Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja baby zdrhám na dalšie nákupy. Papa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a teraz tu už nikto nebude, keď mne začal ísť net ]-( . V kuse sa mi serká :-D . Ináč, aj Janka sa chcela povyzvedať na ďalšie stretko, ale nestihla. Tak to máme zorganizovať a dať jej vedieť ;-) . Mocarabia niečo spomínala, že sa jej dá 14. 8., hmm, čo Vy na to? Alebo sa mi ten dátum marí? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnačka Sunny, zober aj drobca ;-) , možno sa Lucke prilepí :-D . Lucka, aké ďalšie nákupy? Aj nám niečo kúp ]-(
Odpovedať
BABY akurat som sa dozvedela od svojho manzela,ze co ideme na svadbu koncom augusta bude riadna poshy wedding :-) -zeni sa jeho kamarat a dosil minuli 36 000 libier [libra-55,-sk] :-o -tu je normalna cena za svadbu vsetko od 10 000-do .........libie rale dost je to,za jednu noc-ani by ma nenapadlo tolko penazi dat do toho,ale aspon si to uzijem-cokoladova fontana,nejaka huslova skupina pri dverach :-D a moj mangel z gitarou a bude hrat romanticke flamenco,no a bufet ako udeny losos ,ryby,krevety -brrr to teda ja nemusim,mne by stacili jahody zo slahackou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, jááj, či Vám závidím. Samé dobroty, čo si vypísala :-p . Fúú, ale pekne investoval do svadby =-) :-) . Tak Ty ideš aj na UK svadbu aj na SK svadbu, čoo? Sa Ti žije :-D . A zrejme aj s manželom ideš na SK svadbu...som zvedavá, čo bude vravieť na naše zvyky :-)
Odpovedať
jasne ze aj z manzelom iwus,aj ja som zvedava ako zvladne do rana pit borovicku :-D 8-( tiez sa tesim na obe svadby,prvu v uk -segra bude pri malom cely den,celu noc a na svadbe na SK budu z drobcom moji rodicia,tak si uzijeme :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj, tak si užijete slobody, čoo? :-D Fúha, borovičku :-N , Tvoj ju má v obľube? :-p Lucka, prosím Ťa, čo ste tak dlho vyberali v u Lakotu v DT - Baums? Som Vás špehovala :-D
Odpovedať
iwus borovicku ani nie,ale ma rad slivovicu zo spritom,ale ja mam rada borovicku,sintia by ti mohla popisat sme sa jej popili za mladi :-D volalo sa to buchany-do poldecaka si dala 0,2 borovicky,doplnila spritom a zakryla rukou,buchla pohar o stol a vypila na ex-hmmmm :-p vyskusajte ;-) vy mate daky oblubeny alko napoj?ja teraz len max.vinovy strik,alebo vodku z kolou,ale dakedy som zboznovala tequilu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky. Ako vidím nezaháľate a usilovne píšete - až tak, že nestíham čítať :-D . Ja som ako vždy v plnom pracovnom nasadení, ale samozrejme, že na Vás myslím. Ja už rátam dni do dovolenky, v sobotu večer odchádzame :-). Ale ešte dovtedy mám čo robiť. Ešte nemám vypraté, požehlené a o balení ani nehovorím.. No ale voľajako to už zvládnem. Čavino
Odpovedať
monika a kam idete na dovcu? 8-)
Odpovedať
Lucka: dáš mi kontakt na tvoju cukrárku? Urobí mi podľa obrázku tortu akú chcem? Koľko stála vaša?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka cukrárka ako ty si ide dať piect tortu??? :-. :-D Jasné dám ti ho. ale poslen ti ho vecer lebo tu ho nemám. Stačí?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka, no toto. takto ma špehovať. :-D Kupovali sme zásuvky a vypínače. no a ja som si kupovala nejaké veci do kuchyne ako napr. haluškár. Baby to vám poviem to sú iné položky. Nakupila som si pár /fakt pár/ vecí do kuchyni a 2000 Sk je fuč. to mi bude treba dalších 10 000 na zariadenie kuchyne. Hruuuza. ]-( monika ahoooj. tak ti uprimne závidím tu dovolenku ale zároven ti ju prajem, po takom pracovnom nasadení.
Odpovedať
Lucka a to bola pani z DT? urobí mi podľa obrázku takú ako chcem? Koľko stála?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj zabidla som ti odpovedať. Ano urobí ti ju podla obrázku. a tá moja stála myslím do 700 Sk a bola 3-poschodová.
