Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
sunny, tie vybavovacky a cakanie na vsetko je neunosne... ja som od zaciatku tohoto roka stravila tolko casu na katastri a vobec po uradoch vseobecne, na vsetko som si musela bravat dovolenky takze to bolo na nervy ]-( inak pohoda, citim sa dobre, v pondelok idem do poradne, na ult. tak som zvedava, dufam, ze je vsetko ok... a ty? ako maly, ako manzelik? zunka, a to dokedy pracujes potom? ja vstavam obvykle 8:20 a v praci zacinam o 9:00, lenze robim do 18:00... je to obcas zabijaaaak ]-(
Odpovedať
ja končím o 14:00 - to je super bus mi ide hneď odtiaľto 14:05 odvezie ma domov, čo je asi 3 km, takže poobed je to supiš, no tie rána sú týranie.
Odpovedať
zunka, to ja by som bola stastna kebyze mozem takto robievat, u nas je povinna prac. doba pre dennych ludi do 18:00 a kazdy si moze piskat...
Odpovedať
to potom už nič nestíhaš doma porobiť, to je na figu - akurát nejaký minimum, umyť zuby, vycikať a spať
Odpovedať
joj ani ja by som nechcela robit do 6,brrrr to nemam z toho dna nic,ale ty tweety nerobis tak ze 2 dni dlhe a potom dake volno? zunka tak si ty ranne vtaca,hmmm nezavidim,ja som dakedy rano vstavala rada,ale ako prislo dieta zelam si dlhy spanok aspon do 9 ;-) tweety maly ma dnes zobudil skoro,uz dlksie sa tak budi,predtym spaval perfektne aj do 8,teraz do 6-6.30 maximum do 7-uz mi to lezie na nervy,lebo ho ulozim spat okolo 20.00-20.30 do postele,potom robim mlieko,zmyvam dlazku,popripade varim,alebo zehlim-okolo pol 10 si trochu sadnem k teple na hodinu a idem spat a on ma tak skoro budi-booooze ja sa tak tesim na SK tam bude k nemu vstavat moja mama :-D a mame uz aj naplanovane nejake dni von,len ja a drahy tak sa neviem dockat,budeme sexovat,a pit a zas sexovat :-D Inak z drahym ok,len by som chcela aby sme sa viac videli,a mali cas na seba,inak je to pekne manzelstvo,pokym nevybuchnem,ze je zas vsade bordel 8-) Ako si ty drahemu oznamila,ze bude ockom?
Odpovedať
sunny :-D sexovat??? hm... robim od po-pia 9:00-18:00 ale mam tu samu srandu, iba samych chlapov, ani jedno dievca, iba moja sefka je baba a ta je tu dnes posledny krat a nastupuje namiesto nej chalan takze tu uz budem uplne sama medzi tolkymi muzmi :-D ach jaj, ale si to vynahradzujem na tomto fore...kedze tu je minimum chalanov :-D sunny, ja som mu zavolala,ze mi vysiel pozitivny test lenze som nevedela, ze ci som ozaj tehotna, lebo som mala hrozne bolesti v podbrusku asi 2 tyzdne, tak som bola doma a potom ma poslali na ult. lenze furt nic nebolo vidno tak si vsetci mysleli , ze mam mimomaternicove tak som sa nalietala po doktoroch, po nemocniciach a nakoniec sa aj tak dost bojime, ze ako to dopadne... sice tento tyzden budem uz po tych kritickych prvych troch mesiacoch ale uvidime, este si xcem dat poriadne vysetrenia porobit ci je babo zdrave, takze o mesiac pekne na tripple testy a na AFP, takze uvidime a potom ak bude vsetko ok tak sa budeme velmi tesit... zatial je to taka neistota, aj ked istotu nemas nikdy zunka, nestiham nic, akurat dojdem domov na spravy, tie rychlo kuknem, spravime veceru a potom uz len vegetime... takze od po-pia zijem len pre pracu a cez vikend oddychujem, ale zase v praci je super, zase tu az tak extra nemusim makat :-D
Odpovedať
tweety jeee ty si uz skoro 3 mesiace,ja ze si len na zaciatku,to uz mas prvy trimester za sebou-jupi sa tesim,verim ze budes ok :-) mne sa tiez zacali bolesti v podbrusku,som myslela,ze mam nejaku crevnu chripku,a bola som v tom ;-) no a neni ti dobre pri tolkych chlapov? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak konečne som sa vrátila zo zvolena a dokúpili sme chýbajucu dlažbu. Poviem vám vonku je taký hic ža som skoro zomrela. :-p Fuuu a tá ceste v aute bez klímy, riadny zabiják. Ešte teraz sa spamätávam. 8-(
Odpovedať
sunny, vies ako sa povie po madarsky kristian? Keresztély ... akurat pozeram rozne mena tak som to nasla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ;-) , bola som opatrovať, zase, tak som oneskorená :-) . Ďakujem Vám všetkým za Vaše pochvaly, tak dobre to padne človeku ;-) . Moca, ja viem, je to teraz ťažké kupovať byt. My sme ich už boli pozrieť najmenej 20 a stále nemáme svoj. Ale trpezlivosť ruže prináša :-) . Sme šťastní, že sme to vyriešili takto a ako vravíte, musí byť akčná žena, lebo chlapi by boli stratení :-D . Janku pozdravím od Vás, v utorok bude mať foto od Gabiky, tak ich dodá :-) . Však bola nádherná?
