Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte, no môj víkend bol oddychový a pohodový, ale asi posledný taký za najbližšie obdobie v sobotu som sa napapkala, vytancovala, spotila sa ako kôň alebo aj dva, vyšantila, vybláznila,.....v nedelu prespala, no a dnes tvrdá realita ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru tvrdá realita. 8-( už si ani nepamätám kedy naposledy sa mi chcelo isť rano do práce. Vlastne ani neviem či to niekedy bolo. :-D
Odpovedať
Lucka: a tú kuchyňu myslíš, že poskladajú za jeden deň?
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som si že hej ale známej ju skladali od rána do večera a mala ju menšiu. A ked prihliadnem na rovnosť našich stien tak neviem neviem. :-| Ale dúfam.
Odpovedať
no u nás doma to trvalo viac dní, takže sa priprav aj na takú možnosť, aby si potom nebol av šoku. Ale možno to u vás pôjde superne a na obed už navaríš aj nejaký segedín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konečne sa môžem pripojiť hneď z rána x-) . Lucka, ja len tak, že si napísala, že poznáš len Janku :-D :-D :-D . Super, musíš byť rada, keď po toľkom čase sa dočkáš kuchyne, však? ;-) Zunka, do koľkej ste oslavovali? To vyzerá na neskorú 8-)
Odpovedať
iwka: skôr na skorú rannú 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, jasné, zle som sa vyjadrila :-)
Odpovedať
júj, musím ísť pracovať ]-( , no to je strašné
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeejda. Ivka soráááááč. Jasné poznám janku a ešte teba. :-N :-D Vobec nechápem ako sa to mihlo stať. :-D Takýto strašný omyl. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, Ty a pracovať? To k sebe ani nejde :-D :-D :-D Lucka, kde sa skrývaš? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som tu. si ma predbehla s príspevkom. ]-( :-D dnes neopatruješ? zunka nestraš. Ja už cez víkend chcem riadiť novú kuchynu. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka, neboj budeš. Práve som Ti to predpovedala :-D :-D :-D Idem opatrovať, ale asi len na dve hodinky, tak o pol hodinu sa vyparím stadeto a rýchlo sa vrátim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a kedy sa stahujete do svojho hniezdočka lásky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, od 15. augusta bude plynúť zmluva, tak neviem či presne na dátum, alebo aj skôr :-) . Mohli by aj skôr, ja chcem už maľovať x-) x-) x-) . Júúj, sa teším. Keď sa pozriem na ten nový panelák, presne oproti nám, naši ma budú špehovať :-D . Lucka a Vy sa snažíte o baby? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to budeš mať teda riadny dozor. :-D ano cez víkend sme sa už poctivo snažili, tak uvidíme. tak velmi velmi velmi by som chcela aby to tentoraz vyšlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak Ti veľmi, veľmi držím palce, aby Vám to vyšlo ;-) . Ja sa modlím, aby u mňa nie =-) Tak ja idem, ale prídem :-D . Dúfam, že dlho sa nezdržím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a nechceš nám niečo povedať? :-D zeby si mala podozrenie že si tehu? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, niéééé nechcem povedať nič :-D . Neviem, čakám a čakám, uvidím vo štvrtok, najneskôr v piatok =-) . Dúfam, že nieeee, lebo sa zbláznim ]-( . Teraz už fakt bežím, keď prídem, dokončíme tému ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pánečku to sú veci. :-D vidíš, niekto sa ide zblázniť že to ešte nechce a niekto že to nejak nevychádza. ]-( :-D A čo by sa také strašní stalo. byt máte, dokonca aj skoro zariadený, prax s opatrovaním tiež a zásnuby boli a svadbu stíhate ešte na jeseň. Som ti to ale pekne zorganizovala? :-D A možno budeme spolu kočíkovať. :-D A prečo máš také podozrenie, mešká ti to?
Odpovedať
jeee iwus 15.augusta su moje meniny, a nase vyrocie stretnutia z mojim muzom :-) baby maly ma dnes nechal spat do 8.20 jeee sirupcek zabral ;-) dnes zacinam o 10-uf muz mat problem vstat 8-( vcera mal trosku problemy v praci,skoro zmlatil druheho barmana,lebo bolo vela ludi a on sa vyparil a nechal vseyko na muzovi-uz mu to hovoril zopar krat,ale vzdy to robi,no a vcera sa neudrzal =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš sunny drobec vie že mamina je unavená a že si potrebuje pospať. :-D tak ti prajem pekný pracovný deň. :-)
Odpovedať
dik lucka x-) fakt sa citim lepsie ;-) som rada,ze mate uz kuchynu finish,dalo vam to zabrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, no tak ja som bola v sobotu na svadbe,bolo fajn.uz nech mam tu moju za sebou.Prave vcera som ziskala Vajnorsky kroj,je krasny,v tom budem mat vykrucanku. ;-)
Odpovedať
moca,aj ja by som chela kroj na mojej slovenskej svadbe,kde sa to da zohnat?A ani nemam predstavu aky je vajnorsky,a aky je iny =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ho mame v rodine,take dedicstvo z maminej strany.Vajnory je dedina pri BA.Pracujem na tom aby som si jeho foto dala do albumu,tak ked tam dude napisem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moca. Ja som kroj nechcela aj ked svokra bola s toho smutná. Ale nevedela som si seba jednoducho v tom predstaviť. Nikdy som to na sebe nemala a cítila by som sa v tom blbo. :-N tebe sa sunny patrí dať si kroj aby manželova rodina vyvalovala oči. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa s toho vcera riadne vytesovala,je to parada,chcela sm to odzaciatku,ten kroj co mam vysivala a cely sila mija prababka. ;-) Takze sa vsetci z tohatesia,ze sa po 20 rokoch prevetra :-)
Odpovedať
no lucka ja ten kroj aj chcem,hlavne muz,pripada mu to starsne sexi x-) ale kde sa to da pozicat? moca daj foto,chcem vidiet ten tvoj kroj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mamo by to tam uz byt,tak si to mrknite ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?