Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sunny,tak sem s tou fotockou :-o
Odpovedať
hej presne tak :-) nasi mi aj plienky pre maleho boli kupit v Lidli,lebo ja som sa nesla zmierit z cenami co boli pampers a huggies-no hroza ]-( draksie ako v UK a platy? :-( ved tam balik plienok vynde na 500sk,a tu ten isty na 300sk-plus vzdy mi chodi z firiem letaky do schranky a je tam plno kuponov na zlavy aj na plienky.U nas -sila :-S Dobre babule padam do prace majte sa pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ahoj a usilovne pracuj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moca a kde vlastne máte hostinu. Neviem či si to už spomínala.
Odpovedať
Profilova fotka
pisala ;-) mame ju v jedalni na drevarskej priemyslovke,prave preto sme si to dali vyzdobit agenture aby to tam vyzeralo pekne,sice ona je pekna sama o sebe,lebo ju celu rekonstruovali a aj to je vyhoda,ze si mozeme uplne vsetko priniest,maso,sunky,............................alko,nealko.
Odpovedať
Profilova fotka
Luci:dnes sme tu asi iba my dve ;-)
Odpovedať
nie aj ja som tu, len nejak nestíham, ale čítam si všetko čo píšete
Odpovedať
baby cafte... srdiecko, vcera som spala po tej nocnej asi 20hodin som myslela, ze uz dusu vypustim...dnes som vyspata, hyperaktivna... vonku je brutalne teplo a tu v praci mame zase strasnu zimu, normalne mam ponozky, sveter :-D sunny, ako sa mas? co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
OK zunka som rada,ze si verna citatelka,ten maly krasavec je synovec?
Odpovedať
Profilova fotka
moca podla fotiek v tvojom albume to tam budeš mať určite supiš. Už sa teším na tvoje fotočky. Dufam že ich potom pridáš sem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tweety. ;-) srdiečko je už preč z práce. moca a kto vás bude fotiť?
Odpovedať
lucka, tak hadam si to dakedy precita 8-) ako sa mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teraz fajn, lebo už končím. Letim domov skontrolovať chlapov čo dnes spravili. :-D A ty ako sa cítiš v tomto teple? nebýva ti zle?
Odpovedať
lucka, vcera som mala trochu lietavy zaludok, akosi mi nezapasoval jogurt, ale inak pohoda, rano vzdy daco rychlo zjem a potom sa najem poriadne v praci, ranajky, obed... papam teraz o sto dusu :-D
Odpovedať
ahoj tweety ,uz tu asi nie si,ako sa mas? Tu je tiez horuco,normalne zo mna v praci lialo,teraz idem z malym na plavaren,lebo sa zas dusim :-) dufam,ze sa mas dobre a pekne rasties ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super že ti nebýva zle. Tak len pekne papajte aby ste rástli. ;-) sunny aj ja by som šla na plaváreň. len drahý stále doma prerába tak nie je kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ako ste dopadli?
Odpovedať
Iwka a Janka, dnes je štvrtok a vy ste nám niečo sľúbili, nie?! Dúfam, že ste nezabudli!!! ]-( ..............FOTKY Luci: aká bola kuchyňa? =-) Sunny: malý sa rád kúpe, však? Nie je mu voda studená?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka taká ako pred tým. nevybledla ani o kusok. No čo už, musím sa zmieriť aj s touto farbou. ]-( presne tak. FOTKY FOTKY FOTKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Dnes robím iba do 12:00 - potom ideme pozrieť spolužiačku a jej 4-mesačnú Sašku - jéj sa teším na ňu. Lucka: tej farbe treba dať čas, ona vybledne. A na tmavšej Ti nebude vidno steny zašpinené od výživy, rezancov a piškót ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš to ma nenapadlo. :-D Takže všetko zlé je na niečo dobré. :-D Tak do 12-tej. To ja pojdem vtedy len na obed.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobreeeeeeee ranko, lucka,my sme tu farbu zriedili bielou,rozmiesali vrtackou(mala taku miesaciu nasadu) a teraz je ta farba super.Ale my sme to spravili na zaciatku,ked sme zistili,ze by sme v tej obyvke boli akoby pristavali mimozemstania,tak nas oslepovala :-p Zunka,ten malicky Samko je tvoj synovec??? x-)
Odpovedať
Moci: ano to je môj synovec, má aj svoj album na ModromKoníkovi - švagriná-teda jeho mamina je tam pod nickom Zubok - je tam viac fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
no idem si to hned mrknut,je nadherny,ja milujem deticky,no uz aby som si niake zaobstarala ;-)
Odpovedať
moci: tak sa presuň do snažiliek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ju chcela zmiešať s bielou ale drahý furt že načo ved to bude dobré, že nebude vobec taká žltá. takže som to nechalal na neho. :-D
Odpovedať
Lucka: ty navštevuješ tému snažilky?
Odpovedať
Profilova fotka
moca aj by si už brata také malé čudo? ja veru ano. Práve mi skončila MS tak nastáva mesiac intenzívneho snaženia sa. Dufam že to tentoraz vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka skor tému tehulky si intenzívne čítam. :-D A dufam že sa tam čoskoro pridám. :-N
Odpovedať
Lucka: tak sa pekne snažte a potom na urob stojku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?