Odpovedať
Iwka: včera večer som so švagrinou pozerala fotky z Jankinej svadby a ona, že: " aha, veď to je stano h., toho ja poznám. Sme sa spolu hojdávali na orechu u starkej" :-D ten svet je malý
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka :-D :-D :-D , vraj hojdávali na orechu :-D ...si ma rozosmiala :-) . Ako sa ináč máš Zunka? Asi sme tu už len my dve, však? Alebo...?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, aj ja Vas troska citam :-) ja som tiez na tych fotkach od Janky videla znameho - svedka, je to draheho kamos. no proste svet je maly. este som ho aj v piatok stretla v ZV, tak vravel ze idu s manzelkou niekomu na svadbu a za par dni ho vidim na webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ked pisete kto koho pozna z Jankynich fotiek,ja poznam Matku,ta co viedla zenicha k odobierke.Ozaj je svet maly ;-)
Odpovedať
Iwka: fakt na orechu, že má starkú na Píle a tam sa spolu hrávali Ako sa mám? chce sa mi spať, ale straaašne. Zajtra máme oslavu - mamina 50. Tak sa nažerkám ale dúfam niečo z toho aj vytancujem x-) . arim: nazdar, si tu dávno nebola. Ako prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Moca, tá Maťka je ženíchova sestra :-) a Arim, ten svedok je Maťkin manžel :-) Veru, veru je ale ten svet malý ;-) .
Odpovedať
no aj Matku poznam :-)
Odpovedať
a ja tam poznám rasťa, paťa, janku, miška, iwku, stanka, jankinho brata,....a z videnia aj viac len neviem mená
Odpovedať
Profilova fotka
a maju doma male babetko,no uz ma vyse roka ;-) (matk)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, môže byť :-D . Jááj, tak zajtra sa riadne napapaj a urob zásoby do ďalšieho týždňa :-D ...máte niekde v reštike?
Odpovedať
No babky, tak j ana dnes končíl o cca 5 min mi padne, tak sa majte krásne. Oddýchnite si a v pondelok si tu zoderte prsty :-D
Odpovedať
iwka: áno v reštike - teda salaš nad Mýtnou, bude aj Dj
Odpovedať
Profilova fotka
a uzi si vikend zunka
Odpovedať
ďakujem a už ozaj padám, trochu vypnem a vyrelaxujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja pre istotu z jankiných foto poznám len janku. :-N a to som tu asi jediná. zunka tak to pekne oslávte a zabavte sa. ;-)
Odpovedať
zunka tak si daj do nosa,a zabav sa ;-) ja sa budem zajtra nudit z muzom,nezohnali sme nikoho k baby,tak stravime vecer v zahrade,alebo kukneme dvd 8-( :-D co aj tak neni zly napad,len nech neprsi 8-) malemu som dnes nechtiac stupila na rucicku :-o chuuuda tak plakal,ale je ok,nastastie nie z celej sily, |-| ,ked on je vsade,ani nespozorujem a je na internete,v dvd,v kuchyni,za mnou v kupelni na wcku-no uffff 8-( dava mi zabrat,tak sa majte pa pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka a mňa nepoznáš? :-D Sunny, čo si mi nenapísala, ja by som prišla k Vášmu malému s radosťou :-) , cestu by ste mi preplatili a opatrovala by som zadarmo :-D . Jááj, ako krásne prší x-)
Odpovedať
dik iwus nabuduce ta zavolam x-) tu bol zas vetor,ale stale celkom teplo,no neviem zajtra,sa schladuje a maly vyzera ,ze bude chory 8-( inak zajtra ma asi muz chce zobrat do zoo-nechtiac som nasla take prospekty,a sa nahneval,ze preco som to nasla ze to malo byt prekvapko,tak sa tesim :-D ;-)
Odpovedať
babule,sa dako cez vikend neozyvate =-) tak sme boli dnes v tej zoo,bolo pekne,slnecno,trochu vetrik,ale mali sme pekny rodinny den 8-) az na to,ze maly bol trochu podrazdeny,cely den mal zvysenu teplotu,tak sa nechcel bavit :-| teraz ale uz pekne spinka,dufam,ze bude celu noc, |-| aky bol vas vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko. tak ja som opäť víkend strávila pracovne. ale konečne už máme všetko vystrierkované a je položená dlažba a obklad v kuchyni. Jupííí. Takže tá najšpinavšia robota je za nami. Už sa neviem dočkať stredy ked mi prídu namontovať kuchyňu. :-) ivka prečo by som ťa nemala poznať??? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?