Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenka. aj ja sa utešujem tým že ked vydržím 9 mesiacov tak porod je už len čerešnicka na torte. :-D ja tiež rada spím , no dufam že ked bude bábo, nejak sa to samo zmení. :-D
Odpovedať
jezi maria 5 deti,lenka -fuuu je to krasne,ale nanicka musi mat nervy zo zeleza :-x ale zas ked uz mas aspon 1,2 deti si viac trpezliva a vsetko beres ok,ale pri prvom mas pred vsetkym strach a nie tolko skusenosti a zas aj surodenci male zabavia,ale aj tak ja by som chcela max.2 deturence,aj na to druhe ma skor prehovara polovicka,keby bolo na mne len 1 ,ale zas chcem aby sa mal kris s kym hrat ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež chcem 2 deturence. a najlepšie párik. ale to by bolo až príliš ideálne. :-N :-D S tolkými deťmi si to ani ja neviem predstaviť.
Odpovedať
Profilova fotka
a to si zoberte, že jedno je ešte postihnuté má downov syndróm a ona popri tom študuje vysokú školu. Pravda je tá, že žije v Berlíne a tam je to predsa len iné, ale aj tak ju obdivujem. :-o Myslím, že tak dve je fajn veď ich treba aj zabezpečiť, ale dvojičky by som nechcela :-p Jeno zaspí, druhé sa zobudí a tak dookola. :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka kde síííííí? co tie fotky? Ci zase opatruješ deturence?
Odpovedať
je to tazke,a ak je este dieta postihnute,musim povedat klobuk dole pred takumi ludmi :-) mi ideme na prechadzku do parku,lebo neviem co z malym dalsie skoro 2 hodiny pred robotou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu tak to si zasluži obdiv. :-) Ja by som tiež nechcela dvojičky ale ked by už boli musela by som sa s tým vyrovneť a tešiť sa. Aspoň by som si to odbila jedným šupom. No neviem ako by sme to zvládli finančne. Všetko dvojmo. :-N :-D
Odpovedať
ešte 2 hodky a idem domov a potom na návštevu a stretnem sa zo spolužiačkami, s ktorými som nebola už 5 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
to sa teda máš. ;-) aj ja by som už isla domo. Včera som si spravila všetku robotu a dnes tu nemám čo robiť. Tiež som si to hlupa mohla razvrhnúť na viac dní a nie všetko spraviť za jeden. :-D
Odpovedať
ešte polhodku a padám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty ale provokuješ. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krásky, o chvíľu príde Janka x-) . Idem si zatiaľ prečítať, čo ste popísali ;-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak a už som aj dočítala :-) . Jasné, že sme na Vás s Jankou nezabudli, ale neviem kde mi hlava stojí. Včera sme celý deň behali ohľadom bytu, to som stihla ešte aj opatrovať a dnes som tiež opatrovala. A teraz mám kúsok voľna :-) . Tak bytík máme, no máme...bol v tom chaoz, ale už je dobre a som spokojná. Včera nám odovzdali ten sľúbený byt, najprv som bola rada, keď som ho videla, ale keď sme večer išli pozrieť s našimi, prišla som domov s plačom ;-( . Nie preto, že sa mi nepáči, ale preto, že večer tam bola kopa rómov ]-( . Popritom bolo sľúbené, že tam rómovia nebudú ]-( . Na šťastie sme stretli strážnika a povedal, že tam má ísť jedna komplet skupina z bytovky, ktorú za 2 roky zničili. No a ostala som v koncoch :-( . Dnes som bežala ráno o 7,00 na mesto, byt vrátiť a povedať čo si myslím a spýtala som sa, či náhodou nieje ešte nejaký voľný byt v novopostavenom paneláku na Dolinkách (lokalita, kde teraz bývam). A šťastie sa usmialo :-) . Bol voľný ale jednoizbový, rozlohovo rovanaký ako sme mali ten 2izb. a za rovnakú cenu. Tak budeme v úplne novom x-) . Je to nádherné, už sme to boli aj obzrieť :-) . Krásna kuchyňa, krásna kúpeľna...no proste super :-) . Veď potom uvidíte ;-) . Už prišla aj Janka, pustím ju, nech popíše ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak to si fakt mala šťastie. :-) Janka ešte raz ti chcem povedať že si bola fakt velká kočka, nádherná kytička, účes, siatky, aaaach jaaaaaaaaaaaaaj no prosto super. x-) inak ivka tiež si tam vyzerala perfiš. ;-)
Odpovedať
no musím pochváliť aj Iwku - táto sexi samica ;-) a Janka - no nemám slov. Kedy budú ostatné fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska,tak to by aj mna trafilo,ale bola si akcna ako zeny byvaju a vyplatilo sa :-) super,ze vam to takto vyslo.My ked sme kupovali byt sme pobehali vsetko mozne,ale vzdy sme nieco nasli,a s chyzofrenikom sme sa stretli,no to bolo :-D ale teraz sme spokojni.Tak Vam prajem aby ste v tom novom byte boli este 100x stastnejsi ako teraz :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JANKA:krasne saty,krasny uces,krasne topanocky.Jednoducho prekrane,jednoduche,romanticke.Nevedela som sa vynadivat,co sa stava malokedy,viac menej som kriticka :-) ,ale toto bolo uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa vam hlásim z domu kedže som si dnes zobrala dovolenku. Nastali u nás určité problémy s dlažbou ktorú dnes idú klásť taže som ostala radšej doma aby nespravili niečo bez mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka:a co sa deje???