Odpovedať
Lucka: asi som náročná, ale koľko cm bola asi vysoká. Zober si pravítko a tak približne skús
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, neboj sa, keď sa jedná o dovolenku, všetko to rýchlo postíhaš ;-) . Jááj, či Ti závidím. Ja budem dovolenkovať v novom byte :-D . Lucka, ja mám všetko pod palcom :-D , aj Teba :-D . No ja viem, aké je to všetko drahé, ja som si to postupne všetko kupovala, asi od 18-tky, tak už mi toho veľa netreba. Teda aspoň dúfam :-) . A keby ste sa vybrali jeden deň do IKEI, tam by si to všetko nakúpila za lacný peniaz. Vo štvrtok bol brat, tak mi ešte čo to pokúpil a fakt sa to tu veľmi neoplatí. Napr. 5dielna sada (naberačka, obracačka...neviem čo ešte tam je), ma vyšla na 249,- sk. Zunka, aj dnes máš veľa roboty? :-S Sunny, ja keď pijem, tak fernet s tonicom najčastejšie. Alebo becherovka s tonicom. Víno nemusím, bolieva ma hlava od toho :-( . A keď sú Vianoce, tak zvykne bechcerovka+ríbezľový džús...tak vianočne to vonia :-p
Odpovedať
dne nemám ani tak roboty, ale robím menovky a také nejaké veci, hladám cukrárku,...
Odpovedať
Profilova fotka
zunka a kde v robote zoženiem pravítko, nevieš? :-D Večer ti to napíšem aj s tým kontaktom. ;-) Ak teda vydržíš do večera. ivka ta to máš super. Mna takéto niečo nenapadlo, tak to musím kupovať všetko teraz. ]-( Ja by som z ikei chcela to vlnité zrkadlo. Dúfam že zoženiem niekoho kto tam bude mať cestu.
Odpovedať
nemáš pravítko? no teda! ]-( - ja mám 3 na stole, pošlem Ti poštou a zmazala si fotku torty z albumu,nemôžeš ju ešte na chvíľu pridať späť?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak na to mám zálusk aj ja :-) . Brat mi ho odmietol kúpiť, že má malé auto a nezmestí sa mu ]-( . Lucka, tá pani pečie aj koláče? Blbá otázka, ale možno sa fakt venuje len tortám 8-)
Odpovedať
jeeee babule ja tak potrebujem spat 8-( isla som do postele 22.20 a maly za zacal budit 22.40 -celu noc,po 20 minutach,niekedy vydrzal spat celu hodinu,no hroza,skrabal sa chudak,valal po celej postielke,teraz je cely cerveny a ma take zvlastne cervene kryhy okolo oci co ho asi tiz svrbi,no ja uz neviem co mam s nim robit,v noci som uz bola zufala tak som ho nechala revat kym zaspi,....... ;-( este k tomu ako som vstala ma boli hrozne chrbat a to mam ist do roboty.....ja neviem,asi idem maleho zobrat k doktorovi,ale uz teraz viem,ze mi len da inu masticku :-| asio si dnes zoberem volno...... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, aj ja si myslím, že by si mala ísť k dr. Predsa Ti možno povie viac ;-) . A voľno sa Ti dá zobrať?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka veru nemám. :-D a fotku tej torty mám len doma. to je hrúza so mnou čo? :-N ivka ano pečie aj koláciky a velmi dobré a tiež super vyzeraju. sunny bré ránko. ;-)
Odpovedať
Lucka: tak si zober pol dňa dovolenku a utekaj na stožok. Mali ste aj koláče od nej? nemáš ich na foto?
Odpovedať
jaj ja neviem,maly vyzera teraz ok,dokonca sa smeja a kuka telku,ale je cervenkasty,tak sa skusim objednat,do roboty asi pojdem[volno ci sa mi da zobrat?ako rodic mam na to pravo]uvidim co poviem doktor,a tie 4 hodiny v praci dako vydrzim,ale uz sa tesim na dnesnu noc 8-( to bude zas den,neznasam taketo dni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a nevieš prosím Ťa, koľko vyjde u tej pani cca jeden veľký kartón? Som ja ale zvedavááá :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ivka nepamätám si to presne ale okolo 650 Sk. a v kartóne je okolo 110 ks. baby ja vám to všetko večer vyzistím a potom dám info. tieto veci išli mimo mňa, mala gto nastarosť moja mama a svokra. zunka tú dovolenku by som brala, dnes mi montuju kuchynu tak som strasne zvedavá, už ju chcem vidieť. ]-( :-D ale musím čučať v práci. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a foto nemám, ved ja nemám ani foto so sestrami nie to ešte koláčov. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ok ;-) . Jééj, Ty sa máš, keď Ti montujú kuchyňu :-) . Aspoň sa máš na čo tešiť celý deň x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?