Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
no moca pekne,len pre mna a mojho muza malo sexi,prilis dlha sukna :-) ale inac ten klobucik wow to som este ani nevidela,velmi zaujimave :-) babule padam do prace pa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca no téééda, to si na tej fotke ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ano som to ja,vyzeram tam ale :-) ,teraz som si ale vsimla,ze zasterku mam naopak,cize vysivka je z druhej strany :-| ,zajtra ficim uz do Rakuska tak tu nebudem :-( ale vraciam sa 14.8.tak by sme sa mohli stretnut,ak sa vam bude dat 8-) .
Odpovedať
Profilova fotka
jasné stretko može byť. Aj janka by už vtedy mala mať fotky a porozpráva nám dojmy zo svadby. :-) Tak to potom máš už len za pár. ;-) Joooj brala by som ešte raz sa vydávať. Bolo to super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ked sme boli teraz v sobotu na svadbe,ubehlo to strasne rychlo :-) ani som si to neuvedomila a bolo po tom =-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru celý ten den ubehne strašne rýchlo. clovek sa na to teší roky a potom za pár hodím je to fuč. Ale aj tak ten pocit stoji za to. Len keby sa to dalo zopakovať.
Odpovedať
Profilova fotka
moca už som sa ta to raz pýtala ale neodpovedala si mi, nepoznáš náhodou janku chamulovú, robila tiež na kováčke.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,poznam.ona robila na vyrivke.taka mensia postavicka,vtedy mala tmave polodlhe vlasy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je ona. Tak aj janka sa vydáva na budúci rok niekedy na jar. Ešte romýšla nad dátumom.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim,ze mala uz vtedy dlhorocneho priatela.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už som doma ;-) , Moca, aká si zlatučká v tom kroji :-) , sa ale zapotíš pri vykrúcanke, pri toľkých vrstvách 8-) . Ozaj, ešte nevedia Šuflovci termín? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca to ešte asi nebol tento. Tohto má tak tretí rok. Je to hokejista. teda teraz už bývalí. ivka tak tebe už padla. o hodinu a pol aj mne.Suflovci su teraz na dovolenku v chorvátsku. a termín ešte nemaju. ale zrejme jun alebo potom september.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, on končí s hokejom? =-) . Lebo túto info ešte nemám :-D Keby bola tá terajšia pracovná doba aj na stálo, to by sa žilo, čoo? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie myslím že už nehrá hokej za peniaze, že sa už tým neživí. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) Lucka, nejdeš dnes obedovať? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
práve bežím na obed. Vlastne ani nie tak na obed ako kupiť nejaký dezert a kvety starkej. ešte na Annu. :-N :-D nikam neodchádzaj, o chvílu som späť!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To bol rozkaz? :-D Tak dobre, som tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som späť. :-D fuuuj vonku je riadne dusno. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, už som sa nevedela dočkať ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku ty si ma fakt zobrala doslova. :-D Fíííha aspoň niekto ma berie vážne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som to myslela vážne :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre Lucka, idem robiť niečo užitočné, žehliť ]-( . Táák sa mi nechce. Papapa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja našťastie ešte nemám žehličku. :-D Dnes máta náročný deň. po robote ideme doplatiť kuchynu, kupiť chladničku a umývačku, dres a batériu do kuchyne, farbu na steny do obývačky a isť gratulovať starkej. Fuuu dufam že to všetko stihneme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa musím pochváliť, dnes sme kupili chladničku aj umývačka a som veeeeeelmi rada. x-) a kupili sme aj farby na steny do všetkých izieb. Dufam že budem viac spokojná ako s kuchynou.
Odpovedať
Lucka: a aká značka je tá chladnička a umývačka? a kde podľa Vás je vo ZV najlepšie zlatníctvo(obrúčky) - tým najlepšie myslím tak trochu najlacnejšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka umývačka je Bosch a chladnička elektrolux. Podla mna je najlacnejšie a zároveň aj dobré zlatníctvo vedla priora, tam kde sa pradáva točená zmrzka. Mám s tade obrúčky aj ja aj monika /ktorá sa už mimochodom dlho neozvala ]-( / a posôala som tam aj kamošku a aj ta si tam vybrala. ;-)
Odpovedať
Lucka: a koľko stáli vaše obrúčky, ak to nie je tajné. To v tom akoby dvore myslíš?
Odpovedať
Profilova fotka
ano v tom dvore. a stáli 6500 Sk. ;-) Akú máš predstavu o obrúčkach?
Odpovedať
Lucka, to jedna alebo spolu? Ja by som chcela kombinované biele a žlté zlato. No najradšej celé biele, ale prsteň mám žltý s bielym, tak aby sa hodili aj k prsteňu a aj ku striebru, ktoré nosím (zlato vôbec).
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme za obe. Tá kamoška si teraz tam kupila kombináciu bieleho a zltého zlata.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?