do desat :-) tak som nanho hrda ;-) -manzel chce aby som sa s drobcom rozpravala len po slovensky,ale to sa neda,ked je tam on tak len po anglicky,a ked som s malym sama,snazim sa po slovensky,ale aj to si musim potukat po hlave,lebo stale na nho melem po anglicky,takze tak-chceme aby vedel oba jazyky,plus nijaky novy v skole x-) -moja segra na syna hovori asi 95%anglicky,co ma trochu mrzi,ma 3 roky a zo slovencini vie len starka,kaka,starky,boli [ako ked ho daco bolii] mozno sa sam chyti ked bude vacsi-neviem :-|
Odpovedať
tak ty na svojho malého len pekne po slovensky - anglinu sa naučí potom asi ľahšie ako slovenčinu. Alebo nie? A keď si tak v hlave niečo premietaš, alebo na niečo myslíš, tak si to hovoríš po slovenksy?
Odpovedať
niekedy premyslam uz po anglicky,ale vacsinou stale po slovensky :-) aj ked ,niekedy ked sa rozpravam zo segrou po slov.zabudam niektore slovicka :-o o gramatike ani nehovorim,vobec o nej nerozmyslam :-| -takze zunka vy uz snazilkujete? ;-)
Odpovedať
nie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , tak ja opatrujem, ale teraz malý spinká, tak sa vytešujem tu :-) . Včera sme stihli namaľovať aspoň jednu vrstvu a som veľmi spokojná s odtieňmi farieb x-) . Vybrali sme si žltú a oranžovú do obyvko-spálne a dnes ideme ešte kuchyňu, jedna stena bude žltá a ostatné zelené :-) . Zunka, pre svadobných otcov jednoznačne väčšie pierka, napr. môže byť aj gerberka, alebo nejaká ružička pekne ozdobená. Jedna kamoška mala dokonca pre svadobných otcov kaly. A myslím, že aj starejšiemu sa dáva väčšie pierko, Janka mala napr. pre neho pierko z bielej gerbery :-) . Sunny, neboj odídu ;-) tie čierne dni aj Tebe. A prečo od Vianoc? :-S Lucka neviem kde je =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak babulkydnes som sa neozvala /ale nemozu za to ranné nevolnosti :-D / lebo som bola v Polsku. Rozhodla som sa až večer a som rada že som tam bola. Nakupila som si super veci. ivka tak takých dní bude ešte spústu. Vždy ked si nečo naplánuješ sa niečo pos..e. :-D
Odpovedať
tak babule hodnote-uz som pridala fotky do albumu,samozrejme to bude potom aj peknym ucesom a make upom a dakou dobrou podprsenkou :-D
Odpovedať
sunny: keď ty vyzeráš dobre na všetkých. Máš pekné stehná, tak ich môžeš kľudne ukázať na svet aj v tých zo stužkovej. Tie prvé sú lepšie bez ramienok a fialové sú tiež dobré. Tak sa neviem. Počkaj idem ešte kuknúť v ktorých si najštíhlejšia(mať ja takú postavu po pôrode :-( )
Odpovedať
sunny: takže v tých stužkových sa mi zdáš ako laňka štíhla. Ale aj tie prvé keď sú dole ramienka sú veľmi pekné, no a tie fialové majú pekný vrch - no tak si teraz vyber :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tie prve saty sa mi na tebe pacia najviac a lepsie su bez ramienok. ;-)
Odpovedať
lilly: ty si sem ako zablúdila? ;-) Lucka a dnes robíš? alebo dospávaš? a čo si si kúpila?
Odpovedať
Profilova fotka
babule dnes robím ale doslova. ]-( Keby ste vedeli čo sa tu deje. Sociálna postovna nám dala zoznamy všetkých dochodcov. Je ich okolo 2400. Cize na jedného prac. pripadá tak 240 ludí. A my ich máme všetkých navštívit a prepočítať či im nevyjde dávka. ]-( A to všetko do konca mesiaca. To je snad sen. Ako sa to dá stihnuť!? ]-( to tu budem tahať nocné. A to mám tých ludí rozhádzaným po roznych dedinách. No prosto sila. Ešte teraz sa s toho spamätávam. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak ja som za č. 1 bez ranienok. Si kočica. zunka mne sa páči asi najviec to predposledné ale keby si to orámovala tými akoby bublinkami.
Odpovedať
Lucka: tak len makaj...a neboj zvládneš to...dôchodcovia Ti zabalia vajíčka, kozací domáci syr, tlačenku alebo nejaký vyšívaný obrúsok dostaneš x-) . k oznámenia: no tak to idem dať do bubliniek. Kamoška sa trochu čudovala, že je to také nesvadobné - no ja tam nechcem žiadne srdiečka, holúbkov a pusinky.
Odpovedať
jee dakujem babule,mne sa tiez pacia vsetky,a ze stihla :-D ja som bola vzdy taka baculka,taka velka postavou,ale uz to berem v pohode,a ty si ma potesila , x-) co sa tyka siat,manzel je jednoznacne za fialove,ja asi tiez,a cierne pojdu na svadbu na SK predsa len tam bude viac dedkov a babiek :-D a tiez na SK by ma asi zniesli pod ciernu zem ak pojdem v minisatach-boze ta vidata a z dietatom a hole cecky hole nohy uuu ooo :-D 8-) lucka nezavidim,bude sa musiet stat s teba vcielka maja usilovna ;-) mala rada-rob len tolko kolko zvladnes ;-)
Odpovedať
sunny: tak na svadbu tam v UK si daj fialové a potom na Sintiinu si daj tie prvé bez ramienok
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, som ta tu uvidela, a v cice si nebola, tak som sem nakukla.. :-D Tak ze reku vyjadrim uz svoj nazor na sunnine satocky.. :-D
Odpovedať
presne tak to idem zunka urobit :-) teda ak sa daco do toho nepripletie [do konca augusta este mozem nabrat 20kg :-D ] dakujem vam za hodnotenia ;-) zunka ty mas aj vykraucanku v kroji? a ake mas popolnocne saty?mas ich v albume ?idem kuknut....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?