Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Lucka: tak večer čakáme podrobnú správu o torte a koláčoch!!!! :-D OK?
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, tak ja idem :-) . Idem raňajkovať, okúpať sa a potom do práce :-) . Ahojte a nepretrhnite sa tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK. všetko vyzistím. Baby myslíte že dnes bude tak teplo aby sme mali v kancli nad 29 stupňov. Vtedy by nás pustili o pol druhej. Inak tu zhnijem do pol 5. ]-(
Odpovedať
Lucka: dnes budeš asi hniť v robote :-( . Asi teplo velmi nebude.....a akurát, keď robia tú kuchyňu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je fakt ako nasvál. ]-( ja snád od zvedavosti puknem. :-D joooj tak sa teším na tu kuchynu. x-)
Odpovedať
a máš tam jedného majstra alebo viacerých? aj majo je doma?
Odpovedať
Profilova fotka
majo je doma. A to príde montovať firma. takže neviem kolkí budú ale dúfam že to dnes stihnú. Aj ked sme včera zistili že nám zabudli vyrobiť jednu poličku pod skrinku a namiesto 3 svietidiel dodali 2. a tiež nám nevyrobili sokle. takže to budú musieť prísť ešte dorábať. Ved načo by som ja mala niečo na prvý krát v poriadku? 8-( :-D zunka dnes už nepracuješ?
Odpovedať
aj pracujem aj nie - teda mala by som čo, ale sa mi nechce :-D No dám si nachvíľu pauzi od PC a potom neskôr sm znova prídem
Odpovedať
Profilova fotka
jasné ale len na chvílinku. A potom rýchlo sem naspäť. lebo lucka dnes nepracuje. teda pracuje ale až poobede. :-D
Odpovedať
Lucka ešte ma napadlo: kde sa presťahovala ten taliansky obchod s lacnejšími látkami? Predtým bol Pri nákladnej stanici a teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ani netuším. Ja látky nekupujem. :-N
Odpovedať
tak kto to spomínal? asi Monika alebo Iwka? baby kto viete napíšte
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslím že to bola ivka.
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes to tu riadne flákate. ]-( necháte ma tu samúúú 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer x-) , viem, je trošku neskoro, ale nechce sa mi buvkať a to ráno idem opatrovať hneď z rána 8-( . Takže budem mať absenciu ]-( . Lucka, tak ako dopadla montáž kuchyne? Som zvedavá, ale ja som taká :-D . Zunka, ten obchod s lacnými látkami je za Technickou univerzitou, keď vystúpiš z busu na stanici vo ZV, nepôjdeš smerom do mesta, ale smer Západ. Je to taká veliká unimobunka. To nájdeš, je tam veľký nápis "KAPEX" ;-) . Ja sa tam tiež chystám, ale kedy to neviem :-| . Dnes som videla Jankine fotky od Gabiky, no baby...poviem Vám, niečo nádherné :-) . Ale to sa dalo čakať. Niekedy stiahnem Janku ku mne, možno zajtra poobede a nech ich sem pridá x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, myslim, ze ten obchod co spominate s Iwuskou, uz tam nie je , je prestahovany za Danovym uradom smerom k policajtom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja mam kuchyňúúúúúúúúúúúúúúú. x-) Sice mi zabudli akosi vyrobiť sokle a jednu poličku a dvierka na skrinku /ktorú možno nechám tak a nedám tam dvierka/ ale tá kuchyňa je super. Je prese taká aku som chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, supeer, teším sa s Tebou. A teraz sa môžeš realizovať vo svojej kuchynke :-D . Kape, ale ja viem, že Kapex sídli momentálne za TU, tak neviem. Alebo žeby sa stihli presťahovať :-S ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby asi ma zabijete ale ja som uplne zabudla vyzistiť tie veci okolo torty a koláčov. Taká som bola unesená s tej kuchyne až som na to zabudla. :-N Dnes to určite napravím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka teraz sa možem realizovať akurát tak v upratovaní. 8-( janke odkáž že nech rýchlo pridá fotky lebo sa neviem dočkať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ]-( , nič nemáš na pamäti :-D :-D :-D No dnes skúsim Janke zavolať, že ak má čas, nech sa ku mne dostaví :-N . A Zunka dnes nieje v práci, ale má kopec roboty? Ani dobré ráno nám nezaželala ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka hambím sa. |-| určite sa nad sebou zamyslím. :-D veru zunka to v poslednej dobe dosť fláka. a normálne začala pracovať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Noo Lucka, som rada :-D :-D :-D . Zunka možno stresuje svadbou, tak nás radšej nečíta :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že zunka nie je typ čo by pre svadbu stresoval. :-D ivka a ty kedy ideš makať?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja už makám :-) . Malý je zlatý, tak sedíme tu spolu pri PC. Ale o cvhíľu ideme na prechádzku :-) . No Lucka, nevieme čo môže zo Zunky vystať :-D . Ináč Lucka, nevieš, či sa náhodou nebudú konať nejaké zmeny u Vás? Také že by ma chceli prijať :-D . Myslím, že nie som jediná čakateľka, ale čo ja viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak o zmenách neviem. ale človek nikdy nevie. :-) fuuu tak to je dobrá práca. akú aj ja ceeem. ty sa možeš aj prejsť, ja tu musím čučať za PC. a dnes nemám čo robiť lebo som si všetko spravila včera všetko porobila kedže som tu bola do pol 5.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, Lucka nesťažujem sa :-) . Ale vidíš, Tebe je tiež dobre, keď máš všetko hotové. Vyber sa aj Ty na prechádzku :-D . Tak Ťa tu nechávam samú. Idem ja teda tatata x-) . Paaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pekne poprechádzajte a nebud dlho. :-D Lebo ako vieš sa tu dosť nudííím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, Kapex sa určite za TU. Predtým bol pri Zlaťáku, teraz sa tie baby rozdelili na dve firmy. Jedna je za TU a druhá je v meste. Lucka, čo ideš dnes dobrého variť?
Odpovedať
Profilova fotka
monika nič. Ešte nemám zapojené spotrebiče. takže na to varenie si taký týždeň ešte počkám. :-D A čo ty už si aspon z časti zbalená?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?