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak na nich poriadne dozeraj ;-) Ivka, fúú, tak ešte že si si "otvorila ústa" - a vyplatilo sa. Supiš! Teším sa s Tebou. No Janka, náááádheeraaa! Bola si krásna! :-) A kameroval Ťa Peťo? To je kámoš - aj nás kameroval - určite budeš spokojná.
Odpovedať
ahojte kocky, fuuu tak sa mi zasx nechcelo vstasvat,maly sa budi od 6.20 a doteraz som mu chodila dat cumel aby este spal |-| nekonalo sa ,cumel vyplul a rozpraval sa-boze ja uz nevladzem,sice je zlaty a smejko,ale ja potrebujem den volna,kde si ho mam zobrat? =-) iwka este ze si si povedala,teraz budete mat len vas vlastny,jeee sa tesim s vami ;-) lucka ,je vsetko ok? zunka a ty dnes pracujes?joj sa ti svadba bliiizi,mas uz vsetko? moca a vies nieco o tej lenke?ci je este slobodna a tak?ja si ju pamatam ako vecneho smejka :-D tweety,srdiecko-halooooo kde ste? |-| lenka a co ty,ako si na tom z pripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny:onateraz pracuje v CZ uz asi 3 roky,mala chalana,ale toho nacapala,ked ju prisiel pozriet so spolubyvajucou.Ale to je uz davno.Zevraj je riadne schudnuta. :-)
Odpovedať
moca,no chuda tak mala smolu na parchanta ]-( ona bola zlata,taka dobrucka,sice trochu pri sebe,ale celkom pekna baba.A ak teraz schudla,tak je z nej kocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babychceli sme klásť dlažbu len okolo linky, do takého nepravidelného tveru. A včera ked sme to premerali tak to nijak nevychádzalo. ]-( Takže po dlhom premýšlaní sme sa rozhodli daž dlažbudo celej kuchyne. Takže zase raz niečo nevyšlo tak ako som chcela. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
moca teba som sa chcela spýtať ked si robila na kováčke či nepoznáš Janku Chamulovu. aj ona tam robila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ju poznam od detstva,je mila,nevie sa hnevat.No oni spolu boli asi aj 2 roky a taketo svinstvo,zevraj to bolo ako vo filme.On ju prisiel na vikend rknut,ale ona isla navstivit vedla do mesta tetu,a ked sa vratila uz ich nasla v posteli.Nechapem preco nesiel s nou,ja by som mojho iba tak doma nenechala,ale teraz je to uz jedno.Bol to sviniar :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ty dnes pracuješ či čo? :-D
Odpovedať
cafte, do prdele, to ked xcete vybavit pas do 48hodin tak to musite zaplatit 4litre a potom sa trepat pre ten pas do dubravky... som myslela, ze dusu vypustim, som o piatej rano odchadzala z domu... vrrrrrr
Odpovedať
tak tak tweety,plati sa 4 nasobok ked to chcem urychlene,dobre ,ze ]-( mi sme tu mali problem z pasom,museli sme odhlasit aj letenky na februar a prisli sme o peniazky a preto sme sa aj tak rychlejsie zobrali,kvoli pasu pre drobca,lebo inak by sme isli peklom cez vybavovacky na ambasady v Londyne,potom do blavy a cakanie...... :-( no sila.Takto sme sa zobrali a pas sme mali do tyzdna :-) ale jasne,ze tam bolo aj trochu lasky :-D zartujem,poriadna svadba bude na SK,keby sme to nerobili kvoli pasu,mame len jednu svadbu,ale takto nam odpadli aj vybavovacky na sk,a prekladatelky ;-) inka ako mas tweety?si ok?
Odpovedať
tweety: ja chodím z domu vždy ráno o piatej ]-( a potom vypadám nejak takto |-| No mala som robotu, to je vec, čoo? A ešte aj budem mať, tak sem asi často nebudem kukať, ale ja sa vrááátim, vráátim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?